Graham Elliot wartość 2023

Zawartość

Graham Elliot

Graham Elliot

Height1.89Graham Elliot height is 1.89
Was born in1977-01-04Graham Elliot birthday is 1977-01-04
GendermaleAs we can see, Graham Elliot is a male
ProfessioncelebritiesGraham Elliot is related to

Ile wynosi Graham Elliot wartość w 2023?

Graham Elliot Roczne wynagrodzenie 2023

Według statystyk EmergeSocial.net, w 2023 Graham Elliot wartość netto wzrośnie do około $ 1.500.000. Jest to stosunkowo wysoka wartość netto w porównaniu do innych celebrities.

Ile pieniędzy zarabia Graham Elliot

Zgodnie z naszymi statystykami (zaktualizowanymi 29/01/2023), dokładna i pełna wartość wynagrodzenia Graham Elliot nie jest ujawniana, ale dochód Graham Elliot w 2023 jest (lub był wcześniej) tak, że wartość netto Graham Elliot wynosi około 1.500.000.

Graham Elliot Wartość netto jest zbliżona do jednej z następujących osób:

Graham Elliot Wiki i biografia

Urodzony 1977-01-04, Graham Elliot jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych celebrities, jak RJ Molinere, Tim Smith, Jim Tom Hedrick, Gilberto Duavit, Marc Ewing, . Popularność Graham Elliot gwałtownie wzrosła również dzięki mediom społecznościowym – Instagramowi, YouTube i Tiktok.

Nadal musimy zaktualizować informacje o Graham Elliot Spouse - ale z pewnością będąc atrakcyjnym male, prawie 1.89 wysokim, Graham Elliot może wybrać odpowiedniego partnera (prawdopodobnie jest to jeden ze słynnych celebrities jak dobrze).

Graham Elliot Spouse

Od 29/01/2023 nie mamy wiarygodnych i dokładnych informacji o Graham Elliot Spouse. Zaktualizujemy te informacje do końca 2023.

Jak wysoki jest Graham Elliot

Dobre pytanie. Warto zauważyć, że Graham Elliot ma prawie 1.89 wzrostu. Jak to się dzieje u wszystkich ludzi, Graham Elliot 1.89 zmienia się z czasem powoli.

Narodowość Graham Elliot

Może lepiej powiedzieć, że jest mieszany. Narodowość Graham Elliot nie jest czymś, co często podkreśla się w mediach publicznych.

Graham Elliot nagie zdjęcia są fałszywe?

Nie mamy informacji, że Graham Elliot pozował nago. Prawdopodobnie nagie zdjęcia Graham Elliot są fałszywe lub wyciekły.

Rodzina Graham Elliot

Nie mamy szczegółowych informacji o rodzinie Graham Elliot na dzień 29/01/2023 (poza pewnymi faktami opisanymi w głównym tekście na temat Graham Elliot).

Co się stało z Graham Elliot

Spojrzeć Wiadomości o Graham Elliot na 29/01/2023.

Kiedy urodził się Graham Elliot?

Graham Elliot urodził się 1977-01-04 🎂.

Graham Elliot wiek

Od 29/01/2023 wiek Graham Elliot to 46.

Czy Graham Elliot wciąż żyje?

Na szczęście Graham Elliot wciąż żyje (od 29/01/2023) i ma 46 lat. Pamiętaj jednak, że datadabe jest aktualizowany zawsze z pewnym opóźnieniem.

Christopher

Kansas City

Ojciec mojej żony trenował z Graham Elliot jako dziecko. Według niego przyszły Die Hard był dobry w baseball, ale strasznie się jąkał... Potem zaczął chodzić do trenera wokalnego, żeby pozbyć się przypadłości, a reszta to już historia - Andrew Tate uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Benjamin

Colorado

W 2023 nie zarobiłem nawet procenta z Graham Elliot wartości netto..?
Charles

Florida

Dlaczego, do cholery, na pierwszej stronie jest artykuł typu „kolejna celebrytka wyszła bez majtek, stanika, Graham Elliot pokazała swój nagi tyłek” i takie tam gówno? - Andrew Tate! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Thomas

Pasadena

Tata miał właśnie wyjechać do akademii, kiedy Graham Elliot próbował namówić go na przesłuchanie do filmu z nim. Ale jego dziadek powiedział, że jeśli jego wnuk nie zrobi tego, co chciał, nie zapłaci za obóz letni. Graham Elliot potem dostał rolę w Skate Town. Tata mówi, że był świetnym facetem i świetnie się bawili
Katherine

New Orleans

Mój kuzyn był wielkim fanem Graham Elliot i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała Graham Elliot swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał. - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Cbum piękno ?
Billy

Arizona

Ci, którzy są zainteresowani Graham Elliot i innymi znanymi kobietami, mogą odwiedzić ich Instagram i być zdumieni, zszokowani itp.
Jeremy

Kansas

? Czy wszyscy celebrities mają takie pensje jak Graham Elliot? - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Anthony Santos ?
Olivia

Fontana

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ??
Shirley

Overland Park

Jego ciotka chodziła do Graham Elliot tej samej szkoły. Według jej opowieści Graham Elliot był wyrzutkiem. Unikał ludzi, a oni unikali jego. - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Barry White?
Austin

Hayward

Pytanie, które zwykle zadaje wiele osób, brzmi: co takiego zrobił Graham Elliot, że można go nazwać gwiazdą?
Carol

Florida

Graham Elliot stale występuje w kilku filmach rocznie i pojawia się na ekranach częściej niż prezydent kraju. Wydaje się, że żaden duży film nie obejdzie się bez tego aktora - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Les Gold jest prawdziwe ?
Jesse

New Jersey

Graham Elliot kiedyś się powiodło, ale potem coś poszło nie tak. teraz jest lepiej znana nie ze swoich osiągnięć zawodowych, ale ze skandali
Mary

Virginia

Jak na male celebrities Graham Elliot zrobił imponującą karierę - ? Mógłbym patrzeć na Horacio Pagani bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Patrick

Sacramento

Spotkałem Graham Elliot w sklepie spożywczym i był fajny jak diabli, miły i hojny. Poprosiłem o zdjęcie, a on z radością się zgodził. Mam 195 centymetrów wzrostu i chciałem się schylić, żeby zrobić zdjęcie, ale Graham Elliot zatrzymał mnie i sam stanął na palcach. Prawdziwy mistrz Jedi.
Albert

South Carolina

Graham Elliot często odwiedzała swoją ciotkę, naszą sąsiadkę. Byliśmy nastolatkami i często ze sobą rozmawialiśmy. Jest nawet nagranie, na którym Graham Elliot siedzi mi na kolanach i celowo zawstydza mnie, nazywając mnie swoim przyszłym mężem - Obejrzenie zdjęcia Nick Bollettieri rano to najlepszy początek dnia.
Nicole

New York

Mój przyjaciel jest pilotem w prywatnej firmie. Kiedy Graham Elliot wszedł na pokład samolotu, natychmiast zajrzał do kokpitu i powiedział: „Co to jest? Specjalnie poprosiłem o czarnego pilota”. Graham Elliot odmówił startu, dopóki firma nie wezwała czarnego pilota z innego stanu.
Danielle

Virginia

? Mam też 46 lat... jak Graham Elliot - Dziękuję Andrew Tate za piękną część mojego kanału ?
Donald

Fort Wayne

Miłym faktem, który wyniosłem z tego postu jest to, że Graham Elliot ma 1.89 wzrostu!!!
Justin

San Bernardino

Jest znacznie więcej utalentowanych celebrities niż Graham Elliot! - Mógłbym powiedzieć, że Mireille Mathieu wygląda dziś niesamowicie. Ale Mireille Mathieu niesamowite każdego dnia! ?
Arthur

Akron

46 lat temu, kiedy urodził się Graham Elliot, chodziłem do szkoły
Rachel

Tampa

Przede wszystkim Graham Elliot słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły. - Behgjet Pacolli piękno jest hipnotyzujące
Samuel

Santa Ana

Mój ojciec przyjaźnił się z Graham Elliot jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady.
Nicholas

Puerto Rico

Zastanawiam się, jak się czujesz mając taką wartość netto $ 1.500.000 jak Graham Elliot - ❤️❤️❤️ Marcelo Tinelli, moje serce znów się stopiło
Jessica

Nevada

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z Graham Elliot na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia.
Sean

Los Angeles

Za młodu też chciałem być w celebrities świecie ? - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Anggun ?
Jordan

Hawaii

? Wow, mam 1.89 wzrostu, tak jak słynny Graham Elliot heh
Zachary

California

Pobraliśmy się z moją żoną w 1977-01-04, Graham Elliot urodziny! - ❤️‍? Marie Mai to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Angela

California

Przykro mi to słyszeć. Jaki był uroczy i słodki, jak organicznie wtapiał się w pstrokatą ekipę młodych, hałaśliwych aktorów.
Madison

Bellevue

Graham Elliot uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a Graham Elliot była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia - Marzę, aby osobiście zobaczyć Santo Versace piękno ?
Alice

Alabama

Dlaczego Graham Elliot ma taką głupią minę? ?
Natalie

Fort Lauderdale

Graham Elliot uczęszczał do szkoły z moim wujkiem. I mówi, że rozpoznał jej głos z radia. Nie dało się tego pomylić z niczym innym, pamiętał to ze szkoły, gdzie Graham Elliot bardzo często występowała na scenie - Paloma Picasso piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Jason

Winston-Salem

Podobnie jak Graham Elliot, mój ojciec urodził się 1977-01-04!! ?
Aaron

Indiana

Wow ? Graham Elliot to imponująca fortuna - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Bountytank ?
Megan

Texas

Mój mąż miał własny zespół i kiedyś grali w barze. Nikt wtedy nie wiedział Graham Elliot. Facet robił wybryki sceniczne i próbował być zabawny. Mieli nawet incydent, w którym spotkali go w metrze. Graham Elliot zaczął się głośno śmiać, krzywiąc się, właściwie robiąc wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Było to dla nich bardzo krępujące
Vincent

Laredo

Wpadłem na Graham Elliot, gdy szedł chodnikiem ze swoim przyjacielem. Prawie nikogo nie było w pobliżu, więc zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem - poprosiłem o zrobienie sobie z nim zdjęcia, ponieważ jestem wielkim fanem. Jego przyjaciel próbował zrobić zdjęcie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. Graham Elliot Zaczął żartować, że nie jest w stanie zrobić dobrego zdjęcia, śmiać się, być bardzo zrelaksowanym i szczerym. - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Horacio Pagani jesteśmy w dobrych rękach ?
Jose

California

Spotkałem Graham Elliot przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu Graham Elliot.
Helen

Texas

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna Graham Elliot jest znacznie większa w ciągu {year} - Zakochałem się na nowo, widząc Guy Lepage
Susan

Lancaster

Miłość Miłość Miłość! Graham Elliot jest największy
Elizabeth

St. Louis

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co Graham Elliot. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że Graham Elliotto za brzydkie. - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Amelie Lens zdjęć
Amy

Salinas

Super zrelaksowany i miły. Byłem Graham Elliot sąsiadem i zapraszał na swoje przyjęcia całą naszą ulicę. Pewnie zrobił to, żeby nikt nie zadzwonił na policję z powodu hałasu, ale mimo to Graham Elliot był naprawdę miły i fajny.

Graham Elliot i Graham Stephan

Graham Stephan to jedna z najbardziej znanych kategorii Real Estate Agent, Investor, YouTuber.

Graham Stephan is a famous and successful real estate agent in America. He is also an influential person in financial matters when buying and selling a property. The celebrity continued her career shortly after graduating from high school when she was unable to secure a place at the university. Currently, its millions of YouTube subscribers are a great asset to its customers. He sold real estate worth millions of dollars which made him a millionaire. He’s still focused on advancing his career and hasn’t settled down with a family yet.

{ads}

Well, how well do you know Graham Stephan? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Graham Stephen’s net worth in 2021, age, height, weight, wife, children, bio and all the details about his life. Well, if you’re ready, here’s what we know so far about Graham Stephan.

Biography and early life

Graham Stephan was born on April 22, 1990 in Santa Monica, California, United States of America. The father of celebrities worked with Walt Disney as a writer, director and story editor. His interest in business developed at a young age. When he was 18, he acquired a real estate license and officially began his adult career.

Age, height, weight and body measurement

So how old will Graham Stephan be in 2021 and how tall and heavy will he be? Well, Graham Stephan is 31 today, August 9, 2021 and born on April 22, 1990. Although he is 5′ 8″ in feet and inches and 172 cm in centimeters, he weighs about 154 pounds in pounds and 70 kg in kilograms.

Education

She completed her education in 2008. Despite numerous attempts to apply to several universities, none of her nominations was successful. It was then that he decided to venture into the real estate business and got his license.

{ads}

Personal life: dating, girlfriends, wife, children

Stephan is a hard working person who has focused his energies on advancement of his career. His ability to network and connect with people easily through technology and individual conversations has earned him a big name, trust and wealth. He’s also a fantastic YouTuber who offers one-on-one assistance to customers interested in purchasing one of his products.

From a young age he is happily single. She is not yet together and has no child of her own. We hope that in the future he will have his beautiful family.

Is Graham Stephan gay?

No. He is straight. Despite not having been in a love affair, there are no controversial rumors about her sexual orientation. Therefore, Graham Stephan is neither gay nor bisexual.

Professional career

Graham officially began his career at the age of 18. He worked with Coldwell Banker Previews International. His career is thriving as his sales increase every year. In the early years of his career, he earned small commissions of around $500 to $600 after a week or two. Thanks to perseverance and digitization, he has further increased his business success.

{ads}

He also has a YouTube channel, which he launched in 2017. In his first channel ’Graham Stephan’ he talks more about his life experiences, failures, successes and lessons as a businessman. It also markets itself through its channel. Not only has it gained more subscribers, but also potential buyers. The YouTube channel currently has more than one million subscribers with over 65 million views. His second most recent channel "The Graham Stephan Show" has over 145,000 subscribers with over 6.7 million views.

As a major social media influencer, his first channel was ranked among best YouTube channels for staff in 2019 Finances ranked after receiving over 2.5 million monthly views. In previous years, he was named the Most Influential Real Estate Agent in 2018.

Not only does he connect with his fans via YouTube, but he’s also a man who has traveled extensively. For his career he has traveled to Canada and the United States. He was a great source of knowledge and gave tips and tricks for getting a good deal. It also warns against scams with clear illustrations. He is also a mentor to budding real estate agents, and some have confessed to earning a six-figure income thanks to Stephen’s support.

At the age of 26, he successfully sold one of the residential properties from $120 million and became a millionaire. He has also worked with other influential real estate sellers such as Wale, Chloe Moretz, Casper Inc, LaVar Arrington, Orlando Bloom and Suki Waterhouse.

He is currently an Associate Realtor at Oppenheim Group, a Los Angeles brokerage firm. Working with this company, he sold over $130 million in real estate.

Awards

Although he has not received any awards, his road to success has brought considerable success.

  • At the age of 30, he had home sales valued at over $135,000,000. 
  • Recognized as a Recent Realtor Receives Million-Dollar Mentions on Bravo’s Million Dollar List : Los Angeles and Netflix ’s Decline in Sales 

Wealth, salary and income of Graham Stephan in 2021

{img}

From 2021 the net worth of the entrepreneur will increase Estimated over 8 million dollars. The main source of income is his career as a real estate agent. Plus, her YouTube channel has been a great tool for sharing products and making sales. The large number of subscribers attracted lucrative real estate marketing offers for him. His current sales commissions are about $8,572 per month, which amounts to about $102,864 per year from home sales alone. His channel also generates additional revenue through various advertising methods.

Some interesting facts you need to know

Despite his high income, he prefers to save. In one of his interviews, he stated that he was with Smart & Finale. Plus, swear never to buy designer clothes and shoes to get better alternatives at lower prices.

{ads}

Graham was a hardworking and hardworking person. His ability to share his real estate knowledge on YouTube earned him a reputation and made him rich. He is now in charge of thousands of dollars in commissions and his sales are increasing every day. He has been ranked as one of the most influential people in the American monetary industry. She is still happily single.

{ads}

Graham Stephan is a famous US YouTube personality who is primarily known for his exemplary videos on financial freedom, saving money, and investment strategies including real estate investing. Through his YouTube channel, he contributes by sharing his failures, experiences and successes in the real estate market.

With the growing popularity of his YouTube channels, he has earned more than 65 million views and one million subscribers to his first YouTube channel as "Graham Stephan" and about 6, 7 million views and 145,000 subscribers on his second YouTube channel as "The Graham Stephan Show."

You may know Graham Stephan very well, but do you know how old and how old he is and what is his net worth in 2021? If you don’t know, we have put together this article on the details of Graham Stephan’s short biography-wiki, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Graham Stephan grew up in Santa Monica, California. Graham currently lives in Los Angeles. In 2008, when he turned 18, he obtained his Real Estate license and joined “Coldwell Banker Previews International. â€œSince then, their sales volume has been continuously increasing year after year.

Personal life

Graham Stephan is a famous real estate investor and broker on YouTube. In addition to his passion for real estate investing, he is also a car enthusiast. Keep sharing your automotive content on your YouTube channel from time to time. You can easily find it by driving on the roads of the Malibu Canyons, especially on weekends in the morning

He likes animals and he also has a cat. He is listed on the Million Dollar Listing and Selling Sunset. He also offers his services as a real estate agent for The Oppenheim Group.

Graham specializes in the leasing and sale of high-end properties in Los Angeles, who strives to develop lasting relationships with his clients. It offers them a personable approach to buying and selling homes that aims to exceed customer expectations at all times.

According to him, customer service and constant communication are the two most essential elements for the success of the business. In addition to his residential property sales, Graham also owns five rental properties.

Age, height and weight

Born on April 22, 1990, Graham Stephan is 31 years old as of today August 9, 2021. His height is 5 feet and 8 inches and its weight is 70 kg.

Career

Graham started his first YouTube channel in 2017. Due to his important actions and informational tips, the amount of audience on the channel began to increase with each day that passes. In less than two years, the channel ranked among YouTube’s top personal finance channels. It has surpassed the 3 lakh subscriber mark and gained 2.5 million viewers per month.

Graham was also recognized as one of the most influential real estate agents to watch in 2018. His knowledge sharing wasn’t just limited to his YouTube Channels, he also spoke across Canada, and the United States is teaching. tips and tricks for buying real estate to many new investors.

At the age of just 26, he became a millionaire selling $120 million worth of homes. His incidents and real-life stories, advice on personal finance, and passive income strategies are appreciated and followed by investors. Some of the notable clients he has worked with thus far include Chloe Moretz, Orlando Bloom, LaVar Arrington, Suki Waterhouse, Wale, Casper Inc., and more. With his YouTube channel, he teaches people how to become a successful real estate agent with a six-figure profit and no connections or experience.

Awards & Accomplishments

At the age of 30, he has sold numerous residential properties worth $135,000,000. By achieving remarkable success and becoming a millionaire at a young age, Graham was ranked on Netflix & # 8217; s "Selling Sunset, and Bravo & # 8217; s "Million Dollar Listing: Los Angeles "With more than 1.4 million subscribers on its YouTube subscribers to date, Forbes has ranked its channel as one of the most successful YouTube channels for creating wealth.

Net Worth & Graham Stephan Salary in 2021

{img}

Graham Stephan has been a successful real estate agent and avid investor who started his career at a young age. In addition to working as a real estate agent and making money from his real estate investments, he also makes a lot of money from his popular YouTube channels. His net worth is estimated at $8 million as of August 2021.

Graham Stephan is one of the leading social media personalities who provides unmatched personalized assistance to each of his clients. His main reason for using social media to support investors who want to invest in this sector. His advice has helped several people learn from their mistakes and use the right investment strategies that will get them the most from their investments. With his commendable contribution, he has earned immense recognition and appreciation from investors around the world. A simple motto of "infectious enthusiasm and genuine passion" is the key to success in real estate.Graham Stephan kontra Graham Elliot

Graham Stephan wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Graham Elliot, od 29/01/2023 wartość netto Graham Stephan wynosi około $ 8000000 w 2023.

Graham Stephan wzrost

Jak wysoki jest Graham Stephan? Cóż, wysokość Graham Stephan wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Graham Elliot wynoszącą 1.89).

Jaki jest wiek Graham Stephan?

Graham Stephan urodził się w 1990-04-22, podczas gdy Graham Elliot, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1977-01-04.

Ile pieniędzy zarabia Graham Elliot na 2023: €1.500.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News

News archive

12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 » 1/2022 »