Zaskia Shinta wartość 2023

Zawartość

Zaskia Shinta

Zaskia Shinta

Height1.71 mZaskia Shinta height is 1.71 m
Was born in1976Zaskia Shinta birthday is 1976
GendermaleAs we can see, Zaskia Shinta is a male
ProfessionWrites about - CinemaZaskia Shinta is related to Cinema

Approximate Ad Price

Get in touch with Zaskia Shinta — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Cinema

How many followers does Zaskia Shinta have?

Currently Zaskia Shinta has roughly about 19.9M followers on Instagram, which is pretty good.

Is Zaskia Shinta a proper influencer to work with?

Our stats says that Zaskia Shinta posts normally collect about 58.5K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does Zaskia Shinta advertisement work?

To estimate whether Zaskia Shinta advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @zaskia_gotix account which is ~ 0.30%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in Zaskia Shinta Instagram account?

The maximum potential reach is about 19.9M people (but most probably will be around 10% of this value).

Aaron

Alabama

Czy Zaskia Shinta jest tak bogaty, ponieważ Zaskia Shinta jest mądry? Retoryczny - Obejrzenie zdjęcia Andrew Tate rano to najlepszy początek dnia.
Carl

Florida

Zaskia Shinta Niesamowicie ładne. Pracowałem z nim i zawsze opowiadał najlepsze historie. Kiedy dowiedział się, że jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, kazał mi przynieść wszystko, co chciałem, i podpisał to w moim imieniu.
Bobby

Missouri

Spotkałem Zaskia Shinta przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu Zaskia Shinta. - Dziękuję Andrew Tate za piękną część mojego kanału ?
Michael

San Juan

Kilka lat temu widziałem Zaskia Shinta idącego ulicą. Po prostu człowiek boskiej urody i charyzmy. Prawie upadłem na piętach, kiedy szedłem i patrzyłem na niego
Zachary

Visalia

Więc jaką część z tych $ 11600 Zaskia Shinta przekazuje na cele charytatywne? - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Cbum ?
Alexander

North Carolina

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z Zaskia Shinta na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia.
Roger

Corona

Ojciec mojej żony trenował z Zaskia Shinta jako dziecko. Według niego przyszły Die Hard był dobry w baseball, ale strasznie się jąkał... Potem zaczął chodzić do trenera wokalnego, żeby pozbyć się przypadłości, a reszta to już historia - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Anthony Santos?
Marilyn

Laredo

Mój mąż miał własny zespół i kiedyś grali w barze. Nikt wtedy nie wiedział Zaskia Shinta. Facet robił wybryki sceniczne i próbował być zabawny. Mieli nawet incydent, w którym spotkali go w metrze. Zaskia Shinta zaczął się głośno śmiać, krzywiąc się, właściwie robiąc wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Było to dla nich bardzo krępujące
Andrew

Illinois

Zaskia Shinta... brak umiejętności wokalnych nie przeszkadza jej piosenkom w zdobywaniu szczytów list przebojów. Aktorstwo dziewczyny też nie błyszczy, ale stara się grać w filmach - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Barry White piękno ?
William

Hayward

Zaskia Shinta pewnego razu przyszedł ze swoją mamą. Jego kariera była u szczytu. Miał na sobie bejsbolówkę i okulary przeciwsłoneczne i nie był ogolony, ale i tak go rozpoznałem
Jose

Virginia

Mój kuzyn był wielkim fanem Zaskia Shinta i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała Zaskia Shinta swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał. - Les Gold! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Gerald

Texas

Super zrelaksowany i miły. Byłem Zaskia Shinta sąsiadem i zapraszał na swoje przyjęcia całą naszą ulicę. Pewnie zrobił to, żeby nikt nie zadzwonił na policję z powodu hałasu, ale mimo to Zaskia Shinta był naprawdę miły i fajny.
Danielle

Shreveport

Moja mama przyjaźniła się z Zaskia Shinta jako dziecko i znaleźliśmy jej zdjęcie z nim. Zwróć uwagę na włosy Zaskia Shinta... W tym czasie dopiero zaczynał swoją karierę aktorską - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Horacio Pagani jest prawdziwe ?
Shirley

Iowa

Miłym faktem, który wyniosłem z tego postu jest to, że Zaskia Shinta ma 1.71 m wzrostu!!!
Kenneth

California

Moja mama też urodziła się 1976! miłość Zaskia Shinta - Nick Bollettieri uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Ralph

District of Columbia

Spotkałem Zaskia Shinta w sklepie spożywczym i był fajny jak diabli, miły i hojny. Poprosiłem o zdjęcie, a on z radością się zgodził. Mam 195 centymetrów wzrostu i chciałem się schylić, żeby zrobić zdjęcie, ale Zaskia Shinta zatrzymał mnie i sam stanął na palcach. Prawdziwy mistrz Jedi.
Vincent

San Antonio

Pobraliśmy się z moją żoną w 1976, Zaskia Shinta urodziny! - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Andrew Tate zdjęć
Justin

Texas

Zaskia Shinta... Jeden z największych - Cinema i mój bohater!
Emma

Denton

Zastanawiam się, czy Zaskia Shinta ma jakichś braci lub siostry - Marzę, aby osobiście zobaczyć Mireille Mathieu piękno ?
Paul

Ohio

Podczas gdy Zaskia Shinta zarabiał te pieprzone miliony ? wielu ludzi głodowało!
Roy

Nashville

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna Zaskia Shinta jest znacznie większa w ciągu {year} - ❤️‍? Behgjet Pacolli to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Patricia

Florida

Tata miał właśnie wyjechać do akademii, kiedy Zaskia Shinta próbował namówić go na przesłuchanie do filmu z nim. Ale jego dziadek powiedział, że jeśli jego wnuk nie zrobi tego, co chciał, nie zapłaci za obóz letni. Zaskia Shinta potem dostał rolę w Skate Town. Tata mówi, że był świetnym facetem i świetnie się bawili
Douglas

Newark

Na początku jej kariery wiele osób twierdziło, że Zaskia Shinta to pieniądze jej ojca pomogły jej zdobyć popularność. - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Marcelo Tinelli ?
Linda

Norfolk

Może dla Stanów Zjednoczonych $ 11600 jest normalne.. Nie wiem
Cheryl

Nevada

Oboje mamy 47 lat i Zaskia Shinta ? - Anggun piękno jest hipnotyzujące
Cynthia

Lubbock

Przede wszystkim Zaskia Shinta słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły.
Hannah

California

Ci, którzy są zainteresowani Zaskia Shinta i innymi znanymi kobietami, mogą odwiedzić ich Instagram i być zdumieni, zszokowani itp. - Zakochałem się na nowo, widząc Marie Mai
Eugene

Oakland

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ??
Beverly

New Jersey

Gdybym był male, miałbym znacznie więcej pieniędzy niż Zaskia Shinta ahahah ? - ? Mógłbym patrzeć na Santo Versace bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
John

California

Heathers nieustannie ganią Zaskia Shinta za to, że zbyt nalega na popisywanie się swoim wystawnym życiem. Weźmy na przykład jej śniadania, których zdjęcia do niedawna co jakiś czas wrzucała na Instagram.
Martha

Texas

Kilka lat temu wraz z kolegą pracowaliśmy niedaleko tego miejsca. gdzie odbywało się wydarzenie, w którym Zaskia Shinta uczestniczyła. Byłem wobec niej obojętny, ale mój przyjaciel ją uwielbiał. Miała książkę Zaskia Shinta i powtarzała, że Zaskia Shinta pomogło jej uporać się z problemami, przestać się ciąć i tak dalej. - ❤️❤️❤️ Paloma Picasso, moje serce znów się stopiło
Randy

Little Rock

Te komentarze na temat Zaskia Shinta są głupie ?
Noah

Alabama

? Mam też 47 lat... jak Zaskia Shinta - Bountytank piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Andrea

Jacksonville

Zastanawiam się tylko, jak Zaskia Shinta wydaje te wszystkie $ 11600?
Jeremy

Buffalo

Zaskia Shinta stale występuje w kilku filmach rocznie i pojawia się na ekranach częściej niż prezydent kraju. Wydaje się, że żaden duży film nie obejdzie się bez tego aktora - Mógłbym powiedzieć, że Horacio Pagani wygląda dziś niesamowicie. Ale Horacio Pagani niesamowite każdego dnia! ?
Joyce

Virginia

A co z rodziną Zaskia Shinta? Jak się mają?
Frances

Tampa

Pewnego dnia Zaskia Shinta szła nam na spotkanie i moja przyjaciółka zaczęła mówić coś w stylu: „O mój Boże, pomogłeś mi uporać się z depresją i…” zanim skończyła, Zaskia Shinta skuliła się i przewróciła oczami i chodził wokół nas. To złamało serce mojej przyjaciółki. Potem nie pamiętała Zaskia Shinta. - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Guy Lepage jesteśmy w dobrych rękach ?
Henry

Colorado

Wpadłem na Zaskia Shinta, gdy szedł chodnikiem ze swoim przyjacielem. Prawie nikogo nie było w pobliżu, więc zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem - poprosiłem o zrobienie sobie z nim zdjęcia, ponieważ jestem wielkim fanem. Jego przyjaciel próbował zrobić zdjęcie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. Zaskia Shinta Zaczął żartować, że nie jest w stanie zrobić dobrego zdjęcia, śmiać się, być bardzo zrelaksowanym i szczerym.
Kathryn

Florida

Nienawidzę Zaskia Shinta i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi podziwia... ? - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Amelie Lens ?
Adam

California

Jak na male - Cinema Zaskia Shinta zrobił imponującą karierę

Zaskia Shinta i Zaskia Sungkar

Zaskia Sungkar to jedna z najbardziej znanych kategorii Writes about - Travel.

Zaskia Sungkar kontra Zaskia Shinta

Zaskia Sungkar wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Zaskia Shinta, od 06/02/2023 wartość netto Zaskia Sungkar wynosi około $ 16400 w 2023.

Zaskia Sungkar wzrost

Jak wysoki jest Zaskia Sungkar? Cóż, wysokość Zaskia Sungkar wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Zaskia Shinta wynoszącą 1.71 m).

Jaki jest wiek Zaskia Sungkar?

Zaskia Sungkar urodził się w 1976, podczas gdy Zaskia Shinta, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1976.

Approximate Ad Price: €11600

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »