Jaimie Vaes servet 2023

İçindekiler

Jaimie Vaes servet 2023 Jaimie Vaes

Jaimie Vaes

Yükseklik1.7 m.Jaimie Vaes Yükseklik - 1.7m.
Doğum günü1989-08-17Jaimie Vaes Doğum günü: 1989-08-17
CinsiyetFemaleJaimie Vaes Cinsiyet - Female
MeslekModelJaimie Vaes - En zenginlerinden biri
Ağırlığı58 kgJaimie Vaes Ağırlığı - 58 kg

2023 cinsinden Jaimie Vaes Net Değeri nedir

Jaimie Vaes Yıllık Maaş 2023

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2023 Jaimie Vaes yılında net değer yaklaşık $ 2.450.000 olacak. Bu, diğer Model ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Jaimie Vaes, Güney Hollanda, La Haye'den tanınmış bir manken, sosyal medya fenomeni, moda tasarımcısı, televizyon kişiliği ve girişimcidir. Modayla ilgili mükemmel sosyal medya içeriğiyle tanınır. Vaes aynı zamanda iyi bir giysi tasarımcısı ve stilisti.

Jaimie Vaes Biyografisi

Jaimie Vaes, 17 Ağustos 1989'da ailesiyle birlikte (Perşembe) doğdu. Hollanda'nın Lahey kentinde doğdu. Jaimie Vaes, ailenin en büyük çocuğu. Karışık etnik kökene sahip ebeveynler tarafından doğdu ve büyüdü. Facebook profilinde babasının adının EL Bali olduğunu açıkladı.

Instagram sayfasına göre Jaimie'nin tam adı Jaimie Joanne Vaes. Çocukluğundan beri bir moda tutkunu. Facebook sayfasına göre Vaes, Artemis Styling Academy Amsterdam'dan Moda Stili ve Tasarımı bölümünden mezun oldu. Bundan sonra, Jaimie moda işine girdi. O artık tanınmış bir moda fenomeni.

Jaimie ayrıca birçok dergi markası için modellik yaptı. Şu anda, tanınmış bir çevrimiçi kişiliktir. Ayrıca, Vaes aynı zamanda bir blog yazarı ve içerik oluşturucudur. Ayrıca çok sayıda televizyon programı, reklam ve müzik videosunda yer aldı.

Jaimie Vaes'in net değeri nedir?

Jaimie Vaes, web sitesi aracılığıyla para kazanıyor. Ayrıca sosyal medyada şık markaların tanıtımını yapmaktadır. Şu anda İspanya'nın İbiza kentinde çocuğuyla birlikte lüks bir hayat yaşıyor. Vae'nin net değerinin 2 milyon dolar (yaklaşık) olduğu tahmin ediliyor. Bir moda tutkunu olduğu için her zaman tasarımcı kıyafetleri giyiyor.

Jaimie Vaes- Doğum, Yaş, Etnisite, Kardeşler, Eğitim

Jaimie Vaes Perşembe günü doğdu. Hollanda'nın Lahey şehrinde doğdu. Instagram beslemesine göre, Jaimie'nin tam adı Jaimie Joanne Vaes. Çocukluğundan beri modaya ilgi duyuyor. Facebook sayfasına göre Vaes, Artemis Styling Academy Amsterdam'da Moda Stil ve Tasarım bölümünden mezun oldu. Jaimie daha sonra moda endüstrisine geçti. O artık tanınmış bir moda fenomeni.

Jaimie Profesyonel Kariyerinden Vaes

Jaimie Vaes, moda endüstrisine bir moda fenomeni olarak başladı. Instagram hesabında moda ile ilgili şeyler yayınlamasıyla tanındı. Resmi Instagram hesabının Şubat 2022 itibarıyla yaklaşık 384 bin takipçisi var. Instagram'ı moda ve güzellikle ilgili gönderilerle dolu. Bir moda fenomeni olarak, doğal güzellik bakımına öncelik verir. Jaimie, model şirketlerde model olarak çalıştı. Cosmopolitan dergisine de kapak oldu. Jaimie, IMDb'ye göre Waar is de Mol gibi televizyon programlarında da rol aldı. Diğerlerine Lil Kleine'ın Closer'ı dahildir.

Jaimie Koca & evlilik

Jaimie Vaes'in kocası kimdir? Jaimie Vaes, Hollanda'da ünlü Hollandalı rapçi Lil' Biraz. Wikipedia'ya göre Jaimie ve Kleine, Mayıs 2017'de çıkmaya başladı. Bir yıl birlikte olduktan sonra Ağustos 2018'de Kleine'a evlenme teklif etti. Çiftin ayrıca Lo Zion Vaes Scholten adında bir çocuğu var. 2019'da doğan Lo Zion'dan bahsedin. Polis, Mayıs 2021'de Lil Kleine'i Vaes'e saldırmaktan tutukladı. Bir ay sonra Jaimie ve Kleine, fiziksel tacizi reddeden birleşik bir video hazırladı. Jaimie ve Kleine bu nedenle ayrı eve taşındı. Kaynaklara göre Kleine, Jaimie'yi dövdüğü için Şubat 2022'de tekrar tutuklandı.

Videoya göre Kleine, Jaimie'yi saçından tutarak araçtan dışarı sürükledi ve arabanın kapısını açmaya zorladı. Ayrıca kafasını kapıya dayadı. Raporlara göre Jaimie, çocuğuyla birlikte İspanya'nın İbiza kentinde yaşıyor. Instagram sayfasında en iyi arkadaşı Koen Kardashian ile son derece yakın olduğunu görebilirsiniz.

Vücut Ölçüleri: Boy, Kilo, Saç Rengi

Vücut büyüklüğü açısından, muhteşem ve havalı bir kişiliğe sahip güzel bir genç bayan. Jaimie Vaes 5'7″ boyunda ve yaklaşık 58 kg ağırlığındadır. Sağlığı yerinde ve güzel bir vücut figürü var. Saçları kahverengi ve gözleri ela.

Lil Kleine tutuklandı

Mayıs 2021'de Lil Kleine, Vaes'i dövdüğü için polis tarafından tutuklandı. Bir ay sonra Jaimie ve Kleine, fiziksel saldırıyı reddeden ortak bir video yayınladı. Bundan sonra Jaimie ve Kleine ayrı yaşamaya başladılar. Raporlara göre Kleine, Jaimie'ye saldırmaktan Şubat 2022'de polis tarafından tekrar tutuklandı. 

Jaimie Vaes ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 09/06/2023), Jaimie Vaes maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2023 içindeki Jaimie Vaes geliri (veya daha önce idi) yani Jaimie Vaes net değeri 2.450.000.

Jaimie Vaes Değeri şu kişilerden birine yakın:

Jaimie Vaes Wiki ve Biyografi

Doğum 1989-08-17, Jaimie Vaes kesinlikle en iyi bilinen Model biridir, gibi. Jaimie Vaes popülaritesi sosyal medyanın da yardımıyla hızla arttı - Instagram, YouTube ve Tiktok.

Ww hala Jaimie Vaes Lil Kleine hakkındaki bilgileri güncellemek zorunda - ama kesinlikle, çekici bir Female, neredeyse 1.7 uzun, Jaimie Vaes uygun bir eş seçebilir (muhtemelen ünlü Model olanlardan biridir). kuyu).

Jaimie Vaes Lil Kleine

09/06/2023 itibariyle Jaimie Vaes adlı kişinin Lil Kleine hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2023 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Jaimie Vaes ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Jaimie Vaes neredeyse 1.7 boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 09/06/2023 1.7 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Benzer boydaki ünlüler:

Jaimie Vaes uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Jaimie Vaes milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Jaimie Vaes çıplak fotoğraflar sahte mi?

Jaimie Vaes'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Jaimie Vaes çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Jaimie Vaes ailesi

09/06/2023 itibariyle Jaimie Vaes ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Jaimie Vaes ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Jaimie Vaes ile ne oldu

İşte 09/06/2023 tarihinde Jaimie Vaes ile ilgili haberler.

Jaimie Vaes ne zaman doğdu?

Jaimie Vaes, 1989-08-17 🎂 tarihinde doğdu.

Jaimie Vaes yaşı

09/06/2023 itibarıyla Jaimie Vaes yaşı 33.

Jaimie Vaes hâlâ yaşıyor mu?

Neyse ki Jaimie Vaes hala yaşıyor (09/06/2023 itibarıyla) ve 33 yaşında. Datadabe'nin her zaman biraz gecikmeyle güncellendiğini unutmayın.

'\'\'' Türk

2023 içinde Jaimie Vaes varlık: €2.450.000

🔥 👑 🤑Born today

TOP-10

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

Celebrities Net Worth

Les Gold

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

Celebrities Net Worth

Guaynaa

Celebrities Net Worth

Christian Serratos

Celebrities Net Worth

Romi Rain

Celebrities Net Worth

Stephan El Shaarawy

Celebrities Net Worth

Anna Anka

Celebrities Net Worth

Lena Paul

News

News archive

5/2023 » 4/2023 » 3/2023 » 2/2023 » 1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 »