Mrs Nana Ama McBrown Mensah servet 2023

İçindekiler

Mrs Nana Ama McBrown Mensah

Mrs Nana Ama McBrown Mensah

Height1.71 mMrs Nana Ama McBrown Mensah height is 1.71 m
Was born in1976Mrs Nana Ama McBrown Mensah birthday is 1976
GendermaleAs we can see, Mrs Nana Ama McBrown Mensah is a male
ProfessionWrites about - Acting - Entrepreneur - Cinema - Beauty and CosmeticsMrs Nana Ama McBrown Mensah is related to Acting

Approximate Ad Price

Get in touch with Mrs Nana Ama McBrown Mensah — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Acting
Entrepreneur
Cinema
Beauty and Cosmetics

 

How many followers does Mrs Nana Ama McBrown Mensah have?

Currently Mrs Nana Ama McBrown Mensah has roughly about 3.2M followers on Instagram, which is pretty good.

 

Is Mrs Nana Ama McBrown Mensah a proper influencer to work with?

Our stats says that Mrs Nana Ama McBrown Mensah posts normally collect about 32.9K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

 

Does Mrs Nana Ama McBrown Mensah advertisement work?

To estimate whether Mrs Nana Ama McBrown Mensah advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @iamamamcbrown account which is ~ 1.01%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

 

Nana Ama McBrown

What will be the reach I get if placing ad in Mrs Nana Ama McBrown Mensah Instagram account?

The maximum potential reach is about 3.2M people (but most probably will be around 10% of this value).

 

Felicity Ama Agyemang aka Nana Ama McBrown is a Ghanaian actress, TV presenter and music author. She gained importance thanks to her role in the television series Macki. She later became a mainstream hit with her role in the Twi language film Asoreba.

Nana Ama was born in Kumasi, Ghana, on August 15, 1973. Her mother Cecilia Agyenim Boateng and her father Kwaben Nkrumah divorced when Nana Ama was young. After her father died and her mother was unable to care for her and six other siblings, Nana Ama and her siblings were adopted by Kofi McBrown and her aunt, Madam Betty Obiri Yeboah . As a result, Nana Ama finds her childhood difficult.

Along with six siblings, Nana Ama grew up in Kwadaso, Kumasi with her aunt and adoptive father. To this day, she considers her aunt a “real mother” and expresses her gratitude to her aunt for providing her with a stable and caring home.
Nana Ama attended St. Peter’s International Residential School, she moved to Minnesota International and then Central International. She continued her studies in Kwadaso L.A. J.S.S, even if she ended up abandoned and she couldn’t take the final exams.

cBrown practically stumbled upon acting. She got a call for a radio auction from Miracle Films and was hired to do the costumes. However, on the set, she managed to land the lead role after director Samuel Nyamekye felt she was better suited for the role than her. In 2001 her first film, That Day, was released which launched her career.

 

Nana Ama McBrown

Playing her on That Day opened the door to interesting and exciting roles, giving her a place in the Macki TV series.
In 2007, the film Asoreba, starring Agya Koo and Mercy Aseidu, made Nana Ama famous. Since then, she has slowly caught on with a number of critically acclaimed films.

Nana Ama is the ambassador of the Royal Drinks brand.

Nana Ama has been linked to Omar Sheriff Captan, her partner in many films, although both consistently deny any romantic ties.

In 2004, Nana Ama McBrown briefly dated Okyeame Kwame, a musician from Ghana. Throughout the year, the couple traveled together across Ghana to promote the solo release Okyeame Kwame.

On July 15, 2007, Nana Ama was enthroned as Nkosuohemaa (or ceremonial queen mother of development) of Assin-Basiako near Assin-Fosu in the northern district of the central Assin region of Ghana.

In 2016, she married her longtime boyfriend Maxwell Mawu Mensah and gave birth to a baby girl in February 2019 in Canada.

She has acted in numerous films and won numerous awards, including Best British Actress, Best Lead Actress, Best Traditional Film and Best Story at the 2011 Kumawood Awards. She also won the Favorite Actress award at the 2016 Ghana Movie Awards. and Eurostar Best Dressed Female Celebrity on the red carpet at the 2016 Ghana Movie Awards. She also won a gold actress in the comedy film Side Chic Gang at this year’s Golden Movie Awards.

Edward

St. Paul

Kariyerinin ilk günlerinde birçok kişi, Mrs Nana Ama McBrown Mensah babasının parasının onun popüler olmasına yardımcı olduğunu söyledi. - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Andrew Tate sizinle emin ellerdeyiz ?
Elijah

Lincoln

47 yıl önce Mrs Nana Ama McBrown Mensah doğduğunda okuldaydım
Douglas

Colorado

Birkaç yıl önce arkadaşımın babası Mrs Nana Ama McBrown Mensah ile bir dizinin setinde çalıştı. Personele karşı çok kabaydı, çekimlerin yapıldığı müze sergilerine karşı çok talepkar ve saygısızdı. - ? Andrew Tate'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
David

Stockton

Ve Mrs Nana Ama McBrown Mensah'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum.
Evelyn

Garden Grove

Mrs Nana Ama McBrown Mensah aynı anda birkaç şey yaptı: bir restoran açtı, kendisi hakkında bir kitap yazdı, kendi kripto para birimini çıkardı, kıyafetler tasarladı, bir dans yarışmasının jürisinde yer aldı... - Ne güzel bir bayan ❣️ Cbum'e şapka çıkartın ?
Linda

Norfolk

1976, Mrs Nana Ama McBrown Mensah doğum gününde karımla evlendik!
Hannah

Brownsville

Babam eğlence sektöründe çalışıyor ve Mrs Nana Ama McBrown Mensah'in çalışanlara karşı korkunç tavrıyla ünlü olduğunu ve kendisinden başka kimseyi umursamadığını söylüyor. Çalışanlarının, işten çıkarılmaları halinde Mrs Nana Ama McBrown Mensah hakkında kötü bir şey söylemelerini yasaklayan bir sözleşme imzalamaları gerekiyor. - Anthony Santos güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Matthew

Texas

Mrs Nana Ama McBrown Mensah'den çok daha yetenekli - Acting - Entrepreneur - Cinema - Beauty and Cosmetics var!
Richard

Texas

Bahse girerim Mrs Nana Ama McBrown Mensah benim yaptığımın onda birini bu $ 6400 kazanmak için yapmamıştır ??? - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Barry White ?
George

Ohio

Mrs Nana Ama McBrown Mensah... En büyük - Acting - Entrepreneur - Cinema - Beauty and Cosmeticslerden biri ve benim kahramanım!
Heather

California

Karımın babası çocukken Mrs Nana Ama McBrown Mensah ile eğitim aldı. Ona göre, geleceğin Zor Ölüm beysbolda iyiydi ama korkunç bir kekemeliği vardı... Sonra dertten kurtulmak için bir vokal koçu görmeye başladı ve gerisi tarih oldu - ❤️❤️❤️ Les Gold, kalbim bir kez daha eridi
Ann

California

Mrs Nana Ama McBrown Mensah... vokal becerilerinin olmaması, şarkılarının listelerde zirveye çıkmasını engellemiyor. Kızın oyunculuğu da pek parlak değil ama filmlerde oynamaya çalışıyor.
Philip

Amarillo

Annem de 1976 doğdu! Mrs Nana Ama McBrown Mensah seviyorum - Horacio Pagani gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Jennifer

California

Erkek kardeşlerim Mrs Nana Ama McBrown Mensah ile okula gitti. Aşık oldular ama Mrs Nana Ama McBrown Mensah onları başından savdı. O zamanlar zorbalardı, bu yüzden reddedilmelerine şaşırmadım.
Virginia

Tallahassee

"Başka bir ünlü külotsuz, sütyensiz çıktı, Mrs Nana Ama McBrown Mensah kıçını çıplak gösterdi" ve bunun gibi saçmalıklar gibi bir ön sayfa haberi neden var? - ❤️‍? Nick Bollettieri dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Albert

Tulsa

Mrs Nana Ama McBrown Mensah ile markette tanıştım ve son derece havalı, kibar ve cömert biriydi. Bir fotoğraf istedim ve memnuniyetle kabul etti. Boyum 195 santimetre ve fotoğrafı çekmek için eğilmek istedim ama Mrs Nana Ama McBrown Mensah beni durdurdu ve bunun yerine parmak uçlarında yükseldi. Gerçek bir Jedi Ustası.
Janet

California

Mrs Nana Ama McBrown Mensah sık sık komşumuz olan teyzesini ziyarete gelirdi. Gençtik ve sık sık birlikte sohbet ederdik. Hatta Mrs Nana Ama McBrown Mensah'in kucağımda oturduğu ve bana müstakbel kocası diyerek beni kasten utandırdığına dair bir kayıt bile var. - Andrew Tate sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Tyler

Glendale

Kocamın kendi grubu vardı ve daha önce bir barda çalmışlardı. O zaman kimse Mrs Nana Ama McBrown Mensah bilmiyordu. Adam sahne maskaralıkları yapıyor ve komik olmaya çalışıyordu. Hatta onunla yeraltında tanıştıkları bir olay bile yaşadılar. Mrs Nana Ama McBrown Mensah yüksek sesle gülmeye başladı, yüzünü buruşturdu ve temelde dikkat çekmek için her şeyi yaptı. Onlar için çok utanç vericiydi.
Jean

Eugene

Belki Amerika Birleşik Devletleri için $ 6400 normaldir.. Bilmiyorum - Bu büyüleyici Mireille Mathieu'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Katherine

Kentucky

Mrs Nana Ama McBrown Mensah Popülerlik ve izleyici sevgisi aynı şey değildir. Ne de olsa, günümüzün ünlülerinin çoğu için hakkında konuşulması önemlidir ve hangi tonda olduğu önemli değildir.
Gloria

Colorado

Dürüst olmak gerekirse, pek Mrs Nana Ama McBrown Mensah net değer veya her neyse - Behgjet Pacolli! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Scott

North Carolina

Ve bugün şok oldum - Mrs Nana Ama McBrown Mensah net değerin $ 6400 olduğunu biliyor muydunuz?!
Catherine

Lexington

Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Ne kadar sevimli ve tatlıydı, genç, şamatacı oyunculardan oluşan rengarenk ekiple ne kadar organik bir şekilde harmanlandı. - Marcelo Tinelli fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Melissa

Richmond

İso öğretmenim Mrs Nana Ama McBrown Mensah ile aynı okula gitti. Ondan hoşlandı ve onunla baloya gitmesini önerdi. Şimdi dirseklerini ısırıyor ama o zamanlar bunun Mrs Nana Ama McBrown Mensahçok çirkin olduğunu düşünüyordu.
Michelle

Pennsylvania

? Ben de 47 yaşındayım... Mrs Nana Ama McBrown Mensah gibi - Anggun güzellik büyüleyicidir
Kelly

Iowa

Arkadaşım özel bir şirkette pilot. Mrs Nana Ama McBrown Mensah uçağa bindiğinde hemen kokpite baktı ve "Bu nedir? Özellikle siyah bir pilot istemiştim" dedi. Mrs Nana Ama McBrown Mensah, şirket başka bir eyaletten siyahi bir pilot çağırana kadar havalanmayı reddetti.
Nathan

Maryland

Mrs Nana Ama McBrown Mensah bir keresinde annesiyle birlikte geldi. Kariyeri zirvedeydi. Beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü takıyordu ve tıraşlı değildi ama yine de onu tanıdım. - ? Hayatta Marie Mai'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Aaron

Oakland

Mrs Nana Ama McBrown Mensah bu kahrolası milyonları ? kazanırken birçok insan açlıktan ölüyordu!
Joan

Colorado

Peki bu $ 6400ların Mrs Nana Ama McBrown Mensah hangi kısmını hayır kurumuna veriyor? - Santo Versace bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Santo Versace harika! ?
Pamela

Virginia

Mrs Nana Ama McBrown Mensah çocuğunu çocukluğundan mahrum bırakmak ve ondan daha çok para kazanmak için elinden geleni yapıyor.
Jack

Seattle

? Mrs Nana Ama McBrown Mensah gibi tüm - Acting - Entrepreneur - Cinema - Beauty and Cosmetics maaşları var mı? - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Paloma Picasso var ?
Emily

Oklahoma

$ 6400 çok fazla değil mi? Mrs Nana Ama McBrown Mensah için bile ?
Lauren

Joliet

Bir gün Mrs Nana Ama McBrown Mensah bizimle buluşmak için yürüyordu ve arkadaşım "Aman Tanrım, depresyonumla başa çıkmama yardım ettin ve..." gibi bir şey söylemeye başladı, sözünü bitiremeden Mrs Nana Ama McBrown Mensah sindi ve gözlerini devirdi ve etrafımızda dolaştı. Arkadaşımın kalbini kırdı. Bundan sonrasını Mrs Nana Ama McBrown Mensah hatırlamadı. - ❤️‍? Bountytank fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Randy

Knoxville

Bu gönderiden çıkardığım güzel gerçek şu ki, Mrs Nana Ama McBrown Mensah 1.71 m boyunda!!!
Paul

Texas

Mrs Nana Ama McBrown Mensah ve diğer ünlü bayanlarla ilgilenenler, Instagram'larını ziyaret edebilir ve şaşırabilir, şok olabilir vb. - Horacio Pagani görünce tekrar aşık oldum
Marilyn

Denver

Dürüst olmak gerekirse, Mrs Nana Ama McBrown Mensah servetin {year} içinde çok daha fazla olduğuna inanıyorum
Susan

California

Mrs Nana Ama McBrown Mensah hakkındaki bu yorumlar aptalca ? - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Guy Lepage güzelliği anlatacak kadar değil ?
Samantha

Augusta

Annem çocukken Mrs Nana Ama McBrown Mensah ile arkadaştı ve onun bu resmini onunla bulduk. Saça dikkat Mrs Nana Ama McBrown Mensah... O sırada oyunculuk kariyerine yeni başlıyordu.
Terry

Surprise

Mrs Nana Ama McBrown Mensah neden bu kadar aptal bir yüze sahip? ? - Amelie Lens güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Dennis

District of Columbia

Görünüşe göre her şeyi kendi başına başaran başarılı bir Mrs Nana Ama McBrown Mensah ne kadar can sıkıcı olabilir?

Approximate Ad Price: €6400

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 » 1/2022 »