Anita Baker wartość 2023

Zawartość

Anita Baker

Anita Baker

Height1.49Anita Baker height is 1.49
Was born in1958-01-26Anita Baker birthday is 1958-01-26
GenderfemaleAs we can see, Anita Baker is a female
ProfessioncelebritiesAnita Baker is related to Singers

Ile wynosi Anita Baker wartość w 2023?

Anita Baker Roczne wynagrodzenie 2023

Według statystyk EmergeSocial.net, w 2023 Anita Baker wartość netto wzrośnie do około $ 40.000.000. Jest to stosunkowo wysoka wartość netto w porównaniu do innych celebrities.

Ile pieniędzy zarabia Anita Baker

Zgodnie z naszymi statystykami (zaktualizowanymi 30/01/2023), dokładna i pełna wartość wynagrodzenia Anita Baker nie jest ujawniana, ale dochód Anita Baker w 2023 jest (lub był wcześniej) tak, że wartość netto Anita Baker wynosi około 40.000.000.

Anita Baker Wartość netto jest zbliżona do jednej z następujących osób:

Anita Baker Wiki i biografia

Urodzony 1958-01-26, Anita Baker jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych celebrities, jak Aventura, Merrill Osmond, Natalie Imbruglia, Emily Harder, Nathan Morris, . Popularność Anita Baker gwałtownie wzrosła również dzięki mediom społecznościowym – Instagramowi, YouTube i Tiktok.

Nadal musimy zaktualizować informacje o Anita Baker Spouse - ale z pewnością będąc atrakcyjnym female, prawie 1.49 wysokim, Anita Baker może wybrać odpowiedniego partnera (prawdopodobnie jest to jeden ze słynnych celebrities jak dobrze).

Anita Baker Spouse

Od 30/01/2023 nie mamy wiarygodnych i dokładnych informacji o Anita Baker Spouse. Zaktualizujemy te informacje do końca 2023.

Jak wysoki jest Anita Baker

Dobre pytanie. Warto zauważyć, że Anita Baker ma prawie 1.49 wzrostu. Jak to się dzieje u wszystkich ludzi, Anita Baker 1.49 zmienia się z czasem powoli.

Narodowość Anita Baker

Może lepiej powiedzieć, że jest mieszany. Narodowość Anita Baker nie jest czymś, co często podkreśla się w mediach publicznych.

Anita Baker nagie zdjęcia są fałszywe?

Nie mamy informacji, że Anita Baker pozował nago. Prawdopodobnie nagie zdjęcia Anita Baker są fałszywe lub wyciekły.

Rodzina Anita Baker

Nie mamy szczegółowych informacji o rodzinie Anita Baker na dzień 30/01/2023 (poza pewnymi faktami opisanymi w głównym tekście na temat Anita Baker).

Co się stało z Anita Baker

Spojrzeć Wiadomości o Anita Baker na 30/01/2023.

Kiedy urodził się Anita Baker?

Anita Baker urodził się 1958-01-26 🎂.

Anita Baker wiek

Od 30/01/2023 wiek Anita Baker to 65.

Czy Anita Baker wciąż żyje?

Na szczęście Anita Baker wciąż żyje (od 30/01/2023) i ma 65 lat. Pamiętaj jednak, że datadabe jest aktualizowany zawsze z pewnym opóźnieniem.

Tyler

Bakersfield

Ci, którzy są zainteresowani Anita Baker i innymi znanymi kobietami, mogą odwiedzić ich Instagram i być zdumieni, zszokowani itp. - Obejrzenie zdjęcia Andrew Tate rano to najlepszy początek dnia.
Elizabeth

Arizona

Na pewno są inne celebrities ale dla mnie Anita Baker to TOP1
Bryan

Iowa

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna Anita Baker jest znacznie większa w ciągu {year} - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Andrew Tate jesteśmy w dobrych rękach ?
Philip

Fontana

Czy $ 40.000.000 to nie za dużo? Nawet za Anita Baker ?
Christine

New Jersey

Wydawać by się mogło, jaką irytację może mieć odnosząca sukcesy Anita Baker, która do wszystkiego dochodzi sama? - Cbum piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Gloria

Georgia

Podczas gdy Anita Baker zarabiał te pieprzone miliony ? wielu ludzi głodowało!
Kathleen

New York

Super zrelaksowany i miły. Byłem Anita Baker sąsiadem i zapraszał na swoje przyjęcia całą naszą ulicę. Pewnie zrobił to, żeby nikt nie zadzwonił na policję z powodu hałasu, ale mimo to Anita Baker był naprawdę miły i fajny. - ❤️❤️❤️ Anthony Santos, moje serce znów się stopiło
Amanda

Sacramento

Anita Baker często odwiedzała swoją ciotkę, naszą sąsiadkę. Byliśmy nastolatkami i często ze sobą rozmawialiśmy. Jest nawet nagranie, na którym Anita Baker siedzi mi na kolanach i celowo zawstydza mnie, nazywając mnie swoim przyszłym mężem
Lawrence

St. Petersburg

Mój ojciec przyjaźnił się z Anita Baker jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady. - Barry White! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Kyle

Houston

Ale... Jak Anita Baker zarobił tyle pieniędzy? $ 40.000.000 to o wiele za dużo!
Jason

Tennessee

Anita Baker robi wszystko, by pozbawić dziecko dzieciństwa i zarobić na nim więcej pieniędzy. - Marzę, aby osobiście zobaczyć Les Gold piękno ?
Hannah

Virginia

Kiedy będę miał 65 jak Anita Baker lat chciałbym być bogatszy ?
Alexis

Las Vegas

Miłość Miłość Miłość! Anita Baker jest największy - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Horacio Pagani jest prawdziwe ?
Helen

Sioux Falls

? Wow, mam 1.49 wzrostu, tak jak słynny Anita Baker heh
Carol

Fort Wayne

Oboje mamy 65 lat i Anita Baker ? - Zakochałem się na nowo, widząc Nick Bollettieri
Arthur

Madison

Szczerze mówiąc, nie nurkuję w gównie, koszenie to Anita Baker wartość netto czy cokolwiek innego
Ann

Sunrise Manor

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z Anita Baker na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia. - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Andrew Tate zdjęć
Joan

Long Beach

Anita Baker... Jeden z największych celebrities i mój bohater!
Brenda

Hollywood

Przykro mi to słyszeć. Jaki był uroczy i słodki, jak organicznie wtapiał się w pstrokatą ekipę młodych, hałaśliwych aktorów. - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Mireille Mathieu ?
Jennifer

Arizona

Zastanawiam się, jak się czujesz mając taką wartość netto $ 40.000.000 jak Anita Baker
Willie

Maryland

Spotkałem Anita Baker przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu Anita Baker. - ❤️‍? Behgjet Pacolli to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Alan

Orlando

A dzisiaj byłem w szoku - czy wiesz, że wartość netto Anita Baker to $ 40.000.000?!
Ryan

Tennessee

Więc jaką część z tych $ 40.000.000 Anita Baker przekazuje na cele charytatywne? - Marcelo Tinelli uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Sara

New Jersey

Anita Baker uczęszczał do szkoły z moim wujkiem. I mówi, że rozpoznał jej głos z radia. Nie dało się tego pomylić z niczym innym, pamiętał to ze szkoły, gdzie Anita Baker bardzo często występowała na scenie
Kayla

Virginia

Kilka lat temu widziałem Anita Baker idącego ulicą. Po prostu człowiek boskiej urody i charyzmy. Prawie upadłem na piętach, kiedy szedłem i patrzyłem na niego - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Anggun ?
William

Washington

Dlaczego Anita Baker ma taką głupią minę? ?
Pamela

Massachusetts

Gdybym był female, miałbym znacznie więcej pieniędzy niż Anita Baker ahahah ? - Dziękuję Marie Mai za piękną część mojego kanału ?
Joshua

Portland

? Czy wszyscy celebrities mają takie pensje jak Anita Baker?
Angela

Irvine

Pewnego dnia Anita Baker szła nam na spotkanie i moja przyjaciółka zaczęła mówić coś w stylu: „O mój Boże, pomogłeś mi uporać się z depresją i…” zanim skończyła, Anita Baker skuliła się i przewróciła oczami i chodził wokół nas. To złamało serce mojej przyjaciółki. Potem nie pamiętała Anita Baker. - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Santo Versace piękno ?
Laura

Cincinnati

Mój mąż miał własny zespół i kiedyś grali w barze. Nikt wtedy nie wiedział Anita Baker. Facet robił wybryki sceniczne i próbował być zabawny. Mieli nawet incydent, w którym spotkali go w metrze. Anita Baker zaczął się głośno śmiać, krzywiąc się, właściwie robiąc wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Było to dla nich bardzo krępujące
Lauren

Lincoln

Tata miał właśnie wyjechać do akademii, kiedy Anita Baker próbował namówić go na przesłuchanie do filmu z nim. Ale jego dziadek powiedział, że jeśli jego wnuk nie zrobi tego, co chciał, nie zapłaci za obóz letni. Anita Baker potem dostał rolę w Skate Town. Tata mówi, że był świetnym facetem i świetnie się bawili - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Paloma Picasso?
Robert

Arizona

Moja mama też urodziła się 1958-01-26! miłość Anita Baker
Mason

Chattanooga

Mój kuzyn był wielkim fanem Anita Baker i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała Anita Baker swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał. - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Bountytank ?
Russell

Alabama

Anita Baker kiedyś się powiodło, ale potem coś poszło nie tak. teraz jest lepiej znana nie ze swoich osiągnięć zawodowych, ale ze skandali
Abigail

Texas

Jest znacznie więcej utalentowanych celebrities niż Anita Baker! - Mógłbym powiedzieć, że Horacio Pagani wygląda dziś niesamowicie. Ale Horacio Pagani niesamowite każdego dnia! ?
Dennis

Colorado

Anita Baker... brak umiejętności wokalnych nie przeszkadza jej piosenkom w zdobywaniu szczytów list przebojów. Aktorstwo dziewczyny też nie błyszczy, ale stara się grać w filmach
John

Surprise

65 lat temu, kiedy urodził się Anita Baker, chodziłem do szkoły - Guy Lepage piękno jest hipnotyzujące
Paul

Wisconsin

Na początku jej kariery wiele osób twierdziło, że Anita Baker to pieniądze jej ojca pomogły jej zdobyć popularność.
Richard

Indiana

Heathers nieustannie ganią Anita Baker za to, że zbyt nalega na popisywanie się swoim wystawnym życiem. Weźmy na przykład jej śniadania, których zdjęcia do niedawna co jakiś czas wrzucała na Instagram. - ? Mógłbym patrzeć na Amelie Lens bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Doris

Columbus

Anita Baker uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a Anita Baker była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia

Anita Baker i Anita Faye Hill

Anita Faye Hill to jedna z najbardziej znanych kategorii Attorney, professor, author, activist.

Anita Hill is a prominent US attorney and professor of law, social policy and women’s studies at Brandeis University. Hill is also a faculty member of the Heller School for Social Policy and Management, which became popular after accusing Supreme Court nominee Clarence Thomas of sexual harassment.

{ads}

The incidents apparently took place under which Anita Clarence worked in the 1980s. As an author, Hill has published books such as Speaking Truth to Power, A Tribute to Thurgood Marshall: A Man Who Breake with Tradition on Issue of Race and Gender.

Well, how well do you know? on Anita Hill? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Anita Hill’s net worth in 2021: age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio, and all the details about her life . Well, if you’re ready, here’s what we know about Anita Hill so far.

Biography and early life

She was born as Anita Faye Hill in Lone Tree. Oklahoma July 30, 1956. His parents, Albert and Erma Hill, were farmers and the family was from Arkansas. His maternal grandfather named Henry Eliot and his great grandparents were born into slavery. Hill’s parents had a large family with 13 children, with whom Anita was last born.

Age, height, weight and body measurements

So how old will she be Anita Hill in 2021 and how big and how much does she weigh? Well, Anita Hill is 65 today, August 9, 2021 and was born on July 30, 1956. 6″ in feet and inches and 170 inches in centimeters in height, weighs approximately 136 pounds in pounds and 62 kg in kilograms. Her eyes are dark brown and her hair is black.

{ads}

Education

Hill attended Morris High School for her first education, then went to Oklahoma State University. She graduated from the university in 1977 with a degree in psychology. She continued her studies when she went to Yale Law School and received her doctorate in law in 1980.

Personal life: dating, friends, husband, children

The personal life of Anita Hill is very interesting. Because the professor has never been married in his entire life and has no children. However, she has only had relationships in the past that did not lead to marriage. One of her longest relationships was with Chuck Malone, and it lasted more than ten years before they separated.

In 1991, Hill claimed that Supreme Court nominee Clarence Thomas sexually assaulted her while she worked for him at the Ministry of Education. There were some doubts about the accuracy of his statement, and Thomas was confirmed by the US Senate in the Supreme Court. To this day, Hill claims he was telling the truth and will never change.

Is Anita Hill a lesbian? 

Although Anita has never been married, she is neither lesbian nor gay. Her sexual orientation is straight and she has maintained it over the years. She was engaged to several men and this is sufficient proof that she is straight. Although she is a little advanced, there is still hope that she can find love and enjoy life.

{ads}

Professional Career

Anita Hill’s professional career began after she was admitted to the Bar in the District of Columbia in 1980. The following year, she became a legal counsel for Clarence Thomas, who was then assistant secretary of the United States Department of Education. In 1982 Clarence was appointed president of the Equal Employment Opportunity Commission (EEOC) and Anita became his assistant, where she worked for a year.

After leaving Clarence, she taught at Oral Roberts University for three years as an assistant assistant professor. In 1986 he left the university to teach business law and contract law at the University of Oklahoma’s College of Law. He taught at the university for ten years before resigning. She became a visiting scholar at the University of California, Berkeley, before joining the faculty of Brandeis University.

In addition to teaching, Anita has regularly appeared on television shows such as Face the Nation, Meet the Press, and 60 minutes. She has also been a speaker on issues such as women’s rights and race, not to mention commercial law. Over the years, Anita has contributed to several legal and academic publications on civil rights , international business law and bankruptcy.

As the author, Anita has co-edited the book Race, Gender and Power in America: L legacy of the Thomas Hill hearings. In 1997 he released his autographs "Speaking Truth to Power". The second book he published was called Reimagining Equality: Stories of Gender, Race, and Finding Home. He wrote a tribute to Thurgood Marshall, the first African American judge of the Supreme Court, entitled A Tribute to Thurgood Marshall.

Awards

Hill has received numerous awards over the years and some of the most notable are the Women of Achievement Award and the Louis P. and Evelyn Smith First Amendment Award. In 2018 he received an honorary LLM degree from Wesleyan University. She was inducted into the Oklahoma Women’s Hall of Fame in 1993.

Anita Hill’s net worth, salaries and earnings in 2021

{img}

Anita was admitted to the Bar early 1980 and has had a very successful career as a lawyer ever since. She later became a professor and taught in various institutions in the United States. These jobs have helped her amass a net worth of $2 million as of 2021. Additionally, she is a writer whose book sales have increased her net worth.

Some interesting facts you need to know

h2>
  • Anita was assistant professor at Evangelical Christian O.. W Coburn School of Law. 
  • All his great-grandparents were born and raised in slavery. 
  • The harassment case she had against Thomas Clarence is similar to Brett’s Kavanaugh. 
  • The Washington DC wing has a dedicated phone booth for Anita Hill. 
  • There is a small planet named in his honor. Planet 6486 Anita Hill was discovered by Eleanor Helin.
{ads}

Anita Hill is an American attorney whose career began in 1980. She went public in 1991 after being appointed to the Supreme Court Thomas Clarence for sexual harassment. The incident had occurred ten years ago, but she was determined to get justice. Although the case was dismissed by the Senate, Anita stood firm and continues to insist that she was harassed to this day.

{ads}

Professor Anita Hill is an American lawyer and educator. She is a professor at the Heller School of Social Policy and Management at Brandeis University. She is also a professor of social policy, law and women’s studies at the same university. In 1991, he accused United States Supreme Court candidate Clarence Thomas, who was his supervisor at the United States Department of Education and the Equal Employment Opportunity Commission, of sexual harassment. He gained public interest for his bravery and became a national figure after that.

You may know Anita Hill very well, but do you know how old and how tall she is and what her net worth is in 2021? If you don’t know, we have put together this article on Anita Hill short biography-wiki details, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. . Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Anita Hill was born in Lone Tree, Oklahoma. She was the youngest daughter of Albert and Erma Hill and belonged to a farming family. Her family raised her in the Baptist faith. He studied and graduated from Morris High School and received a BA in psychology with honors in 1977 from Oklahoma State University. In 1980, he obtained his Juris Doctor degree from Yale Law School.

She pursued her dream of becoming an attorney by beginning her legal career as an associate at the Washington DC law firm of Wald, Harkrader and Ross in 1980. In 1981, she became a consulting attorney to Clarence Thomas. She also followed him to his second job as an assistant when he became president of the Office for Civil Rights of the US Department of Education for Equal Employment in 1982.

From 1983 to 1986 , taught as an assistant professor at the Christian Evangelical OW Coburn School of Law at Oral Roberts University. Later, around 1986, he began teaching business law and contracts at the University of Oklahoma School of Law.

Personal life

Anita Hill has been very private about her personal life despite being a public figure. However, she mentioned in one of her interviews that she has been in a relationship with her longtime boyfriend, Chuck Malone, for the past ten years. He never married and had no children.

Age, height and weight

Born on July 30, 1956, Anita Hill is 65 years old today & # 8217; s date August 9, 2021. His height is 1.67 m and his weight is 75 kg.

Carrera

On October 11, 1991, Anita Hill called to testify against Clarence Thomas for sexual harassment. She said that he sexually harassed her while he was her supervisor at the Department of Education. She explained that even after being sexually harassed, she followed Thomas to serve as his assistant in her second job because it was her ambition to work in the position she was in at the time, she tolerated harassment to work that position. Later he realized that it had been bad judgment on his part.

Anita rejected Thomas after he asked her out socially many times. Thomas didn’t stop there after being rejected; discussed sexual issues in the workplace.

Many people came to Hill’s support. Rumor has it that four female witnesses even came to testify, but were not called to testify.

Thomas supporters questioned Hill’s allegations and honesty when she raised her voice after ten years of Thomas’s alleged behavior. They also pointed out that if she was uncomfortable with his behavior, then why did she follow him to his second job? They also showed that she had personal contacts with him and blamed her for falsely accusing Thomas. They said she did this because she was jealous and wanted revenge on him by destroying him and accusing him of such a horrendous act.

Hill objected to these allegations and said that he only followed him because he was afraid that Anita would lose the position Anita was in at the time if Anita would raise her voice and Anita also said that she only had two phone calls with Thomas that they weren’t important and that he had met in person twice after leaving the Equal Employment Opportunity Commission

Thomas regarded Hill as a friend and felt betrayed when he made these accusations. He called her a traitor in his autobiography, My Grandfather’s Son. He even said that his work was mediocre and delicate. Hill denied the allegations and said in one of his interviews that he would not allow himself to be reinvented because of his anger. In October 2010, Virginia, Thomas’s wife, asked Hill to apologize for her testimony, but Hill said she would keep her statement no matter what happens.

Hill resigned from the University of Oklahoma in October 1996. Positioned as a visiting researcher at the Institute for the Study of Social Change at the University of California in January 1997. In 1995, Hill, along with Emma Coleman Jordan, edited ’Race, Gender and Power in America: The legacy of Hill-Thomas Audiences’. On December 16, 2017, Hill was selected as the top indictment against sexual harassment in the entertainment industry.

Awards & Achievements

Hill has been awarded many times for her courage and opinions on sexual harassment. Some of her awards include the ’Women of Achievement’ award in 1992, Hill was selected as a Fletcher Foundation Fellow in 2005, and received the Louis P. and Evelyn Smith First Amendment Award from the Ford Hall Forum in 2008.

Net worth & Anita Hill’s Salary in 2021

{img}

As of August 2021, Anita Hill’s estimated net worth is $1 million. Her main source of income comes from her legal profession.

Anita Hill is a famous lawyer, teacher, educator, and author who became a national figure in 1991 when she accused Clarence Thomas of sexual harassment. She wrote books that empower women and fight sexual harassment. She empowered many women and gave them the strength to fight the injustice committed against them. Many girls and women respect her for her courage and honesty.Anita Faye Hill kontra Anita Baker

Anita Faye Hill wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Anita Baker, od 30/01/2023 wartość netto Anita Faye Hill wynosi około $ 2000000 w 2023.

Anita Faye Hill wzrost

Jak wysoki jest Anita Faye Hill? Cóż, wysokość Anita Faye Hill wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Anita Baker wynoszącą 1.49).

Jaki jest wiek Anita Faye Hill?

Anita Faye Hill urodził się w 1956-07-30, podczas gdy Anita Baker, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1958-01-26.

Ile pieniędzy zarabia Anita Baker na 2023: €40.000.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News

News archive

12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 » 1/2022 »