Divya Narendra servet 2023

İçindekiler

Divya Narendra

Divya Narendra

Height1.71 mDivya Narendra height is 1.71 m
Was born in1982-03-18Divya Narendra birthday is 1982-03-18
GendermaleAs we can see, Divya Narendra is a male
ProfessionBusinesspersonDivya Narendra is related to Business person

2023 cinsinden Divya Narendra Net Değeri nedir

Divya Narendra Yıllık Maaş 2023

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2023 Divya Narendra yılında net değer yaklaşık $ 50.000.000 olacak. Bu, diğer businessmen ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Divya Narendra Net Değeri: Divya Narendra, net değeri 50 milyon dolar olan Amerikalı bir işadamı. Bir iş adamı olan Divya Narendra, hedge, karşılıklı ve özel sermaye fonları yatırımcılarının birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olan bir platform olan SumZero’nun kurucu ortağı ve yönetici CEO’sudur. Divya Narendra, 1982 yılında Hindistan’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne gelen göçmen bir ailenin çocuğu olarak New York’ta doğdu. Narendra 2000 yılında Harvard Üniversitesi’nden uygulamalı matematik alanında birincilik derecesini aldı. Ayrıca JD ve MBA derecelerini Chicago dışındaki Northwestern Üniversitesi’nde aldı. 2002 yılında, ortak ağ sitesi ConnectU’yu ilerletmek için Harvard öğrencileri Cameron ve Tyler Winklevoss ile çalıştı. Kısa süre sonra, Mark Zuckerberg ekibe katıldı ve projede ortak oldu. Ancak 2004 yılına gelindiğinde Zuckerberg, thefacebook.com’u ilerleterek Winklevoss ikizleri ve Narendra ile bir tarafta, diğer tarafta Zuckerberg ile meşru bir kavgayı ateşledi. Narenda, Facebook’un yükseliş hikayesini anlatan 2010 yapımı "Sosyal Ağ" filminde canlandırıldı. Max Minghella, daha sonra Hintli olmayan bir oyuncu tarafından oynandığına "şaşırdığını" itiraf eden Divya olarak rol aldı. 2008 yılına kadar Narendra, hedge fonları, karşılıklı fonlar ve özel sermaye fonları konusunda uzmanlaşmış yatırımcılar için çevrimiçi bir toplama sağlama konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Aalap Mahadevia ile SumZero’yu kurdu. O şirketin çalışan CEO’su. SumZero, Winklevoss ikizlerinin Winklevoss Capital şeklinde yatırım yaptıkları önde gelen işletme oldu.

Divya Narendra ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 07/02/2023), Divya Narendra maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2023 içindeki Divya Narendra geliri (veya daha önce idi) yani Divya Narendra net değeri 50.000.000.

Divya Narendra Değeri şu kişilerden birine yakın:

Divya Narendra Wiki ve Biyografi

Doğum 1982-03-18, Divya Narendra kesinlikle en iyi bilinen businessmen biridir, Amanda Cerny, Sandra Dewi, Amanda Cerny, Sandra Dewi, Ayo Makun, gibi. Divya Narendra popülaritesi sosyal medyanın da yardımıyla hızla arttı - Instagram, YouTube ve Tiktok.

Ww hala Divya Narendra Spouse hakkındaki bilgileri güncellemek zorunda - ama kesinlikle, çekici bir male, neredeyse 1.71 m uzun, Divya Narendra uygun bir eş seçebilir (muhtemelen ünlü businessmen olanlardan biridir). kuyu).

Divya Narendra Spouse

07/02/2023 itibariyle Divya Narendra adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2023 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Divya Narendra ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Divya Narendra neredeyse 1.71 m boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 07/02/2023 1.71 m de zamanla yavaş yavaş değişir.

Benzer boydaki ünlüler:

Divya Narendra uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Divya Narendra milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Divya Narendra çıplak fotoğraflar sahte mi?

Divya Narendra'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Divya Narendra çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Divya Narendra ailesi

07/02/2023 itibariyle Divya Narendra ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Divya Narendra ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Divya Narendra ile ne oldu

İşte 07/02/2023 tarihinde Divya Narendra ile ilgili haberler.

Divya Narendra ne zaman doğdu?

Divya Narendra, 1982-03-18 🎂 tarihinde doğdu.

Divya Narendra yaşı

07/02/2023 itibarıyla Divya Narendra yaşı 40.

Divya Narendra hâlâ yaşıyor mu?

Neyse ki Divya Narendra hala yaşıyor (07/02/2023 itibarıyla) ve 40 yaşında. Datadabe'nin her zaman biraz gecikmeyle güncellendiğini unutmayın.

Jerry

Riverside

Ama... Divya Narendra tüm bu parayı nasıl kazandı?? $ 50.000.000 çok fazla! - Andrew Tate güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Stephen

Tennessee

Divya Narendra gibi 40 olduğumda daha zengin olmak isterim ?
Janice

Huntington Beach

Her şeyden önce, Divya Narendra sert dili ve ardından gelen skandallarla ünlüdür. - Andrew Tate görünce tekrar aşık oldum
William

Virginia

? Divya Narendra gibi tüm businessmen maaşları var mı?
Danielle

Colorado

Divya Narendra gibi, babam 1982-03-18 olarak doğdu!! ? - Cbum gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Jeffrey

Cleveland

Bir male businessmen için, Divya Narendra süper etkileyici bir kariyer yaptı
Lori

Durham

Divya Narendra, yılda birkaç filmde istikrarlı bir şekilde rol aldı ve ekranlarda ülkenin cumhurbaşkanından daha sık göründü. Görünüşe göre tek bir büyük film bu aktör olmadan gitmedi. - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Anthony Santos sizinle emin ellerdeyiz ?
Julie

Scottsdale

Vay canına ? Divya Narendra etkileyici bir servet
Beverly

Springfield

Annem de 1982-03-18 doğdu! Divya Narendra seviyorum - Barry White fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Stephanie

California

Divya Narendra neden bu kadar aptal bir yüze sahip? ?
Sean

Nevada

Elbette başka businessmen vardır ama benim için Divya Narendra İLK 1'dir - ? Les Gold'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Zachary

Virginia Beach

1982-03-18, Divya Narendra doğum gününde karımla evlendik!
Jordan

California

Bahse girerim Divya Narendra benim yaptığımın onda birini bu $ 50.000.000 kazanmak için yapmamıştır ??? - ❤️‍? Horacio Pagani dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Jessica

Torrance

Babam, Divya Narendra ile çocukken arkadaştı. Bu arkadaşlık sonsuza dek sürecek gibiydi! Büyükannem ve müstakbel aktörün annesi arkadaştı. Ama büyükbabam bir pilottu ve oğlunun onun izinden gitmesini istedi.
Walter

San Jose

Divya Narendra ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! Divya Narendra ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım. - Nick Bollettieri güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Daniel

Connecticut

"Başka bir ünlü külotsuz, sütyensiz çıktı, Divya Narendra kıçını çıplak gösterdi" ve bunun gibi saçmalıklar gibi bir ön sayfa haberi neden var?
Kathryn

California

Ve Divya Narendra'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum. - Andrew Tate! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Teresa

Oregon

Sevgili Divya Narendra!
Douglas

Oklahoma

Kocamın kendi grubu vardı ve daha önce bir barda çalmışlardı. O zaman kimse Divya Narendra bilmiyordu. Adam sahne maskaralıkları yapıyor ve komik olmaya çalışıyordu. Hatta onunla yeraltında tanıştıkları bir olay bile yaşadılar. Divya Narendra yüksek sesle gülmeye başladı, yüzünü buruşturdu ve temelde dikkat çekmek için her şeyi yaptı. Onlar için çok utanç vericiydi. - Ne güzel bir bayan ❣️ Mireille Mathieu'e şapka çıkartın ?
Mary

Richmond

Divya Narendra Popülerlik ve izleyici sevgisi aynı şey değildir. Ne de olsa, günümüzün ünlülerinin çoğu için hakkında konuşulması önemlidir ve hangi tonda olduğu önemli değildir.
Noah

Oklahoma

Divya Narendra... En büyük businessmenlerden biri ve benim kahramanım! - Behgjet Pacolli güzellik büyüleyicidir
Joseph

Texas

Divya Narendra bu kahrolası milyonları ? kazanırken birçok insan açlıktan ölüyordu!
Sandra

Henderson

Peki bu $ 50.000.000ların Divya Narendra hangi kısmını hayır kurumuna veriyor? - Marcelo Tinelli sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Marie

Worcester

pathos ve gösterişli bir lüks aşkı
Elizabeth

Stockton

Kariyerinin ilk günlerinde birçok kişi, Divya Narendra babasının parasının onun popüler olmasına yardımcı olduğunu söyledi. - ? Hayatta Anggun'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Terry

Shreveport

Bu zırvalık yerine neden taytların, kabanların moda olduğuna dair bir haber koymuyorsunuz?
Andrew

Fort Lauderdale

Divya Narendra gibi bu net $ 50.000.000 değerine sahipken nasıl hissediyorsun merak ediyorum - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Marie Mai var ?
Henry

California

Divya Narendra ile ikimiz de 40 yaşındayız ?
Isabella

Virginia

Tanrım keşke {değerim} olsaydı... ?? - Santo Versace bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Santo Versace harika! ?
Christian

San Diego

Ah benim Divya Narendra tonlarca parası var!!
Mason

Tennessee

Birkaç yıl önce bir arkadaşım ve ben o yerin yakınında çalışıyorduk. Divya Narendra katıldığı etkinliğin gerçekleştiği yer. Ona kayıtsızdım ama arkadaşım ona hayrandı. Bir kitabı Divya Narendra vardı ve Divya Narendra kitabının sorunlarıyla başa çıkmasına, kendini kesmeyi bırakmasına vb. yardımcı olduğunu söyleyip duruyordu. - Bu büyüleyici Paloma Picasso'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Kelly

Arizona

Divya Narendra, Divya Narendra akıllı olduğu için mi bu kadar zengin? retorik
Grace

Lexington

Divya Narendra aynı anda birkaç şey yaptı: bir restoran açtı, kendisi hakkında bir kitap yazdı, kendi kripto para birimini çıkardı, kıyafetler tasarladı, bir dans yarışmasının jürisinde yer aldı... - ❤️‍? Bountytank fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Ryan

Montgomery

Divya Narendra çocuğunu çocukluğundan mahrum bırakmak ve ondan daha çok para kazanmak için elinden geleni yapıyor.
Benjamin

California

Divya Narendra'in erkek veya kız kardeşi olup olmadığını merak ediyorum - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Horacio Pagani ?
Christina

Arkansas

Divya Narendra sık sık komşumuz olan teyzesini ziyarete gelirdi. Gençtik ve sık sık birlikte sohbet ederdik. Hatta Divya Narendra'in kucağımda oturduğu ve bana müstakbel kocası diyerek beni kasten utandırdığına dair bir kayıt bile var.
Linda

Modesto

Bunu duyduğuma çok üzüldüm. Ne kadar sevimli ve tatlıydı, genç, şamatacı oyunculardan oluşan rengarenk ekiple ne kadar organik bir şekilde harmanlandı. - ❤️❤️❤️ Guy Lepage, kalbim bir kez daha eridi
Samuel

Pasadena

Kuzenim Divya Narendra'in büyük bir hayranıydı ve onunla bir keresinde bir konserde tanışmıştı. Divya Narendra Konsere gitmek için özel olarak yaptığı tişörtünü gösterdi. Grande "Bu nedir?" diye sordu. ve yüzüne güldü. Ablası, idolünün ona güldüğü için kendini kötü hissetti.
Margaret

Utah

Divya Narendra bana bir web sitesi aracılığıyla İngilizce öğretiyordu - Twilight'tan önce bile. İlk film çıktıktan sonra bile dersler devam etti ve Divya Narendra çok iyiydi, meslektaşları hakkında şakalar yapıyordu. Ama sonra dersler durdu tabi - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Amelie Lens güzelliği anlatacak kadar değil ?
Logan

Winston-Salem

Dürüst olmak gerekirse, pek Divya Narendra net değer veya her neyse

Divya Narendra ve Divya Agarwal

Divya Agarwal, en iyi bilinen Writes about - Tourism kategorilerinden biridir.

Divya Agarwal ve Divya Narendra

Divya Agarwal net değeri 2023

Divya Narendra'den farklı olarak, Divya Agarwal 07/02/2023 itibarıyla net değeri 2023 yılında 27400 dolardır.

Divya Agarwal yükseklik

Divya Agarwal ne kadar uzun? Pekala, Divya Agarwal yüksekliği yaklaşık olarak 1.71 m (Divya Narendra yüksekliğinin 1.71 m yüksekliğiyle karşılaştırın).

Divya Agarwal yaşı kaçtır?

Divya Agarwal, 1976'de, Divya Narendra ise yukarıda bahsedildiği gibi 1982-03-18'de doğdu.

2023 içinde Divya Narendra varlık: €50.000.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »