Lea Salonga servet 2023

İçindekiler

Lea Salonga

Lea Salonga

Height1.57Lea Salonga height is 1.57
Was born in1971-02-22Lea Salonga birthday is 1971-02-22
GenderfemaleAs we can see, Lea Salonga is a female
ProfessioncelebritiesLea Salonga is related to Singers

2023 cinsinden Lea Salonga Net Değeri nedir

Lea Salonga Yıllık Maaş 2023

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2023 Lea Salonga yılında net değer yaklaşık $ 18.000.000 olacak. Bu, diğer celebrities ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Lea Salonga net değeri: Lea Salonga, net değeri 18 milyon dolar olan Filipinli bir aktris ve şarkıcı. Maria Lea Carmen Imutan Salonga olarak da bilinen Lea Salonga, Angeles, Pampanga, Filipinler’de doğdu ve Manila’da büyüdü. Kısa sürede melodik bir deha gösterdi ve "Kral ve Ben", "Annie", "Cat on a Hot Tin Roof", "Fiddler on the Roof", "Paper Moon" ve "The Fantastiks"in profesyonel harikulade filmlerinde yer aldı. diğer gösteriler arasında. Ayrıca kendi dizisi "Love, Lea" da dahil olmak üzere farklı film ve televizyon programlarında rol aldı. Fizik ve lise yıllarında Filipinler Üniversitesi Müzik Koleji’nin Uzatma Programına katıldı. Antaneo de Manila Üniversitesi’nde kolejde dinlemeye devam etti, ancak birinci sınıfa başlamasının hemen arkasında, "Miss Saigon" un ilk yapımına atandığında okulu bıraktı. Tony, Olivier, Drama Desk Ödülü, Outer Critics Circle Ödülü ve Theatre World Ödülü de dahil olmak üzere, gösterideki çalışmaları için büyük oyunculuk atamasını görmeye devam etti. Broadway, West End, International’da görünmeye devam etti ve diğer harikaların yanı sıra "Les Miserables", "Grease", "Into the Woods" ve "Flower Drum Song" adlı harika televizyon programlarında yer aldı. Ayrıca birden fazla albüm çıkardı ve Jasmine’in "Aladdin" ve Mulan’ın "Mulan" şarkılarını seslendirdi. Halen "Filipinler’in Sesi" konulu bir koçtur.

Lea Salonga ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 06/02/2023), Lea Salonga maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2023 içindeki Lea Salonga geliri (veya daha önce idi) yani Lea Salonga net değeri 18.000.000.

Lea Salonga Değeri şu kişilerden birine yakın:

Lea Salonga Wiki ve Biyografi

Doğum 1971-02-22, Lea Salonga kesinlikle en iyi bilinen celebrities biridir, Aventura, Merrill Osmond, Natalie Imbruglia, Emily Harder, Nathan Morris, gibi. Lea Salonga popülaritesi sosyal medyanın da yardımıyla hızla arttı - Instagram, YouTube ve Tiktok.

Ww hala Lea Salonga Spouse hakkındaki bilgileri güncellemek zorunda - ama kesinlikle, çekici bir female, neredeyse 1.57 uzun, Lea Salonga uygun bir eş seçebilir (muhtemelen ünlü celebrities olanlardan biridir). kuyu).

Lea Salonga Spouse

06/02/2023 itibariyle Lea Salonga adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2023 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Lea Salonga ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Lea Salonga neredeyse 1.57 boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 06/02/2023 1.57 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Benzer boydaki ünlüler:

Lea Salonga uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Lea Salonga milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Lea Salonga çıplak fotoğraflar sahte mi?

Lea Salonga'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Lea Salonga çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Lea Salonga ailesi

06/02/2023 itibariyle Lea Salonga ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Lea Salonga ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Lea Salonga ile ne oldu

İşte 06/02/2023 tarihinde Lea Salonga ile ilgili haberler.

Lea Salonga ne zaman doğdu?

Lea Salonga, 1971-02-22 🎂 tarihinde doğdu.

Lea Salonga yaşı

06/02/2023 itibarıyla Lea Salonga yaşı 51.

Lea Salonga hâlâ yaşıyor mu?

Neyse ki Lea Salonga hala yaşıyor (06/02/2023 itibarıyla) ve 51 yaşında. Datadabe'nin her zaman biraz gecikmeyle güncellendiğini unutmayın.

Julia

Texas

Lea Salonga'in erkek veya kız kardeşi olup olmadığını merak ediyorum - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Andrew Tate var ?
Christine

Chandler

female olsaydım Lea Salonga'den çok daha fazla param olurdu ahahah ?
Steven

Texas

Lea Salonga ile ikimiz de 51 yaşındayız ? - Andrew Tate güzellik büyüleyicidir
Sharon

Washington

Lea Salonga'den çok daha yetenekli celebrities var!
Michelle

Austin

Her şeyden önce, Lea Salonga sert dili ve ardından gelen skandallarla ünlüdür. - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Cbum ?
Teresa

Mesa

Birkaç yıl önce arkadaşımın babası Lea Salonga ile bir dizinin setinde çalıştı. Personele karşı çok kabaydı, çekimlerin yapıldığı müze sergilerine karşı çok talepkar ve saygısızdı.
Diana

South Carolina

Arkadaşım özel bir şirkette pilot. Lea Salonga uçağa bindiğinde hemen kokpite baktı ve "Bu nedir? Özellikle siyah bir pilot istemiştim" dedi. Lea Salonga, şirket başka bir eyaletten siyahi bir pilot çağırana kadar havalanmayı reddetti. - Anthony Santos sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Dylan

Huntington Beach

$ 18.000.000 çok fazla değil mi? Lea Salonga için bile ?
Joseph

Boston

Elbette başka celebrities vardır ama benim için Lea Salonga İLK 1'dir - Barry White güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Wayne

Houston

Birkaç yıl önce bir arkadaşım ve ben o yerin yakınında çalışıyorduk. Lea Salonga katıldığı etkinliğin gerçekleştiği yer. Ona kayıtsızdım ama arkadaşım ona hayrandı. Bir kitabı Lea Salonga vardı ve Lea Salonga kitabının sorunlarıyla başa çıkmasına, kendini kesmeyi bırakmasına vb. yardımcı olduğunu söyleyip duruyordu.
Grace

Ohio

Lea Salonga bu kahrolası milyonları ? kazanırken birçok insan açlıktan ölüyordu! - Les Gold görünce tekrar aşık oldum
Danielle

Honolulu

Çoğu kişinin genellikle sorduğu soru şudur: Lea Salonga yıldız olarak adlandırılabilecek ne yaptı?
Austin

Albuquerque

Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Ne kadar sevimli ve tatlıydı, genç, şamatacı oyunculardan oluşan rengarenk ekiple ne kadar organik bir şekilde harmanlandı. - Horacio Pagani bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Horacio Pagani harika! ?
Elijah

South Dakota

Babam, Lea Salonga onunla bir film seçmelerine katılmaya ikna etmeye çalıştığında akademiye gitmek üzereydi. Ama dedesi, torunu istediğini yapmazsa yaz kampı için para vermeyeceğini söyledi. Lea Salonga daha sonra Skate Town'da rol aldı. Babam onun harika bir adam olduğunu ve çok eğlendiklerini söylüyor.
Alexander

Paterson

Dürüst olmak gerekirse, Lea Salonga servetin {year} içinde çok daha fazla olduğuna inanıyorum - ❤️‍? Nick Bollettieri dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Barbara

California

Kariyerinin ilk günlerinde birçok kişi, Lea Salonga babasının parasının onun popüler olmasına yardımcı olduğunu söyledi.
Donna

Kansas

Lea Salonga ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! Lea Salonga ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım. - ❤️‍? Andrew Tate fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Ralph

Tacoma

Lea Salonga ve diğer ünlü bayanlarla ilgilenenler, Instagram'larını ziyaret edebilir ve şaşırabilir, şok olabilir vb.
Rebecca

San Francisco

Lea Salonga hakkındaki bu yorumlar aptalca ? - Ne güzel bir bayan ❣️ Mireille Mathieu'e şapka çıkartın ?
Ronald

Georgia

Lea Salonga gibi, babam 1971-02-22 olarak doğdu!! ?
Mary

Alabama

Tanrım keşke {değerim} olsaydı... ?? - Bu büyüleyici Behgjet Pacolli'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Samantha

Georgia

pathos ve gösterişli bir lüks aşkı
Jack

Roseville

Annem de 1971-02-22 doğdu! Lea Salonga seviyorum - Marcelo Tinelli! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Gregory

Pembroke Pines

Lea Salonga... En büyük celebritieslerden biri ve benim kahramanım!
Julie

Washington

Lea Salonga... vokal becerilerinin olmaması, şarkılarının listelerde zirveye çıkmasını engellemiyor. Kızın oyunculuğu da pek parlak değil ama filmlerde oynamaya çalışıyor. - Anggun fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Stephanie

Colorado

İso öğretmenim Lea Salonga ile aynı okula gitti. Ondan hoşlandı ve onunla baloya gitmesini önerdi. Şimdi dirseklerini ısırıyor ama o zamanlar bunun Lea Salongaçok çirkin olduğunu düşünüyordu.
Ethan

California

Ve Lea Salonga'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum. - Marie Mai güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Vincent

Texas

Bu zırvalık yerine neden taytların, kabanların moda olduğuna dair bir haber koymuyorsunuz?
Marilyn

North Carolina

Kocamın kendi grubu vardı ve daha önce bir barda çalmışlardı. O zaman kimse Lea Salonga bilmiyordu. Adam sahne maskaralıkları yapıyor ve komik olmaya çalışıyordu. Hatta onunla yeraltında tanıştıkları bir olay bile yaşadılar. Lea Salonga yüksek sesle gülmeye başladı, yüzünü buruşturdu ve temelde dikkat çekmek için her şeyi yaptı. Onlar için çok utanç vericiydi. - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Santo Versace sizinle emin ellerdeyiz ?
Emma

Nevada

Kuzenim Lea Salonga'in büyük bir hayranıydı ve onunla bir keresinde bir konserde tanışmıştı. Lea Salonga Konsere gitmek için özel olarak yaptığı tişörtünü gösterdi. Grande "Bu nedir?" diye sordu. ve yüzüne güldü. Ablası, idolünün ona güldüğü için kendini kötü hissetti.
Randy

Spokane

Ama... Lea Salonga tüm bu parayı nasıl kazandı?? $ 18.000.000 çok fazla! - ? Paloma Picasso'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Catherine

California

Vay canına ? Lea Salonga etkileyici bir servet
Sean

Wichita

Teyzesi Lea Salonga aynı okula gitmişti. Hikayelerine göre, Lea Salonga bir dışlanmıştı. İnsanlardan kaçıyordu, onlar da ondan. - ? Hayatta Bountytank'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Samuel

Arizona

Lea Salonga arkadaşıyla kaldırımda yürürken ona çarptım. Etrafta neredeyse hiç kimse yoktu, bu yüzden daha önce hiç yapmadığım bir şey yaptım - büyük bir hayranı olduğum için onunla fotoğraf çekilmek istedim. Arkadaşı fotoğraf çekmeye çalıştı ama nedense olmadı. Lea Salonga İyi fotoğraf çekememek, gülmek, çok rahat ve samimi olmak gibi şakalar yapmaya başladı.
Maria

Durham

? Ben de 51 yaşındayım... Lea Salonga gibi - Horacio Pagani gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Jeffrey

Ohio

Lea Salonga tüm bu $ 18.000.000ları nasıl harcıyor merak ediyorum?
Roger

Texas

Lea Salonga gibi bu net $ 18.000.000 değerine sahipken nasıl hissediyorsun merak ediyorum - ❤️❤️❤️ Guy Lepage, kalbim bir kez daha eridi
Kayla

North Las Vegas

Lea Salonga bir keresinde annesiyle birlikte geldi. Kariyeri zirvedeydi. Beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü takıyordu ve tıraşlı değildi ama yine de onu tanıdım.
Lisa

Virginia

Lea Salonga bana bir web sitesi aracılığıyla İngilizce öğretiyordu - Twilight'tan önce bile. İlk film çıktıktan sonra bile dersler devam etti ve Lea Salonga çok iyiydi, meslektaşları hakkında şakalar yapıyordu. Ama sonra dersler durdu tabi - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Amelie Lens güzelliği anlatacak kadar değil ?
Evelyn

Nevada

Lea Salonga neden bu kadar aptal bir yüze sahip? ?

Lea Salonga ve Lea Michele Sarfati

Lea Michele Sarfati, en iyi bilinen Actress, Singer, Author kategorilerinden biridir.

If Netflix and Chill are your motto, then you’ve come across the hugely popular and well-watched comedy-drama series. Lea Michele is none other than the actress who embodies the wonderful Rachel Berry in the Glee series. But aside from Glee, Michele has a long history in the performing arts. She has been active since the tender age of eight and to this day there has been no turning back for the actress.

{ads}

Well, how well do you know Lea Michele? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Lea Michele’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, children, bio and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Lea Michele so far.

Biography and early life

Born Lea Michele Sarfati in Bronx, New York, she is the only daughter of retired nurse Edith Thomasina and real estate agent Mark David Sarfati. Edith is an Italian-American Catholic from Rome while Mark is a Sephardic Jew of Greek origin. Although she has both a Catholic and Jewish background, she was raised Catholic by her mother. His father supported this decision and regularly attended church meetings with them.

After four years in the Bronx, the family moved to the suburbs of Tenafly, New Jersey. They also rented an apartment in Manhattan to move there when Michele performed on Broadway.

Age, height, weight and body measurements

So how will Lea Michele be old in 2021 and how tall and how heavy is she? Well, Lea Michele is 34 years old on 8 August 2021 and was born on 29 August 1986. Although she is 5′ 2″ in feet and inches and 159 cm in centimeters, she weighs about 130 pounds in pounds and 50 kg in kilograms. The eye color is dark brown and the hair color is blonde / brown.

{ads}

Education

Michele’s Elementary School education was at Rockland Country Day School in Congers, New York . Then in 1997 he studied at home while working on the production of Ragtime. Subsequently, he attended Tenafly High School. He was an active member of the volleyball team, debate team and choral group.

From 2000 to 2002, Michele attended Stagedoor Manor in Catskills to improve his artistic skills. She was later accepted into New York University’s Tisch School of the Arts, but she wanted to continue working and dropped the idea.

Personal life: dating, boyfriends, husband, children

strong>

{img}

As a cast of Glee, she was close enough to all her colleagues. He had his eyes on actor Cory Monteith, with whom he began working in 2008. Both Michele and Monteith were chosen as love interests in Glee. Soon after, their chemistry began to boil, and in February 2012 there were reports that they had started dating. Their relationship lasted long enough, until Cory Monteith’s tragic death in July 2013.

After a long period of grief, Michele found love in the arms of successful businessman Zandy Reich . On April 28, 2018, Michele and Reich announced their engagement. A year later, on March 9, 2019, they got married in Napa, California. The long-awaited season of good news and blessings continued as Lea Michele announced that they were expecting their first child. On August 20, 2020, Michele and Reich were blessed with a boy named Ever Leo.

{ads}

In June 2020, there was controversy over Michele’s rude behavior on the sets of Glee. Several allegations were made because he did not know the differences. But many other actors have stepped forward to clear their names. Michele humbly apologized shortly after allegations were made against her, saying she was working to get better and take responsibility for what she did .

Is Lea Michele a lesbian?

Lea Michele has a longstanding collaboration with another artist, Cory Monteith. She was associated with him for a long time, until his tragic death. After a long pain, she even got engaged to businessman Zandy Reich. She also gave birth to a child with Reich. There was never any message that she was interested or engaged in someone of the same sex. Therefore, it is quite conclusive that Michele is not a lesbian / gay.

Professional career

Lea Michele’s professional career began very mature at the age of eight. She and a friend went to an open casting for a musical. After an impromptu audition, she was offered the role and shortly thereafter starred on Broadway. She made her Broadway debut in 1995 in "Les Miserables", where she was chosen to replace the role of the young Cosette. In 1998 she was cast as Tateh’s daughter, the little girl, in the original Broadway cast of "Ragtime". He also took part in the Broadway revival of the musical "Fiddler on the Roof" in 2004.

Michele has performed in Broadway productions since he was 14, including the famous names of "Les Miserables" and "Spring Awakening" worked under.

In 2008 she left the "Spring Awakening" show for other occasions. That same year she landed the role of Rachel Berry in the comedy-drama series Glee. Since then, Michele has been closely associated with the production house and has received critical acclaim around the world for her performance.

Awards

Glee has proven to be a game changer for the actress as she has been nominated for several awards for Rachel Berry’s role on the show. Lea was awarded Best Actress in the Comedy or Musical Category at the 2009 Satellite Award. She also won three People’s Choice Awards for her outstanding work. He also received a Screen Actors Guild Award. In addition to all of her victories, she has also been nominated for major awards such as the Golden Globe and Emmy Award.

Lea Michele’s net worth, salary and income in 2021

{img}

A very long career on Broadway proved a major factor in raising his salary. Additionally, he was a prominent name in the hugely popular comedy-drama show Glee. This show has been on the air for a long time and is loved by viewers and critics alike. His role received critical acclaim around the world. With all the work he’s put into the series, he’s earning a whopping $15 million in net worth as of 2021.

{ads}

Hard work, long hours, heartbreak, controversy are words that can be easy. associated with the talented Lea Michele. He has been through ups and downs throughout his life. But she maintained her position in every company that pushed her. Lea Michele has been an invaluable resource for the performing arts.

{ads}


Lea Michele Sarfati ve Lea Salonga

Lea Michele Sarfati net değeri 2023

Lea Salonga'den farklı olarak, Lea Michele Sarfati 06/02/2023 itibarıyla net değeri 2023 yılında 15000000 dolardır.

Lea Michele Sarfati yükseklik

Lea Michele Sarfati ne kadar uzun? Pekala, Lea Michele Sarfati yüksekliği yaklaşık olarak 1.71 m (Lea Salonga yüksekliğinin 1.57 yüksekliğiyle karşılaştırın).

Lea Michele Sarfati yaşı kaçtır?

Lea Michele Sarfati, 1986-08-29'de, Lea Salonga ise yukarıda bahsedildiği gibi 1971-02-22'de doğdu.

2023 içinde Lea Salonga varlık: €18.000.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »