Deelishis
En zenginlerinden biri celebrities 28/06/2022

Deelishis

2022 cinsinden Deelishis Net Değeri nedir

Deelishis Yıllık Maaş 2022

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2022 Deelishis yılında net değer yaklaşık 300 Thousand olacak. Bu, diğer celebrities ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Deelishis ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 28/06/2022), Deelishis maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2022 içindeki Deelishis geliri (veya daha önce idi) yani Deelishis net değeri 300 Thousand.

Deelishis ne zaman doğdu?

Deelishis yaş

Çeşitli kamu kaynaklarında 28/06/2022 itibariyle Deelishis yaşının Jan 2, 1978 (43 years old) civarında olduğu bilgisi vardır.

Deelishis Spouse

28/06/2022 itibariyle Deelishis adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2022 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Deelishis hâlâ hayatta mı?

Bunu umarız (28/06/2022 itibariyle). Ne yazık ki, veritabanı her zaman biraz gecikmeyle güncellenir.

Deelishis ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Deelishis neredeyse 5 ft 6 in (1.7 m) boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 28/06/2022 5 ft 6 in (1.7 m) de zamanla yavaş yavaş değişir.

Deelishis uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Deelishis milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Deelishis ailesi

28/06/2022 itibariyle Deelishis ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Deelishis ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Deelishis ile ne oldu

İşte 28/06/2022 tarihinde Deelishis ile ilgili haberler.Deelishis`in net değeri: Deelishis, 300 bin dolarlık net değeri olan bir Amerikan standardı ve gerçek televizyon kişiliğidir. Deelishis, Ocak 1978`de Michigan, Detroit`te doğdu. En çok VH1 verity televizyon dizisi Flavor of Love 2`yi çekmesiyle tanınır. 2006`da rapçi Flavor Flav`ın onu Tiffany "New York" Pollard`a tercih etmesiyle verity şovunu kazandı. Deelishis, VH1`in özellikle Where Are They Now: Reality Stars`ta göründü ve Flavor Flav ile çıkmadığını açıkladı. O, Eye Candy için bir standart ve I Love Money`in gerçek dizisinin 3. dönemi için yarışmacı olduğu söylendi, ancak başka bir alçı uzvuna fiziksel olarak saldırdığı için diskalifiye edildi. Deelishis, Paul Wall`ın Lil Keke`nin yer aldığı "Break `Em Off", Busta Rhymes`in "Touch It Remix" ve Lil Wayne`in "Lollipop" adlı müzik videolarında yer aldı. 2007 yılında Smooth dergisinin ve Black Men dergisinin kapaklarında yer aldı. Deelishis aynı zamanda bir şarkıcı ve "Rumpshaker", "The Movement" ve "Set It Off" single`larını yayınladı.

Chandra Davis (Deelishis olarak ünlü) Amerikalı bir model ve web yıldızıdır. Genelde VH1`in Flavor of Love 2 adayı olarak bilinir. Sonunda şovu kazanmaya geldi.

Bu nedenle tüm dünyada milyonlarca adanmış topladı. Güzelleştirilmiş bir model ve bir sonraki duyuruya kadar internette büyük bir isim. Ayrıca diğer bazı TV şovlarında da çalıştı.

Deelishis (2 Ocak 1978 doğumlu) Amerikalı model ve Vh1`in "Kind of Love" dizisindeki en popüler televizyon karakteridir. O Detroit, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri`nde dünyaya getirildi.

Moodel şu anda 42 yaşında. 2 Ocak`ta doğum gününü sürekli sevdikleriyle kutluyor.

Ayrıca, çok zayıf bir wiki hafızasına sahip. Ayrıca gerçek adı Chandra Davis`tir. Ayrıca London Charles adıyla da selamlanır. Kritik bir web varlığına sahip.

İlerledikçe, o artık evli bir kadın. Gruplara uzun süreli erkek arkadaşı Raymond Santana ile katıldı. Çiftin Jasmine Davis adında bir kızı var.

Raymond, her zaman bir finansal yatırımcıya saldırmakla suçlanan bir film yapımcısıdır. Hatta bir ara hapisteydi. Şu an itibariyle, güvende kalıyor.

Vücut tahminlerini tartışırken, mükemmel bir vücuda sahip. Boyu 1.7 metre civarında. Web`deki birçok resminde güzel kıvrımlarını gösteriyor.

Pek sürpriz değil, sevimli bayanın web tabanlı medyaya güçlü bir bağlılığı var. Instagram hesabı şu anda 2,5 milyondan fazla adanmıştan oluşuyor.

Esasen o da youtube`da. Kanalının adı "LondonCharles". Youtube`da da birçok sponsor topladı.

Ayrıca, Afrikalı-Amerikalı etnik topluluklardan geliyor. Mankenlik ve VIP olarak yaptığı çalışmalarla çok para kazanıyor.

2022 içinde Deelishis varlık: €300 Thousand


Deelishis Net Worth 2022

Deelishis Patrimonio 2022

Deelishis Vermögen 2022

Deelishis Fortune 2022

Deelishis Fortuna 2022

Deelishis wartość 2022