Ben Garfield Majątek 2023

Zawartość

Ben Garfield Majątek 2023 Ben Garfield

Ben Garfield

Wzrost1.71 m m.Ben Garfield Wzrost - 1.71 mm.
Urodziny1983-08-20Ben Garfield Urodziny: 1983-08-20
PłećMaleBen Garfield Płeć - Male
Zawódcelebrity family membersBen Garfield - Jeden z najbogatszych
Waga75 kgBen Garfield Waga - 75 kg

Ile wynosi Ben Garfield wartość w 2023?

Ben Garfield Roczne wynagrodzenie 2023

Według statystyk EmergeSocial.net, w 2023 Ben Garfield wartość netto wzrośnie do około $ 11.000.000. Jest to stosunkowo wysoka wartość netto w porównaniu do innych celebrity family members.

O Benie Garfieldzie

Lekarz i pulmonolog, brat aktora filmowego Andreja Garfielda.

Ben Garfield przed sławą

Jego rodzice przenieśli rodzinę z Los Angeles do Wielkiej Brytanii, gdy był dzieckiem.

Osiągnięcia Bena Garfielda

Pracował jako lekarz w Royal Brompton Hospital w Londynie

Życie rodzinne Bena Garfielda

Jego rodzice byli właścicielami firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Jego matka Lynn zmarła na raka trzustki.

Nagrody Bena Garfielda

Jego brat wystąpił w filmie Tick, Tick... Bum! jako dramaturg Jonathan Larson.

Ben Garfield jest powszechnie znany jako słynny brat Andrew Garfielda, angielskiego i amerykańskiego aktora. Chociaż ludzie są ciekawi, co robi Ben, poznajmy Bena Garfielda, dowiadując się o jego własnym kapitale, wieku, rodzinie, karierze i innych danych osobowych na jego temat.

Ben Garfield pracuje jako specjalista NHS, specjalista płuc, specjalista chorób płuc, a jego pensja waha się od 45 124 do 77 519 GBP. Wartość netto Bena Garfielda szacuje się na około 100 000 do 500 000 funtów, ponieważ pracował w tej dziedzinie od ponad 20 lat.

Chociaż nie jest zbyt popularny, jego młodszy brat Andrew Garfield jest popularnym aktorem, który zyskał sławę po zagraniu w takich filmach jak serial Spider-Man, The Social Network i Don’t Let Me Go.

Andrew Garfield woli ukrywać się, ponieważ jest bardzo mało informacji na jego temat. jednak zrobiliśmy trochę kopania, a poniżej znajdują się szczegółowe informacje o jego biografii.

Wczesne życie Bena Garfielda

Ben Garfield, czyli Benjamin Garfield, urodził się w 1980 roku w Ameryce. Urodził się dla Lynn (jego matki) i Richarda Garfielda (jego ojca). Choć nie urodził się ze srebrną łyżką, okazuje się, że jego ojciec był żydowskim rzemieślnikiem, a matka pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. Jego ojciec pochodzi z Kalifornii, a matka z Anglii.

Rodzice Garfielda prowadzili firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz. podczas gdy jego ojciec był głównym trenerem klubu pływackiego Guildford City.

Kiedy miał około 6 lat, okazało się, że jego rodzice przenieśli się z Los Angeles do Wielkiej Brytanii. On i jego brat Andrew Garfield dorastali później w Wielkiej Brytanii.

Obecnie tam mieszka i prowadzi skromne życie ze swoją rodziną.

Ben Garfield Edukacja

Niewiele jest dostępnych informacji na temat jego wczesnej edukacji i edukacji w college'u, ale po odrobinie kopania oto, czego się dowiedzieliśmy.

Ben Garfield uczęszczał do Nottingham Medical School i ukończył go w 2004 roku. W 2006 roku uzyskał stopień MRCP.

Stwierdzono również, że ma tytuł magistra medycyny oddechowej z Imperial.

Kariera Bena Garfielda

Ben Garfield był kiedyś pracownikiem naukowym w grupach intensywnej terapii, nadciśnienia płucnego, chorób układu oddechowego i ekspresji genów mięśni w Narodowym Instytucie Serca i Płuc.

Kiedy był we wczesnych latach, myśl o zostaniu lekarzem specjalistą mogła przemknąć mu przez głowę, gdy zdecydował się uzyskać odpowiedni stopień, taki jak stopień MSC, który uzyskał w dziedzinie medycyny układu oddechowego w Imperial. Stopień doktora został mu przyznany w NHLI i Imp.

Teraz okazało się, że pracuje jako lekarz w Royal Brompton Hospital w Londynie.

Tymczasem jego brat Andrew Garfield pracuje jako amerykański aktor i zdobył kilka nagród za imponujące aktorstwo w całej swojej karierze. Jest powszechnie znany ze swoich ról w serialach Spider-Man, The Social Network i Don't Let Me Go.

Wartość netto i majątek Bena Garfielda w 2022 r.

Ponieważ Ben Garfield pracuje jako lekarz specjalista w Wielkiej Brytanii, zakres wynagrodzenia takiego pracownika wynosi od 45 124 do 77 519 GBP. Jednak Ben wydaje się być bardziej doświadczonym facetem, ponieważ okazuje się, że ma ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jednak jego szacunkowa pensja powinna mieścić się w przedziale od 70 000 funtów lub więcej, podczas gdy jego całkowitą wartość netto szacuje się na około 100 000 do 500 000 funtów.

Tymczasem jego młodszy brat Andrew Garfield, popularny amerykański aktor, ma fortunę w wysokości 10 milionów dolarów od 2022 roku.

Rodzina Bena Garfielda

Ben Garfield jest bardzo ostrożnym facetem, rzadko pojawia się w centrum uwagi ze swoim bratem, ponieważ niewiele jest informacji o jego rodzinie lub jego przeszłych związkach. Jest jednak spokrewniony z Andrew Garfieldem, jego bratem i rodzicami, którymi są Lynn (jego matka) i Richard Garfield (jego ojciec).

Żona Bena Garfielda

W dzisiejszych czasach Ben rzadko znajduje się w centrum uwagi, ponieważ jest bardzo skromnym człowiekiem. To powiedziawszy, nie ma informacji o jego małżonku i dzieciach. Może go mieć, a może jest samotny, ale kiedy informacje o jego rodzinie staną się dostępne, zostaną one zaktualizowane na tej stronie.

Ponieważ jest podobny, możesz również przeczytać o Justinie Quellie, który jest bratem celebrytą, tutaj.

Ben Garfield Brat

Ben ma młodszego brata, którego wiele osób zna jako Andrew Garfielda. Andrew urodził się 20 sierpnia 1983 r., a Ben urodził się trzy lata wcześniej niż on.

Andrzej rozpoczął swoją młodość w Ameryce, ale jego rodzice wyemigrowali do Wielkiej Brytanii, gdy miał około 3 lat.

Mógł zbudować udaną karierę aktorską, odkąd rozpoczął karierę w 2004 roku. Zdobył także kilka nagród, takich jak British Academy Television Awards i Tony Awards, a także był nominowany do kilku innych.

Ile pieniędzy zarabia Ben Garfield

Zgodnie z naszymi statystykami (zaktualizowanymi 29/05/2023), dokładna i pełna wartość wynagrodzenia Ben Garfield nie jest ujawniana, ale dochód Ben Garfield w 2023 jest (lub był wcześniej) tak, że wartość netto Ben Garfield wynosi około 11.000.000.

Ben Garfield Wartość netto jest zbliżona do jednej z następujących osób:

Ben Garfield Wiki i biografia

Urodzony 1983-08-20, Ben Garfield jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych celebrity family members, jak . Popularność Ben Garfield gwałtownie wzrosła również dzięki mediom społecznościowym – Instagramowi, YouTube i Tiktok.

Nadal musimy zaktualizować informacje o Ben Garfield unknown - ale z pewnością będąc atrakcyjnym Male, prawie 1.71 m wysokim, Ben Garfield może wybrać odpowiedniego partnera (prawdopodobnie jest to jeden ze słynnych celebrity family members jak dobrze).

Ben Garfield unknown

Od 29/05/2023 nie mamy wiarygodnych i dokładnych informacji o Ben Garfield unknown. Zaktualizujemy te informacje do końca 2023.

Jak wysoki jest Ben Garfield

Dobre pytanie. Warto zauważyć, że Ben Garfield ma prawie 1.71 m wzrostu. Jak to się dzieje u wszystkich ludzi, Ben Garfield 1.71 m zmienia się z czasem powoli.

Narodowość Ben Garfield

Może lepiej powiedzieć, że jest mieszany. Narodowość Ben Garfield nie jest czymś, co często podkreśla się w mediach publicznych.

Ben Garfield nagie zdjęcia są fałszywe?

Nie mamy informacji, że Ben Garfield pozował nago. Prawdopodobnie nagie zdjęcia Ben Garfield są fałszywe lub wyciekły.

Rodzina Ben Garfield

Nie mamy szczegółowych informacji o rodzinie Ben Garfield na dzień 29/05/2023 (poza pewnymi faktami opisanymi w głównym tekście na temat Ben Garfield).

Co się stało z Ben Garfield

Spojrzeć Wiadomości o Ben Garfield na 29/05/2023.

Kiedy urodził się Ben Garfield?

Ben Garfield urodził się 1983-08-20 🎂.

Ben Garfield wiek

Od 29/05/2023 wiek Ben Garfield to 39.

Czy Ben Garfield wciąż żyje?

Na szczęście Ben Garfield wciąż żyje (od 29/05/2023) i ma 39 lat. Pamiętaj jednak, że datadabe jest aktualizowany zawsze z pewnym opóźnieniem.

Ben Polska

Ben Garfield i Ben Goldberg

Ben Goldberg to jedna z najbardziej znanych kategorii Rapper, Music Artist.

Ben Goldberg kontra Ben Garfield

Ben Goldberg wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Ben Garfield, od 29/05/2023 wartość netto Ben Goldberg wynosi około $ 500000 w 2023.

Ben Goldberg wzrost

Jak wysoki jest Ben Goldberg? Cóż, wysokość Ben Goldberg wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Ben Garfield wynoszącą 1.71 m).

Jaki jest wiek Ben Goldberg?

Ben Goldberg urodził się w 1998-09-24, podczas gdy Ben Garfield, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1983-08-20.

Ile pieniędzy zarabia Ben Garfield na 2023: €11.000.000

🔥 👑 🤑Born today

TOP-10

Celebrities Net Worth

Marco Mengoni

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

Celebrities Net Worth

Bolo Yeung

Celebrities Net Worth

Snoop Dogg

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

Celebrities Net Worth

Till Lindemann

Celebrities Net Worth

Armin Van Buuren

Celebrities Net Worth

Abella Danger

Celebrities Net Worth

Greta Thunberg

News

News archive

4/2023 » 3/2023 » 2/2023 » 1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 »