Wendy Cheng ? Xiaxue wartość 2023

Zawartość

Wendy Cheng  Xiaxue

Wendy Cheng Xiaxue

Height1.71 mWendy Cheng ? Xiaxue height is 1.71 m
Was born in1976Wendy Cheng ? Xiaxue birthday is 1976
GendermaleAs we can see, Wendy Cheng ? Xiaxue is a male
ProfessionWrites about - InternetWendy Cheng ? Xiaxue is related to Internet

Approximate Ad Price

Get in touch with Wendy Cheng ? Xiaxue — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Internet

How many followers does Wendy Cheng ? Xiaxue have?

Currently Wendy Cheng ? Xiaxue has roughly about 603K followers on Instagram, which is pretty good.

Is Wendy Cheng ? Xiaxue a proper influencer to work with?

Our stats says that Wendy Cheng ? Xiaxue posts normally collect about 7.1K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does Wendy Cheng ? Xiaxue advertisement work?

To estimate whether Wendy Cheng ? Xiaxue advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @xiaxue account which is ~ 1.20%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in Wendy Cheng ? Xiaxue Instagram account?

The maximum potential reach is about 603K people (but most probably will be around 10% of this value).

Christina

Texas

Heathers nieustannie ganią Wendy Cheng ? Xiaxue za to, że zbyt nalega na popisywanie się swoim wystawnym życiem. Weźmy na przykład jej śniadania, których zdjęcia do niedawna co jakiś czas wrzucała na Instagram. - Marzę, aby osobiście zobaczyć Andrew Tate piękno ?
Jacqueline

California

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ??
Kyle

Illinois

Przede wszystkim Wendy Cheng ? Xiaxue słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły. - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Andrew Tate ?
Frank

Honolulu

Wendy Cheng ? Xiaxue Niesamowicie ładne. Pracowałem z nim i zawsze opowiadał najlepsze historie. Kiedy dowiedział się, że jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, kazał mi przynieść wszystko, co chciałem, i podpisał to w moim imieniu.
Maria

Arizona

Och, mój Wendy Cheng ? Xiaxue najwyraźniej ma mnóstwo pieniędzy! - ? Mógłbym patrzeć na Cbum bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Sharon

Indianapolis

Wendy Cheng ? Xiaxue robi wszystko, by pozbawić dziecko dzieciństwa i zarobić na nim więcej pieniędzy.
Wayne

St. Petersburg

Wendy Cheng ? Xiaxue popularność i miłość widzów to nie to samo. W końcu dla wielu dzisiejszych celebrytów ważne jest, aby o nich mówić, i to w jakiej tonacji, to nie ma znaczenia. - Anthony Santos piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Julie

Tempe

Więc jaką część z tych $ 1400 Wendy Cheng ? Xiaxue przekazuje na cele charytatywne?
Robert

Lakewood

Tata miał właśnie wyjechać do akademii, kiedy Wendy Cheng ? Xiaxue próbował namówić go na przesłuchanie do filmu z nim. Ale jego dziadek powiedział, że jeśli jego wnuk nie zrobi tego, co chciał, nie zapłaci za obóz letni. Wendy Cheng ? Xiaxue potem dostał rolę w Skate Town. Tata mówi, że był świetnym facetem i świetnie się bawili - Mógłbym powiedzieć, że Barry White wygląda dziś niesamowicie. Ale Barry White niesamowite każdego dnia! ?
David

California

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z Wendy Cheng ? Xiaxue na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia.
Logan

California

W 2023 nie zarobiłem nawet procenta z Wendy Cheng ? Xiaxue wartości netto..? - ❤️‍? Les Gold to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Jean

Tulsa

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna Wendy Cheng ? Xiaxue jest znacznie większa w ciągu {year}
Sean

Tennessee

Wendy Cheng ? Xiaxue kiedyś się powiodło, ale potem coś poszło nie tak. teraz jest lepiej znana nie ze swoich osiągnięć zawodowych, ale ze skandali - ❤️❤️❤️ Horacio Pagani, moje serce znów się stopiło
Anthony

California

Moja mama też urodziła się 1976! miłość Wendy Cheng ? Xiaxue
Margaret

Nebraska

Zastanawiam się, czy Wendy Cheng ? Xiaxue ma jakichś braci lub siostry - Obejrzenie zdjęcia Nick Bollettieri rano to najlepszy początek dnia.
Janet

Nevada

Wendy Cheng ? Xiaxue... Jeden z największych - Internet i mój bohater!
Larry

Sacramento

Podobnie jak Wendy Cheng ? Xiaxue, mój ojciec urodził się 1976!! ? - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Andrew Tate piękno ?
Diane

California

Może dla Stanów Zjednoczonych $ 1400 jest normalne.. Nie wiem
Roy

Utah

Podczas gdy Wendy Cheng ? Xiaxue zarabiał te pieprzone miliony ? wielu ludzi głodowało! - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Mireille Mathieu jest prawdziwe ?
Russell

Fort Wayne

Nienawidzę Wendy Cheng ? Xiaxue i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi podziwia... ?
Randy

Texas

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co Wendy Cheng ? Xiaxue. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że Wendy Cheng ? Xiaxueto za brzydkie. - Behgjet Pacolli piękno jest hipnotyzujące
Carol

Portland

A co z rodziną Wendy Cheng ? Xiaxue? Jak się mają?
Amber

North Carolina

A dzisiaj byłem w szoku - czy wiesz, że wartość netto Wendy Cheng ? Xiaxue to $ 1400?! - Marcelo Tinelli uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Douglas

Denton

Na początku jej kariery wiele osób twierdziło, że Wendy Cheng ? Xiaxue to pieniądze jej ojca pomogły jej zdobyć popularność.
Edward

North Las Vegas

Ukochany Wendy Cheng ? Xiaxue! - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Anggun ?
Samantha

Long Beach

Jego ciotka chodziła do Wendy Cheng ? Xiaxue tej samej szkoły. Według jej opowieści Wendy Cheng ? Xiaxue był wyrzutkiem. Unikał ludzi, a oni unikali jego.
Natalie

Florida

Wydawać by się mogło, jaką irytację może mieć odnosząca sukcesy Wendy Cheng ? Xiaxue, która do wszystkiego dochodzi sama? - Marie Mai! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Emily

California

Mój przyjaciel jest pilotem w prywatnej firmie. Kiedy Wendy Cheng ? Xiaxue wszedł na pokład samolotu, natychmiast zajrzał do kokpitu i powiedział: „Co to jest? Specjalnie poprosiłem o czarnego pilota”. Wendy Cheng ? Xiaxue odmówił startu, dopóki firma nie wezwała czarnego pilota z innego stanu.
Deborah

Virginia

Pytanie, które zwykle zadaje wiele osób, brzmi: co takiego zrobił Wendy Cheng ? Xiaxue, że można go nazwać gwiazdą? - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Santo Versace?
Mary

New York

Za młodu też chciałem być w - Internet świecie ?
Stephanie

Grand Rapids

Dlaczego, do cholery, na pierwszej stronie jest artykuł typu „kolejna celebrytka wyszła bez majtek, stanika, Wendy Cheng ? Xiaxue pokazała swój nagi tyłek” i takie tam gówno? - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Paloma Picasso ?
Vincent

California

Kilka lat temu wraz z kolegą pracowaliśmy niedaleko tego miejsca. gdzie odbywało się wydarzenie, w którym Wendy Cheng ? Xiaxue uczestniczyła. Byłem wobec niej obojętny, ale mój przyjaciel ją uwielbiał. Miała książkę Wendy Cheng ? Xiaxue i powtarzała, że Wendy Cheng ? Xiaxue pomogło jej uporać się z problemami, przestać się ciąć i tak dalej.
Bryan

Alabama

Jestem pewien, że Wendy Cheng ? Xiaxue jest gejem ? - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Bountytank jesteśmy w dobrych rękach ?
Melissa

Lancaster

Wendy Cheng ? Xiaxue często odwiedzała swoją ciotkę, naszą sąsiadkę. Byliśmy nastolatkami i często ze sobą rozmawialiśmy. Jest nawet nagranie, na którym Wendy Cheng ? Xiaxue siedzi mi na kolanach i celowo zawstydza mnie, nazywając mnie swoim przyszłym mężem
Julia

Arlington

Czy $ 1400 to nie za dużo? Nawet za Wendy Cheng ? Xiaxue ? - Dziękuję Horacio Pagani za piękną część mojego kanału ?
Kayla

Baton Rouge

Moi bracia chodzili do szkoły z Wendy Cheng ? Xiaxue. Zakochali się w sobie, ale Wendy Cheng ? Xiaxue dał im spokój. Byli wtedy łobuzami, więc nie byłem zaskoczony, że zostali odrzuceni.
Michael

Kansas

Miłość Miłość Miłość! Wendy Cheng ? Xiaxue jest największy - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Guy Lepage zdjęć
Paul

Sunrise Manor

? Mam też 47 lat... jak Wendy Cheng ? Xiaxue
Denise

Alaska

Wendy Cheng ? Xiaxue pewnego razu przyszedł ze swoją mamą. Jego kariera była u szczytu. Miał na sobie bejsbolówkę i okulary przeciwsłoneczne i nie był ogolony, ale i tak go rozpoznałem - Zakochałem się na nowo, widząc Amelie Lens
Lawrence

Texas

Wendy Cheng ? Xiaxue uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a Wendy Cheng ? Xiaxue była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia

Wendy Cheng ? Xiaxue i Wendy Jie Huang

Wendy Jie Huang to jedna z najbardziej znanych kategorii YouTuber cum singer.

Wendy Jie Huang, also known as Wengie, is an Australian YouTuber based in Asia. She is also a singer, voice actress and a YT sensation. Since her YouTube channel was the seventh most popular beauty and style channel in January 2021.

{ads}

Well, how well do you know Wengie? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Wengie’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, children, bio, and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Wengie so far.

Biography and early life

Wengies Parents moved to Melbourne, Australia as a child and she changed her name to Wengie for native speakers.

Wengie was once just a regular employee with a regular 9am to 5pm job and a nice five-figure income. From time to time he wrote a diary to increase his adrenaline, but never for personal benefit.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Wengie in 2021 and how tall and how heavy is she? Well, Wengie is 35 today, August 9, 2021, and she was born on January 9, 1986. However, she stands 5’4 " in feet and inches and 163 cm in centimeters, weighs around 140 pounds in pounds and 63 kg in kilograms. Her eye color is blue and her hair color is blond.

{ads}

Education

In Sydney she has Visited a girl-elementary school and graduated in 2004. After graduating in 2004, she went to college to study accounting. She graduated in finance in 2008 and worked as an accountant before leaving and getting a job as a digital marketing consultant. 

Personal life: dating, friends, husband, children

Wengie is a typical 21st century girl who lives for shopping and the latest cosmetics. She would love to make a living on ready-made meals just so she can buy the latest wallets and new goods on the street. She too has a thing or two to say about her frivolous shopping habits.

Her backup channel is an opportunity to show her followers a different side of herself than they see in her main fashion and wellness Channel! He also cares a lot about his audience and believes in them. He is always there to encourage you when you are sad and to give you a boost when you need a boost!

Wengie is a calm and balanced young woman who does not do airs. He believes the whole idea of ​​wanting to be unique has been "overrated". “My first goal for my channel is to offer my viewers the best experience I can offer, whether it’s fun, learning or inspiration,” in the words of this amazing YouTuber.

{ads}

Is Wengie a lesbian?

No, Wendy Jie Huang is neither gay nor lesbian. She is in the human race right now. She was in a relationship with American actor Matt Shively. This shows that he is straight.

Career

Wengie opened her YouTube Wengie account on September 9th. September 2010, named after his childhood nickname, Wenjie. His films covered topics such as cosmetics, lifestyle and home improvement. She was one of the fastest growing YouTube stars in 2018, with over 5 million subscribers in just four years. In 2018 she focused on DIY videos, prank movies and mud videos.

During her YouTube career, Wengie has garnered over a billion views worldwide. At the 2017 Australasian Web Video Accolades, their YouTube channel was rated the best and even declared the overall winner.

WengieVlogs has six million fans and 60 million views as of December 2018.

Jumbo Bunny is the brand of their third YouTube channel, which has a strange name. Strange since her mate Max, who is her lover, tried to do it on his own. He later turned it into a fun SMS reply channel and so on.

Awards

Wengie has no accolades for her name yet. Wengie introduced Blisstina in the AU and NZ versions of the Power Puff Girls. Wengie’s main YouTube channel was created on September 9, 2010. It had over 14,256 million fans in April 2021 . It has had 1.8 billion views since its inception.

Heritage Net, salaries and earnings of Wengie August 2021

{img}

it has a net worth of $8 million as of 2021 after leaving his position as five-figure sales manager in September 2014.

Since 2010, Wengie’s main channel has attracted millions of subscribers. Your channel currently averages 2.5 million views per day. This is expected to generate $ 1.13 million in annual revenue from the advertisements played in the clips alone.

Your second channel averages 25,000 views per day. So $ 126 per day equals $ 44,856 per year.

Some Interesting Facts You Need To Know

  1. What You Want is performed in Hindi and includes Indian singer Miss Kholgade and rapper Ikka from the same country, who continues the theme of his previous songs. 
  2. She likes Taylor and Justin and is a huge fan of their music. 
  3. She posted covers of these two stars’ songs, which are her favorites, on her second channel.
{ads}

Wendy Jie Huang is the singer who happens to be an even YouTube sensation is. However, he tries to devote some of his time to activities other than work. She enjoys traveling, exercising, listening to music and reading modern literature. He also organizes regular meetings with his admirers. Wendy is a friendly, nice and happy person.

{ads}


Wendy Jie Huang kontra Wendy Cheng ? Xiaxue

Wendy Jie Huang wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Wendy Cheng ? Xiaxue, od 29/01/2023 wartość netto Wendy Jie Huang wynosi około $ 8000000 w 2023.

Wendy Jie Huang wzrost

Jak wysoki jest Wendy Jie Huang? Cóż, wysokość Wendy Jie Huang wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Wendy Cheng ? Xiaxue wynoszącą 1.71 m).

Jaki jest wiek Wendy Jie Huang?

Wendy Jie Huang urodził się w 1986-01-09, podczas gdy Wendy Cheng ? Xiaxue, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1976.

Approximate Ad Price: €1400

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News

News archive

12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 » 1/2022 »