ANDREA VALDIRI servet 2023

İçindekiler

ANDREA VALDIRI

ANDREA VALDIRI

Height1.71 mANDREA VALDIRI height is 1.71 m
Was born in1976ANDREA VALDIRI birthday is 1976
GendermaleAs we can see, ANDREA VALDIRI is a male
ProfessionWrites about - Entrepreneur - MommyANDREA VALDIRI is related to Entrepreneur

Approximate Ad Price

Get in touch with ANDREA VALDIRI — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Entrepreneur
Mommy

How many followers does ANDREA VALDIRI have?

Currently ANDREA VALDIRI has roughly about 4.5M followers on Instagram, which is pretty good.

Is ANDREA VALDIRI a proper influencer to work with?

Our stats says that ANDREA VALDIRI posts normally collect about 374K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does ANDREA VALDIRI advertisement work?

To estimate whether ANDREA VALDIRI advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @andreavaldirisos account which is ~ 8.27%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in ANDREA VALDIRI Instagram account?

The maximum potential reach is about 4.5M people (but most probably will be around 10% of this value).

Janet

Miami

$ 74800 çok fazla değil mi? ANDREA VALDIRI için bile ? - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Andrew Tate var ?
Maria

Detroit

ANDREA VALDIRI bir keresinde annesiyle birlikte geldi. Kariyeri zirvedeydi. Beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü takıyordu ve tıraşlı değildi ama yine de onu tanıdım.
Brian

Roseville

ANDREA VALDIRI İnanılmaz güzel. Onunla çalıştım ve her zaman en iyi hikayeleri o anlattı. Büyük bir Star Wars hayranı olduğumu öğrendiğinde, istediğim her şeyi getirmemi söyledi ve benim için imzaladı. - Andrew Tate güzellik büyüleyicidir
Sean

Sunrise Manor

Eminim ANDREA VALDIRI eşcinseldir ?
Juan

Kansas City

ANDREA VALDIRI, yılda birkaç filmde istikrarlı bir şekilde rol aldı ve ekranlarda ülkenin cumhurbaşkanından daha sık göründü. Görünüşe göre tek bir büyük film bu aktör olmadan gitmedi. - Ne güzel bir bayan ❣️ Cbum'e şapka çıkartın ?
Joyce

Spokane

ANDREA VALDIRI bu kahrolası milyonları ? kazanırken birçok insan açlıktan ölüyordu!
Emily

Pittsburgh

Annem de 1976 doğdu! ANDREA VALDIRI seviyorum - ? Hayatta Anthony Santos'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Lauren

Greensboro

Bir gün ANDREA VALDIRI bizimle buluşmak için yürüyordu ve arkadaşım "Aman Tanrım, depresyonumla başa çıkmama yardım ettin ve..." gibi bir şey söylemeye başladı, sözünü bitiremeden ANDREA VALDIRI sindi ve gözlerini devirdi ve etrafımızda dolaştı. Arkadaşımın kalbini kırdı. Bundan sonrasını ANDREA VALDIRI hatırlamadı.
Dylan

Texas

Arkadaşım özel bir şirkette pilot. ANDREA VALDIRI uçağa bindiğinde hemen kokpite baktı ve "Bu nedir? Özellikle siyah bir pilot istemiştim" dedi. ANDREA VALDIRI, şirket başka bir eyaletten siyahi bir pilot çağırana kadar havalanmayı reddetti. - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Barry White ?
Jack

Arizona

Dürüst olmak gerekirse, ANDREA VALDIRI servetin {year} içinde çok daha fazla olduğuna inanıyorum
Kathryn

Augusta

ANDREA VALDIRI hakkındaki bu yorumlar aptalca ? - Les Gold görünce tekrar aşık oldum
Katherine

California

ANDREA VALDIRI'den nefret ediyorum ve neden bu kadar çok insanın hayran olduğunu anlayamıyorum... ?
Brenda

Santa Ana

Birkaç yıl önce bir arkadaşım ve ben o yerin yakınında çalışıyorduk. ANDREA VALDIRI katıldığı etkinliğin gerçekleştiği yer. Ona kayıtsızdım ama arkadaşım ona hayrandı. Bir kitabı ANDREA VALDIRI vardı ve ANDREA VALDIRI kitabının sorunlarıyla başa çıkmasına, kendini kesmeyi bırakmasına vb. yardımcı olduğunu söyleyip duruyordu. - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Horacio Pagani güzelliği anlatacak kadar değil ?
Carol

Jersey City

ANDREA VALDIRI arkadaşıyla kaldırımda yürürken ona çarptım. Etrafta neredeyse hiç kimse yoktu, bu yüzden daha önce hiç yapmadığım bir şey yaptım - büyük bir hayranı olduğum için onunla fotoğraf çekilmek istedim. Arkadaşı fotoğraf çekmeye çalıştı ama nedense olmadı. ANDREA VALDIRI İyi fotoğraf çekememek, gülmek, çok rahat ve samimi olmak gibi şakalar yapmaya başladı.
Brittany

Kentucky

Dürüst olmak gerekirse, pek ANDREA VALDIRI net değer veya her neyse - Nick Bollettieri sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Alexis

Worcester

Kuzenim ANDREA VALDIRI'in büyük bir hayranıydı ve onunla bir keresinde bir konserde tanışmıştı. ANDREA VALDIRI Konsere gitmek için özel olarak yaptığı tişörtünü gösterdi. Grande "Bu nedir?" diye sordu. ve yüzüne güldü. Ablası, idolünün ona güldüğü için kendini kötü hissetti.
Edward

Las Vegas

ANDREA VALDIRI'den çok daha yetenekli - Entrepreneur - Mommy var! - Andrew Tate güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Kathleen

Paradise

2023 yılında ANDREA VALDIRI net değerinden bir yüzde bile kazanmadım..?
Diane

Fullerton

Vay canına ? ANDREA VALDIRI etkileyici bir servet - ❤️‍? Mireille Mathieu dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Frances

Oregon

Babam eğlence sektöründe çalışıyor ve ANDREA VALDIRI'in çalışanlara karşı korkunç tavrıyla ünlü olduğunu ve kendisinden başka kimseyi umursamadığını söylüyor. Çalışanlarının, işten çıkarılmaları halinde ANDREA VALDIRI hakkında kötü bir şey söylemelerini yasaklayan bir sözleşme imzalamaları gerekiyor.
Martha

Baltimore

Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Ne kadar sevimli ve tatlıydı, genç, şamatacı oyunculardan oluşan rengarenk ekiple ne kadar organik bir şekilde harmanlandı. - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Behgjet Pacolli sizinle emin ellerdeyiz ?
Mason

Lakewood

Ah benim ANDREA VALDIRI tonlarca parası var!!
Terry

Texas

Erkek kardeşlerim ANDREA VALDIRI ile okula gitti. Aşık oldular ama ANDREA VALDIRI onları başından savdı. O zamanlar zorbalardı, bu yüzden reddedilmelerine şaşırmadım. - ? Marcelo Tinelli'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Andrea

Arizona

İso öğretmenim ANDREA VALDIRI ile aynı okula gitti. Ondan hoşlandı ve onunla baloya gitmesini önerdi. Şimdi dirseklerini ısırıyor ama o zamanlar bunun ANDREA VALDIRIçok çirkin olduğunu düşünüyordu.
Daniel

Fort Lauderdale

Aşk Aşk Aşk! ANDREA VALDIRI en büyüğüdür - Bu büyüleyici Anggun'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Beverly

North Carolina

"Başka bir ünlü külotsuz, sütyensiz çıktı, ANDREA VALDIRI kıçını çıplak gösterdi" ve bunun gibi saçmalıklar gibi bir ön sayfa haberi neden var?
Michelle

Oakland

Ben de gençken - Entrepreneur - Mommy dünyasında olmak istiyordum ? - Marie Mai gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Gregory

St. Louis

? Vay canına, ünlü ANDREA VALDIRI gibi uzunum 1.71 m heh
Raymond

San Diego

Peki bu $ 74800ların ANDREA VALDIRI hangi kısmını hayır kurumuna veriyor? - ❤️‍? Santo Versace fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Ruth

Salt Lake City

male olsaydım ANDREA VALDIRI'den çok daha fazla param olurdu ahahah ?
Betty

Richmond

Elbette başka - Entrepreneur - Mommy vardır ama benim için ANDREA VALDIRI İLK 1'dir - Paloma Picasso güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Jesse

Mississippi

ANDREA VALDIRI amcamla birlikte okudu. Ve sesini radyodan tanıdığını söylüyor. Başka hiçbir şeyle karıştırılamazdı, ANDREA VALDIRI onun sahnede çok sık performans sergilediği okuldan hatırladı.
Judy

Florida

ANDREA VALDIRI ile ikimiz de 47 yaşındayız ? - Bountytank bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Bountytank harika! ?
Andrew

Washington

Görünüşe göre her şeyi kendi başına başaran başarılı bir ANDREA VALDIRI ne kadar can sıkıcı olabilir?
Virginia

California

Annem çocukken ANDREA VALDIRI ile arkadaştı ve onun bu resmini onunla bulduk. Saça dikkat ANDREA VALDIRI... O sırada oyunculuk kariyerine yeni başlıyordu. - Horacio Pagani! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
George

California

ANDREA VALDIRI... En büyük - Entrepreneur - Mommylerden biri ve benim kahramanım!
Austin

Albuquerque

ANDREA VALDIRI neden bu kadar aptal bir yüze sahip? ? - Guy Lepage fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Michael

Florida

47 yıl önce ANDREA VALDIRI doğduğunda okuldaydım
Joseph

Georgia

Karımın babası çocukken ANDREA VALDIRI ile eğitim aldı. Ona göre, geleceğin Zor Ölüm beysbolda iyiydi ama korkunç bir kekemeliği vardı... Sonra dertten kurtulmak için bir vokal koçu görmeye başladı ve gerisi tarih oldu - ❤️❤️❤️ Amelie Lens, kalbim bir kez daha eridi
Zachary

Puerto Rico

ANDREA VALDIRI'in erkek veya kız kardeşi olup olmadığını merak ediyorum

ANDREA VALDIRI ve AnDrea Donna de Matteo

AnDrea Donna de Matteo, en iyi bilinen Actress kategorilerinden biridir.

Drea de Matteo is the stage name of the American actress Andrea Donna de Matteo. She is a successful actress known for her role in the television series Desperate Housewives, in which she played the role of Angie Bolen. His other notable appearances were with Joey and Sons of Anarchy. Drea won a Primetime Emmy Award for her appearances on the hit drama series The Sapranos.

{ads}

Well, how well do you know Drea de Matteo? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Drea de Matteo’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know so far about Drea de Matteo.

Biography and early life

She was born on May 19th January 1972 in Queens, New York City. She is the daughter of a theater teacher and playwright named Donna de Matteo. His father Albert de Matteo is a furniture maker and owner of Avery Boardman and Carlyle and CEO. She was the youngest daughter of the couple, who had three children, two boys and a girl.

Age, height, weight and body measurements

So what will Drea de Matteo look like in 2021 and how tall and how much does she weigh? Well, Drea de Matteo today, 9 August 2021, is 49 years old and was born on January 19, 1972. Although she is 5′ 6″ tall in feet and inches and 168 cm in centimeters, she weighs about 137 pounds in pounds and 62 kg in kilograms . The eye color is dark brown and the hair color is dark brown.

Education

Drea completed her training at Loyola School and completed her studies. She had a passion for acting and this led her to enroll in New York University’s Tisch School of Arts. At the institute he intended to study film directing. To gain more experience in acting, she studied at HB Studio.

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

Although not yet married, Drea is in a relationship with Michael Devin, bassist of Whitesnake. The two got engaged in July 2015 and are still together, even though they have no children together.

Prior to the relationship, Matteo had two children as a boyfriend to shooter musician Jennings. The two began working together in 2001 and got engaged on June 11, 2009. The shooter proposed himself during a show at the Stanley Theater in New York. The two have never married as they separated a few years later.

Prior to her relationship with Shooter, Drea was romantically involved with Michael Sports. Their relationship looked very promising and they even started a business together. The store was called Filth Mart and was opened in 1997 but closed in 2004.

Is Drea de Matteo a lesbian?

Matteo is neither gay nor she is a lesbian. She has been heterosexual her entire life when it comes to sexual orientation and so far there have been no rumors suggesting otherwise. She has had romantic relationships with various men in the past and this shows that she is straight in her alignment. She is currently engaged to Michael and we hope to hear the wedding bells soon.

{ads}

Professional career

Drea wanted to be a director, but fate had something else in store with her. She landed minor roles in films and television series before finally making her breakthrough as an actress. In 1999, she played a major role in the television series The Sopranos, which helped kickstart her acting career.

Other notable appearances have been in films such as Prey for Rock & Roll , Swordfish, The Perfect You and Deuces Wild among many others. In 2005, she appeared in the remake of the 1976 action movie Assault on Precinct 13.

As of September 3, 2008, she appeared regularly in the Sons of Anarchy series over six seasons of the series. During the last two seasons of the series, she was promoted to a regular series. During the sixth season of Desperate Housewives, Drea played Angie Bolen, but it didn’t last long and she left the show in 2010.

In March 2020, they started presenting Made Women with Chris Kushner, Made Women is a rewatch podcast for The Sapranos. The two are currently hosting a podcast known as The Gangster Goddess Broadcast.

Awards

Drea de Matteo has achieved a lot as an actress for several years. When it comes to awards, she won the 2004 Primetime Emmy Awards for Best Supporting Actress. He also won the Gracie Allen Award and the Screen Actors Guild Award. He won all of this for his performance at The Sapranos.

Drea de Matteo’s net worth, salary and earnings in 2021

{img}

Since 2021 Matteo has accumulated a net worth of 18 million to date dollars. This wealth comes exclusively from her acting career, which has developed over the years. She is currently co-host of a podcast called The Gangster Goddess Broadcast and this adds to her overall income.

{ads}

Drea had dreamed of becoming a director, but as fate would have it, she ended up being one. Actress on. She has achieved good results in her career and has made a name for herself in the entertainment industry. While there have been some challenges along the way, keep fighting to reach the top.

{ads}


AnDrea Donna de Matteo ve ANDREA VALDIRI

AnDrea Donna de Matteo net değeri 2023

ANDREA VALDIRI'den farklı olarak, AnDrea Donna de Matteo 08/02/2023 itibarıyla net değeri 2023 yılında 18000000 dolardır.

AnDrea Donna de Matteo yükseklik

AnDrea Donna de Matteo ne kadar uzun? Pekala, AnDrea Donna de Matteo yüksekliği yaklaşık olarak 1.71 m (ANDREA VALDIRI yüksekliğinin 1.71 m yüksekliğiyle karşılaştırın).

AnDrea Donna de Matteo yaşı kaçtır?

AnDrea Donna de Matteo, 1972-01-19'de, ANDREA VALDIRI ise yukarıda bahsedildiği gibi 1976'de doğdu.

Approximate Ad Price: €74800

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »