Paola Macias “Palita” servet 2023

İçindekiler

Paola Macias “Palita”

Paola Macias “Palita”

Height1.71 mPaola Macias “Palita” height is 1.71 m
Was born in1976Paola Macias “Palita” birthday is 1976
GendermaleAs we can see, Paola Macias “Palita” is a male
ProfessionWrites about - Modeling - Fitness Models - FitnessPaola Macias “Palita” is related to Fitness

Approximate Ad Price

Get in touch with Paola Macias “Palita” — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Modeling
Fitness Models
Fitness

How many followers does Paola Macias “Palita” have?

Currently Paola Macias “Palita” has roughly about 874.6K followers on Instagram, which is pretty good.

Is Paola Macias “Palita” a proper influencer to work with?

Our stats says that Paola Macias “Palita” posts normally collect about 5.1K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does Paola Macias “Palita” advertisement work?

To estimate whether Paola Macias “Palita” advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @palitaoficial account which is ~ 0.60%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in Paola Macias “Palita” Instagram account?

The maximum potential reach is about 874.6K people (but most probably will be around 10% of this value).

Joe

Minneapolis

Vay canına ? Paola Macias “Palita” etkileyici bir servet - Andrew Tate sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Betty

Huntington Beach

Babam, Paola Macias “Palita” ile çocukken arkadaştı. Bu arkadaşlık sonsuza dek sürecek gibiydi! Büyükannem ve müstakbel aktörün annesi arkadaştı. Ama büyükbabam bir pilottu ve oğlunun onun izinden gitmesini istedi.
Catherine

Texas

Bahse girerim Paola Macias “Palita” benim yaptığımın onda birini bu $ 1000 kazanmak için yapmamıştır ??? - ? Hayatta Andrew Tate'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Dorothy

California

Paola Macias “Palita” hakkındaki bu yorumlar aptalca ?
Kelly

Illinois

Teyzesi Paola Macias “Palita” aynı okula gitmişti. Hikayelerine göre, Paola Macias “Palita” bir dışlanmıştı. İnsanlardan kaçıyordu, onlar da ondan. - Cbum! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Carl

Henderson

Karımın babası çocukken Paola Macias “Palita” ile eğitim aldı. Ona göre, geleceğin Zor Ölüm beysbolda iyiydi ama korkunç bir kekemeliği vardı... Sonra dertten kurtulmak için bir vokal koçu görmeye başladı ve gerisi tarih oldu
Marie

Georgia

Dürüst olmak gerekirse, pek Paola Macias “Palita” net değer veya her neyse - ❤️❤️❤️ Anthony Santos, kalbim bir kez daha eridi
Janice

North Carolina

Ve bugün şok oldum - Paola Macias “Palita” net değerin $ 1000 olduğunu biliyor muydunuz?!
Louis

South Carolina

2023 yılında Paola Macias “Palita” net değerinden bir yüzde bile kazanmadım..? - Barry White güzellik büyüleyicidir
Brian

Tempe

Ah benim Paola Macias “Palita” tonlarca parası var!!
Daniel

Michigan

Arkadaşım özel bir şirkette pilot. Paola Macias “Palita” uçağa bindiğinde hemen kokpite baktı ve "Bu nedir? Özellikle siyah bir pilot istemiştim" dedi. Paola Macias “Palita”, şirket başka bir eyaletten siyahi bir pilot çağırana kadar havalanmayı reddetti. - Les Gold güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Stephen

Illinois

Bir male - Modeling - Fitness Models - Fitness için, Paola Macias “Palita” süper etkileyici bir kariyer yaptı
Terry

Atlanta

Belki Amerika Birleşik Devletleri için $ 1000 normaldir.. Bilmiyorum - Horacio Pagani bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Horacio Pagani harika! ?
Ethan

North Las Vegas

Paola Macias “Palita” İnanılmaz güzel. Onunla çalıştım ve her zaman en iyi hikayeleri o anlattı. Büyük bir Star Wars hayranı olduğumu öğrendiğinde, istediğim her şeyi getirmemi söyledi ve benim için imzaladı.
Olivia

Florida

Kocamın kendi grubu vardı ve daha önce bir barda çalmışlardı. O zaman kimse Paola Macias “Palita” bilmiyordu. Adam sahne maskaralıkları yapıyor ve komik olmaya çalışıyordu. Hatta onunla yeraltında tanıştıkları bir olay bile yaşadılar. Paola Macias “Palita” yüksek sesle gülmeye başladı, yüzünü buruşturdu ve temelde dikkat çekmek için her şeyi yaptı. Onlar için çok utanç vericiydi. - Ne güzel bir bayan ❣️ Nick Bollettieri'e şapka çıkartın ?
Timothy

Fort Worth

male olsaydım Paola Macias “Palita”'den çok daha fazla param olurdu ahahah ?
Douglas

Colorado

Çoğu kişinin genellikle sorduğu soru şudur: Paola Macias “Palita” yıldız olarak adlandırılabilecek ne yaptı? - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Andrew Tate sizinle emin ellerdeyiz ?
Philip

Jersey City

Kariyerinin ilk günlerinde birçok kişi, Paola Macias “Palita” babasının parasının onun popüler olmasına yardımcı olduğunu söyledi.
Melissa

Florida

Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Ne kadar sevimli ve tatlıydı, genç, şamatacı oyunculardan oluşan rengarenk ekiple ne kadar organik bir şekilde harmanlandı. - Bu büyüleyici Mireille Mathieu'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Heather

Georgia

Birkaç yıl önce bir arkadaşım ve ben o yerin yakınında çalışıyorduk. Paola Macias “Palita” katıldığı etkinliğin gerçekleştiği yer. Ona kayıtsızdım ama arkadaşım ona hayrandı. Bir kitabı Paola Macias “Palita” vardı ve Paola Macias “Palita” kitabının sorunlarıyla başa çıkmasına, kendini kesmeyi bırakmasına vb. yardımcı olduğunu söyleyip duruyordu.
Christopher

California

Tanrım keşke {değerim} olsaydı... ?? - Behgjet Pacolli görünce tekrar aşık oldum
Henry

Fullerton

Sevgili Paola Macias “Palita”!
Sarah

Texas

Her şeyden önce, Paola Macias “Palita” sert dili ve ardından gelen skandallarla ünlüdür. - Marcelo Tinelli fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Scott

Richmond

Paola Macias “Palita”, Paola Macias “Palita” akıllı olduğu için mi bu kadar zengin? retorik
Joyce

Glendale

Paola Macias “Palita”, yılda birkaç filmde istikrarlı bir şekilde rol aldı ve ekranlarda ülkenin cumhurbaşkanından daha sık göründü. Görünüşe göre tek bir büyük film bu aktör olmadan gitmedi. - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Anggun var ?
Zachary

Washington

? Paola Macias “Palita” gibi tüm - Modeling - Fitness Models - Fitness maaşları var mı?
Brittany

Lincoln

Paola Macias “Palita”'den çok daha yetenekli - Modeling - Fitness Models - Fitness var! - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Marie Mai güzelliği anlatacak kadar değil ?
Mason

Naperville

47 yıl önce Paola Macias “Palita” doğduğunda okuldaydım
Aaron

Philadelphia

1976, Paola Macias “Palita” doğum gününde karımla evlendik! - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Santo Versace ?
Tyler

Newport News

Paola Macias “Palita” ve diğer ünlü bayanlarla ilgilenenler, Instagram'larını ziyaret edebilir ve şaşırabilir, şok olabilir vb.
Benjamin

Alexandria

Bu gönderiden çıkardığım güzel gerçek şu ki, Paola Macias “Palita” 1.71 m boyunda!!! - ❤️‍? Paloma Picasso dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Jose

Garden Grove

Paola Macias “Palita” bana bir web sitesi aracılığıyla İngilizce öğretiyordu - Twilight'tan önce bile. İlk film çıktıktan sonra bile dersler devam etti ve Paola Macias “Palita” çok iyiydi, meslektaşları hakkında şakalar yapıyordu. Ama sonra dersler durdu tabi
Christian

Escondido

? Vay canına, ünlü Paola Macias “Palita” gibi uzunum 1.71 m heh - Bountytank güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Richard

Nebraska

Annem de 1976 doğdu! Paola Macias “Palita” seviyorum
Julia

Hawaii

Ve Paola Macias “Palita”'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum. - ? Horacio Pagani'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Jean

Colorado

Paola Macias “Palita” neden bu kadar aptal bir yüze sahip? ?
Victoria

Arizona

Paola Macias “Palita” sık sık komşumuz olan teyzesini ziyarete gelirdi. Gençtik ve sık sık birlikte sohbet ederdik. Hatta Paola Macias “Palita”'in kucağımda oturduğu ve bana müstakbel kocası diyerek beni kasten utandırdığına dair bir kayıt bile var. - Guy Lepage gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Alan

Ohio

Elbette başka - Modeling - Fitness Models - Fitness vardır ama benim için Paola Macias “Palita” İLK 1'dir
Michelle

California

Görünüşe göre her şeyi kendi başına başaran başarılı bir Paola Macias “Palita” ne kadar can sıkıcı olabilir? - ❤️‍? Amelie Lens fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Sara

Texas

Paola Macias “Palita” amcamla birlikte okudu. Ve sesini radyodan tanıdığını söylüyor. Başka hiçbir şeyle karıştırılamazdı, Paola Macias “Palita” onun sahnede çok sık performans sergilediği okuldan hatırladı.

Paola Macias “Palita” ve Paola Mayfield

Paola Mayfield, en iyi bilinen Model and television personality, actress kategorilerinden biridir.

Paula Mayfield is a popular Colombian model. Besides being a model, she is also known as a famous television personality and actress. She gained widespread recognition after appearing on the "90 Day Fiancé" show with her husband Russ Mayfield.

{ads}

Well, how well do you know Paola Mayfield? If not a lot, we’ve compiled everything you need to know about Paola Mayfield’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, children, bio and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know so far about Paola Mayfield.

Biography and early life

Paola was born in 1987 and May. No information is known about his parents. It is not even known whether or not he has siblings. So it can be rightly assumed that Paola likes to keep her private life private.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Paola Mayfield in 2021 and how big and how heavy is she? Well, Paola Mayfield today, August 8, 2021, is 34 years old and was born on May 14, 1987. Although she is 5′ 6″ in feet and inches and 168 cm in centimeters, she weighs about 159 pounds in pounds and 60 kg in kilograms. Her eye color is brown and her hair color is blond.

Education

Regarding her education, Paola is known to have received her university education from Colegio Sabio Caldas - which is in Colombia. He later completed a body design course at the University of Atlanta in Georgia. In 2014 she also decided to study modeling at the John Casablancas Modeling and Career Center.

{ads}

Personal life: dating, boyfriends, husband, children

{img}

Paola Mayfield married Russ Mayfield in 2013. It is known that Paola first met Russ while working in Colombia. The couple are happily married and have welcomed their first child, Alex Mayfield in 2019.

Is Paola Mayfield a lesbian?

Paola Mayfield has been married to Russ Mayfield since 2013. The couple is happily married and also has a son. So you can say that Paola is not a lesbian.

Professional career

First of all, Paola decided to study modeling at the Modeling and Career Centers of John Casablanca-im 2014. Subsequently, she decided to start her modeling career only at the age of 18 in Bogota, Colombia.

He has worked with several famous modeling agencies such as “. He cooperated; Imitate Fashion Study ” and“ Linda Layman’s Modeling Agency. “She is known for having only worked briefly for Linda Layman’s modeling agency. In 2013, Paola decided to move to the United States because she had more opportunities to model there. She also had several options as a television actress.

{ads}

She gained tremendous fame when she appeared in the "90 Day Fiancé" series , which previously aired on TLC.

Paola also has millions of followers on social media accounts. She is quite famous for her regular intimidating posts on her Instagram account.

In 2017 she appeared in the movie "Pax Masculina" where she played the role of a high school girl. Paola has shown her acting skills in several other films such as "90 Day Fiancé: Happily, Ever After", released in 2016 and "90 Day Fiancé", released in 2014.

Awards

So far, Paula Mayfield has not received any awards as such. As for her accolades, however, it can be rightly concluded that she is well known for her modeling and acting skills in multiple series, shows and films.

Paola also has millions of followers on Instagram.

p>

Heritage Net, salary and Paola Mayfield gains in 2021

{img}

Paola will have a net worth of about $1 million from 2021. Her impressive career as a model, most notably her appearance on the "90 Day Fiancé" show with her husband, has increased her net worth. His net worth has also grown throughout his career as a TV personality.

Some Interesting Facts You Need to Know

Here are some interesting facts The ones you collect about Paola Mayfield:

  • In 2015, Paola reportedly miscarried while working on the documentary series of her 90-day boyfriend and her husband Russ Mayfield. Coroners had stated that the reason for her miscarriage was O-Blut with "RH-", which is quite rare. 
  • It was rumored that during her miscarriages she accused Russ of not supporting her physically and emotionally as she badly needed. There was also the news that they had decided to separate. However, it seems that all the rumors were false, as they are still happily married and have welcomed their baby in 2019.

Paola Mayfield is truly a celebrity in both Colombia and the US States of America. His birth is known to have been featured in numerous international publications such as "People", "The Daily Mail UK" and "E".

{ads}

Paola is also known to be happily married to her husband Russ, despite rumors she went through while in serious trouble due to her miscarriage in 2015 while filming for girlfriends 90 days.

{ads}


Paola Mayfield ve Paola Macias “Palita”

Paola Mayfield net değeri 2023

Paola Macias “Palita”'den farklı olarak, Paola Mayfield 29/01/2023 itibarıyla net değeri 2023 yılında 1000000 dolardır.

Paola Mayfield yükseklik

Paola Mayfield ne kadar uzun? Pekala, Paola Mayfield yüksekliği yaklaşık olarak 1.71 m (Paola Macias “Palita” yüksekliğinin 1.71 m yüksekliğiyle karşılaştırın).

Paola Mayfield yaşı kaçtır?

Paola Mayfield, 1987-05-14'de, Paola Macias “Palita” ise yukarıda bahsedildiği gibi 1976'de doğdu.

Approximate Ad Price: €1000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 » 1/2022 »