Joey Jordison servet 2023

İçindekiler

Joey Jordison

Joey Jordison

Height1.6Joey Jordison height is 1.6
Was born in1975-04-26Joey Jordison birthday is 1975-04-26
GendermaleAs we can see, Joey Jordison is a male
ProfessioncelebritiesJoey Jordison is related to Rock-stars

2023 cinsinden Joey Jordison Net Değeri nedir

Joey Jordison Yıllık Maaş 2023

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2023 Joey Jordison yılında net değer yaklaşık $ 5.000.000 olacak. Bu, diğer celebrities ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Joey Jordison net değeri: Joey Jordison, 5 milyon dolarlık net değeri olan Amerikalı bir müzisyen, söz yazarı ve arşiv yapımcısıdır. Joey Jordison, Nisan 1975’te Des Moines, Iowa’da Nathan Jonas Jordison’da doğdu. Jordison en iyi, ağır metal grubu Slipknot’un önceki davulcusu ve ortak söz yazarı olarak bilinir. Murderdolls bankasında gitar çaldı ve şu anda Scar the Martyr grubunun davulcusu. Grup 1995’te kurulduğundan beri Slipknot’ta çaldı, ancak Aralık 2013’te kümeden ayrıldı. 2016’da Vimic adında yeni bir grubun şeklini duyurdu. Jordison, önde gelen davulcu çocuğunu sekiz yaşında aldı. Slipknot ile dört stüdyo albümünde çaldı ve canlı bir albüm üretti. Ayrıca Korn, Metallica, Rob Zombie ve Bakanlık gibi diğer ağır metal gruplarıyla da çaldı. Bir yapımcı olarak 2002 yılında Rollerball filminde ve Dawson’s Creek TV dizisinin bir bölümünde yer aldı.

Joey Jordison ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 08/02/2023), Joey Jordison maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2023 içindeki Joey Jordison geliri (veya daha önce idi) yani Joey Jordison net değeri 5.000.000.

Joey Jordison Değeri şu kişilerden birine yakın:

Joey Jordison Wiki ve Biyografi

Doğum 1975-04-26, Joey Jordison kesinlikle en iyi bilinen celebrities biridir, Tim G. Lopez, Dave Brockie, Ted Poley, Rick Huxley, James Mercer, gibi. Joey Jordison popülaritesi sosyal medyanın da yardımıyla hızla arttı - Instagram, YouTube ve Tiktok.

Ww hala Joey Jordison Spouse hakkındaki bilgileri güncellemek zorunda - ama kesinlikle, çekici bir male, neredeyse 1.6 uzun, Joey Jordison uygun bir eş seçebilir (muhtemelen ünlü celebrities olanlardan biridir). kuyu).

Joey Jordison Spouse

08/02/2023 itibariyle Joey Jordison adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2023 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Joey Jordison ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Joey Jordison neredeyse 1.6 boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 08/02/2023 1.6 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Benzer boydaki ünlüler:

Joey Jordison uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Joey Jordison milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Joey Jordison çıplak fotoğraflar sahte mi?

Joey Jordison'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Joey Jordison çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Joey Jordison ailesi

08/02/2023 itibariyle Joey Jordison ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Joey Jordison ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Joey Jordison ile ne oldu

İşte 08/02/2023 tarihinde Joey Jordison ile ilgili haberler.

Joey Jordison ne zaman doğdu?

Joey Jordison, 1975-04-26 🎂 tarihinde doğdu.

Joey Jordison yaşı

08/02/2023 itibarıyla Joey Jordison yaşı 47.

Joey Jordison hâlâ yaşıyor mu?

Neyse ki Joey Jordison hala yaşıyor (08/02/2023 itibarıyla) ve 47 yaşında. Datadabe'nin her zaman biraz gecikmeyle güncellendiğini unutmayın.

Isabella

Denver

Sevgili Joey Jordison! - Andrew Tate güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Kyle

Texas

Peki bu $ 5.000.000ların Joey Jordison hangi kısmını hayır kurumuna veriyor?
Sophia

Indiana

Joey Jordison'den nefret ediyorum ve neden bu kadar çok insanın hayran olduğunu anlayamıyorum... ? - Andrew Tate güzellik büyüleyicidir
Andrew

Maryland

$ 5.000.000 çok fazla değil mi? Joey Jordison için bile ?
Megan

Pembroke Pines

Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Ne kadar sevimli ve tatlıydı, genç, şamatacı oyunculardan oluşan rengarenk ekiple ne kadar organik bir şekilde harmanlandı. - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Cbum güzelliği anlatacak kadar değil ?
Lori

Nevada

Süper rahat ve güzel. Joey Jordison komşuydum ve tüm sokağımızı partilerine davet ederdi. Muhtemelen gürültü yüzünden kimse polisi aramasın diye yaptı, ama yine de Joey Jordison gerçekten hoş ve havalıydı.
Randy

California

Bir male celebrities için, Joey Jordison süper etkileyici bir kariyer yaptı - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Anthony Santos sizinle emin ellerdeyiz ?
Jerry

Texas

Dürüst olmak gerekirse, Joey Jordison servetin {year} içinde çok daha fazla olduğuna inanıyorum
Brian

Texas

Joey Jordison neden bu kadar aptal bir yüze sahip? ? - Barry White bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Barry White harika! ?
George

Naperville

Kuzenim Joey Jordison'in büyük bir hayranıydı ve onunla bir keresinde bir konserde tanışmıştı. Joey Jordison Konsere gitmek için özel olarak yaptığı tişörtünü gösterdi. Grande "Bu nedir?" diye sordu. ve yüzüne güldü. Ablası, idolünün ona güldüğü için kendini kötü hissetti.
Judith

Tennessee

Ve bugün şok oldum - Joey Jordison net değerin $ 5.000.000 olduğunu biliyor muydunuz?! - ? Hayatta Les Gold'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Jeffrey

Nebraska

Joey Jordison gibi bu net $ 5.000.000 değerine sahipken nasıl hissediyorsun merak ediyorum
Denise

Ohio

Bu gönderiden çıkardığım güzel gerçek şu ki, Joey Jordison 1.6 boyunda!!! - Horacio Pagani güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Jessica

Kansas City

male olsaydım Joey Jordison'den çok daha fazla param olurdu ahahah ?
Kathleen

Bellevue

Joey Jordison İnanılmaz güzel. Onunla çalıştım ve her zaman en iyi hikayeleri o anlattı. Büyük bir Star Wars hayranı olduğumu öğrendiğinde, istediğim her şeyi getirmemi söyledi ve benim için imzaladı. - ❤️❤️❤️ Nick Bollettieri, kalbim bir kez daha eridi
Abigail

Kansas City

Joey Jordison... vokal becerilerinin olmaması, şarkılarının listelerde zirveye çıkmasını engellemiyor. Kızın oyunculuğu da pek parlak değil ama filmlerde oynamaya çalışıyor.
Helen

Raleigh

Ben de gençken celebrities dünyasında olmak istiyordum ? - ❤️‍? Andrew Tate dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Timothy

California

Belki Amerika Birleşik Devletleri için $ 5.000.000 normaldir.. Bilmiyorum
Logan

Washington

Erkek kardeşlerim Joey Jordison ile okula gitti. Aşık oldular ama Joey Jordison onları başından savdı. O zamanlar zorbalardı, bu yüzden reddedilmelerine şaşırmadım. - Mireille Mathieu sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Olivia

Missouri

Babam, Joey Jordison ile çocukken arkadaştı. Bu arkadaşlık sonsuza dek sürecek gibiydi! Büyükannem ve müstakbel aktörün annesi arkadaştı. Ama büyükbabam bir pilottu ve oğlunun onun izinden gitmesini istedi.
Brittany

St. Louis

Joey Jordison... En büyük celebritieslerden biri ve benim kahramanım! - Ne güzel bir bayan ❣️ Behgjet Pacolli'e şapka çıkartın ?
Linda

Denton

Ve Joey Jordison'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum.
Shirley

Seattle

Joey Jordison çocuğunu çocukluğundan mahrum bırakmak ve ondan daha çok para kazanmak için elinden geleni yapıyor. - ❤️‍? Marcelo Tinelli fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Larry

Virginia

? Joey Jordison gibi tüm celebrities maaşları var mı?
Joe

Columbus

2023 yılında Joey Jordison net değerinden bir yüzde bile kazanmadım..? - Anggun! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Lisa

Sunrise Manor

Arkadaşım özel bir şirkette pilot. Joey Jordison uçağa bindiğinde hemen kokpite baktı ve "Bu nedir? Özellikle siyah bir pilot istemiştim" dedi. Joey Jordison, şirket başka bir eyaletten siyahi bir pilot çağırana kadar havalanmayı reddetti.
Mason

Garland

Joey Jordison arkadaşıyla kaldırımda yürürken ona çarptım. Etrafta neredeyse hiç kimse yoktu, bu yüzden daha önce hiç yapmadığım bir şey yaptım - büyük bir hayranı olduğum için onunla fotoğraf çekilmek istedim. Arkadaşı fotoğraf çekmeye çalıştı ama nedense olmadı. Joey Jordison İyi fotoğraf çekememek, gülmek, çok rahat ve samimi olmak gibi şakalar yapmaya başladı. - Marie Mai fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Cynthia

Nevada

? Vay canına, ünlü Joey Jordison gibi uzunum 1.6 heh
Carol

New York

Joey Jordison hakkındaki bu yorumlar aptalca ? - Bu büyüleyici Santo Versace'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Bryan

Texas

Eminim Joey Jordison eşcinseldir ?
Richard

Tallahassee

Joey Jordison gibi, babam 1975-04-26 olarak doğdu!! ? - Paloma Picasso görünce tekrar aşık oldum
Alexis

California

Annem çocukken Joey Jordison ile arkadaştı ve onun bu resmini onunla bulduk. Saça dikkat Joey Jordison... O sırada oyunculuk kariyerine yeni başlıyordu.
Roy

Sioux Falls

Babam eğlence sektöründe çalışıyor ve Joey Jordison'in çalışanlara karşı korkunç tavrıyla ünlü olduğunu ve kendisinden başka kimseyi umursamadığını söylüyor. Çalışanlarının, işten çıkarılmaları halinde Joey Jordison hakkında kötü bir şey söylemelerini yasaklayan bir sözleşme imzalamaları gerekiyor. - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Bountytank var ?
Judy

Henderson

Joey Jordison, Joey Jordison akıllı olduğu için mi bu kadar zengin? retorik
Lawrence

Nevada

Joey Jordison tüm bu $ 5.000.000ları nasıl harcıyor merak ediyorum? - Horacio Pagani gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Jeremy

Riverside

Joey Jordison ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! Joey Jordison ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım.
Dennis

Columbus

Peki ya Joey Jordison ailesi? Nasıllar? - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Guy Lepage ?
Aaron

Cary

Babam, Joey Jordison onunla bir film seçmelerine katılmaya ikna etmeye çalıştığında akademiye gitmek üzereydi. Ama dedesi, torunu istediğini yapmazsa yaz kampı için para vermeyeceğini söyledi. Joey Jordison daha sonra Skate Town'da rol aldı. Babam onun harika bir adam olduğunu ve çok eğlendiklerini söylüyor.
Elizabeth

Fremont

Teyzesi Joey Jordison aynı okula gitmişti. Hikayelerine göre, Joey Jordison bir dışlanmıştı. İnsanlardan kaçıyordu, onlar da ondan. - ? Amelie Lens'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Janet

California

? Ben de 47 yaşındayım... Joey Jordison gibi

Joey Jordison ve Joey Lawrence

Joey Lawrence, en iyi bilinen celebrities kategorilerinden biridir.

Joey Lawrence ve Joey Jordison

Joey Lawrence net değeri 2023

Joey Jordison'den farklı olarak, Joey Lawrence 08/02/2023 itibarıyla net değeri 2023 yılında 250.000 dolardır.

Joey Lawrence yükseklik

Joey Lawrence ne kadar uzun? Pekala, Joey Lawrence yüksekliği yaklaşık olarak 1.73 (Joey Jordison yüksekliğinin 1.6 yüksekliğiyle karşılaştırın).

Joey Lawrence yaşı kaçtır?

Joey Lawrence, 1976-04-20'de, Joey Jordison ise yukarıda bahsedildiği gibi 1975-04-26'de doğdu.

2023 içinde Joey Jordison varlık: €5.000.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »