??????? servet 2023

İçindekiler

Height1.71 m??????? height is 1.71 m
Was born in1976??????? birthday is 1976
GendermaleAs we can see, ??????? is a male
ProfessionWrites about - Fashion - Lifestyle - Beauty and Cosmetics??????? is related to Beauty and Cosmetics

Approximate Ad Price

Get in touch with ??????? — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Fashion
Lifestyle
Beauty and Cosmetics

How many followers does ??????? have?

Currently ??????? has roughly about 2.3M followers on Instagram, which is pretty good.

Is ??????? a proper influencer to work with?

Our stats says that ??????? posts normally collect about 44.6K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does ??????? advertisement work?

To estimate whether ??????? advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @sananas2106 account which is ~ 1.99%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in ??????? Instagram account?

The maximum potential reach is about 2.3M people (but most probably will be around 10% of this value).

Carolyn

Puerto Rico

Heathers, müsrif hayatını göstermekte çok ısrarcı olduğu için ???????'i sürekli olarak azarlıyor. Örneğin, fotoğraflarını yakın zamana kadar Instagram'da defalarca yayınladığı kahvaltılarını ele alalım. - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Andrew Tate güzelliği anlatacak kadar değil ?
William

Georgia

Belki Amerika Birleşik Devletleri için $ 8800 normaldir.. Bilmiyorum
Marie

Spring Valley

???????'in erkek veya kız kardeşi olup olmadığını merak ediyorum - Andrew Tate görünce tekrar aşık oldum
Alice

California

Bu zırvalık yerine neden taytların, kabanların moda olduğuna dair bir haber koymuyorsunuz?
Joe

Texas

??????? Popülerlik ve izleyici sevgisi aynı şey değildir. Ne de olsa, günümüzün ünlülerinin çoğu için hakkında konuşulması önemlidir ve hangi tonda olduğu önemli değildir. - ? Hayatta Cbum'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Laura

California

Babam eğlence sektöründe çalışıyor ve ???????'in çalışanlara karşı korkunç tavrıyla ünlü olduğunu ve kendisinden başka kimseyi umursamadığını söylüyor. Çalışanlarının, işten çıkarılmaları halinde ??????? hakkında kötü bir şey söylemelerini yasaklayan bir sözleşme imzalamaları gerekiyor.
Timothy

Virginia

1976, ??????? doğum gününde karımla evlendik! - Anthony Santos gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Samantha

San Jose

Annem de 1976 doğdu! ??????? seviyorum
Randy

New York

Eminim ??????? eşcinseldir ? - ❤️❤️❤️ Barry White, kalbim bir kez daha eridi
Elijah

Hayward

??????? ve diğer ünlü bayanlarla ilgilenenler, Instagram'larını ziyaret edebilir ve şaşırabilir, şok olabilir vb.
Jeffrey

Maryland

Karımın babası çocukken ??????? ile eğitim aldı. Ona göre, geleceğin Zor Ölüm beysbolda iyiydi ama korkunç bir kekemeliği vardı... Sonra dertten kurtulmak için bir vokal koçu görmeye başladı ve gerisi tarih oldu - Les Gold bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Les Gold harika! ?
Bobby

Sioux Falls

Peki ya ??????? ailesi? Nasıllar?
Larry

Florida

? Vay canına, ünlü ??????? gibi uzunum 1.71 m heh - ❤️‍? Horacio Pagani dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Alexis

Illinois

Babam, ??????? ile çocukken arkadaştı. Bu arkadaşlık sonsuza dek sürecek gibiydi! Büyükannem ve müstakbel aktörün annesi arkadaştı. Ama büyükbabam bir pilottu ve oğlunun onun izinden gitmesini istedi.
Donna

Alaska

Bir gün ??????? bizimle buluşmak için yürüyordu ve arkadaşım "Aman Tanrım, depresyonumla başa çıkmama yardım ettin ve..." gibi bir şey söylemeye başladı, sözünü bitiremeden ??????? sindi ve gözlerini devirdi ve etrafımızda dolaştı. Arkadaşımın kalbini kırdı. Bundan sonrasını ??????? hatırlamadı. - Bu büyüleyici Nick Bollettieri'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Linda

Kansas

male olsaydım ???????'den çok daha fazla param olurdu ahahah ?
Roy

Rockford

??????? ile markette tanıştım ve son derece havalı, kibar ve cömert biriydi. Bir fotoğraf istedim ve memnuniyetle kabul etti. Boyum 195 santimetre ve fotoğrafı çekmek için eğilmek istedim ama ??????? beni durdurdu ve bunun yerine parmak uçlarında yükseldi. Gerçek bir Jedi Ustası. - Andrew Tate! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Anna

Kentucky

Süper rahat ve güzel. ??????? komşuydum ve tüm sokağımızı partilerine davet ederdi. Muhtemelen gürültü yüzünden kimse polisi aramasın diye yaptı, ama yine de ??????? gerçekten hoş ve havalıydı.
Teresa

Chula Vista

??????? neden bu kadar aptal bir yüze sahip? ? - Mireille Mathieu güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Thomas

Texas

??????? bu kahrolası milyonları ? kazanırken birçok insan açlıktan ölüyordu!
Sharon

Texas

??????? gibi bu net $ 8800 değerine sahipken nasıl hissediyorsun merak ediyorum - Behgjet Pacolli sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Sean

California

??????? amcamla birlikte okudu. Ve sesini radyodan tanıdığını söylüyor. Başka hiçbir şeyle karıştırılamazdı, ??????? onun sahnede çok sık performans sergilediği okuldan hatırladı.
Catherine

Corona

???????'den çok daha yetenekli - Fashion - Lifestyle - Beauty and Cosmetics var! - Marcelo Tinelli fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Walter

Springfield

? Ben de 47 yaşındayım... ??????? gibi
Debra

Virginia

Her şeyden önce, ??????? sert dili ve ardından gelen skandallarla ünlüdür. - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Anggun ?
Bryan

Paterson

Annem çocukken ??????? ile arkadaştı ve onun bu resmini onunla bulduk. Saça dikkat ???????... O sırada oyunculuk kariyerine yeni başlıyordu.
Grace

New York City

??????? bana bir web sitesi aracılığıyla İngilizce öğretiyordu - Twilight'tan önce bile. İlk film çıktıktan sonra bile dersler devam etti ve ??????? çok iyiydi, meslektaşları hakkında şakalar yapıyordu. Ama sonra dersler durdu tabi - ❤️‍? Marie Mai fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Logan

Nevada

? ??????? gibi tüm - Fashion - Lifestyle - Beauty and Cosmetics maaşları var mı?
Theresa

San Bernardino

Bahse girerim ??????? benim yaptığımın onda birini bu $ 8800 kazanmak için yapmamıştır ??? - Ne güzel bir bayan ❣️ Santo Versace'e şapka çıkartın ?
Charlotte

Hawaii

Ve ???????'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum.
Michael

Surprise

"Başka bir ünlü külotsuz, sütyensiz çıktı, ??????? kıçını çıplak gösterdi" ve bunun gibi saçmalıklar gibi bir ön sayfa haberi neden var? - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Paloma Picasso sizinle emin ellerdeyiz ?
Kimberly

Cary

??????? gibi 47 olduğumda daha zengin olmak isterim ?
Samuel

Clarksville

??????? İnanılmaz güzel. Onunla çalıştım ve her zaman en iyi hikayeleri o anlattı. Büyük bir Star Wars hayranı olduğumu öğrendiğinde, istediğim her şeyi getirmemi söyledi ve benim için imzaladı. - Bountytank güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Gerald

Orlando

??????? aynı anda birkaç şey yaptı: bir restoran açtı, kendisi hakkında bir kitap yazdı, kendi kripto para birimini çıkardı, kıyafetler tasarladı, bir dans yarışmasının jürisinde yer aldı...
Sara

Alabama

Görünüşe göre her şeyi kendi başına başaran başarılı bir ??????? ne kadar can sıkıcı olabilir? - Horacio Pagani güzellik büyüleyicidir
Frank

Illinois

??????? ile ikimiz de 47 yaşındayız ?
Beverly

Wichita

Bu gönderiden çıkardığım güzel gerçek şu ki, ??????? 1.71 m boyunda!!! - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Guy Lepage var ?
Robert

Spokane

??????? arkadaşıyla kaldırımda yürürken ona çarptım. Etrafta neredeyse hiç kimse yoktu, bu yüzden daha önce hiç yapmadığım bir şey yaptım - büyük bir hayranı olduğum için onunla fotoğraf çekilmek istedim. Arkadaşı fotoğraf çekmeye çalıştı ama nedense olmadı. ??????? İyi fotoğraf çekememek, gülmek, çok rahat ve samimi olmak gibi şakalar yapmaya başladı.
Justin

California

Ah benim ??????? tonlarca parası var!! - ? Amelie Lens'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Vincent

Milwaukee

??????? ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! ??????? ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım.

??????? ve Karina Garcia

Karina Garcia, en iyi bilinen YouTuber kategorilerinden biridir.

Karina Garcia is a popular American YouTuber. She is best known for her DIY videos and videos which, in addition to creating DIY videos, focus on the topic of makeup reviews, tricks and tutorials. One of his most popular videos, “Do It Yourself Flubber Soap! Make squishy soap! â€ It currently has 9.9 million views. She is also an author and has the books "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Lifehacks". She is also the founder of Craft City.

{ads}

Well, how well do you know Karina Garcia? If not a lot, we’ve rounded up everything you need to know about Karina Garcia’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio, and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Karina Garcia so far.

Biography and early life

Karina Garcia was born on May 8th. February 1994 in California, USA While her parents’ names are not yet known, the father is known to be a businessman, while the mother is a housewife. Her twin sister Mayra Isabel is also a famous YouTube star. He also has three brothers and two sisters.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Karina Garcia in 2021 and how tall and how much does she weigh? Well, Karina Garcia is 27 today, August 9, 2021 and was born on February 8, 1994. Although she is 5’5″ tall in feet and inches and 165cm in centimeters, she weighs about 128 pounds in pounds and 59 kg in kilograms. The eye color is dark brown and the hair color is black.

Education

Although Karina Garcia is known to have attended a local high school in Los Angeles, the name of her high school is not yet known. After graduating from high school, she received her undergraduate education from the University of Southern California.

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

{img}

Karen Garcia married Raul Aguilar in 2019 and the two have since they have been together. They were together 5 years before they got married. Other than that, there is no trace of their relationship (s).

Is Karina Garcia a lesbian?

Karina Garcia was with Raul. married Aguilar since 2019. Other than that, there are no records of their previous relationships known to us. If you look at their romance, it’s clear he’s straight.

Professional career

Karina Garcia is an incredibly popular YouTuber who loves her YouTube Journey Inside. started in 2015, although she had already created her account for three years in 2012. In addition to the DIY videos, she also makes videos on reviews, tricks and makeup tutorials. Not only are their videos very easy to follow, they are also very innovative.

One of their most popular videos, "Do It Yourself Flubber Soap! Make Squishy Soap !" Was uploaded on August 13th < sup> ten  2015 and earned her many accolades. The video currently has 9.9 million views. The oldest video that can be set on their channel, "Easy DIY Lipsticks!" was uploaded on 12 < sup>  February 2015 and currently has 3 million views.

{ads}

Her most popular video is "I tried ASMR .. Eating Raw Honeycomb, Slime, Aloe Vera (Sticky Crunchy Sounds ) ", which was uploaded on August 17, 2018 and received 40 million views (as of March 2021). Her latest video" 7 MONTHS PREGNANT! Plan baby rooms, baby names and more! " was uploaded on February 16 , 2021 and currently has 579,000 views.

She is an expert on slime and has also written two books. These books are "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Life Hacks" and the former has even become a bestseller. She is also the founder of Craft City. In 2015 he released his first show "Going Garcia", which can be seen on Apple TV.

Awards

While Karina Garcia "has not yet won any awards, their popularity is undeniable. As of March 2021, she had 41,3,000 followers on Twitter , 1.2 million followers on Instagram and 9.37 million subscribers to her YouTube account.

Karina Garcia’s net worth, salary and earnings in 2021

{img}

As of 2021, Karina Garcia has a net worth of $2 million. She has earned most of her income from her career as a YouTuber. That said, her lean books have only increased her net worth. .

{ads}

Karina Garcia has been a great YouTuber and her videos prove it. With that in mind, we wish her the best of luck in all her future endeavors and hope she is still entertaining us as usual.

{ads}

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. She is a famous YouTube beauty and lifestyle vlogger and also a social media personality who runs a YouTube channel that has over 9 million subscribers. On her youtube channel, she continually posts casts, DIYs, and makeup tutorials. Karina is the twin sister of Mayra Isabel, who is also a beauty and lifestyle vlogger. Karina is also known to be very particular when it comes to choosing a theme for her YouTube videos.

You may know Karina García very well, but do you know how old and tall she is and what is her net worth in 2021? If you don’t know, we have put together this article on Karina Garcia short biography wiki details, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. . Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. The whereabouts of his parents are unknown; However, Karina has a twin sister named Mayra Isabell who is also You Tuber. Mayra’s posts make up tutorials just like her twin sister.

Karina García created her YouTube channel in 2012, but did not upload any videos until 2015, where she did and had a large following overnight. . Its video content became very popular, especially among teenagers, because it contained everything a girl needs to know in her daily life, for example, how to apply lipstick, nail polish and even tricks for menstruation.

Personal life

Karina García and her husband Raúl Aguilar got privately engaged in 2018 and then got married in 2019, where she uploaded videos of her wedding on her YouTube channel. Raúl himself is also a You Tuber and video blogger where he is famous for his DIY home videos, which he highly promotes on his Instagram account. This has made a lot of speculation about their relationship where people say they probably got together because of DIY related videos.

Because of a difficult childhood, Karina promised herself that she would improve her family’s life and when her net worth began to stabilize, she bought a six-bedroom home for her entire life. family. including her retired parents, her husband, her sister, and also her sister’s husband in California. It is also said that he plans to build a huge guest house.

Age, height and weight

Born on February 8, 1994, Karina García is 27 years old as of today August 9, 2021. She measures 1.5 m and weighs 69 kg.

Carrera

Karina used to play with slime a lot when she was a child. . One day while browsing the internet for slime recipes, he couldn’t find many, and that’s when he saw an opportunity to start a YouTube channel. Because her twin sister had created a YouTube channel and was doing well, she decided to give it a try.

He then created his YouTube channel in 2012, but didn’t upload or make any videos until 2015, where he uploaded his first video, which was about how to make crushing soap. This brought him instant fame with over 1 million views overnight. She then started making content videos on how to apply lipstick, nail polish, and even menstruation tricks, which are basically what little girls or teenagers need to know. This made her very popular with teenagers, gaining more than 250,000 YouTube followers in 6 months.