Mino Raiola
En zenginlerinden biri businessmen 28/06/2022

Mino Raiola

2022 cinsinden Mino Raiola Net Değeri nedir

Mino Raiola Yıllık Maaş 2022

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2022 Mino Raiola yılında net değer yaklaşık 50 Million olacak. Bu, diğer businessmen ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Mino Raiola ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 28/06/2022), Mino Raiola maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2022 içindeki Mino Raiola geliri (veya daha önce idi) yani Mino Raiola net değeri 50 Million.

Mino Raiola ne zaman doğdu?

Mino Raiola yaş

Çeşitli kamu kaynaklarında 28/06/2022 itibariyle Mino Raiola yaşının civarında olduğu bilgisi vardır.

Mino Raiola Spouse

28/06/2022 itibariyle Mino Raiola adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2022 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Mino Raiola hâlâ hayatta mı?

Bunu umarız (28/06/2022 itibariyle). Ne yazık ki, veritabanı her zaman biraz gecikmeyle güncellenir.

Mino Raiola ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Mino Raiola neredeyse boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 28/06/2022 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Mino Raiola uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Mino Raiola milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Mino Raiola ailesi

28/06/2022 itibariyle Mino Raiola ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Mino Raiola ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Mino Raiola ile ne oldu

İşte 28/06/2022 tarihinde Mino Raiola ile ilgili haberler.Mino Raiola net değeri: Mino Raiola, 50 milyon dolarlık net değeri olan bir İtalyan futbol (futbol) menajeridir. Mino Raiola, Kasım 1967`de İtalya, Nocera Inferiore`de doğdu. Paul Pogba, Zlatan Ibrahimovic, Romelu Lukaku, Marco Verratti, Henrikh Mkhitaryan, Mario Balotelli, Marco Verratti ve daha fazlası dahil olmak üzere ayrı ortak oyuncuları temsil etti. Raiola ayrıca Çek oyuncu Pavel Nedved`i de temsil etti. Mino Raiola, HFC Haarlem için genç futbol oynadı, ancak 1987`de takımın başına geçmek için oynamayı bıraktı. Daha sonra bir ajan oldu ve Spor Promosyonları için çalıştı. Kendi şirketini kurmak için ayrıldı ve şimdi Monaco`da yaşıyor. 2016 yılında 105 milyon Euro`luk dünya arşiv taşımasını kapattı ve Paul Pogba`nın Manchester United`a aktarımı için 25 milyon Euro kazandı. Mino Raiola, Al Capone`un Miami`deki önceki evini 9 milyon Euro`ya satın aldı. Ayrıca 2008 yılında usulsüzlükleri iletmek için bir çift disiplin duruşmasında yer aldı.


Mino Raiola kimin savcısı?

Transfer pazarının kralı Mino Raiola, farklı takımlardan çok sayıda oyuncunun spor menajeri ve serbest bırakıldı.

Mino olarak bilinen Carmine Raiola, İtalyan-Hollandalı bir futbol menajeri ve çağrıştırıcı bir şekilde “transfer piyasasının kralı” olarak tanımlanan spor avukatıdır. 2016 yılında, ABD dergisi “Forbes” Raiola’nın oyuncuların savcıları arasında dördüncü sırada olduğunu tahmin etti, ancak durum tartışmalı.

Raiola, İrlanda, İngiltere ve Monako Prensliği arasında dağılmış ofisleri olan altı şirketin sahibi ve adı, kaleci olarak sözleşmesini yenilememeye karar veren genç fenomen Gianluigi Donnarumma’nın menajeri olarak herkesin dudaklarına döndü. . Milan’ın. Ancak Raiola, Donnarumma’nın yanı sıra çok sayıda başka oyuncunun avukatı.

Mino Raiola’nın altındaki futbolcular

Şu an için İtalyan ekibi Milan hakkında konuşmaya devam eden Raiola, aynı zamanda Giacomo Bonaventura, stoper, sağ bek Ignazio Abate ve sol kanat oyuncusu Cosimo La Ferrara’nın menajeri. Bununla birlikte, 90 milyon avroluk piyasa değeriyle öncüsü, daha önce Juventus’ta olan ve şimdi Manchester United’ın bir parçası olan merkezi Paul Pogba. Machester United’da Mino Raiola’nın küratörlüğünü yaptığı mücevherlerden biri olan Romelu Lukaku (90 milyon euro değerinde) de yer alıyor.

Ayrıca güçlü İtalyan, aynı zamanda Marco Verratti’nin (Paris Saint-Germain’de merkezde ve 70 milyon euroluk bir kartla), Ermeni hücum oyuncusu Henrikh Mkhitaryan’ın, Zlatan Ibrahimovic’in, santrforun ve kalecinin menajeridir. Sergio Romero. Son olarak, Blaise Matuidi (Juventus), Hirving Lozano (PSV Eindhoven), Kenny Tete (Olympique Lyon) ve bir dizi başka oyuncu, Avrupa’nın en iyi kulüplerine dağıldı.

Donnarumma davası

Ancak her şeyden önce Mino Raiola, Gianluigi Buffon’un varisi olarak belirlenen son yirmi yılın en güçlü İtalyan kalecilerinden biri olan Gigi Donnarumma’nın menajeridir. Şu anda Milano’da militan, periyodik olarak diğer kulüplerle ilişkilendiriliyor. Soru sorulduğunda Raiola, Donnarumma’nın en zeki taraftarların isteklerine saygı duymak için ömür boyu İtalyan takımında kalabileceğini söyledi. Şaka? ironi mi? Hayır, “ironi” kelimesinin ne anlama geldiğini bile bilmediğini iddia ediyor…

 

 

2022 içinde Mino Raiola varlık: €50 Million


Mino Raiola Net Worth 2022

Mino Raiola Patrimonio 2022

Mino Raiola Vermögen 2022

Mino Raiola Fortune 2022

Mino Raiola Fortuna 2022

Mino Raiola wartość 2022