Horacio Pagani servet 2022

İçindekiler

Horacio Pagani

Horacio Pagani

Height1.71 mHoracio Pagani height is 1.71 m
Was born in1955-11-10Horacio Pagani birthday is 1955-11-10
GendermaleAs we can see, Horacio Pagani is a male
ProfessionEngineer, EntrepreneurHoracio Pagani is related to Businessmen

2022 cinsinden Horacio Pagani Net Değeri nedir

Horacio Pagani Yıllık Maaş 2022

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2022 Horacio Pagani yılında net değer yaklaşık 130.000.000 olacak. Bu, diğer businessmen ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Horacio Pagani net değeri: Horacio Pagani, 50 milyon dolarlık net değeri olan Arjantinli bir girişimci ve otomobil yöneticisidir. Horacio Pagani, Kasım 1955’te Arjantin, Casilda’da doğdu. En çok İtalyan özel otomobil üreticisi Pagani Automobili SpA’nın kurucusu olarak bilinir. Kısa bir yaşta balsa ağacından araba yapmaya başladı. Bu arabalardan bazıları Pagani showroomunda sergileniyor. Bir süper otomobil inşa etme hayalinin peşinden gitmek için 1983’te İtalya’ya taşındı. 20 yaşında lider F3 yarışçısını tasarladı ve inşa etti. Pagani, Lamborghini’de Countach Evoluzione konseptini inşa ettiği yerde baş mühendis olarak çalıştı. 1987’de kendi otoklavını satın aldı ve 1991’de Lamborghini’den ayrılarak Modena Design adlı bir danışmanlık şirketini kurdu. Şirket, Formula 1 otomobillerinin yanı sıra Ferrari, Daimler ve Aprilia gibi müşteriler için karbon fiber kompozitler üretiyor. 1992’de Pagani Automobili Modena’yı kurdu. Horacio’nun ürettiği lider otomobil Zonda idi.

Hiper otomobilleri yaratan Horacio Pagani'nin hikayesi

Arjantin'den Lamborghini'ye ve gelmiş geçmiş en güzel hiper otomobilleri yaratmaya. Bu, bir adamın azminin hikâyesidir.

San Cesario sul Panaro'da adını mutlaka duyacağınız bir şirket "Storie di Motori "nin yeni sezonunu açıyor.

Bu Pagani, Arjantin'de doğmuş ama atalarının İtalya'sını kanında taşıyan ve bir gün rüya gibi otomobiller üretmeye ve bunu İtalya'da yapmaya karar veren bir adamın hayalinden doğan şirkettir. Luca Dal Monte, 'Storie di Motori'nin bu yeni sezonunda bize bir kez daha rüya gördürüyor.

Fangio ve Leonardo Tutkusu

Horacio çocukken, o zamanlar pek çok kişinin asla geçilemeyeceğine inandığı bir rekoru, yani beş Formula 1 dünya şampiyonluğunu elinde tutan Juan Manuel Fangio'ya hayran kalır.

Horacio için Fangio başarılı olmuş bir adam, tüm dünyada sevilen ve onurlandırılan bir Arjantinli, bir rol model. Sadece yarış pistindeki başarıları için değil, aynı zamanda büyük adaleti ve insanlığı için de.

Genç Horacio'yu büyüleyen bir diğer şey de Leonardo figürüdür. Özellikle bir ifade onu çok etkiliyor: "Sanat ve bilim el ele çalışabilen disiplinlerdir." Horacio için bu gerçek bir aydınlanmadır.

Böylece Leonardo da Vinci hakkında bulabildiği her şeyi okumaya başlar. Okudukça, keşfettikçe Leonardo'nun çok yönlü dehası onu daha da büyüler.

1980'lerin başındaki dönüm noktası

Horacio, Fangio ile 1981'de tanıştı. Arjantinli sürücü beş adet tanıtım mektubu yazdı çünkü genç Pagani otomotiv dünyasında çalışmak üzere İtalya'ya gitmek istediğine karar vermişti.

Mektuplardan biri Enzo Ferrari'ye, biri Carlo Chiti'ye, bir diğeri Enzo Sella'ya, dördüncüsü Alejandro De Tomaso'ya. Beşincisi istenen etkiye sahip olandır. Maserati ile büyük bir geçmişi olan ve şimdi Lamborghini'de çalışan Giulio Alfieri için.

Horacio da Sant'Agata Bolognese şirketiyle çalışmaya başlar. İşe bir işçi olarak başladı, ancak kısa süre sonra Alfieri ile yakın bir çalışma ilişkisi geliştirdi ve birlikte ve onun adına kompozit malzemeler üzerinde deneyler yapmaya başladı.

Zonda zamanı

İlk arabasının gebelik süresi uzun olacak. Zonda ilk kez 1999 yılında Cenevre Otomobil Fuarında görücüye çıkacaktır. Ancak, ne yazık ki onu göremeyecek olan, ancak Horacio'nun birkaç yıl sonra özel bir model olan Zonda F'yi ithaf edeceği büyük Fangio'nun deyim yerindeyse bir başka mirası olan Mercedes tarafından destekleniyor olması başta olmak üzere, bir dizi faktör nedeniyle hayret uyandıracak.

Horacio bugün ilk modelini düşünürken Mercedes motorunun bir tür kartvizit olduğunu söylüyor. Cenevre Otomobil Fuarı'ndaki pek çok kişi, bu yarı tanınmayan Arjantinlinin Mercedes'ten motor almayı başardığına göre, belki de gerçekten ciddi bir şey yaptığını düşünüyordu.

İtalya'nın Cremona kentinde doğan gazeteci, Ferrari'nin Amerika Birleşik Devletleri'ndeki iletişim müdürü ve 2005-2015 yılları arasında Maserati'nin iletişim direktörü olarak görev yaptı. Luca Dal Monte, diğer eserlerinin yanı sıra La Scuderia (2009), Ferrari Rex - Biografia di un grande uomo del Novecento (2016) ve La Congiura degli innocenti (2019) kitaplarının yazarıdır.

Kremonyalı yazarın yeni öyküsü Belli e Dannati başlığını taşıyor. Vivere e morire nella Formula 1 degli anni 70' ve Giunti ve Giorgio Nada Editore tarafından yayınlanan 'Grandi corse su strada, pista e rallies' serisinin bir parçasıdır. Kitap halihazırda 24 Avro fiyatla satışa sunulmuş durumda.

Horacio Pagani felsefesi

"Bir işçi olarak hiyerarşilere ve iş arkadaşlarıma saygı duymayı öğrendim" diyor ve ekliyor: "Fırıncı olan babam bana müşterinin ilk kez gelen değil, tekrar gelen olduğunu öğretti. Müşterilere sunulan teklifleri artırmak ve yeni müşteriler kazanmak amacıyla büyüme planının başlatılmasının nedenlerinden biri de budur. Ve eğer 'bunlar işe yaramaz arabalar olarak görülebilirse', açık olalım, 'değiller: onlar hepimizin sonunda hayatta aradığımız şey olan güzelliktir'.

Horacio Pagani varlığı

Plan, halihazırda büyümekte olan hesaplar üzerine inşa ediliyor. Yaş ortalaması 33 olan 171 çalışanı ve dünya çapında yaklaşık 20 bayisi bulunan grup, dört yıl içinde gelirlerini 65 milyondan 110 milyona, brüt işletme marjını 24 milyondan 54 milyona ve araştırma yatırımlarını 7 milyondan 12 milyona çıkarmıştır. 2021 yılında kapanış öncesi cironun 61,4 brüt marj ve 34,7 milyon net kâr ile 122 milyon civarında olacağı belirtiliyor. 2022 yılı için tahmin edilen gelir 148,4 milyon olup, ana pazarlar ABD, Asya ve Orta Doğu, Japonya, İngiltere, Almanya ve İsviçre, son olarak da Avustralya'dır. "Şimdiden yüz adet C10 sattık, bu tamamen yeni bir otomobil," diyor Pagani. "Siparişleri sunumdan bir yıl önce 2021'in ortasında kapattık, alıcıların yüzde 75'i zaten müşteriydi.

Horacio Pagani ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 02/12/2022), Horacio Pagani maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2022 içindeki Horacio Pagani geliri (veya daha önce idi) yani Horacio Pagani net değeri 130.000.000.

Horacio Pagani Değeri şu kişilerden birine yakın:

Horacio Pagani Wiki ve Biyografi

Doğum 1955-11-10, Horacio Pagani kesinlikle en iyi bilinen businessmen biridir, Demi Lovato, Amanda Cerny, Jessica Iskandar, Kajal Aggarwal, Demi Lovato, gibi. Horacio Pagani popülaritesi sosyal medyanın da yardımıyla hızla arttı - Instagram, YouTube ve Tiktok.

Ww hala Horacio Pagani Spouse hakkındaki bilgileri güncellemek zorunda - ama kesinlikle, çekici bir male, neredeyse uzun, Horacio Pagani uygun bir eş seçebilir (muhtemelen ünlü businessmen olanlardan biridir). kuyu).

Horacio Pagani Spouse

02/12/2022 itibariyle Horacio Pagani adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2022 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Horacio Pagani ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Horacio Pagani neredeyse boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 02/12/2022 de zamanla yavaş yavaş değişir.

Benzer boydaki ünlüler:

Horacio Pagani uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Horacio Pagani milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Horacio Pagani çıplak fotoğraflar sahte mi?

Horacio Pagani'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Horacio Pagani çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Horacio Pagani ailesi

02/12/2022 itibariyle Horacio Pagani ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Horacio Pagani ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Horacio Pagani ile ne oldu

İşte 02/12/2022 tarihinde Horacio Pagani ile ilgili haberler.

Horacio Pagani ne zaman doğdu?

Horacio Pagani, 1955-11-10 🎂 tarihinde doğdu.

Horacio Pagani yaşı

02/12/2022 itibarıyla Horacio Pagani yaşı 67.

Horacio Pagani hâlâ yaşıyor mu?

Neyse ki Horacio Pagani hala yaşıyor (02/12/2022 itibarıyla) ve 67 yaşında. Datadabe'nin her zaman biraz gecikmeyle güncellendiğini unutmayın.

2022 içinde tr_tr-horacio-pagani varlık: €130.000.000

🔥 👑 🤑

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

Shows like Snowfall

See details

TV shows like Jane the virgin

See details

7 series similar to Stranger Things

See details

How tall is Beyonce: height of singer

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

rob kardashian

12 comments

Celebrities Net Worth

Bad Bunny

12 comments

Celebrities Net Worth

Machine Gun Kelly

12 comments

Celebrities Net Worth

Kourtney Kardashian

12 comments

Celebrities Net Worth

Val Kilmer

12 comments

Celebrities Net Worth

Polo G

12 comments

Celebrities Net Worth

Bhabie

12 comments

Celebrities Net Worth

tee grizzley

12 comments

Celebrities Net Worth

Benzino

12 comments

Celebrities Net Worth

Nia Long

12 comments

Celebrities Net Worth

Fat Joe

12 comments

Celebrities Net Worth

Kendrick Lamar

12 comments

Celebrities Net Worth

Lil Reese

12 comments

Celebrities Net Worth

mr beast

12 comments

Celebrities Net Worth

Nicki Minaj

12 comments

Celebrities Net Worth

Betty White

12 comments

Celebrities Net Worth

Lil Baby

12 comments

Celebrities Net Worth

JoJo Siwa

12 comments

Celebrities Net Worth

Reggie Miller

12 comments

Celebrities Net Worth

Travis Scott

12 comments

News

News archive

11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 » 1/2022 » 12/2021 »