Johnny Depp
En zenginlerinden biri celebrities 02/10/2022

Johnny Depp

2022 cinsinden Johnny Depp Net Değeri nedir

Johnny Depp Yıllık Maaş 2022

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2022 Johnny Depp yılında net değer yaklaşık 150 Million olacak. Bu, diğer celebrities ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Johnny Depp ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 02/10/2022), Johnny Depp maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2022 içindeki Johnny Depp geliri (veya daha önce idi) yani Johnny Depp net değeri 150 Million.

Johnny Depp ne zaman doğdu?

Johnny Depp yaş

Çeşitli kamu kaynaklarında 02/10/2022 itibariyle Johnny Depp yaşının Jun 9, 1963 (57 years old) civarında olduğu bilgisi vardır.

Johnny Depp Spouse

02/10/2022 itibariyle Johnny Depp adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2022 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Johnny Depp hâlâ hayatta mı?

Bunu umarız (02/10/2022 itibariyle). Ne yazık ki, veritabanı her zaman biraz gecikmeyle güncellenir.

Johnny Depp ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Johnny Depp neredeyse boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 02/10/2022 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Johnny Depp uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Johnny Depp milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Johnny Depp çıplak fotoğraflar sahte mi?

Johnny Depp'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Johnny Depp çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Johnny Depp ailesi

02/10/2022 itibariyle Johnny Depp ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Johnny Depp ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Johnny Depp ile ne oldu

İşte 02/10/2022 tarihinde Johnny Depp ile ilgili haberler.Johnny Depp Net Değeri: Johnny Depp, 150 milyon dolarlık net değeri olan Amerikalı bir yapımcı ve yapımcıdır. Bugüne kadar, Johnny Depp’in birçok şanslı filmi Amerika’da 3,4 milyar doları ve kutu servisinde dünya çapında 8,7 milyar doları aştı. Bazı yıllarda yıllık maaşının 100 milyon doları aştığı biliniyor ve bu onu kolayca gezegendeki en yüksek maaşlı çalışanlardan biri yapıyor. Önceki işletme yöneticileri hakkında açılan bir dava, yalnızca 2003 ve 2016 yılları arasında Johnny’nin maaş, arka uç karı ve ciro sözleşmelerinden 650 milyon dolar kazandığını ortaya çıkaracaktı. Ne yazık ki, aynı dava farklı zamanlarda Johnny’nin hayal bile edilemeyecek kadar terk edilmiş bir yaşam tarzı nedeniyle iflasın eşiğine geldiğini ortaya çıkardı. Zirvede, aylık yaşam tarzı maliyetleri 2 milyon doları aştı. Bu makalenin başında Johnny’nin utanç verici mali konumu hakkında daha birçok ayrıntı var.


johnny-depp-2

Seksenler onun ortaya çıktığını gördü. Doksanlarda tarzını pekiştirdi ama aynı zamanda özel hayatını da terk etti. 2000 yılında bir yıldızdan daha fazlası bir ibadet nesnesi haline geldi. Birçokları için ama herkes için değil. Johnny Depp denilince akla gelen ilk iki sıfat muhteşem ve ürkütücüdür. Hiçbir oyuncu onun gibi olmadı (belki de Marlon Brando’da bir öncü, ama uzaktan). Entelektüel, asi, bağımsız. Rollerini ve kendisini yönetecek yönetmenleri suç ortaklığı temelinde ve çoğu zaman da hareketli bir “ay” dostluğu nedeniyle (Tim Burton’la olan gibi) seçiyor. Metodun şok edici, azimli kullanıcısı, kaybolduğuna inanılan bir beat felsefesinin gurusu Depp, ince dudaklarının arasına yarım bir sırıtış çekerek bir vuruşa anlam verebiliyor. Hiç kimse ondan daha tarikat değildir! Kimse!

Müzik hayatı ve özlemleri

15 yaşında boşanmış bir hizmetçi ve belediye mühendisinin dördüncü çocuğu olarak Kentucky’de doğdu, okulu ve evi terk etti (en iyi arkadaşı Sal Janco ile ’67 Impala’da yaşayacak). The Kids grubunu kuran bir rock müzisyeni. Florida’da oldukça iyi tanınan, Talking Heads, B52s, Iggy Pop ve Billy Idol gibi yıldızların konserlerinde açılış grubu olarak işe alınacaklar. Daha sonra içinde oyuncu olma arzusu patlar ve ilk eşi Lori Anne Allison (1983’te henüz 20 yaşındayken evlendiği) ile birlikte Los Angeles’a taşınır. Oyunculuk eğitimi alıyor ve telefon üzerinden reklam alanı satarak geçimini sağlıyor. Orada, Lori ile boşandıktan sonra, Nicolas Cage (eski karısının yeni erkek arkadaşı) ile tanışır ve bu yolda devam etmesi için onu cesaretlendirir ve çekmekte oldukları bir korku filmi için seçmelere iter.

Wes Craven ve Tim Burton ile patlama

Bu kısa film, Heather Lagenkamp ve Robert Englund’la birlikte Wes Craven Nightmare – From the Deep of the Night (1984) tarafından yönetilen kült korku filmi. En inanılmaz sahnede, odasında uyuyakalmış, kelimenin tam anlamıyla yatak tarafından yutulan ve sonra tamamen kanla tüküren kahramanı canlandırıyor. Ardından, dizi ve filmlerdeki bazı televizyon rollerinden sonra, Oliver Stone onu Takım (1986) için bir asker rolünde seçer. Küçük ekrana geri dönersek, popüler Amerikan televizyon dizisi 21 Jump Street’te polis memuru Tommy Hanson olarak Jeff Yagher’ın yerini alacak ve gençlerin idolü olacak (hayranlarından günde 10.000 mektup aldı).

johnny-depp-3

Doksanlardan bu yana, onu diğer Made in Hollywood aktörlerinden farklı kılacak olan bu uyumsuzluk, kariyerine giriyor. Çağının oyuncuları (Tom Cruise, Brad Pitt, Keanu Reeves, Robert Downey Jr.) ticari filmlerde (Vampirle Söyleşi, Charlot, Tutkuların Rüzgarı) oynamayı tercih ederse, Cry’de gösterildiği gibi grotesk olanları seçer. Bebek (1990), korkunç değersiz şeytan John Waters tarafından yönetilen bir tür Gres. Gerçek sanatsal pigmentasyonu, onu çocukluk hikayelerinden birine (“İstiridye çocuğun melankolik ölümü ve diğer hikayeler”) dayanan bir filmin kahramanı olarak seçen kasvetli Tim Burton’dan başkası olmasa da: Edward Scissorhands (1990). Yaratıcısının ölümünden sonra tam bir yalnızlık içinde büyüyen ve bir Avon satıcısı tarafından “normaller” arasına getirilen bu karanlık Pinokyo’nun hikayesi, tüm dünyayı fethedecek ve Johnny Depp’i (Charlot’tan ilham alarak bu bölümü incelemesi için) yapacaktır. ) birinci sınıf bir yıldız (Altın Küre’de Komedi Dalında En İyi Erkek Oyuncu adayı olmaya yetecek kadar).

Ama parmağınızla Cennete dokunduğunuz anda, sizi Cehenneme geri göndermek isteyen ayartmalar vardır. Johnny Depp için bu cazibeler uyuşturucudan başka bir şey değil. Oynayacağı rollerin seçiminde çok yetenekli, her zaman alışılmadık, karanlık ve anormal, arkadaşlık seçiminde eşit derecede yetenekli değil. Aslında, 90’ların başında Johnny, Janco ile birlikte, 8852 Sunset Boulevard’daki efsanevi The Viper Room kulübünün sahibi, John Belushi ve River Phoenix ile dostluk kuruyor ve kokain işine giriyor. Depp’i dümdüz gitmeye ve yaşam tarzını tamamen değiştirmeye iten, kulüpten çıkışta aşırı dozdan ikincisinin ölümüydü, ancak bu kolay olmayacak.

“Yazar” aktörü

Jeremiah S. Chechik’in komedi filmi Benny & Joon’da (1993) En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre kısa listesine girdi ve Emir Kusturica’nın fantastik filmi Arizona Dream’de (1993) Faye Dunaway ve Jerry Lewis’le birlikte oynayacak. ancak sık sık Vincent Gallo ile tartışır. Ardından, eleştirmenler tarafından sinema tarihinin en kötü yönetmeni olarak görülen adamın biyografisi Ed Wood’u (1995) canlandıran Tim Burton ile işbirliğine devam edecek.

Yasayla ilgili bazı sorunlardan sonra (eski kız arkadaşı Kate Moss ile şiddetli bir tartışmanın ardından New York’ta geceliği 2.200 dolarlık bir süiti mahvetti), kafasını düzeltmeye karar verdi: William Blake rolünü oynuyor. Ölü Adam’da (1995) Jim Jarmusch için bir ev (daha önce Bela Lugosi’ye ait olan sözde-gotik bir kale) satın alır ve Oasis’le birlikte “Fade In-Out” şarkısını kaydeder, sonuçta damarlarında kayalar dolaşıyor! Sinemasal olarak konuşursak, filmografisi Mike Newell’in Al Pacino’yla birlikte oynadığı, ancak hepsinden öte, hayran olduğu Christopher Walken’in oynadığı Donnie Brasco (1997) ve yönetmenden bu yana ilk filmi olan Cesur (1997) gibi başlıklarla zenginleştirilmiştir. en sevdiği aktör olan büyük Marlon Brando’dan ve yaşam boyu en iyi arkadaşından başkasını yönettiği yer (Don Juan De Marco aşk ustası setinde tanıştılar). Terry Gilliam (Fear and Loathing in Las Vegas, 1998) ve Roman Polanski (The Ninth Gate, 1999) ona tuhaf ve karanlık bir aktör olarak kendini yeniden doğrulama fırsatı sunuyor, ancak Burton’ın hayatında ve profesyonel kariyerinde önceliği yok. .

Tim Burton ile sonsuz Odyssey

Yönetmen, Johnny Depp’in ikinci kişiliği, onun bir uzantısı olduğunu açıkça ilan ediyor, bu yüzden filmlerinde sık sık onu baş karakter olarak seçiyor. İlk kez seslendirme yaptığı The Mystery of Sleepy Hollow (2000), The Chocolate Factory (2005) ve The Corpse Bride (2005) filmleri onu eleştirmenler tarafından beğenilen ve halk tarafından beğenilen bir kült oyuncu yapıyor. Depp karşı trend. Matrix’teki Neo rolünü bile reddediyor ve onun yerine The True Story of Jack the Ripper (2001) ve Once Upon a Time in Mexico (2003) filmlerini seçiyor.
Tam olarak barışçıl olmayan bir varoluşa rağmen (bir Londra restoranının çıkışında paparazzilerle savaştıktan sonra ikinci kez tutuklandı), profesyonel adı o kadar kusursuz ki, Fransa 1999’da ona bir César ödemeye karar verdi. fahri.

Korsan ve en son hitler

Sonra korsanlar gelir. Kariyerinin zirvesi ve belki de oynayabileceği en güzel rol. Rolling Stone rockçısı Keith Richards’tan esinlenerek, Gore Verbinski’nin 2003-2007 yılları arasında yönettiği Karayip Korsanları üçlemesinde Keira Knightley ve Orlando Bloom’la birlikte tüm zamanların en fırsatçı ve şaşkın korsanı Jack Sparrow’u oynuyor. Adaylıklar kafasına yağdı: Oscar, Bafta ve kaçınılmaz Altın Küre. Tek duraklama, Neverland – A dream for life (2004) filmindeki “Peter Pan’ın Maceraları”nın yazarı rolünü oynamasıdır.
2007’de, 2010’da Alice Harikalar Diyarında için birlikte çalıştığı, her zaman var olan Tim Burton’ın yönettiği aynı adı taşıyan filmde, cani berber Sweeney Todd’un gotik kılığında auteur sinemasına geri döndü. Kaliforniyalı yönetmenin çok kişisel bakışları. Bununla birlikte, deli şapkacı rolünü üstlenmeden önce, daha sonra merhum arkadaşı Heath Ledger’a bir övgü haline gelen filmde yer alıyor, Parnassus – Şeytanı Aldatmak İsteyen Adam (2009) neredeyse her zaman parlak olan Terry Gilliam tarafından ve onu ünlü gangster John Dillinger’ı canlandıran Public Enemy – Michael Mann’s Public Enemies filminde. 2010’da Tim Burton’ın Alice Harikalar Diyarında ve Oscar ödüllü Florian Henckel von Donnersmarck’ın ikinci eseri The Tourist adlı iki ilginç eserde yer aldı. 2011’de Gore Verbinski, hareketlerini dijital bukalemun Rango’ya uygulamak için izler. 2012’de merakla beklenen The Lone Ranger’da onunla çalışmaya geri döndü ve yine vampir hikayesi Dark Shadows’ta Tim Burton’a güveniyor. 2015 yılında Mortdecai’nin Gwyneth Paltrow’uyla birlikte rol aldı ve Rob Marshall’ın Into the Woods filminde rol aldı. 2015 Venedik Film Festivali’nde İrlandalı bir suç patronunu oynadığı Scott Cooper’ın Kara Kütle filmini sunduğunda fiziksel formu nedeniyle tartışılıyor. Ertesi yıl bir kez daha Çılgın Şapkacı, bu kez James Bobin’in yönettiği Alice Aynanın İçinden’de, 2017’de bir kez daha Karayip Korsanları – Salazar’ın İntikamı’nda Jack Sparrow rolünü oynuyor.

johnny-depp-1

Özel hayat

Sherilyn Fenn ile duygusal olarak bağlantılı olan Winona Ryder (aynı zamanda nişanın dağılmasıyla daha sonra “Wino Forever”a dönüştürdüğü “Sonsuza Kadar Winona” dövmesi yaptırdı), aktris Jennifer Gray ve model Kate Moss, bugün iki çocuk babası. çocuklar, Lily-Rose Melody ve Jack, ortağı Fransız aktris ve şarkıcı Vanessa Paradis ile olan ilişkisinden doğdu ve onu Fransa’da ikamet etmeye yönlendirdi ve burada Man Ray’in sahibi (Sean Penn ve John Malkovich ile birlikte) restoran.

Vanessa Paradis’ten 3 Şubat 2015’te ayrıldı ve kısa bir süre sonra boşanacağı 23 yaş küçük yeni ortağı Amber Heard ile evlendi.

2022 içinde Johnny Depp varlık: €150 Million


Johnny Depp Net Worth 2022

Johnny Depp Patrimonio 2022

Johnny Depp Vermögen 2022

Johnny Depp Fortune 2022

Johnny Depp Fortuna 2022

Johnny Depp wartość 2022

Johnny Depp صافي القيمة 2022

Johnny Depp Fortuna 2022

Vermogen van Johnny Depp 2022

Johnny Depp Tillgångar 2022

Johnny Depp verdt 2022

Johnny Depp Nettoværdi 2022

Johnny Depp Valoarea 2022

Johnny Depp Nettovarallisuus 2022

Best hot tubs under $5000


Best zero turn mower under $3000


Best watches under 5000


Best gas grills under $500


Best dive watches under 1000


Best dry herb vaporizer under $100


Best coffee maker under $100


Best espresso machine under 500


Best backpack mount for 360 camera


Best laptop for machine learning


TOP-20 celebrities