Nathan Willett
En zenginlerinden biri celebrities 26/06/2022

Nathan Willett

2022 cinsinden Nathan Willett Net Değeri nedir

Nathan Willett Yıllık Maaş 2022

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2022 Nathan Willett yılında net değer yaklaşık 7 Million olacak. Bu, diğer celebrities ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Nathan Willett ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 26/06/2022), Nathan Willett maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2022 içindeki Nathan Willett geliri (veya daha önce idi) yani Nathan Willett net değeri 7 Million.

Nathan Willett ne zaman doğdu?

Nathan Willett yaş

Çeşitli kamu kaynaklarında 26/06/2022 itibariyle Nathan Willett yaşının civarında olduğu bilgisi vardır.

Nathan Willett Spouse

26/06/2022 itibariyle Nathan Willett adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2022 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Nathan Willett hâlâ hayatta mı?

Bunu umarız (26/06/2022 itibariyle). Ne yazık ki, veritabanı her zaman biraz gecikmeyle güncellenir.

Nathan Willett ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Nathan Willett neredeyse boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 26/06/2022 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Nathan Willett uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Nathan Willett milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Nathan Willett ailesi

26/06/2022 itibariyle Nathan Willett ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Nathan Willett ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Nathan Willett ile ne oldu

İşte 26/06/2022 tarihinde Nathan Willett ile ilgili haberler.Nathan Willett net değeri: Nathan Willett, 7 milyon dolarlık net değeri olan Amerikalı bir müzisyen ve şarkıcı. Nathan Willett, Long Beach, California indie rock grubu Cold War Kids`in (CWK) baş şarkıcısı ve yerleşik şairidir. Grup, 2005 yılında bağımsız müzik sahnesine çıktı. Willett, yedinci sınıfta gitar derslerine başladı, o sırada ne tür müzik çalmak istediğini bilmese de, Cold War Kids`in müziğini soul-punk olarak sınıflandırdığını söylüyor. açısal bir kenar ile. En sevdiği gruplardan bazılarını The Smiths (en sevdiği Smiths`in şarkılarından biri olan A Light That Never Goes Out) olarak alıntıladı ve aynı adlı kitaba olan düşkünlüğünü dile getirdi (The Smiths`in kalıcı destanına dayanarak) müzik gazetecisi Tony Fletcher tarafından), Velvet Underground, U2, Bob Dylan ve Frank Ocean. Willett hevesli bir okuyucudur ve grubun programı zorlu olsa da, grup turneye çıktığında kurtulmanın esnek yollarını bulmak için kitapları, filmleri ve diğer sanatları kullandığını söylüyor. Güney Kaliforniya`da bozulmamış bir ailede büyüdü. Babası derinden dindardı ve annesi bir Hıristiyan nikahı ve aile danışmanıydı. Ailesinden uzakta, kendi başına cevaplar aramaya başlar. Cold War Kids`in üçüncü albümü Mine Is Yours, doğrudan Willett`in kendi hayatının sayfalarından geldi ve şarkı sözleri, evden bir danışmanın kanepesine kadar uzanan konuları kapsıyordu - parçalanmış ilişkiler, kendinden şüphe duyma, yıkılmış evler. 2017`de Cold War Kids, önceki baş gitarist Dann Gallucci`nin ayrılmasının ardından grubun lideri olan LA Divine başlıklı altıncı stüdyo albümlerini yayınladı. Bundan önce grup, Donald Trump`ın yeni baş gitarist David Quon ile 30 Days, 50 Songs Project için başkan adaylığını protesto eden bir şarkı olan "Locker Room Talk"u da kaydetti.

2022 içinde Nathan Willett varlık: €7 Million


Nathan Willett Net Worth 2022

Nathan Willett Patrimonio 2022

Nathan Willett Vermögen 2022

Nathan Willett Fortune 2022

Nathan Willett Fortuna 2022

Nathan Willett wartość 2022