Jaimie Vaes Majątek 2023

Zawartość

Jaimie Vaes Majątek 2023 Jaimie Vaes

Jaimie Vaes

Wzrost1.7 m.Jaimie Vaes Wzrost - 1.7m.
Urodziny1989-08-17Jaimie Vaes Urodziny: 1989-08-17
PłećFemaleJaimie Vaes Płeć - Female
ZawódModelJaimie Vaes - Jeden z najbogatszych
Waga58 kgJaimie Vaes Waga - 58 kg

Ile wynosi Jaimie Vaes wartość w 2023?

Jaimie Vaes Roczne wynagrodzenie 2023

Według statystyk EmergeSocial.net, w 2023 Jaimie Vaes wartość netto wzrośnie do około $ 2.450.000. Jest to stosunkowo wysoka wartość netto w porównaniu do innych Model.

Jaimie Vaes jest znaną modelką, influencerką w mediach społecznościowych, projektantką mody, osobowością telewizyjną i przedsiębiorcą z La Haye w południowej Holandii w Holandii. Jest znana z doskonałych treści w mediach społecznościowych związanych z modą. Vaes jest także dobrym projektantem i stylistą odzieży.

Biografia Jaimiego Vaesa

Jaimie Vaes urodziła się 17 sierpnia 1989 wraz z rodzicami (czwartek). Urodziła się w Hadze w Holandii. Jaimie Vaes jest najstarszym dzieckiem w rodzinie. Urodziła się i wychowała przez rodziców o mieszanym pochodzeniu etnicznym. Na swoim profilu na Facebooku ujawniła, że ​​jej ojciec ma na imię EL Bali.

Pełne imię i nazwisko Jaimie to Jaimie Joanne Vaes, jak podaje jej strona na Instagramie. Od dzieciństwa jest miłośniczką mody. Według jej strony na Facebooku, Vaes ukończyła Artemis Styling Academy Amsterdam, uzyskując dyplom ze stylizacji i projektowania mody. Następnie Jaimie odważył się zająć branżą modową. Obecnie jest znaną influencerką modową.

Jaimie pracowała również jako modelka dla wielu magazynów. Obecnie jest znaną osobowością w Internecie. Ponadto Vaes jest także blogerem i twórcą treści. Wystąpiła również w wielu programach telewizyjnych, reklamach i teledyskach.

Jaka jest wartość netto Jaimiego Vaesa?

Jaimie Vaes zarabia na swojej stronie internetowej. Promuje również stylowe marki w mediach społecznościowych. Obecnie żyje na wysokim poziomie na Ibizie w Hiszpanii ze swoim dzieckiem. Wartość netto Vaes szacuje się na 2 miliony dolarów (w przybliżeniu). Zawsze nosi markowe ubrania, ponieważ jest fashionistką.

Jaimie Vaes – narodziny, wiek, pochodzenie etniczne, rodzeństwo, wykształcenie

Jaimie Vaes urodził się w czwartek. Urodziła się w holenderskim mieście Haga. Według jej kanału na Instagramie pełne imię i nazwisko Jaimie to Jaimie Joanne Vaes. Modą interesuje się od dziecka. Według jej strony na Facebooku, Vaes ukończyła modę stylizację i projektowanie w Artemis Styling Academy Amsterdam. Następnie Jaimie przeniósł się do branży modowej. Obecnie jest znaną influencerką modową.

Kariera zawodowa Jaimie Vaes

Jaimie Vaes zaczynała w branży modowej jako osoba mająca wpływ na modę. Stała się znana z publikowania rzeczy związanych z modą na swoim koncie na Instagramie. Jej oficjalne konto na Instagramie ma około 384 000 obserwujących od lutego 2022 r. Jej Instagram jest pełen postów związanych z modą i urodą. Jako influencerka modowa stawia na naturalną pielęgnację urody. Jaimie pracował jako model w firmach modelarskich. Pojawiła się również na okładce magazynu Cosmopolitan. Według IMDb Jaimie wystąpił także w programach telewizyjnych, takich jak Waar is de Mol. Inne to Closer Lil Kleine.

Jaimie Vaes mąż & Małżeństwo

Kim jest mąż Jaimie Vaes? Jaimie Vaes znana jest w Holandii ze swojego poprzedniego związku ze słynnym holenderskim raperem Lil' Mały. Jak podaje Wikipedia, Jaimie i Kleine zaczęli się spotykać w maju 2017 roku. Oświadczył się Kleine w sierpniu 2018 roku po roku bycia razem. Para ma również dziecko o imieniu Lo Zion Vaes Scholten. Dowiedz się o Lo Zionie, który urodził się w 2019 roku. Policja aresztowała Lil Kleine w maju 2021 roku za napaść na Vaes. Po miesiącu Jaimie i Kleine nakręcili wspólny film zaprzeczający przemocy fizycznej. Z tego powodu Jaimie i Kleine oddalili się od siebie. Według źródeł Kleine został ponownie aresztowany w lutym 2022 roku za pobicie Jaimiego.

Kleine wyciągnęła Jaimie z pojazdu za włosy, jak wynika z nagrania, i siłą otworzyła jej drzwi samochodu. Pchnął też jej głowę w drzwi. Według doniesień Jaimie mieszka z dzieckiem na Ibizie w Hiszpanii. Na jej stronie na Instagramie widać, że jest bardzo blisko ze swoim najlepszym kumplem, Koenem Kardashianem.

Wymiary ciała: wzrost, waga, kolor włosów

Pod względem wielkości ciała jest piękną młodą damą o wspaniałej i fajnej osobowości. Jaimie Vaes ma 5'7″ wzrostu i waży około 58 kg. Jest zdrowa i ma ładną sylwetkę. Jej włosy są brązowe, a oczy piwne.

Lil Kleine zostaje aresztowany

W maju 2021 roku Lil Kleine został aresztowany przez policję za pobicie Vaesa. Po miesiącu Jaimie i Kleine opublikowali wspólne wideo zaprzeczające napaści fizycznej. Potem Jaimie i Kleine zamieszkali osobno. Według doniesień Kleine został ponownie aresztowany przez policję w lutym 2022 roku za napaść na Jaimiego. 

Ile pieniędzy zarabia Jaimie Vaes

Zgodnie z naszymi statystykami (zaktualizowanymi 10/06/2023), dokładna i pełna wartość wynagrodzenia Jaimie Vaes nie jest ujawniana, ale dochód Jaimie Vaes w 2023 jest (lub był wcześniej) tak, że wartość netto Jaimie Vaes wynosi około 2.450.000.

Jaimie Vaes Wartość netto jest zbliżona do jednej z następujących osób:

Jaimie Vaes Wiki i biografia

Urodzony 1989-08-17, Jaimie Vaes jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych Model, jak . Popularność Jaimie Vaes gwałtownie wzrosła również dzięki mediom społecznościowym – Instagramowi, YouTube i Tiktok.

Nadal musimy zaktualizować informacje o Jaimie Vaes Lil Kleine - ale z pewnością będąc atrakcyjnym Female, prawie 1.7 wysokim, Jaimie Vaes może wybrać odpowiedniego partnera (prawdopodobnie jest to jeden ze słynnych Model jak dobrze).

Jaimie Vaes Lil Kleine

Od 10/06/2023 nie mamy wiarygodnych i dokładnych informacji o Jaimie Vaes Lil Kleine. Zaktualizujemy te informacje do końca 2023.

Jak wysoki jest Jaimie Vaes

Dobre pytanie. Warto zauważyć, że Jaimie Vaes ma prawie 1.7 wzrostu. Jak to się dzieje u wszystkich ludzi, Jaimie Vaes 1.7 zmienia się z czasem powoli.

Narodowość Jaimie Vaes

Może lepiej powiedzieć, że jest mieszany. Narodowość Jaimie Vaes nie jest czymś, co często podkreśla się w mediach publicznych.

Jaimie Vaes nagie zdjęcia są fałszywe?

Nie mamy informacji, że Jaimie Vaes pozował nago. Prawdopodobnie nagie zdjęcia Jaimie Vaes są fałszywe lub wyciekły.

Rodzina Jaimie Vaes

Nie mamy szczegółowych informacji o rodzinie Jaimie Vaes na dzień 10/06/2023 (poza pewnymi faktami opisanymi w głównym tekście na temat Jaimie Vaes).

Co się stało z Jaimie Vaes

Spojrzeć Wiadomości o Jaimie Vaes na 10/06/2023.

Kiedy urodził się Jaimie Vaes?

Jaimie Vaes urodził się 1989-08-17 🎂.

Jaimie Vaes wiek

Od 10/06/2023 wiek Jaimie Vaes to 33.

Czy Jaimie Vaes wciąż żyje?

Na szczęście Jaimie Vaes wciąż żyje (od 10/06/2023) i ma 33 lat. Pamiętaj jednak, że datadabe jest aktualizowany zawsze z pewnym opóźnieniem.

'\'\'' Polska

Ile pieniędzy zarabia Jaimie Vaes na 2023: €2.450.000

🔥 👑 🤑Born today

TOP-10

Celebrities Net Worth

Marco Mengoni

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

Celebrities Net Worth

Bolo Yeung

Celebrities Net Worth

Snoop Dogg

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

Celebrities Net Worth

Till Lindemann

Celebrities Net Worth

Armin Van Buuren

Celebrities Net Worth

Abella Danger

Celebrities Net Worth

Greta Thunberg

News

News archive

5/2023 » 4/2023 » 3/2023 » 2/2023 » 1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 »