Tilda Swinton servet 2023

İçindekiler

Tilda Swinton

Tilda Swinton

Height1.791Tilda Swinton height is 1.791
Was born in1960-11-05Tilda Swinton birthday is 1960-11-05
GenderfemaleAs we can see, Tilda Swinton is a female
ProfessioncelebritiesTilda Swinton is related to

2023 cinsinden Tilda Swinton Net Değeri nedir

Tilda Swinton Yıllık Maaş 2023

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2023 Tilda Swinton yılında net değer yaklaşık $ 10.000.000 olacak. Bu, diğer celebrities ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Tilda Swinton’ın net değeri: Tilda Swinton, 10 milyon dolarlık net değeri olan hem sanat sineması hem de ana akım filmleriyle tanınan, Akademi Ödüllü çekici İskoç aktris ve standarttır. Tilda Swinton, 5 Kasım 1960’ta Londra, İngiltere’de Katherine Mathilda Swinton’da doğdu. Swinton’ın babası İskoç, annesi Avustralyalı. Swinton ailesi, Orta Çağ’a inişlerini keşfedebilen eski bir Anglo-İskoç ailesidir. Swinton, 1983 yılında Cambridge Üniversitesi’nden Sosyal ve Siyasal Bilimler bölümünden mezun oldu. Swinton, 1980’lerin ortalarında film kursuna başlamadan önce Royal Shakespeare Company ile çalışmak için biraz zaman harcadı. 1980’leri ve 1990’ları büyük ölçüde arthouse filmlerinde çalışarak geçirdi. 2001 yapımı "The Deep End"de erkek arkadaşını öldürdüğünden şüphelendiği eşcinsel bir oğlunun annesi rolüyle Altın Küre Ödülü’ne aday gösterildi. "The Beach", "Vanilla Sky" ve "Constantine" filmlerinde yardımcı rollerde yer aldı. "Narnia Günlükleri" filmlerinin üçünde de Beyaz Cadı Jadis’i oynadı. Swinton, 2007’de ona hem Oscar hem de BAFTA En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandıran "Michael Clayton"da Karen Crowder’ı canlandırdı. Swinton, diğer filmlerin yanı sıra "Burn After Reading", "The Curious Case of Benjamin Button", "Moonrise Kingdom" ve "The Grand Budapest Hotel"de de rol aldı. Tilda Swinton, ikizleri ve ortağı İskoç Dağlık Bölgesi’nde yaşıyor.

Tilda Swinton ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 07/02/2023), Tilda Swinton maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2023 içindeki Tilda Swinton geliri (veya daha önce idi) yani Tilda Swinton net değeri 10.000.000.

Tilda Swinton Değeri şu kişilerden birine yakın:

Tilda Swinton Wiki ve Biyografi

Doğum 1960-11-05, Tilda Swinton kesinlikle en iyi bilinen celebrities biridir, Allen Haff, Evan Marriott, Hosea Chanchez, Chauncey Leopardi, Tickle Moonshiner, gibi. Tilda Swinton popülaritesi sosyal medyanın da yardımıyla hızla arttı - Instagram, YouTube ve Tiktok.

Ww hala Tilda Swinton Spouse hakkındaki bilgileri güncellemek zorunda - ama kesinlikle, çekici bir female, neredeyse 1.791 uzun, Tilda Swinton uygun bir eş seçebilir (muhtemelen ünlü celebrities olanlardan biridir). kuyu).

Tilda Swinton Spouse

07/02/2023 itibariyle Tilda Swinton adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2023 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Tilda Swinton ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Tilda Swinton neredeyse 1.791 boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 07/02/2023 1.791 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Benzer boydaki ünlüler:

Tilda Swinton uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Tilda Swinton milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Tilda Swinton çıplak fotoğraflar sahte mi?

Tilda Swinton'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Tilda Swinton çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Tilda Swinton ailesi

07/02/2023 itibariyle Tilda Swinton ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Tilda Swinton ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Tilda Swinton ile ne oldu

İşte 07/02/2023 tarihinde Tilda Swinton ile ilgili haberler.

Tilda Swinton ne zaman doğdu?

Tilda Swinton, 1960-11-05 🎂 tarihinde doğdu.

Tilda Swinton yaşı

07/02/2023 itibarıyla Tilda Swinton yaşı 62.

Tilda Swinton hâlâ yaşıyor mu?

Neyse ki Tilda Swinton hala yaşıyor (07/02/2023 itibarıyla) ve 62 yaşında. Datadabe'nin her zaman biraz gecikmeyle güncellendiğini unutmayın.

Bruce

Virginia Beach

Birkaç yıl önce bir arkadaşım ve ben o yerin yakınında çalışıyorduk. Tilda Swinton katıldığı etkinliğin gerçekleştiği yer. Ona kayıtsızdım ama arkadaşım ona hayrandı. Bir kitabı Tilda Swinton vardı ve Tilda Swinton kitabının sorunlarıyla başa çıkmasına, kendini kesmeyi bırakmasına vb. yardımcı olduğunu söyleyip duruyordu. - Andrew Tate! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Amy

Virginia

Tilda Swinton ile markette tanıştım ve son derece havalı, kibar ve cömert biriydi. Bir fotoğraf istedim ve memnuniyetle kabul etti. Boyum 195 santimetre ve fotoğrafı çekmek için eğilmek istedim ama Tilda Swinton beni durdurdu ve bunun yerine parmak uçlarında yükseldi. Gerçek bir Jedi Ustası.
Mark

California

Tilda Swinton arkadaşıyla kaldırımda yürürken ona çarptım. Etrafta neredeyse hiç kimse yoktu, bu yüzden daha önce hiç yapmadığım bir şey yaptım - büyük bir hayranı olduğum için onunla fotoğraf çekilmek istedim. Arkadaşı fotoğraf çekmeye çalıştı ama nedense olmadı. Tilda Swinton İyi fotoğraf çekememek, gülmek, çok rahat ve samimi olmak gibi şakalar yapmaya başladı. - Andrew Tate görünce tekrar aşık oldum
Janice

Paradise

Her şeyden önce, Tilda Swinton sert dili ve ardından gelen skandallarla ünlüdür.
Raymond

Toledo

? Ben de 62 yaşındayım... Tilda Swinton gibi - Cbum güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Jacqueline

Lancaster

Eminim Tilda Swinton eşcinseldir ?
Ashley

California

Ve Tilda Swinton'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum. - ? Anthony Santos'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Janet

Bayamon

Kariyerinin ilk günlerinde birçok kişi, Tilda Swinton babasının parasının onun popüler olmasına yardımcı olduğunu söyledi.
Christine

Florida

Peki ya Tilda Swinton ailesi? Nasıllar? - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Barry White var ?
Bobby

California

1960-11-05, Tilda Swinton doğum gününde karımla evlendik!
Henry

McKinney

2023 yılında Tilda Swinton net değerinden bir yüzde bile kazanmadım..? - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Les Gold ?
Adam

California

Annem çocukken Tilda Swinton ile arkadaştı ve onun bu resmini onunla bulduk. Saça dikkat Tilda Swinton... O sırada oyunculuk kariyerine yeni başlıyordu.
Margaret

Texas

Tilda Swinton aynı anda birkaç şey yaptı: bir restoran açtı, kendisi hakkında bir kitap yazdı, kendi kripto para birimini çıkardı, kıyafetler tasarladı, bir dans yarışmasının jürisinde yer aldı... - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Horacio Pagani güzelliği anlatacak kadar değil ?
Ryan

Texas

Tilda Swinton ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! Tilda Swinton ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım.
Theresa

Denton

Tanrım keşke {değerim} olsaydı... ?? - Nick Bollettieri güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Gloria

Denver

Bu gönderiden çıkardığım güzel gerçek şu ki, Tilda Swinton 1.791 boyunda!!!
Rebecca

Moreno Valley

? Tilda Swinton gibi tüm celebrities maaşları var mı? - Bu büyüleyici Andrew Tate'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Eugene

Nevada

Tilda Swinton, yılda birkaç filmde istikrarlı bir şekilde rol aldı ve ekranlarda ülkenin cumhurbaşkanından daha sık göründü. Görünüşe göre tek bir büyük film bu aktör olmadan gitmedi.
Ethan

Oregon

Bir female celebrities için, Tilda Swinton süper etkileyici bir kariyer yaptı - ? Hayatta Mireille Mathieu'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Brittany

Aurora

Babam eğlence sektöründe çalışıyor ve Tilda Swinton'in çalışanlara karşı korkunç tavrıyla ünlü olduğunu ve kendisinden başka kimseyi umursamadığını söylüyor. Çalışanlarının, işten çıkarılmaları halinde Tilda Swinton hakkında kötü bir şey söylemelerini yasaklayan bir sözleşme imzalamaları gerekiyor.
Joe

Iowa

Tilda Swinton... En büyük celebritieslerden biri ve benim kahramanım! - ❤️❤️❤️ Behgjet Pacolli, kalbim bir kez daha eridi
Catherine

Arizona

Tilda Swinton bana bir web sitesi aracılığıyla İngilizce öğretiyordu - Twilight'tan önce bile. İlk film çıktıktan sonra bile dersler devam etti ve Tilda Swinton çok iyiydi, meslektaşları hakkında şakalar yapıyordu. Ama sonra dersler durdu tabi
Lori

Texas

Tilda Swinton ile ikimiz de 62 yaşındayız ? - ❤️‍? Marcelo Tinelli dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Gerald

San Juan

Tilda Swinton ve diğer ünlü bayanlarla ilgilenenler, Instagram'larını ziyaret edebilir ve şaşırabilir, şok olabilir vb.
Andrea

Oakland

Tilda Swinton gibi bu net $ 10.000.000 değerine sahipken nasıl hissediyorsun merak ediyorum - Anggun sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Aaron

New York

Aşk Aşk Aşk! Tilda Swinton en büyüğüdür
Willie

Florida

Babam, Tilda Swinton ile çocukken arkadaştı. Bu arkadaşlık sonsuza dek sürecek gibiydi! Büyükannem ve müstakbel aktörün annesi arkadaştı. Ama büyükbabam bir pilottu ve oğlunun onun izinden gitmesini istedi. - Marie Mai güzellik büyüleyicidir
Jean

Florida

Ve bugün şok oldum - Tilda Swinton net değerin $ 10.000.000 olduğunu biliyor muydunuz?!
Anthony

Richmond

Dürüst olmak gerekirse, Tilda Swinton servetin {year} içinde çok daha fazla olduğuna inanıyorum - Santo Versace gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Charles

Kansas

Süper rahat ve güzel. Tilda Swinton komşuydum ve tüm sokağımızı partilerine davet ederdi. Muhtemelen gürültü yüzünden kimse polisi aramasın diye yaptı, ama yine de Tilda Swinton gerçekten hoş ve havalıydı.
Philip

California

Tilda Swinton bir keresinde annesiyle birlikte geldi. Kariyeri zirvedeydi. Beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü takıyordu ve tıraşlı değildi ama yine de onu tanıdım. - ❤️‍? Paloma Picasso fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Christopher

California

Tilda Swinton gibi 62 olduğumda daha zengin olmak isterim ?
Gregory

California

Birkaç yıl önce arkadaşımın babası Tilda Swinton ile bir dizinin setinde çalıştı. Personele karşı çok kabaydı, çekimlerin yapıldığı müze sergilerine karşı çok talepkar ve saygısızdı. - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Bountytank sizinle emin ellerdeyiz ?
Elijah

Anchorage

Tilda Swinton Popülerlik ve izleyici sevgisi aynı şey değildir. Ne de olsa, günümüzün ünlülerinin çoğu için hakkında konuşulması önemlidir ve hangi tonda olduğu önemli değildir.
Emily

Bellevue

Kocamın kendi grubu vardı ve daha önce bir barda çalmışlardı. O zaman kimse Tilda Swinton bilmiyordu. Adam sahne maskaralıkları yapıyor ve komik olmaya çalışıyordu. Hatta onunla yeraltında tanıştıkları bir olay bile yaşadılar. Tilda Swinton yüksek sesle gülmeye başladı, yüzünü buruşturdu ve temelde dikkat çekmek için her şeyi yaptı. Onlar için çok utanç vericiydi. - Ne güzel bir bayan ❣️ Horacio Pagani'e şapka çıkartın ?
Steven

Baltimore

Annem de 1960-11-05 doğdu! Tilda Swinton seviyorum
Grace

Tampa

"Başka bir ünlü külotsuz, sütyensiz çıktı, Tilda Swinton kıçını çıplak gösterdi" ve bunun gibi saçmalıklar gibi bir ön sayfa haberi neden var? - Guy Lepage fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Patricia

Texas

İso öğretmenim Tilda Swinton ile aynı okula gitti. Ondan hoşlandı ve onunla baloya gitmesini önerdi. Şimdi dirseklerini ısırıyor ama o zamanlar bunun Tilda Swintonçok çirkin olduğunu düşünüyordu.
Lawrence

Stockton

Tilda Swinton bu kahrolası milyonları ? kazanırken birçok insan açlıktan ölüyordu! - Amelie Lens bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Amelie Lens harika! ?
Kathleen

Ontario

Tilda Swinton'den çok daha yetenekli celebrities var!

2023 içinde Tilda Swinton varlık: €10.000.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »