Change language

Virginie Efira wręczy honorową nagrodę Davidowi Fincherowi podczas rozdania nagród César 2023

Virginie Efira wręczy honorową nagrodę Davidowi Fincherowi podczas rozdania nagród César 2023

Reżyser "Siedem" i "Fight Club" otrzyma specjalną nagrodę podczas najbliższej ceremonii wręczenia Cezarów od belgijsko-francuskiej aktorki. 

Co roku pojawia się gość specjalny. 24 lutego podczas gali César Awards zostanie wręczona nagroda dla amerykańskiego filmowca Davida Finchera (Siedem, Zodiak, Fight Club) za całokształt jego kariery. A do wręczenia tej nagrody Akademia wybrała jedną z czołowych aktorek francuskiego kina, Virginie Efira. "Jak wielu, jestem niezwykłą fanką [jego]" – potwierdziła 6 lutego podczas kolacji dla nominowanych do Cezara. Aktorka szczególnie lubi jego film "Gone Girl", thriller psychologiczny, w którym zastanawia się nad parami i małżeństwem. Marzyłaby o roli podobnej do tej, którą gra Rosamund Pike: "Ze względu na moją morfologię często dostaję role dobrych ludzi". Chętnie zagrałbym przeciwieństwo, zboczeńca, czarny charakter.

Na scenie Olimpii Virginie Efira zastąpi Isabelle Huppert, która w 2022 roku przyznała tego samego Cezara Cate Blanchett. Na kilka tygodni przed ceremonią, w której belgijsko-francuska gwiazda jest również nominowana w kategorii "Najlepsza aktorka", przyjmuje to zadanie z przymrużeniem oka: "Co najgorszego może mi się przytrafić? W najgorszym wypadku spieprzyłem sprawę, staram się to nadrobić. Nie będzie się na mnie gniewał, a i tak na koniec dostanie swojego Cezara. Nie postrzega tej roli jako "odpowiedzialności", ale jako "zaszczyt". 

Napisane przez Michaela Zippo

Michael Zippo, webmaster i wydawca z pasją, wyróżnia się wszechstronnością w rozpowszechnianiu informacji w Internecie. Na swoim blogu porusza różne tematy, od majątku celebrytów po dynamiką biznesu, ekonomią oraz rozwojem IT i programowania. Jego profesjonalna obecność w LinkedInhttps://www.linkedin.com/in/michael-zippo-9136441b1/ – jest odzwierciedleniem jego zaangażowania w branżę, podczas gdy zarządzający platformami takimi jak EmergeSocial.NET i theworldtimes.org podkreśla swoją wiedzę w zakresie tworzenia informacyjnych i aktualnych treści. Zaangażowany w znaczące projekty, takie jak python.engineering, Michael oferuje wyjątkowe doświadczenie w cyfrowym świecie, zapraszając publiczność do odkrywania z nim wielu aspektów online.

News

News archive

5/2024 » 4/2024 » 3/2024 » 2/2024 » 1/2024 » 12/2023 » 11/2023 » 10/2023 » 9/2023 » 8/2023 » 7/2023 » 6/2023 »