Lauren Reid wartość 2023

Zawartość

Lauren Reid

Lauren Reid

Height1.71 mLauren Reid height is 1.71 m
Was born in1976Lauren Reid birthday is 1976
GendermaleAs we can see, Lauren Reid is a male
ProfessionWrites about - Entrepreneur - TV - CookingLauren Reid is related to Cooking

Approximate Ad Price

Get in touch with Lauren Reid — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Entrepreneur
TV
Cooking

How many followers does Lauren Reid have?

Currently Lauren Reid has roughly about 462.7K followers on Instagram, which is pretty good.

Is Lauren Reid a proper influencer to work with?

Our stats says that Lauren Reid posts normally collect about 11.4K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does Lauren Reid advertisement work?

To estimate whether Lauren Reid advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @laurenreidabook account which is ~ 2.49%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in Lauren Reid Instagram account?

The maximum potential reach is about 462.7K people (but most probably will be around 10% of this value).

Wayne

California

Zastanawiam się, czy Lauren Reid ma jakichś braci lub siostry - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Andrew Tate jest prawdziwe ?
Kelly

California

Założę się, że Lauren Reid nie zrobił ani jednej dziesiątej tego, co ja... aby zarobić te $ 2200 ???
Ronald

Hawaii

Ci, którzy są zainteresowani Lauren Reid i innymi znanymi kobietami, mogą odwiedzić ich Instagram i być zdumieni, zszokowani itp. - Andrew Tate piękno jest hipnotyzujące
Joshua

California

Nienawidzę Lauren Reid i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi podziwia... ?
Ryan

Mississippi

Kilka lat temu widziałem Lauren Reid idącego ulicą. Po prostu człowiek boskiej urody i charyzmy. Prawie upadłem na piętach, kiedy szedłem i patrzyłem na niego - ❤️❤️❤️ Cbum, moje serce znów się stopiło
Ann

Des Moines

Ojciec mojej żony trenował z Lauren Reid jako dziecko. Według niego przyszły Die Hard był dobry w baseball, ale strasznie się jąkał... Potem zaczął chodzić do trenera wokalnego, żeby pozbyć się przypadłości, a reszta to już historia
Andrew

Washington

Mój kuzyn był wielkim fanem Lauren Reid i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała Lauren Reid swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał. - Marzę, aby osobiście zobaczyć Anthony Santos piękno ?
Donald

Huntsville

Gdybym był male, miałbym znacznie więcej pieniędzy niż Lauren Reid ahahah ?
Kenneth

Colorado

Jego ciotka chodziła do Lauren Reid tej samej szkoły. Według jej opowieści Lauren Reid był wyrzutkiem. Unikał ludzi, a oni unikali jego. - Dziękuję Barry White za piękną część mojego kanału ?
Alexis

Oklahoma

Mój mąż miał własny zespół i kiedyś grali w barze. Nikt wtedy nie wiedział Lauren Reid. Facet robił wybryki sceniczne i próbował być zabawny. Mieli nawet incydent, w którym spotkali go w metrze. Lauren Reid zaczął się głośno śmiać, krzywiąc się, właściwie robiąc wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Było to dla nich bardzo krępujące
Heather

Florida

Oboje mamy 47 lat i Lauren Reid ? - ❤️‍? Les Gold to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Paul

Arizona

Dlaczego zamiast tego gówna nie można umieścić newsa o tym, jakie rajstopy lub płaszcze są modne?
Margaret

Long Beach

Lauren Reid zrobiła kilka rzeczy naraz: otworzyła restaurację, napisała o sobie książkę, uruchomiła własną kryptowalutę, zaprojektowała ubrania, zasiadała w jury konkursu tanecznego... - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Horacio Pagani ?
George

California

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna Lauren Reid jest znacznie większa w ciągu {year}
Evelyn

Missouri

Czy Lauren Reid jest tak bogaty, ponieważ Lauren Reid jest mądry? Retoryczny - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Nick Bollettieri piękno ?
Ruth

Spring Valley

Dlaczego, do cholery, na pierwszej stronie jest artykuł typu „kolejna celebrytka wyszła bez majtek, stanika, Lauren Reid pokazała swój nagi tyłek” i takie tam gówno?
Julie

Fresno

Moi bracia chodzili do szkoły z Lauren Reid. Zakochali się w sobie, ale Lauren Reid dał im spokój. Byli wtedy łobuzami, więc nie byłem zaskoczony, że zostali odrzuceni. - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Andrew Tate?
Michael

Texas

Lauren Reid stale występuje w kilku filmach rocznie i pojawia się na ekranach częściej niż prezydent kraju. Wydaje się, że żaden duży film nie obejdzie się bez tego aktora
Zachary

Denton

Pobraliśmy się z moją żoną w 1976, Lauren Reid urodziny! - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Mireille Mathieu zdjęć
Brandon

Torrance

Spotkałem Lauren Reid w sklepie spożywczym i był fajny jak diabli, miły i hojny. Poprosiłem o zdjęcie, a on z radością się zgodził. Mam 195 centymetrów wzrostu i chciałem się schylić, żeby zrobić zdjęcie, ale Lauren Reid zatrzymał mnie i sam stanął na palcach. Prawdziwy mistrz Jedi.
John

Ohio

Pewnego dnia Lauren Reid szła nam na spotkanie i moja przyjaciółka zaczęła mówić coś w stylu: „O mój Boże, pomogłeś mi uporać się z depresją i…” zanim skończyła, Lauren Reid skuliła się i przewróciła oczami i chodził wokół nas. To złamało serce mojej przyjaciółki. Potem nie pamiętała Lauren Reid. - Zakochałem się na nowo, widząc Behgjet Pacolli
Benjamin

Nevada

Wow ? Lauren Reid to imponująca fortuna
Lori

Illinois

Podobnie jak Lauren Reid, mój ojciec urodził się 1976!! ? - Mógłbym powiedzieć, że Marcelo Tinelli wygląda dziś niesamowicie. Ale Marcelo Tinelli niesamowite każdego dnia! ?
Jason

North Carolina

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ??
Carol

Fort Collins

Super zrelaksowany i miły. Byłem Lauren Reid sąsiadem i zapraszał na swoje przyjęcia całą naszą ulicę. Pewnie zrobił to, żeby nikt nie zadzwonił na policję z powodu hałasu, ale mimo to Lauren Reid był naprawdę miły i fajny. - Anggun! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Catherine

Philadelphia

W 2023 nie zarobiłem nawet procenta z Lauren Reid wartości netto..?
Janet

Durham

Przykro mi to słyszeć. Jaki był uroczy i słodki, jak organicznie wtapiał się w pstrokatą ekipę młodych, hałaśliwych aktorów. - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Marie Mai ?
Roger

Las Vegas

Przede wszystkim Lauren Reid słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły.
Joan

Illinois

Mój ojciec przyjaźnił się z Lauren Reid jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady. - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Santo Versace ?
David

Little Rock

patosu i ostentacyjnego umiłowania luksusu
Kevin

Nevada

Jest znacznie więcej utalentowanych - Entrepreneur - TV - Cooking niż Lauren Reid! - Paloma Picasso piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Randy

Irving

Wpadłem na Lauren Reid, gdy szedł chodnikiem ze swoim przyjacielem. Prawie nikogo nie było w pobliżu, więc zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem - poprosiłem o zrobienie sobie z nim zdjęcia, ponieważ jestem wielkim fanem. Jego przyjaciel próbował zrobić zdjęcie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. Lauren Reid Zaczął żartować, że nie jest w stanie zrobić dobrego zdjęcia, śmiać się, być bardzo zrelaksowanym i szczerym.
Frank

Maryland

Lauren Reid uczęszczał do szkoły z moim wujkiem. I mówi, że rozpoznał jej głos z radia. Nie dało się tego pomylić z niczym innym, pamiętał to ze szkoły, gdzie Lauren Reid bardzo często występowała na scenie - Bountytank uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Sara

Texas

Miłość Miłość Miłość! Lauren Reid jest największy
Roy

Fullerton

A co z rodziną Lauren Reid? Jak się mają? - Obejrzenie zdjęcia Horacio Pagani rano to najlepszy początek dnia.
Keith

Orlando

Heathers nieustannie ganią Lauren Reid za to, że zbyt nalega na popisywanie się swoim wystawnym życiem. Weźmy na przykład jej śniadania, których zdjęcia do niedawna co jakiś czas wrzucała na Instagram.
Virginia

California

Lauren Reid kiedyś się powiodło, ale potem coś poszło nie tak. teraz jest lepiej znana nie ze swoich osiągnięć zawodowych, ale ze skandali - ? Mógłbym patrzeć na Guy Lepage bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Kathryn

Washington

Mój przyjaciel jest pilotem w prywatnej firmie. Kiedy Lauren Reid wszedł na pokład samolotu, natychmiast zajrzał do kokpitu i powiedział: „Co to jest? Specjalnie poprosiłem o czarnego pilota”. Lauren Reid odmówił startu, dopóki firma nie wezwała czarnego pilota z innego stanu.
Olivia

Alabama

47 lat temu, kiedy urodził się Lauren Reid, chodziłem do szkoły - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Amelie Lens jesteśmy w dobrych rękach ?
Marilyn

Chicago

Mój tata pracuje w branży rozrywkowej i mówi, że Lauren Reid jest znana ze swojego okropnego stosunku do pracowników i nie dba o nikogo poza sobą. Jej pracownicy są zobowiązani do podpisania umowy, która zabrania im mówienia czegokolwiek złego o Lauren Reid, jeśli zostaną zwolnieni.

Lauren Reid i Lauren Paige Sivan

Lauren Paige Sivan to jedna z najbardziej znanych kategorii Actor, TV Journalist.

Lauren Sivan, 43, American actress and journalist, is best known for her appearances in "Hotel Artemis" (2018), "Transcendence" (2014) and "Taken 3" (2014). Her popularity stemmed from her joining the Fox Network in 2010, where she was called a "hilarious reporter". She is also known for coming out publicly to combat Harvey Weinstein’s sexual assault, along with many other women who have publicly covered Weinstein.

{ads}

Well, how well do you know Lauren Sivan? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Lauren Sivan’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio, and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know so far about Lauren Sivan.

Biography and early life

Lauren Paige Sivan was born on May 6. Born in April 1978 in Long Island, USA. No information is available on siblings and parents; However, it is official that Lauren is the daughter of Jackie Sivan, her mother. This may be an indication of the difficulties he may have gone through in his early childhood. However, she successfully graduated from high school and enrolled for her first degree at George Washington University.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Lauren Sivan in 2021 and how tall and heavy is she? Well, Lauren Sivan is 43 years old today, August 8, 2021, and she was born on April 6, 1978. Although she stands 5’5 "in feet and inches and 165.1 cm in centimeters, she weighs about 123.5 pounds in pounds and 56 kg in kilograms. Her eye color is blue and her hair color is blond.

Education

Lauren graduated from Political Science and Journalism at George Washington University , followed by a Masters in Homeland Security from Long Island University, which marked the start of his first career as a Reporter for News 12 Long Island .

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

Lauren Sivan also has a huge social profile : she got engaged to boyfriend Rick Leventhal, who was a correspondent for Fox News, in September 2006. Their wedding was supposed to be in February 2006, but they canceled just a week earlier because they felt they had to wait a little longer. bit, Lauren’s friend pointed out, and they lived together until August 2010 when there was no further details about their relationship.

They later revealed in a tweet in October 2015 how distant they have become in time, which read: " Sometimes I know more about Jim Carrey’s girlfriend than my boyfriend."  Aside from another tweet in September 2017 in which Lauren mentioned something another friend suggested, a Twitter account that is now banned, there are no details that satisfy the idea that Lauren Sivan is in a relation to starting now.

Lauren Sivan is a lesbian?

Lauren Sivan is hetero or lesbian or bisexual in terms of sexual orientation. in fact, is one of the women who said she too had her "Weinstein moment" in 2007, which she told the Huffington Post.  She was still a journalist at the time. on Long Island and, after being invited by Weinstein, she accompanied him to a restaurant and then to a Cuban-looking club where the whole story was broadcast. She refused Weins’ request for a kiss tein because she was stuck in a relationship at the time.

Professional career

After graduation, worked in political science and journalism Lauren worked with media houses, including News 12 Long Island and WETM-18 , until 2003. She left in 2010 and went to Long Island University for a college education in firefighters, national security, law enforcement and protective services, which earned her a certificate. She later worked for Fox News as an overnight reporter and joined the same company as a field reporter. Here he achieved the greatest fame. She moved to Long Island and worked for KTTV near her home.

{ads}

Lauren is also an actress and has appeared in numerous films including Hotel Artemis (2018), a drama and Transcendence (2014). She has also appeared in series such as Ray Donovan, Lane and Webcam Girls.  Most recently she was a TV host at Studio 11 LA,  KTTV news at 5pm   with politics, sports and entertainment.

Awards

Lauren has had a successful career as an actress, which earned her two Emmy nominations for her appearances in major films such as Red Eye, the record, the record and strategy in the room.   She is known for her coverage of the Mexican immigration dilemma and the Israeli-Lebanese riots in Jerusalem. She was involved in the production of Fox and Friends and Fox News Sunday, , which earned her an Emmy Awards, for which she was nominated.

Equity net income and earnings Lauren Sivan in 2021

{img}

Since 2021, Lauren Sivan is over 1 million US dollars. His value can be traced back to his skill and success as a journalist. As an actress, she has earned a lot of money from her acting career and her value increases as her career progresses.

Some interesting facts you need to know

  • Lauren has been single since her engagement to her boyfriend ended. 
  • She has been tagged as the "hilarious reporter" for Fox News, which was one of her career milestones. 
  • She has a unique career combination, actress and journalist, in which both have been successful. 
  • She is a show producer for two films, Fox and Friends and   Fox News Sunday. 
{ads}

Lauren Sivan has made her way to success only through their hard work and with it all the prestige and award nominations. His passion and audacity cannot be overlooked, especially for his public actions in the fight against Harvey Weinstein’s misconduct, which is how he finds his voice. p>{ads}


Lauren Paige Sivan kontra Lauren Reid

Lauren Paige Sivan wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Lauren Reid, od 03/02/2023 wartość netto Lauren Paige Sivan wynosi około $ 1000000 w 2023.

Lauren Paige Sivan wzrost

Jak wysoki jest Lauren Paige Sivan? Cóż, wysokość Lauren Paige Sivan wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Lauren Reid wynoszącą 1.71 m).

Jaki jest wiek Lauren Paige Sivan?

Lauren Paige Sivan urodził się w 1978-04-06, podczas gdy Lauren Reid, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1976.

Approximate Ad Price: €2200

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »