????? servet 2023

İçindekiler

Height1.71 m????? height is 1.71 m
Was born in1976????? birthday is 1976
GendermaleAs we can see, ????? is a male
ProfessionWrites about - Fashion Blogger - Lifestyle - Beauty and Cosmetics????? is related to Beauty and Cosmetics

Approximate Ad Price

Get in touch with ????? — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Fashion Blogger
Lifestyle
Beauty and Cosmetics

How many followers does ????? have?

Currently ????? has roughly about 725.4K followers on Instagram, which is pretty good.

Is ????? a proper influencer to work with?

Our stats says that ????? posts normally collect about 12.3K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does ????? advertisement work?

To estimate whether ????? advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @deaddsouls account which is ~ 1.75%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in ????? Instagram account?

The maximum potential reach is about 725.4K people (but most probably will be around 10% of this value).

Linda

Texas

47 yıl önce ????? doğduğunda okuldaydım - Andrew Tate fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Carolyn

Laredo

?????'in erkek veya kız kardeşi olup olmadığını merak ediyorum
Teresa

Portland

????? gibi 47 olduğumda daha zengin olmak isterim ? - Andrew Tate bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Andrew Tate harika! ?
Christina

California

Eminim ????? eşcinseldir ?
Sarah

New York

İso öğretmenim ????? ile aynı okula gitti. Ondan hoşlandı ve onunla baloya gitmesini önerdi. Şimdi dirseklerini ısırıyor ama o zamanlar bunun ?????çok çirkin olduğunu düşünüyordu. - ❤️❤️❤️ Cbum, kalbim bir kez daha eridi
Virginia

Colorado

????? bana bir web sitesi aracılığıyla İngilizce öğretiyordu - Twilight'tan önce bile. İlk film çıktıktan sonra bile dersler devam etti ve ????? çok iyiydi, meslektaşları hakkında şakalar yapıyordu. Ama sonra dersler durdu tabi
Willie

Frisco

Bahse girerim ????? benim yaptığımın onda birini bu $ 2400 kazanmak için yapmamıştır ??? - Anthony Santos güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Austin

Massachusetts

$ 2400 çok fazla değil mi? ????? için bile ?
Lisa

Virginia

????? ile ikimiz de 47 yaşındayız ? - Barry White! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Martha

Colorado

????? tüm bu $ 2400ları nasıl harcıyor merak ediyorum?
Heather

Irvine

Birkaç yıl önce arkadaşımın babası ????? ile bir dizinin setinde çalıştı. Personele karşı çok kabaydı, çekimlerin yapıldığı müze sergilerine karşı çok talepkar ve saygısızdı. - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Les Gold ?
Jeffrey

New York City

?????, yılda birkaç filmde istikrarlı bir şekilde rol aldı ve ekranlarda ülkenin cumhurbaşkanından daha sık göründü. Görünüşe göre tek bir büyük film bu aktör olmadan gitmedi.
Joyce

Bakersfield

????? ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! ????? ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım. - Ne güzel bir bayan ❣️ Horacio Pagani'e şapka çıkartın ?
Deborah

Rancho Cucamonga

Görünüşe göre her şeyi kendi başına başaran başarılı bir ????? ne kadar can sıkıcı olabilir?
Richard

Alexandria

Aşk Aşk Aşk! ????? en büyüğüdür - Nick Bollettieri güzellik büyüleyicidir
Ryan

California

Babam, ????? onunla bir film seçmelerine katılmaya ikna etmeye çalıştığında akademiye gitmek üzereydi. Ama dedesi, torunu istediğini yapmazsa yaz kampı için para vermeyeceğini söyledi. ????? daha sonra Skate Town'da rol aldı. Babam onun harika bir adam olduğunu ve çok eğlendiklerini söylüyor.
Grace

California

Erkek kardeşlerim ????? ile okula gitti. Aşık oldular ama ????? onları başından savdı. O zamanlar zorbalardı, bu yüzden reddedilmelerine şaşırmadım. - ? Andrew Tate'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Donna

Pittsburgh

Süper rahat ve güzel. ????? komşuydum ve tüm sokağımızı partilerine davet ederdi. Muhtemelen gürültü yüzünden kimse polisi aramasın diye yaptı, ama yine de ????? gerçekten hoş ve havalıydı.
Adam

Norfolk

2023 yılında ????? net değerinden bir yüzde bile kazanmadım..? - ? Hayatta Mireille Mathieu'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Peter

Cleveland

????? sık sık komşumuz olan teyzesini ziyarete gelirdi. Gençtik ve sık sık birlikte sohbet ederdik. Hatta ?????'in kucağımda oturduğu ve bana müstakbel kocası diyerek beni kasten utandırdığına dair bir kayıt bile var.
Patricia

Nevada

Bu gönderiden çıkardığım güzel gerçek şu ki, ????? 1.71 m boyunda!!! - ❤️‍? Behgjet Pacolli dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Alice

Huntsville

????? çocuğunu çocukluğundan mahrum bırakmak ve ondan daha çok para kazanmak için elinden geleni yapıyor.
Zachary

Irving

Dürüst olmak gerekirse, pek ????? net değer veya her neyse - ❤️‍? Marcelo Tinelli fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Isabella

Shreveport

Sevgili ?????!
Logan

Anaheim

????? İnanılmaz güzel. Onunla çalıştım ve her zaman en iyi hikayeleri o anlattı. Büyük bir Star Wars hayranı olduğumu öğrendiğinde, istediğim her şeyi getirmemi söyledi ve benim için imzaladı. - Anggun güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Ashley

California

Her şeyden önce, ????? sert dili ve ardından gelen skandallarla ünlüdür.
Ronald

Miami

? Vay canına, ünlü ????? gibi uzunum 1.71 m heh - Marie Mai görünce tekrar aşık oldum
Eric

Newport News

????? bir keresinde annesiyle birlikte geldi. Kariyeri zirvedeydi. Beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü takıyordu ve tıraşlı değildi ama yine de onu tanıdım.
Dylan

Las Vegas

????? amcamla birlikte okudu. Ve sesini radyodan tanıdığını söylüyor. Başka hiçbir şeyle karıştırılamazdı, ????? onun sahnede çok sık performans sergilediği okuldan hatırladı. - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Santo Versace var ?
Kyle

New Jersey

????? ile markette tanıştım ve son derece havalı, kibar ve cömert biriydi. Bir fotoğraf istedim ve memnuniyetle kabul etti. Boyum 195 santimetre ve fotoğrafı çekmek için eğilmek istedim ama ????? beni durdurdu ve bunun yerine parmak uçlarında yükseldi. Gerçek bir Jedi Ustası.
Rachel

Florida

Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Ne kadar sevimli ve tatlıydı, genç, şamatacı oyunculardan oluşan rengarenk ekiple ne kadar organik bir şekilde harmanlandı. - Paloma Picasso gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Maria

Ohio

Belki Amerika Birleşik Devletleri için $ 2400 normaldir.. Bilmiyorum
Douglas

California

Dürüst olmak gerekirse, ????? servetin {year} içinde çok daha fazla olduğuna inanıyorum - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Bountytank sizinle emin ellerdeyiz ?
Eugene

California

????? bu kahrolası milyonları ? kazanırken birçok insan açlıktan ölüyordu!
Joan

California

????? arkadaşıyla kaldırımda yürürken ona çarptım. Etrafta neredeyse hiç kimse yoktu, bu yüzden daha önce hiç yapmadığım bir şey yaptım - büyük bir hayranı olduğum için onunla fotoğraf çekilmek istedim. Arkadaşı fotoğraf çekmeye çalıştı ama nedense olmadı. ????? İyi fotoğraf çekememek, gülmek, çok rahat ve samimi olmak gibi şakalar yapmaya başladı. - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Horacio Pagani güzelliği anlatacak kadar değil ?
Andrew

Florida

? Ben de 47 yaşındayım... ????? gibi
Melissa

Washington

?????... vokal becerilerinin olmaması, şarkılarının listelerde zirveye çıkmasını engellemiyor. Kızın oyunculuğu da pek parlak değil ama filmlerde oynamaya çalışıyor. - Bu büyüleyici Guy Lepage'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Jesse

Virginia

????? ve diğer ünlü bayanlarla ilgilenenler, Instagram'larını ziyaret edebilir ve şaşırabilir, şok olabilir vb.
Brandon

California

Ben de gençken - Fashion Blogger - Lifestyle - Beauty and Cosmetics dünyasında olmak istiyordum ? - Amelie Lens sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Jessica

Iowa

male olsaydım ?????'den çok daha fazla param olurdu ahahah ?

????? ve Karina Garcia

Karina Garcia, en iyi bilinen YouTuber kategorilerinden biridir.

Karina Garcia is a popular American YouTuber. She is best known for her DIY videos and videos which, in addition to creating DIY videos, focus on the topic of makeup reviews, tricks and tutorials. One of his most popular videos, “Do It Yourself Flubber Soap! Make squishy soap! â€ It currently has 9.9 million views. She is also an author and has the books "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Lifehacks". She is also the founder of Craft City.

{ads}

Well, how well do you know Karina Garcia? If not a lot, we’ve rounded up everything you need to know about Karina Garcia’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio, and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Karina Garcia so far.

Biography and early life

Karina Garcia was born on May 8th. February 1994 in California, USA While her parents’ names are not yet known, the father is known to be a businessman, while the mother is a housewife. Her twin sister Mayra Isabel is also a famous YouTube star. He also has three brothers and two sisters.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Karina Garcia in 2021 and how tall and how much does she weigh? Well, Karina Garcia is 27 today, August 9, 2021 and was born on February 8, 1994. Although she is 5’5″ tall in feet and inches and 165cm in centimeters, she weighs about 128 pounds in pounds and 59 kg in kilograms. The eye color is dark brown and the hair color is black.

Education

Although Karina Garcia is known to have attended a local high school in Los Angeles, the name of her high school is not yet known. After graduating from high school, she received her undergraduate education from the University of Southern California.

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

{img}

Karen Garcia married Raul Aguilar in 2019 and the two have since they have been together. They were together 5 years before they got married. Other than that, there is no trace of their relationship (s).

Is Karina Garcia a lesbian?

Karina Garcia was with Raul. married Aguilar since 2019. Other than that, there are no records of their previous relationships known to us. If you look at their romance, it’s clear he’s straight.

Professional career

Karina Garcia is an incredibly popular YouTuber who loves her YouTube Journey Inside. started in 2015, although she had already created her account for three years in 2012. In addition to the DIY videos, she also makes videos on reviews, tricks and makeup tutorials. Not only are their videos very easy to follow, they are also very innovative.

One of their most popular videos, "Do It Yourself Flubber Soap! Make Squishy Soap !" Was uploaded on August 13th < sup> ten  2015 and earned her many accolades. The video currently has 9.9 million views. The oldest video that can be set on their channel, "Easy DIY Lipsticks!" was uploaded on 12 < sup>  February 2015 and currently has 3 million views.

{ads}

Her most popular video is "I tried ASMR .. Eating Raw Honeycomb, Slime, Aloe Vera (Sticky Crunchy Sounds ) ", which was uploaded on August 17, 2018 and received 40 million views (as of March 2021). Her latest video" 7 MONTHS PREGNANT! Plan baby rooms, baby names and more! " was uploaded on February 16 , 2021 and currently has 579,000 views.

She is an expert on slime and has also written two books. These books are "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Life Hacks" and the former has even become a bestseller. She is also the founder of Craft City. In 2015 he released his first show "Going Garcia", which can be seen on Apple TV.

Awards

While Karina Garcia "has not yet won any awards, their popularity is undeniable. As of March 2021, she had 41,3,000 followers on Twitter , 1.2 million followers on Instagram and 9.37 million subscribers to her YouTube account.

Karina Garcia’s net worth, salary and earnings in 2021

{img}

As of 2021, Karina Garcia has a net worth of $2 million. She has earned most of her income from her career as a YouTuber. That said, her lean books have only increased her net worth. .

{ads}

Karina Garcia has been a great YouTuber and her videos prove it. With that in mind, we wish her the best of luck in all her future endeavors and hope she is still entertaining us as usual.

{ads}

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. She is a famous YouTube beauty and lifestyle vlogger and also a social media personality who runs a YouTube channel that has over 9 million subscribers. On her youtube channel, she continually posts casts, DIYs, and makeup tutorials. Karina is the twin sister of Mayra Isabel, who is also a beauty and lifestyle vlogger. Karina is also known to be very particular when it comes to choosing a theme for her YouTube videos.

You may know Karina García very well, but do you know how old and tall she is and what is her net worth in 2021? If you don’t know, we have put together this article on Karina Garcia short biography wiki details, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. . Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. The whereabouts of his parents are unknown; However, Karina has a twin sister named Mayra Isabell who is also You Tuber. Mayra’s posts make up tutorials just like her twin sister.

Karina García created her YouTube channel in 2012, but did not upload any videos until 2015, where she did and had a large following overnight. . Its video content became very popular, especially among teenagers, because it contained everything a girl needs to know in her daily life, for example, how to apply lipstick, nail polish and even tricks for menstruation.

Personal life

Karina García and her husband Raúl Aguilar got privately engaged in 2018 and then got married in 2019, where she uploaded videos of her wedding on her YouTube channel. Raúl himself is also a You Tuber and video blogger where he is famous for his DIY home videos, which he highly promotes on his Instagram account. This has made a lot of speculation about their relationship where people say they probably got together because of DIY related videos.

Because of a difficult childhood, Karina promised herself that she would improve her family’s life and when her net worth began to stabilize, she bought a six-bedroom home for her entire life. family. including her retired parents, her husband, her sister, and also her sister’s husband in California. It is also said that he plans to build a huge guest house.

Age, height and weight

Born on February 8, 1994, Karina García is 27 years old as of today August 9, 2021. She measures 1.5 m and weighs 69 kg.

Carrera

Karina used to play with slime a lot when she was a child. . One day while browsing the internet for slime recipes, he couldn’t find many, and that’s when he saw an opportunity to start a YouTube channel. Because her twin sister had created a YouTube channel and was doing well, she decided to give it a try.

He then created his YouTube channel in 2012, but didn’t upload or make any videos until 2015, where he uploaded his first video, which was about how to make crushing soap. This brought him instant fame with over 1 million views overnight. She then started making content videos on how to apply lipstick, nail polish, and even menstruation tricks, which are basically what little girls or teenagers need to know. This made her very popular with teenagers, gaining more than 250,000 YouTube followers in 6 months.