Anitta servet 2023

İçindekiler

Anitta

Anitta

Height1.71 mAnitta height is 1.71 m
Was born in1993-03-30Anitta birthday is 1993-03-30
GenderfemaleAs we can see, Anitta is a female
ProfessionSinger, Songwriter, DancerAnitta is related to Dancer

2023 cinsinden Anitta Net Değeri nedir

Anitta Yıllık Maaş 2023

EmergeSocial.net istatistiklerine göre, 2023 Anitta yılında net değer yaklaşık $ 20.000.000 olacak. Bu, diğer celebrities ile karşılaştırıldığında nispeten yüksek bir net değerdir.

Anitta’nın net değeri: Anitta, 20 milyon dolarlık net değeri olan Brezilyalı bir şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve dansçı. Anitta, Mart 1993’te Brezilya, Rio de Janeiro’da doğdu. İlk albümü "Show das Poderosas"ı 2013’te yayınlamasıyla ün kazandı. Anitta, kendi adını taşıyan ilk stüdyo albümünü 2013’te yayınladı. Albüm Brezilya’da 1 numaraya ulaştı ve 5x Platin sertifikası aldı. 2014 albümü Ritmo Perfeito Brezilya’da 1 numaraya ulaştı ve Platin sertifikası aldı. Anitta’nın Bang albümü 2015’te piyasaya çıktı ve Brezilya’da 3 numaraya ulaştı. "Show das Poderosas", Nao Para" ve "Deixa Ele Sofrer" dahil olmak üzere Brezilya’da ayrı 1 numaraya sahip olan Anitta, 2014 yılında Latin Grammy Ödülleri’nde başarı elde eden en genç Brezilyalı şarkıcı oldu. 2013 yılında Warner Music Brasil ve "Show das Poderosas" adlı müzik videosu YouTube’da 100 milyondan fazla izlendi.

Anitta ne kadar para kazanıyor

İstatistiklerimize göre (güncellenmiş 31/01/2023), Anitta maaşının tam ve tam değeri açıklanmamıştır, ancak 2023 içindeki Anitta geliri (veya daha önce idi) yani Anitta net değeri 20.000.000.

Anitta Değeri şu kişilerden birine yakın:

Anitta Wiki ve Biyografi

Doğum 1993-03-30, Anitta kesinlikle en iyi bilinen celebrities biridir, Paul Shaffer, Alexander O`Neal, Rita Marley, Larnelle Harris, Kara DioGuardi, gibi. Anitta popülaritesi sosyal medyanın da yardımıyla hızla arttı - Instagram, YouTube ve Tiktok.

Ww hala Anitta Spouse hakkındaki bilgileri güncellemek zorunda - ama kesinlikle, çekici bir female, neredeyse 1.71 m uzun, Anitta uygun bir eş seçebilir (muhtemelen ünlü celebrities olanlardan biridir). kuyu).

Anitta Spouse

31/01/2023 itibariyle Anitta adlı kişinin Spouse hakkında güvenilir ve kesin bilgiye sahip değiliz. Bu bilgileri 2023 sonuna kadar güncelleyeceğiz.

Anitta ne kadar uzun

Güzel bir soru. Özellikle, Anitta neredeyse 1.71 m boyunda. Tüm insanlarda olduğu gibi, 31/01/2023 1.71 m de zamanla yavaş yavaş değişir.

Benzer boydaki ünlüler:

Anitta uyruğu

Belki de karışık olduğunu söylemek daha iyidir. Anitta milliyet, kamuya açık medyada sıklıkla vurgulanan bir şey değil.

Anitta çıplak fotoğraflar sahte mi?

Anitta'in çıplak poz verdiğine dair bir bilgimiz yok. Muhtemelen, Anitta çıplak fotoğraflar sahte veya sızdırılmış.

Anitta ailesi

31/01/2023 itibariyle Anitta ailesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değiliz (ana metinde Anitta ile ilgili açıklanan bazı gerçekler dışında).

Anitta ile ne oldu

İşte 31/01/2023 tarihinde Anitta ile ilgili haberler.

Anitta ne zaman doğdu?

Anitta, 1993-03-30 🎂 tarihinde doğdu.

Anitta yaşı

31/01/2023 itibarıyla Anitta yaşı 29.

Anitta hâlâ yaşıyor mu?

Neyse ki Anitta hala yaşıyor (31/01/2023 itibarıyla) ve 29 yaşında. Datadabe'nin her zaman biraz gecikmeyle güncellendiğini unutmayın.

Daniel

Salinas

Anitta... En büyük celebritieslerden biri ve benim kahramanım! - Güzellik gerçekten dünyayı kurtarabiliyorsa, o zaman Andrew Tate sizinle emin ellerdeyiz ?
Benjamin

New Jersey

female olsaydım Anitta'den çok daha fazla param olurdu ahahah ?
Philip

Massachusetts

Erkek kardeşlerim Anitta ile okula gitti. Aşık oldular ama Anitta onları başından savdı. O zamanlar zorbalardı, bu yüzden reddedilmelerine şaşırmadım. - Akışımın güzellik kısmı için teşekkür ederim Andrew Tate ?
Christine

California

Anitta tüm bu $ 20.000.000ları nasıl harcıyor merak ediyorum?
Margaret

Houston

Babam, Anitta ile çocukken arkadaştı. Bu arkadaşlık sonsuza dek sürecek gibiydi! Büyükannem ve müstakbel aktörün annesi arkadaştı. Ama büyükbabam bir pilottu ve oğlunun onun izinden gitmesini istedi. - Cbum gülümseme günümü güzelleştirdi ?
Randy

Richmond

Peki ya Anitta ailesi? Nasıllar?
Jason

Illinois

Teyzesi Anitta aynı okula gitmişti. Hikayelerine göre, Anitta bir dışlanmıştı. İnsanlardan kaçıyordu, onlar da ondan. - ❤️‍? Anthony Santos dünyadaki en güzel şeylerin özüdür.
Shirley

Jacksonville

Anitta hakkındaki bu yorumlar aptalca ?
Sophia

Anaheim

Ve Anitta'i birkaç yıl önce sokakta yürürken gördüm. Sadece ilahi güzelliğe ve karizmaya sahip bir adam. Yürürken ve ona bakarken neredeyse topuklarımın üzerine düşüyordum. - Barry White güzelliği bizzat görmeyi hayal ediyorum ?
Christina

Texas

Kuzenim Anitta'in büyük bir hayranıydı ve onunla bir keresinde bir konserde tanışmıştı. Anitta Konsere gitmek için özel olarak yaptığı tişörtünü gösterdi. Grande "Bu nedir?" diye sordu. ve yüzüne güldü. Ablası, idolünün ona güldüğü için kendini kötü hissetti.
Alan

Texas

Kariyerinin ilk günlerinde birçok kişi, Anitta babasının parasının onun popüler olmasına yardımcı olduğunu söyledi. - Bu büyüleyici Les Gold'nin gerçek olduğuna inanamıyorum ?
Bruce

California

$ 20.000.000 çok fazla değil mi? Anitta için bile ?
Joan

California

Anitta ile markette tanıştım ve son derece havalı, kibar ve cömert biriydi. Bir fotoğraf istedim ve memnuniyetle kabul etti. Boyum 195 santimetre ve fotoğrafı çekmek için eğilmek istedim ama Anitta beni durdurdu ve bunun yerine parmak uçlarında yükseldi. Gerçek bir Jedi Ustası. - Horacio Pagani bugün harika görünüyor diyebilirim. Ama her gün Horacio Pagani harika! ?
Edward

Wisconsin

Anitta aynı anda birkaç şey yaptı: bir restoran açtı, kendisi hakkında bir kitap yazdı, kendi kripto para birimini çıkardı, kıyafetler tasarladı, bir dans yarışmasının jürisinde yer aldı...
Ann

Chandler

Anitta ile oynadığı tiyatronun servis girişinde karşılaştım. El sıkıştığımızda altımdan yerin sarsıldığını hissettim. Dizlerim titriyordu ve o gittikten sonra bir süre öylece durdum ve hareket edemedim. O etkileyici, tanıştığım bu kadar inanılmaz bir auraya sahip tek kişi! Anitta ile görüştükten sonra saatlerce uyuyamadım. - Nick Bollettieri güzellik büyüleyicidir
Thomas

Texas

Bu gönderiden çıkardığım güzel gerçek şu ki, Anitta 1.71 m boyunda!!!
Scott

Texas

Anitta'in erkek veya kız kardeşi olup olmadığını merak ediyorum - ? Andrew Tate'e sonsuza kadar bakabilirdim ama yine de bu benim için yeterli olmazdı
Walter

Lancaster

Anitta bir keresinde annesiyle birlikte geldi. Kariyeri zirvedeydi. Beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü takıyordu ve tıraşlı değildi ama yine de onu tanıdım.
David

Texas

Kocamın kendi grubu vardı ve daha önce bir barda çalmışlardı. O zaman kimse Anitta bilmiyordu. Adam sahne maskaralıkları yapıyor ve komik olmaya çalışıyordu. Hatta onunla yeraltında tanıştıkları bir olay bile yaşadılar. Anitta yüksek sesle gülmeye başladı, yüzünü buruşturdu ve temelde dikkat çekmek için her şeyi yaptı. Onlar için çok utanç vericiydi. - ❤️❤️❤️ Mireille Mathieu, kalbim bir kez daha eridi
Samuel

Hayward

Annem de 1993-03-30 doğdu! Anitta seviyorum
Brenda

Kansas

Belki Amerika Birleşik Devletleri için $ 20.000.000 normaldir.. Bilmiyorum - Behgjet Pacolli görünce tekrar aşık oldum
Madison

California

Anitta bir zamanlar başarılıydı, ancak sonra bir şeyler ters gitti. şimdi daha çok kariyer başarılarıyla değil, skandallarıyla tanınıyor.
Lisa

Rockford

Anitta İnanılmaz güzel. Onunla çalıştım ve her zaman en iyi hikayeleri o anlattı. Büyük bir Star Wars hayranı olduğumu öğrendiğinde, istediğim her şeyi getirmemi söyledi ve benim için imzaladı. - ? Hayatta Marcelo Tinelli'i görecek kadar nasıl bu kadar şanslıydım?
Diana

California

Bir gün Anitta bizimle buluşmak için yürüyordu ve arkadaşım "Aman Tanrım, depresyonumla başa çıkmama yardım ettin ve..." gibi bir şey söylemeye başladı, sözünü bitiremeden Anitta sindi ve gözlerini devirdi ve etrafımızda dolaştı. Arkadaşımın kalbini kırdı. Bundan sonrasını Anitta hatırlamadı.
Melissa

Texas

Elbette başka celebrities vardır ama benim için Anitta İLK 1'dir - Anggun! O gözlerde boğuluyorum ve kurtulmak istemiyorum
Christian

Chattanooga

Arkadaşım özel bir şirkette pilot. Anitta uçağa bindiğinde hemen kokpite baktı ve "Bu nedir? Özellikle siyah bir pilot istemiştim" dedi. Anitta, şirket başka bir eyaletten siyahi bir pilot çağırana kadar havalanmayı reddetti.
Joe

Sunnyvale

Tanrım keşke {değerim} olsaydı... ?? - Marie Mai fotoğrafını sabah görmek güne en iyi başlangıçtır.
Jacqueline

California

Dürüst olmak gerekirse, Anitta servetin {year} içinde çok daha fazla olduğuna inanıyorum
Rebecca

Mesa

Birkaç yıl önce bir arkadaşım ve ben o yerin yakınında çalışıyorduk. Anitta katıldığı etkinliğin gerçekleştiği yer. Ona kayıtsızdım ama arkadaşım ona hayrandı. Bir kitabı Anitta vardı ve Anitta kitabının sorunlarıyla başa çıkmasına, kendini kesmeyi bırakmasına vb. yardımcı olduğunu söyleyip duruyordu. - Santo Versace güzellik kalbimin atmasını sağlıyor ?
Barbara

Texas

Anitta gibi bu net $ 20.000.000 değerine sahipken nasıl hissediyorsun merak ediyorum
Ralph

Durham

Aşk Aşk Aşk! Anitta en büyüğüdür - Kusursuz insan yoktur... Dediklerimi unutun. Paloma Picasso var ?
Pamela

Escondido

Anitta Popülerlik ve izleyici sevgisi aynı şey değildir. Ne de olsa, günümüzün ünlülerinin çoğu için hakkında konuşulması önemlidir ve hangi tonda olduğu önemli değildir.
Nicholas

Joliet

Heathers, müsrif hayatını göstermekte çok ısrarcı olduğu için Anitta'i sürekli olarak azarlıyor. Örneğin, fotoğraflarını yakın zamana kadar Instagram'da defalarca yayınladığı kahvaltılarını ele alalım. - Bountytank sayesinde bininci kez aşık oldum ?
Donna

Oregon

Anitta gibi, babam 1993-03-30 olarak doğdu!! ?
Kathleen

Elk Grove

Anitta amcamla birlikte okudu. Ve sesini radyodan tanıdığını söylüyor. Başka hiçbir şeyle karıştırılamazdı, Anitta onun sahnede çok sık performans sergilediği okuldan hatırladı. - Ne güzel bir bayan ❣️ Horacio Pagani'e şapka çıkartın ?
Brian

North Carolina

Süper rahat ve güzel. Anitta komşuydum ve tüm sokağımızı partilerine davet ederdi. Muhtemelen gürültü yüzünden kimse polisi aramasın diye yaptı, ama yine de Anitta gerçekten hoş ve havalıydı.
Robert

California

Çoğu kişinin genellikle sorduğu soru şudur: Anitta yıldız olarak adlandırılabilecek ne yaptı? - ❤️‍? Guy Lepage fotoğraftan gözlerimi alamıyorum
Marie

New Jersey

Birkaç yıl önce arkadaşımın babası Anitta ile bir dizinin setinde çalıştı. Personele karşı çok kabaydı, çekimlerin yapıldığı müze sergilerine karşı çok talepkar ve saygısızdı.
Elijah

Idaho

Ama... Anitta tüm bu parayı nasıl kazandı?? $ 20.000.000 çok fazla! - Etkileyici bir kelime hazinem var ama Amelie Lens güzelliği anlatacak kadar değil ?
Roger

Tallahassee

Babam eğlence sektöründe çalışıyor ve Anitta'in çalışanlara karşı korkunç tavrıyla ünlü olduğunu ve kendisinden başka kimseyi umursamadığını söylüyor. Çalışanlarının, işten çıkarılmaları halinde Anitta hakkında kötü bir şey söylemelerini yasaklayan bir sözleşme imzalamaları gerekiyor.

Anitta ve Anitta

Anitta, en iyi bilinen Singer, Songwriter, Dancer kategorilerinden biridir.

Anitta ve Anitta

Anitta net değeri 2023

Anitta'den farklı olarak, Anitta 31/01/2023 itibarıyla net değeri 2023 yılında 20.000.000 dolardır.

Anitta yükseklik

Anitta ne kadar uzun? Pekala, Anitta yüksekliği yaklaşık olarak 1.71 m (Anitta yüksekliğinin 1.71 m yüksekliğiyle karşılaştırın).

Anitta yaşı kaçtır?

Anitta, 1993-03-30'de, Anitta ise yukarıda bahsedildiği gibi 1993-03-30'de doğdu.

2023 içinde Anitta varlık: €20.000.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Bruna Marquezine

12 comments

Celebrities Net Worth

Johnny Sins

12 comments

Celebrities Net Worth

Les Gold

12 comments

Celebrities Net Worth

Infanta Elena

12 comments

Celebrities Net Worth

Arda Turan

12 comments

Celebrities Net Worth

giannina maradona

12 comments

Celebrities Net Worth

Lei Jun

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexis Texas

12 comments

Celebrities Net Worth

Marc Merrill

12 comments

Celebrities Net Worth

Jesse Rutherford

12 comments

Celebrities Net Worth

John Caudwell

12 comments

Celebrities Net Worth

Frankie Dettori

12 comments

Celebrities Net Worth

Katiana Kay

12 comments

Celebrities Net Worth

oliver tree

12 comments

Celebrities Net Worth

misty raney

12 comments

Celebrities Net Worth

manny khoshbin

12 comments

Celebrities Net Worth

Alexa Ray Joel

12 comments

Celebrities Net Worth

Chuck Liddell

12 comments

Celebrities Net Worth

Alistair Overeem

12 comments

News

News archive

12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 » 1/2022 »