Change language

Hailey Bieber: Seu “Delineador de olhos desconectado” é agora a maneira mais legal e mais fácil de desenhar uma linha de delineador

Justin Bieber: dziwna pamiątka wyskakuje w jego urodziny

Justin Bieber wydaje się być, przynajmniej publicznie, niezakłócony w tych dniach przez bramę Seleny GomezHailey Bieber. W dniu jego urodzin pewien szczegół, który mógłby zdradzić jego stanowisko w sprawie afery, nie umknął jednak uwadze wymagających fanów.

Justin Bieber milczy w sprawie, która od kilku dni wstrząsa siecią: duch jego byłego związku z Seleną Gomez powraca do wiadomości po rzekomej waśni towarzyskiej między nią a jego obecną żoną Hailey Bieber.

W całym tym hubbubie to właśnie milczenie gwiazdy pop robi najwięcej hałasu. Z okazji jego 29. urodzin, obchodzonych jednak 1 marca w towarzystwie żony, przyjaciół i współpracowników, fanom nie umknęła ciekawa pamiątka zarezerwowana dla gości, którą niektórzy z nich podzielili się na Instagramie i która wydaje się być wykopem w stronę zawirowań ostatnich dni.

Napisane przez Michaela Zippo

Michael Zippo, webmaster i wydawca z pasją, wyróżnia się wszechstronnością w rozpowszechnianiu informacji w Internecie. Na swoim blogu porusza różne tematy, od majątku celebrytów po dynamiką biznesu, ekonomią oraz rozwojem IT i programowania. Jego profesjonalna obecność w LinkedInhttps://www.linkedin.com/in/michael-zippo-9136441b1/ – jest odzwierciedleniem jego zaangażowania w branżę, podczas gdy zarządzający platformami takimi jak EmergeSocial.NET i theworldtimes.org podkreśla swoją wiedzę w zakresie tworzenia informacyjnych i aktualnych treści. Zaangażowany w znaczące projekty, takie jak python.engineering, Michael oferuje wyjątkowe doświadczenie w cyfrowym świecie, zapraszając publiczność do odkrywania z nim wielu aspektów online.

News

News archive

4/2024 » 3/2024 » 2/2024 » 1/2024 » 12/2023 » 11/2023 » 10/2023 » 9/2023 » 8/2023 » 7/2023 » 6/2023 » 5/2023 »