Zoe Kravitz zdradza swoje sekrety urody: “Uroda to kwestia pewności siebie”.

Zoe Kravitz zdradza swoje sekrety urody:

Zoe Kravitz kocha Audrey Hepburn i mocno wierzy w znaczenie zapachu. Teraz ujawniła to i wiele więcej.

Jeśli chodzi o urodę, Zoe Kravitz jest zdecydowanie imponującą kobietą, która bez wysiłku emanuje autentycznością, jak i indywidualnością. Jej osobisty styl ma nawet swoich fanów: imię Zoe zostało obejrzane ponad miliard razy na TikTok, a "Zoe Kravitz Braids" obejrzano 6,6 miliona razy!

Jeśli chodzi o prezentowanie siebie, Zoe wyraźnie podąża za swoim nastrojem, zamiast gonić za trendami: "Po prostu staram się odkrywać rzeczy poprzez ich wykonywanie", zdradza w wywiadzie dla naszej koleżanki z UK GLAMOUR, Elle Turner. Dlatego na przykład w zeszłym roku zachwycaliśmy się tym, jak Zoe Kravitz bez wysiłku przeszła od podkreślających talię loków i perfekcyjnie wyrysowanych czerwonych ust do delikatnych fryzur pixie, błyszczących cieni do powiek, grungowych oczu z kohlem, grzywki w stylu Audrey Hepburn, zalotnych kocich linerów i z powrotem.

Pewność siebie Zoe w wyrażaniu siebie jest jednym z powodów, dla których marka YSL Beauty od dawna wybiera ją na globalną ambasadorkę. Ale kariera Zoe rośnie w siłę także poza branżą kosmetyczną. Właśnie ukończyła swój debiut reżyserski, Pussy Island, film z Channingiem Tatumem o kelnerce koktajlowej, przedsiębiorcy technologicznym i korupcji płciowej. A my czekamy na wieści o jej kolejnej roli, po tym jak w zeszłym roku sportretowała enigmatyczną Selinę Kyle (aka Catwoman) u boku Roberta Pattinsona.

Zoe Kravitz zdradziła nam swoje ulubione wskazówki dotyczące urody, których oczywiście nie chcemy Was pozbawić:

Jeśli chodzi o makijaż, małe zmiany robią wielką różnicę

"Na trasie Batmana miałem kilka wyglądów, które naprawdę mi się podobały. Na przykład połączyliśmy klasyczne kocie oko ze świeżą cerą, co bardzo mi się spodobało. Nina Park, wizażystka, z którą pracuję, jest niesamowita – tworzy makijaże bez makijażu, co zawsze robi na mnie ogromne wrażenie. Jestem dość prostolinijna, jeśli chodzi o mój makijaż i myślę, że zamiast wprowadzać duże zmiany, chodzi raczej o zmianę tonów, kolorów i tekstur, które robią dużą różnicę."

Jej inspiracja: Audrey Hepburn

"Uwielbiam stare Hollywood pod względem kształtów i kolorów. A ja kocham Audrey Hepburn. Zawsze uważałam, że wygląda tak pięknie i klasycznie. Fajnie jest robić rzeczy trochę bardziej nowoczesne, a także być zabawnym. Czasami chcesz coś błyszczącego lub odważny wargi lub coś. Po prostu staram się to rozgryźć w miarę upływu czasu".

Uroda to przede wszystkim pewność siebie

Myślę, że uroda ma wiele wspólnego z pewnością siebie. Kiedy widzę na ulicy kogoś, kto jest całkowicie sobą, uważam to za piękne i uderzające. Pewność siebie jest nie do pokonania, nie sądzisz?

Znaczenie zapachów

"Myślę, że zapachy są ogromnie ważne! Mogą poprawiać nastrój, energię, przywoływać wspomnienia i sprawiać, że myślimy o kimś lub o jakimś czasie czy miejscu. Są tak potężne. 'Black Opium' Yves Saint Laurent, dla którego również jestem referentem, to naprawdę piękny i złożony zapach. Dzięki niej czuję się odważna i kobieca. Jest tu słodki, waniliowy zapach, ale też ziemisty, kawowy, głębszy. Myślę, że to są dwie strony mojej osobowości. Czasami chcesz się skupić bardziej na jednym niż na drugim, ale zawsze chodzi o równowagę. Ta równowaga między wysokim i niskim, jasnym i ciemnym lub męskim i kobiecym. I wtedy mam też zapachy, które sprawiają, że czuję się jak w domu: Uwielbiam kadzidła, jak Nag Champa, i olejki eteryczne".

Najprostszy beauty hack to….

"Z jakiegoś powodu uwielbiam szczotkować brwi, nadając im kształt. Kiedy to robię i dodaję do nich trochę koloru, czuję się po prostu dobrze. Uważam też, że odrobina korektora na powiece i pod okiem może naprawdę rozjaśnić twarz. I – to nic nowego, ale szminka i róż to zawsze coś, co uwielbiam. Świetnym trikiem, gdy nie podróżujesz z dużym kompaktem w torebce, jest posiadanie pomadki do obu tych rzeczy."

Właściwe przygotowanie skóry

"Uwielbiam maseczki nawilżające, które sprawiają, że moja skóra wygląda naprawdę żywo i świeżo. Kocham łaźnie parowe i zwykle kładę lód na mojej twarzy również. Mam wrażenie, że to pomaga w zapaleniu i jakby budzi wszystko. Wszystkie te rzeczy są dobrym przygotowaniem przed nałożeniem makijażu".

Rób przerwy w korzystaniu z mediów społecznościowych

"To, gdzie jesteś mentalnie, ma wiele wspólnego z tym, co konsumujesz, na co patrzysz i co czytasz. Dużą rolę odgrywają w tym media społecznościowe. Bardzo ważne dla mojego zdrowia psychicznego jest to, że podczas przerw wyłączam telefon i trzymam się z dala od mediów społecznościowych. Uważam, że nie powinno to być częścią naszego codziennego życia. Stała się ona czymś, co chcemy robić nie tylko codziennie, ale niemal w każdej wolnej chwili. A ja uważam, że coś się traci, gdy ludzie boją się być w miejscu, czy patrzeć przez okno, czy po prostu siedzieć i myśleć, czy nawet się nudzić. W tych chwilach me-time jest wiele piękna. Dlatego starałam się zachować te chwile dla siebie. Wracam do domu i nagle zdaję sobie sprawę, że spędziłam trzy godziny na przewijaniu telefonu i nie mogę odzyskać tego czasu. Nauczyłem się więc w trudny sposób, że nie sprawia mi to przyjemności i że robię to zdecydowanie zbyt często."

Czytanie dla przyjemności

"Lubię autobiograficzne książki o artist:ing. Uwielbiam książkę Patty Smith, czytałam kilka książek o Ninie Simone i książkę Bruce'a Springsteena, która według mnie była naprawdę świetna. Jestem wielką fanką J.D. Salingera. A ja właśnie przeczytałam ponownie "Rok magicznego myślenia", którego nie czytałam od kilku lat. To taka wspaniała książka Joan Didion".

Poznaj swoje korzenie

"Im więcej dowiedziałem się o mojej rodzinie – kim są jako jednostki, skąd pochodzą i co ich ukształtowało – tym bardziej mnie to ukształtowało. A kreatywnie, uwielbiam być wystawiona na działanie muzyki, filmów i literatury niesamowitych żydowskich i czarnych reżyserów i artystów w ogóle. Musisz znaleźć rzeczy, które łączą cię z twoim własnym duchem".

Zwróć uwagę na swoje ciało

"Metabolizm i wszystko inne zmienia się w czasie. Dla mnie ogólnie im bardziej konsekwentnie się ruszam tym bardziej pomaga. Mieszkam w Nowym Jorku, więc przychodzi mi to naturalnie, bo dużo chodzę. Ale starałem się wypracować jakąś rutynę. Robię pilates. Robiłem to podczas Batmana. Naprawdę uwielbiałam sposób, w jaki sprawiał, że moje ciało czuło się i wyglądało – jak tancerka. To zabawa, rozciąga cię, a ja odkryłem, że mogę robić rzeczy łatwiej, ponieważ byłem tak połączony z moim wewnętrznym ja." 

Napisane przez Michaela Zippo

Michael Zippo, webmaster i wydawca z pasją, wyróżnia się wszechstronnością w rozpowszechnianiu informacji w Internecie. Na swoim blogu porusza różne tematy, od majątku celebrytów po majątek celebrytów. z dynamiką biznesu, ekonomią oraz rozwojem IT i programowania. Jego profesjonalna obecność w LinkedInhttps://www.linkedin.com/in/michael-zippo-9136441b1/ – jest odzwierciedleniem jego zaangażowania w branżę, podczas gdy zarządzający platformami takimi jak EmergeSocial.NET i theworldtimes.org podkreśla swoją wiedzę w zakresie tworzenia informacyjnych i aktualnych treści. Zaangażowany w znaczące projekty, takie jak python.engineering, Michael oferuje wyjątkowe doświadczenie w cyfrowym świecie, zapraszając publiczność do odkrywania z nim wielu aspektów online.

News

News archive

10/2023 » 9/2023 » 8/2023 » 7/2023 » 6/2023 » 5/2023 » 4/2023 » 3/2023 » 2/2023 » 1/2023 » 12/2022 » 11/2022 »