??Kisu servet 2023

İçindekiler

Kisu

Kisu

Height1.71 m??Kisu height is 1.71 m
Was born in1976??Kisu birthday is 1976
GendermaleAs we can see, ??Kisu is a male
ProfessionWrites about - Beauty Blogger - Fashion Blogger??Kisu is related to Beauty Blogger

Approximate Ad Price

Get in touch with ??Kisu — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Beauty Blogger
Fashion Blogger

How many followers does ??Kisu have?

Currently ??Kisu has roughly about 622.6K followers on Instagram, which is pretty good.

Is ??Kisu a proper influencer to work with?

Our stats says that ??Kisu posts normally collect about 44.7K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does ??Kisu advertisement work?

To estimate whether ??Kisu advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @kisu account which is ~ 8.13%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in ??Kisu Instagram account?

The maximum potential reach is about 622.6K people (but most probably will be around 10% of this value).

Sarah

Ohio

??Kisu bir keresinde annesiyle birlikte geldi. Kariyeri zirvedeydi. Beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü takıyordu ve tıraşlı değildi ama yine de onu tanıdım. - ❤️❤️❤️ Andrew Tate, kalbim bir kez daha eridi
Sharon

Mobile

??Kisu gibi, babam 1976 olarak doğdu!! ?
Zachary

Bridgeport

Kocamın kendi grubu vardı ve daha önce bir barda çalmışlardı. O zaman kimse ??Kisu bilmiyordu. Adam sahne maskaralıkları yapıyor ve komik olmaya çalışıyordu. Hatta onunla yeraltında tanıştıkları bir olay bile yaşadılar. ??Kisu yüksek sesle gülmeye başladı, yüzünü buruşturdu ve temelde dikkat çekmek için her şeyi yaptı. Onlar için çok utanç vericiydi. - ? Hayatta Andrew Tate'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Austin

Worcester

??Kisu, yılda birkaç filmde istikrarlı bir şekilde rol aldı ve ekranlarda ülkenin cumhurbaşkanından daha sık göründü. Görünüşe göre tek bir büyük film bu aktör olmadan gitmedi.
Donald

North Carolina

Çoğu kişinin genellikle sorduğu soru şudur: ??Kisu yıldız olarak adlandırılabilecek ne yaptı? - Cbum sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Emily

Tennessee

??Kisu'in erkek veya kız kardeşi olup olmadığını merak ediyorum
Samantha

Texas

Sevgili ??Kisu! - ❤️‍? Anthony Santos dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Juan

Long Beach

Ah benim ??Kisu tonlarca parası var!!
Judy

Wisconsin

Erkek kardeşlerim ??Kisu ile okula gitti. Aşık oldular ama ??Kisu onları başından savdı. O zamanlar zorbalardı, bu yüzden reddedilmelerine şaşırmadım. - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Barry White güzelliği anlatacak kadar değil ?
Denise

New York

Her şeyden önce, ??Kisu sert dili ve ardından gelen skandallarla ünlüdür.
Shirley

Oxnard

??Kisu Popülerlik ve izleyici sevgisi aynı şey değildir. Ne de olsa, günümüzün ünlülerinin çoğu için hakkında konuşulması önemlidir ve hangi tonda olduğu önemli değildir. - Les Gold fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Mark

Reno

Ben de gençken - Beauty Blogger - Fashion Blogger dünyasında olmak istiyordum ?
Charles

Fullerton

Babam, ??Kisu onunla bir film seçmelerine katılmaya ikna etmeye çalıştığında akademiye gitmek üzereydi. Ama dedesi, torunu istediğini yapmazsa yaz kampı için para vermeyeceğini söyledi. ??Kisu daha sonra Skate Town'da rol aldı. Babam onun harika bir adam olduğunu ve çok eğlendiklerini söylüyor. - Horacio Pagani gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Gabriel

Tallahassee

Bir gün ??Kisu bizimle buluşmak için yürüyordu ve arkadaşım "Aman Tanrım, depresyonumla başa çıkmama yardım ettin ve..." gibi bir şey söylemeye başladı, sözünü bitiremeden ??Kisu sindi ve gözlerini devirdi ve etrafımızda dolaştı. Arkadaşımın kalbini kırdı. Bundan sonrasını ??Kisu hatırlamadı.
James

California

Bu zırvalık yerine neden taytların, kabanların moda olduğuna dair bir haber koymuyorsunuz? - Nick Bollettieri görünce tekrar aşık oldum
Michael

Illinois

??Kisu ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! ??Kisu ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım.
Marilyn

Jersey City

47 yıl önce ??Kisu doğduğunda okuldaydım - Ne güzel bir bayan ❣️ Andrew Tate'e şapka çıkartın ?
Willie

Plano

??Kisu ile ikimiz de 47 yaşındayız ?
Doris

Anchorage

2023 yılında ??Kisu net değerinden bir yüzde bile kazanmadım..? - ❤️‍? Mireille Mathieu fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Ann

Naperville

Tanrım keşke {değerim} olsaydı... ??
John

Grand Prairie

??Kisu, ??Kisu akıllı olduğu için mi bu kadar zengin? retorik - Behgjet Pacolli güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Alexis

Arizona

??Kisu gibi 47 olduğumda daha zengin olmak isterim ?
Ronald

Illinois

Peki bu $ 8800ların ??Kisu hangi kısmını hayır kurumuna veriyor? - Marcelo Tinelli güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Andrew

California

Arkadaşım özel bir şirkette pilot. ??Kisu uçağa bindiğinde hemen kokpite baktı ve "Bu nedir? Özellikle siyah bir pilot istemiştim" dedi. ??Kisu, şirket başka bir eyaletten siyahi bir pilot çağırana kadar havalanmayı reddetti.
Maria

Chattanooga

??Kisu ile markette tanıştım ve son derece havalı, kibar ve cömert biriydi. Bir fotoğraf istedim ve memnuniyetle kabul etti. Boyum 195 santimetre ve fotoğrafı çekmek için eğilmek istedim ama ??Kisu beni durdurdu ve bunun yerine parmak uçlarında yükseldi. Gerçek bir Jedi Ustası. - Anggun! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Jordan

Fremont

??Kisu amcamla birlikte okudu. Ve sesini radyodan tanıdığını söylüyor. Başka hiçbir şeyle karıştırılamazdı, ??Kisu onun sahnede çok sık performans sergilediği okuldan hatırladı.
Brenda

Enterprise

Annem çocukken ??Kisu ile arkadaştı ve onun bu resmini onunla bulduk. Saça dikkat ??Kisu... O sırada oyunculuk kariyerine yeni başlıyordu. - ? Marie Mai'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
David

North Carolina

Dürüst olmak gerekirse, pek ??Kisu net değer veya her neyse
Danielle

Alabama

İso öğretmenim ??Kisu ile aynı okula gitti. Ondan hoşlandı ve onunla baloya gitmesini önerdi. Şimdi dirseklerini ısırıyor ama o zamanlar bunun ??Kisuçok çirkin olduğunu düşünüyordu. - Bu büyüleyici Santo Versace'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Mary

Baton Rouge

Peki ya ??Kisu ailesi? Nasıllar?
Betty

Fort Wayne

Heathers, müsrif hayatını göstermekte çok ısrarcı olduğu için ??Kisu'i sürekli olarak azarlıyor. Örneğin, fotoğraflarını yakın zamana kadar Instagram'da defalarca yayınladığı kahvaltılarını ele alalım. - Paloma Picasso güzellik büyüleyicidir
Bobby

Nevada

Ve bugün şok oldum - ??Kisu net değerin $ 8800 olduğunu biliyor muydunuz?!
Samuel

Pasadena

Teyzesi ??Kisu aynı okula gitmişti. Hikayelerine göre, ??Kisu bir dışlanmıştı. İnsanlardan kaçıyordu, onlar da ondan. - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Bountytank sizinle emin ellerdeyiz ?
Ethan

Austin

Bahse girerim ??Kisu benim yaptığımın onda birini bu $ 8800 kazanmak için yapmamıştır ???
Dylan

Boston

??Kisu bir zamanlar başarılıydı, ancak sonra bir şeyler ters gitti. şimdi daha çok kariyer başarılarıyla değil, skandallarıyla tanınıyor. - Horacio Pagani bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Horacio Pagani harika! ?
Lisa

Chandler

Birkaç yıl önce bir arkadaşım ve ben o yerin yakınında çalışıyorduk. ??Kisu katıldığı etkinliğin gerçekleştiği yer. Ona kayıtsızdım ama arkadaşım ona hayrandı. Bir kitabı ??Kisu vardı ve ??Kisu kitabının sorunlarıyla başa çıkmasına, kendini kesmeyi bırakmasına vb. yardımcı olduğunu söyleyip duruyordu.
Louis

Little Rock

??Kisu aynı anda birkaç şey yaptı: bir restoran açtı, kendisi hakkında bir kitap yazdı, kendi kripto para birimini çıkardı, kıyafetler tasarladı, bir dans yarışmasının jürisinde yer aldı... - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Guy Lepage ?
Patricia

Florida

??Kisu sık sık komşumuz olan teyzesini ziyarete gelirdi. Gençtik ve sık sık birlikte sohbet ederdik. Hatta ??Kisu'in kucağımda oturduğu ve bana müstakbel kocası diyerek beni kasten utandırdığına dair bir kayıt bile var.
Jeffrey

Pittsburgh

"Başka bir ünlü külotsuz, sütyensiz çıktı, ??Kisu kıçını çıplak gösterdi" ve bunun gibi saçmalıklar gibi bir ön sayfa haberi neden var? - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Amelie Lens var ?
Dorothy

Arizona

$ 8800 çok fazla değil mi? ??Kisu için bile ?

??Kisu ve ??Kisu

??Kisu, en iyi bilinen Writes about - Beauty Blogger - Fashion Blogger kategorilerinden biridir.

??Kisu ve ??Kisu

??Kisu net değeri 2023

??Kisu'den farklı olarak, ??Kisu 03/02/2023 itibarıyla net değeri 2023 yılında 8800 dolardır.

??Kisu yükseklik

??Kisu ne kadar uzun? Pekala, ??Kisu yüksekliği yaklaşık olarak 1.71 m (??Kisu yüksekliğinin 1.71 m yüksekliğiyle karşılaştırın).

??Kisu yaşı kaçtır?

??Kisu, 1976'de, ??Kisu ise yukarıda bahsedildiği gibi 1976'de doğdu.

Approximate Ad Price: €8800

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »