Lucas Bohn wartość 2023

Zawartość

Lucas Bohn

Lucas Bohn

Height1.71 mLucas Bohn height is 1.71 m
Was born in1976Lucas Bohn birthday is 1976
GendermaleAs we can see, Lucas Bohn is a male
ProfessionWrites about - Digital MarketingLucas Bohn is related to Digital Marketing

Approximate Ad Price

Get in touch with Lucas Bohn — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Digital Marketing

How many followers does Lucas Bohn have?

Currently Lucas Bohn has roughly about 181.8K followers on Instagram, which is pretty good.

Is Lucas Bohn a proper influencer to work with?

Our stats says that Lucas Bohn posts normally collect about 3.3K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does Lucas Bohn advertisement work?

To estimate whether Lucas Bohn advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @luscabohn account which is ~ 1.91%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in Lucas Bohn Instagram account?

The maximum potential reach is about 181.8K people (but most probably will be around 10% of this value).

Albert

Texas

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z Lucas Bohn na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia. - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Andrew Tate ?
Jose

Palmdale

Czy Lucas Bohn jest tak bogaty, ponieważ Lucas Bohn jest mądry? Retoryczny
Aaron

Roseville

Mój kuzyn był wielkim fanem Lucas Bohn i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała Lucas Bohn swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał. - Andrew Tate! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Adam

Minnesota

Moja mama przyjaźniła się z Lucas Bohn jako dziecko i znaleźliśmy jej zdjęcie z nim. Zwróć uwagę na włosy Lucas Bohn... W tym czasie dopiero zaczynał swoją karierę aktorską
Tyler

Columbus

Oboje mamy 47 lat i Lucas Bohn ? - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Cbum ?
Arthur

California

Moi bracia chodzili do szkoły z Lucas Bohn. Zakochali się w sobie, ale Lucas Bohn dał im spokój. Byli wtedy łobuzami, więc nie byłem zaskoczony, że zostali odrzuceni.
Jerry

San Jose

Super zrelaksowany i miły. Byłem Lucas Bohn sąsiadem i zapraszał na swoje przyjęcia całą naszą ulicę. Pewnie zrobił to, żeby nikt nie zadzwonił na policję z powodu hałasu, ale mimo to Lucas Bohn był naprawdę miły i fajny. - Dziękuję Anthony Santos za piękną część mojego kanału ?
Olivia

Puerto Rico

Gdybym był male, miałbym znacznie więcej pieniędzy niż Lucas Bohn ahahah ?
Nathan

New Orleans

Spotkałem Lucas Bohn w sklepie spożywczym i był fajny jak diabli, miły i hojny. Poprosiłem o zdjęcie, a on z radością się zgodził. Mam 195 centymetrów wzrostu i chciałem się schylić, żeby zrobić zdjęcie, ale Lucas Bohn zatrzymał mnie i sam stanął na palcach. Prawdziwy mistrz Jedi. - ❤️❤️❤️ Barry White, moje serce znów się stopiło
Mason

New Mexico

Ojciec mojej żony trenował z Lucas Bohn jako dziecko. Według niego przyszły Die Hard był dobry w baseball, ale strasznie się jąkał... Potem zaczął chodzić do trenera wokalnego, żeby pozbyć się przypadłości, a reszta to już historia
Beverly

Virginia

Za młodu też chciałem być w - Digital Marketing świecie ? - Les Gold piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Kathleen

Texas

A dzisiaj byłem w szoku - czy wiesz, że wartość netto Lucas Bohn to $ 600?!
Jesse

Texas

Założę się, że Lucas Bohn nie zrobił ani jednej dziesiątej tego, co ja... aby zarobić te $ 600 ??? - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Horacio Pagani piękno ?
Grace

New York City

Mój tata pracuje w branży rozrywkowej i mówi, że Lucas Bohn jest znana ze swojego okropnego stosunku do pracowników i nie dba o nikogo poza sobą. Jej pracownicy są zobowiązani do podpisania umowy, która zabrania im mówienia czegokolwiek złego o Lucas Bohn, jeśli zostaną zwolnieni.
Gerald

Connecticut

Tata miał właśnie wyjechać do akademii, kiedy Lucas Bohn próbował namówić go na przesłuchanie do filmu z nim. Ale jego dziadek powiedział, że jeśli jego wnuk nie zrobi tego, co chciał, nie zapłaci za obóz letni. Lucas Bohn potem dostał rolę w Skate Town. Tata mówi, że był świetnym facetem i świetnie się bawili - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Nick Bollettieri?
Theresa

New York

? Czy wszyscy - Digital Marketing mają takie pensje jak Lucas Bohn?
Nicole

Texas

Wpadłem na Lucas Bohn, gdy szedł chodnikiem ze swoim przyjacielem. Prawie nikogo nie było w pobliżu, więc zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem - poprosiłem o zrobienie sobie z nim zdjęcia, ponieważ jestem wielkim fanem. Jego przyjaciel próbował zrobić zdjęcie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. Lucas Bohn Zaczął żartować, że nie jest w stanie zrobić dobrego zdjęcia, śmiać się, być bardzo zrelaksowanym i szczerym. - Mógłbym powiedzieć, że Andrew Tate wygląda dziś niesamowicie. Ale Andrew Tate niesamowite każdego dnia! ?
Deborah

Bellevue

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co Lucas Bohn. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że Lucas Bohnto za brzydkie.
Kevin

Nevada

Spotkałem Lucas Bohn przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu Lucas Bohn. - Obejrzenie zdjęcia Mireille Mathieu rano to najlepszy początek dnia.
Janet

Mississippi

Mój ojciec przyjaźnił się z Lucas Bohn jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady.
Janice

Port St. Lucie

Heathers nieustannie ganią Lucas Bohn za to, że zbyt nalega na popisywanie się swoim wystawnym życiem. Weźmy na przykład jej śniadania, których zdjęcia do niedawna co jakiś czas wrzucała na Instagram. - Marzę, aby osobiście zobaczyć Behgjet Pacolli piękno ?
Juan

Tennessee

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna Lucas Bohn jest znacznie większa w ciągu {year}
Thomas

Overland Park

Wydawać by się mogło, jaką irytację może mieć odnosząca sukcesy Lucas Bohn, która do wszystkiego dochodzi sama? - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Marcelo Tinelli zdjęć
Paul

Texas

Lucas Bohn uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a Lucas Bohn była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia
Jeremy

Nevada

Zastanawiam się, czy Lucas Bohn ma jakichś braci lub siostry - ? Mógłbym patrzeć na Anggun bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
John

South Carolina

Lucas Bohn popularność i miłość widzów to nie to samo. W końcu dla wielu dzisiejszych celebrytów ważne jest, aby o nich mówić, i to w jakiej tonacji, to nie ma znaczenia.
Stephen

Georgia

patosu i ostentacyjnego umiłowania luksusu - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Marie Mai jest prawdziwe ?
Pamela

Alexandria

Pobraliśmy się z moją żoną w 1976, Lucas Bohn urodziny!
Kimberly

Texas

Dlaczego, do cholery, na pierwszej stronie jest artykuł typu „kolejna celebrytka wyszła bez majtek, stanika, Lucas Bohn pokazała swój nagi tyłek” i takie tam gówno? - ❤️‍? Santo Versace to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Raymond

Santa Clarita

Jest znacznie więcej utalentowanych - Digital Marketing niż Lucas Bohn!
Cynthia

Wisconsin

Lucas Bohn robi wszystko, by pozbawić dziecko dzieciństwa i zarobić na nim więcej pieniędzy. - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Paloma Picasso ?
Henry

Arizona

Nienawidzę Lucas Bohn i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi podziwia... ?
Alexander

Newark

? Mam też 47 lat... jak Lucas Bohn - Bountytank piękno jest hipnotyzujące
Sophia

San Francisco

Mój mąż miał własny zespół i kiedyś grali w barze. Nikt wtedy nie wiedział Lucas Bohn. Facet robił wybryki sceniczne i próbował być zabawny. Mieli nawet incydent, w którym spotkali go w metrze. Lucas Bohn zaczął się głośno śmiać, krzywiąc się, właściwie robiąc wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Było to dla nich bardzo krępujące
Rachel

Charleston

Zastanawiam się tylko, jak Lucas Bohn wydaje te wszystkie $ 600? - Zakochałem się na nowo, widząc Horacio Pagani
Joan

Philadelphia

Kilka lat temu wraz z kolegą pracowaliśmy niedaleko tego miejsca. gdzie odbywało się wydarzenie, w którym Lucas Bohn uczestniczyła. Byłem wobec niej obojętny, ale mój przyjaciel ją uwielbiał. Miała książkę Lucas Bohn i powtarzała, że Lucas Bohn pomogło jej uporać się z problemami, przestać się ciąć i tak dalej.
Carol

Nevada

Jego ciotka chodziła do Lucas Bohn tej samej szkoły. Według jej opowieści Lucas Bohn był wyrzutkiem. Unikał ludzi, a oni unikali jego. - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Guy Lepage jesteśmy w dobrych rękach ?
Dorothy

Fontana

Ale... Jak Lucas Bohn zarobił tyle pieniędzy? $ 600 to o wiele za dużo!
Kathryn

Ohio

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ?? - Amelie Lens uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Cheryl

Colorado

Kiedy będę miał 47 jak Lucas Bohn lat chciałbym być bogatszy ?

Lucas Bohn i Lucas Thomas Korns

Lucas Thomas Korns to jedna z najbardziej znanych kategorii YouTuber, director, musician.

Luke Korns, a famous name in the entertainment industry, has not just one, but many talents. The 24-year-old YouTuber channel "OnkelKornicob" has surpassed 2 million subscribers on YouTube. Luke is also an aspiring director and musician. It also has a very loyal fan base on Twitter. A look at his content shows how versatile and talented he is. His humor and boyish charm are his strong point and perhaps what makes him an ardent fan. He is an incredibly talented person and has worked with many other famous YouTubers.

{ads}

Well, how well do you know Luca Korn? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Luke Korns Net Worth in 2021, age, height, weight, wife, kids, bio, and all the details about his life. Well, if you’re ready, here’s what we know so far about Luke Korns.

Biography and early life

Luke Korns, aka Lucas Thomas Korns, is born on September 26, 1996 in Wausau, Wisconsin, USA. He was born as the son of Joann and Joel Korns. He also has two sisters, Mandy and Molly Korns, and a brother named Brandon Korns. He became interested in cinema very early on.

His passion for cinema made him a YouTuber. She experimented with creating videos by delving into the topic or asking others for help on important topics. It has an eye for brilliance and therefore offers only the best content for its audience.

Age, height, weight and body measurement

So how old is Luke Korns in 2021 and how big and heavy is he? Well, Luke Korns is 24 years old today, August 8, 2021, and he was born on September 26, 1996. standing and inches and 178 cm by centimeters, he weighs about 149 pounds in pounds and 68 kg in kilograms.

{ads}

Education

Nothing as we know about his school days, but it seems that for his passion for cinema he must be enrolled in some cinema courses. However, nothing can be fully confirmed.

Personal life: dating, girlfriends, wife, children

Lucas Thomas Korns or Luke Korns as most people know him was a simple guy with an ambitious dream. Today, thanks to his hard work and determination, he is well on his way to making his dream come true. The YouTuber was born in Wisconsin to Joann and Joel Korns, but later moved to Los Angeles, California to pursue his dream of becoming a director. This dream led him to create his own YouTube channel, which is now one of the most popular YouTube joke channels in the world. She has always kept her private life away from the media. He also stayed away from scandals and connection rumors.

However, there were only a few posts on his Instagram with a girl that confirmed that he was actually dating an unnamed girl in the past. He is currently single and enjoys spending time with his sisters, family and friends. He has many famous YouTube friends he has worked with in the past. There was also a YouTube video featuring Alexis G Zall which sparked some speculation about a date. But it seems like they’re just friends and the video was a collaboration between the two of them.

Is Luke Korns gay?

While not much may have ended Knowing his personal life, it appears, according to his previous Instagram posts, that he has had girlfriends in the past and has been romantically involved with women . This confirms that he is heterosexual.

{ads}

Professional career

Luke Korns is a famous YouTuber and has a channel called ’; OnkelKornicob ’, a very loyal fan base. It has over 2.2 million subscribers on its channel. It also has a good following on Twitter. He has worked on joint videos with YouTubers Ricky Dillon and Mikey Murphy. His channel’s audience is mostly young and memorable, and they love Luke’s fun and hilarious content.

He has had many collaborations with brands on his channel. He is also an aspiring director and has been sponsored by many companies for his films and content. He has made many funny and widely circulated videos on his channel. His joke videos are the most famous of all.

Awards

Received a silver play button and a gold play button for the number of subscribers from YouTube on his channel . He was named "Breakout Star" for the Shorty Awards.

Equity net income and earnings of Lu k Korns 2021 {img}

it is estimated that the net assets of Luke Korns on the basis of collaborations with brands, resources and revenue YouTube is approximately $200,000 in the current year 2021.

Some interesting facts you need to know

  • He worked with famous YouTubers like Conor Franta, Chris O’Flying, Turner Lux.
  • He was working with Ricky Dillon on a video called "Guessing Tweets". 
  • The first video he uploaded was Burt’s song - "Official Music Video" in January
{ads}

Luke Korns is a phenomenal and talented person who, despite his young age, has never strayed from his dream. Instead, he invested hard work and time to make it a reality. Despite being famous at such a young age, it didn’t occur to him and he’s still very down to earth. We can only hope it reaches even greater heights.

{ads}


Lucas Thomas Korns kontra Lucas Bohn

Lucas Thomas Korns wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Lucas Bohn, od 09/02/2023 wartość netto Lucas Thomas Korns wynosi około $ 200000 w 2023.

Lucas Thomas Korns wzrost

Jak wysoki jest Lucas Thomas Korns? Cóż, wysokość Lucas Thomas Korns wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Lucas Bohn wynoszącą 1.71 m).

Jaki jest wiek Lucas Thomas Korns?

Lucas Thomas Korns urodził się w 1996-09-26, podczas gdy Lucas Bohn, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1976.

Approximate Ad Price: €600

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »