? wartość 2023

Zawartość

Height1.71 m? height is 1.71 m
Was born in1976? birthday is 1976
GendermaleAs we can see, ? is a male
ProfessionWrites about - Comedy - Entrepreneur - Music? is related to Comedy

Approximate Ad Price

Get in touch with ? — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Comedy
Entrepreneur
Music

How many followers does ? have?

Currently ? has roughly about 6.6M followers on Instagram, which is pretty good.

Is ? a proper influencer to work with?

Our stats says that ? posts normally collect about 271.1K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does ? advertisement work?

To estimate whether ? advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @funnymike account which is ~ 4.24%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in ? Instagram account?

The maximum potential reach is about 6.6M people (but most probably will be around 10% of this value).

Christine

Lincoln

Czy ? jest tak bogaty, ponieważ ? jest mądry? Retoryczny - ? Mógłbym patrzeć na Andrew Tate bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Thomas

Knoxville

? stale występuje w kilku filmach rocznie i pojawia się na ekranach częściej niż prezydent kraju. Wydaje się, że żaden duży film nie obejdzie się bez tego aktora
Mason

Massachusetts

Jak na male - Comedy - Entrepreneur - Music ? zrobił imponującą karierę - ❤️‍? Andrew Tate to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Shirley

California

Zastanawiam się, jak się czujesz mając taką wartość netto $ 54200 jak ?
Rebecca

Texas

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ?? - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Cbum piękno ?
Keith

Rochester

Dlaczego ? ma taką głupią minę? ?
Steven

Lancaster

Moja mama też urodziła się 1976! miłość ? - Anthony Santos piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Debra

California

? pewnego razu przyszedł ze swoją mamą. Jego kariera była u szczytu. Miał na sobie bejsbolówkę i okulary przeciwsłoneczne i nie był ogolony, ale i tak go rozpoznałem
Walter

Pasadena

patosu i ostentacyjnego umiłowania luksusu - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Barry White ?
Austin

Enterprise

? Niesamowicie ładne. Pracowałem z nim i zawsze opowiadał najlepsze historie. Kiedy dowiedział się, że jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, kazał mi przynieść wszystko, co chciałem, i podpisał to w moim imieniu.
James

Salem

Mój tata pracuje w branży rozrywkowej i mówi, że ? jest znana ze swojego okropnego stosunku do pracowników i nie dba o nikogo poza sobą. Jej pracownicy są zobowiązani do podpisania umowy, która zabrania im mówienia czegokolwiek złego o ?, jeśli zostaną zwolnieni. - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Les Gold jest prawdziwe ?
Sandra

Riverside

Na początku jej kariery wiele osób twierdziło, że ? to pieniądze jej ojca pomogły jej zdobyć popularność.
Jason

Madison

Spotkałem ? przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu ?. - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Horacio Pagani jesteśmy w dobrych rękach ?
Teresa

Arizona

Nienawidzę ? i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi podziwia... ?
Albert

Ohio

Ojciec mojej żony trenował z ? jako dziecko. Według niego przyszły Die Hard był dobry w baseball, ale strasznie się jąkał... Potem zaczął chodzić do trenera wokalnego, żeby pozbyć się przypadłości, a reszta to już historia - Zakochałem się na nowo, widząc Nick Bollettieri
Doris

San Diego

Mój ojciec przyjaźnił się z ? jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady.
Catherine

Connecticut

? popularność i miłość widzów to nie to samo. W końcu dla wielu dzisiejszych celebrytów ważne jest, aby o nich mówić, i to w jakiej tonacji, to nie ma znaczenia. - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Andrew Tate ?
Kimberly

Colorado

W 2023 nie zarobiłem nawet procenta z ? wartości netto..?
Emma

Garden Grove

Przykro mi to słyszeć. Jaki był uroczy i słodki, jak organicznie wtapiał się w pstrokatą ekipę młodych, hałaśliwych aktorów. - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Mireille Mathieu zdjęć
Barbara

Texas

Gdybym był male, miałbym znacznie więcej pieniędzy niż ? ahahah ?
Jesse

California

Dlaczego zamiast tego gówna nie można umieścić newsa o tym, jakie rajstopy lub płaszcze są modne? - Dziękuję Behgjet Pacolli za piękną część mojego kanału ?
Karen

Texas

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z ? na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia.
Billy

California

A co z rodziną ?? Jak się mają? - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Marcelo Tinelli ?
Janet

Kentucky

Podczas gdy ? zarabiał te pieprzone miliony ? wielu ludzi głodowało!
Maria

Colorado

Ukochany ?! - Anggun piękno jest hipnotyzujące
Brian

Fort Collins

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co ?. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że ?to za brzydkie.
Judy

North Carolina

Przede wszystkim ? słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły. - Mógłbym powiedzieć, że Marie Mai wygląda dziś niesamowicie. Ale Marie Mai niesamowite każdego dnia! ?
Mark

Austin

A dzisiaj byłem w szoku - czy wiesz, że wartość netto ? to $ 54200?!
Judith

Lubbock

? uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a ? była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia - Santo Versace uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Cynthia

Roseville

Może dla Stanów Zjednoczonych $ 54200 jest normalne.. Nie wiem
Arthur

Eugene

Kiedy będę miał 47 jak ? lat chciałbym być bogatszy ? - Marzę, aby osobiście zobaczyć Paloma Picasso piękno ?
Lawrence

Irvine

Czy $ 54200 to nie za dużo? Nawet za ? ?
Emily

Colorado

Jego ciotka chodziła do ? tej samej szkoły. Według jej opowieści ? był wyrzutkiem. Unikał ludzi, a oni unikali jego. - ❤️❤️❤️ Bountytank, moje serce znów się stopiło
Zachary

Denton

Heathers nieustannie ganią ? za to, że zbyt nalega na popisywanie się swoim wystawnym życiem. Weźmy na przykład jej śniadania, których zdjęcia do niedawna co jakiś czas wrzucała na Instagram.
Justin

Scottsdale

?... brak umiejętności wokalnych nie przeszkadza jej piosenkom w zdobywaniu szczytów list przebojów. Aktorstwo dziewczyny też nie błyszczy, ale stara się grać w filmach - Obejrzenie zdjęcia Horacio Pagani rano to najlepszy początek dnia.
Christian

Bellevue

Mój kuzyn był wielkim fanem ? i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała ? swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał.
Virginia

Kentucky

? zrobiła kilka rzeczy naraz: otworzyła restaurację, napisała o sobie książkę, uruchomiła własną kryptowalutę, zaprojektowała ubrania, zasiadała w jury konkursu tanecznego... - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Guy Lepage?
Peter

California

Zastanawiam się, czy ? ma jakichś braci lub siostry
Richard

Louisiana

Moi bracia chodzili do szkoły z ?. Zakochali się w sobie, ale ? dał im spokój. Byli wtedy łobuzami, więc nie byłem zaskoczony, że zostali odrzuceni. - Amelie Lens! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Adam

Atlanta

Pewnego dnia ? szła nam na spotkanie i moja przyjaciółka zaczęła mówić coś w stylu: „O mój Boże, pomogłeś mi uporać się z depresją i…” zanim skończyła, ? skuliła się i przewróciła oczami i chodził wokół nas. To złamało serce mojej przyjaciółki. Potem nie pamiętała ?.

? i Karina Garcia

Karina Garcia to jedna z najbardziej znanych kategorii YouTuber.

Karina Garcia is a popular American YouTuber. She is best known for her DIY videos and videos which, in addition to creating DIY videos, focus on the topic of makeup reviews, tricks and tutorials. One of his most popular videos, “Do It Yourself Flubber Soap! Make squishy soap! â€ It currently has 9.9 million views. She is also an author and has the books "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Lifehacks". She is also the founder of Craft City.

{ads}

Well, how well do you know Karina Garcia? If not a lot, we’ve rounded up everything you need to know about Karina Garcia’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio, and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Karina Garcia so far.

Biography and early life

Karina Garcia was born on May 8th. February 1994 in California, USA While her parents’ names are not yet known, the father is known to be a businessman, while the mother is a housewife. Her twin sister Mayra Isabel is also a famous YouTube star. He also has three brothers and two sisters.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Karina Garcia in 2021 and how tall and how much does she weigh? Well, Karina Garcia is 27 today, August 9, 2021 and was born on February 8, 1994. Although she is 5’5″ tall in feet and inches and 165cm in centimeters, she weighs about 128 pounds in pounds and 59 kg in kilograms. The eye color is dark brown and the hair color is black.

Education

Although Karina Garcia is known to have attended a local high school in Los Angeles, the name of her high school is not yet known. After graduating from high school, she received her undergraduate education from the University of Southern California.

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

{img}

Karen Garcia married Raul Aguilar in 2019 and the two have since they have been together. They were together 5 years before they got married. Other than that, there is no trace of their relationship (s).

Is Karina Garcia a lesbian?

Karina Garcia was with Raul. married Aguilar since 2019. Other than that, there are no records of their previous relationships known to us. If you look at their romance, it’s clear he’s straight.

Professional career

Karina Garcia is an incredibly popular YouTuber who loves her YouTube Journey Inside. started in 2015, although she had already created her account for three years in 2012. In addition to the DIY videos, she also makes videos on reviews, tricks and makeup tutorials. Not only are their videos very easy to follow, they are also very innovative.

One of their most popular videos, "Do It Yourself Flubber Soap! Make Squishy Soap !" Was uploaded on August 13th < sup> ten  2015 and earned her many accolades. The video currently has 9.9 million views. The oldest video that can be set on their channel, "Easy DIY Lipsticks!" was uploaded on 12 < sup>  February 2015 and currently has 3 million views.

{ads}

Her most popular video is "I tried ASMR .. Eating Raw Honeycomb, Slime, Aloe Vera (Sticky Crunchy Sounds ) ", which was uploaded on August 17, 2018 and received 40 million views (as of March 2021). Her latest video" 7 MONTHS PREGNANT! Plan baby rooms, baby names and more! " was uploaded on February 16 , 2021 and currently has 579,000 views.

She is an expert on slime and has also written two books. These books are "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Life Hacks" and the former has even become a bestseller. She is also the founder of Craft City. In 2015 he released his first show "Going Garcia", which can be seen on Apple TV.

Awards

While Karina Garcia "has not yet won any awards, their popularity is undeniable. As of March 2021, she had 41,3,000 followers on Twitter , 1.2 million followers on Instagram and 9.37 million subscribers to her YouTube account.

Karina Garcia’s net worth, salary and earnings in 2021

{img}

As of 2021, Karina Garcia has a net worth of $2 million. She has earned most of her income from her career as a YouTuber. That said, her lean books have only increased her net worth. .

{ads}

Karina Garcia has been a great YouTuber and her videos prove it. With that in mind, we wish her the best of luck in all her future endeavors and hope she is still entertaining us as usual.

{ads}

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. She is a famous YouTube beauty and lifestyle vlogger and also a social media personality who runs a YouTube channel that has over 9 million subscribers. On her youtube channel, she continually posts casts, DIYs, and makeup tutorials. Karina is the twin sister of Mayra Isabel, who is also a beauty and lifestyle vlogger. Karina is also known to be very particular when it comes to choosing a theme for her YouTube videos.

You may know Karina García very well, but do you know how old and tall she is and what is her net worth in 2021? If you don’t know, we have put together this article on Karina Garcia short biography wiki details, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. . Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. The whereabouts of his parents are unknown; However, Karina has a twin sister named Mayra Isabell who is also You Tuber. Mayra’s posts make up tutorials just like her twin sister.

Karina García created her YouTube channel in 2012, but did not upload any videos until 2015, where she did and had a large following overnight. . Its video content became very popular, especially among teenagers, because it contained everything a girl needs to know in her daily life, for example, how to apply lipstick, nail polish and even tricks for menstruation.

Personal life

Karina García and her husband Raúl Aguilar got privately engaged in 2018 and then got married in 2019, where she uploaded videos of her wedding on her YouTube channel. Raúl himself is also a You Tuber and video blogger where he is famous for his DIY home videos, which he highly promotes on his Instagram account. This has made a lot of speculation about their relationship where people say they probably got together because of DIY related videos.

Because of a difficult childhood, Karina promised herself that she would improve her family’s life and when her net worth began to stabilize, she bought a six-bedroom home for her entire life. family. including her retired parents, her husband, her sister, and also her sister’s husband in California. It is also said that he plans to build a huge guest house.

Age, height and weight

Born on February 8, 1994, Karina García is 27 years old as of today August 9, 2021. She measures 1.5 m and weighs 69 kg.

Carrera

Karina used to play with slime a lot when she was a child. . One day while browsing the internet for slime recipes, he couldn’t find many, and that’s when he saw an opportunity to start a YouTube channel. Because her twin sister had created a YouTube channel and was doing well, she decided to give it a try.

He then created his YouTube channel in 2012, but didn’t upload or make any videos until 2015, where he uploaded his first video, which was about how to make crushing soap. This brought him instant fame with over 1 million views overnight. She then started making content videos on how to apply lipstick, nail polish, and even menstruation tricks, which are basically what little girls or teenagers need to know. This made her very popular with teenagers, gaining more than 250,000 YouTube followers in 6 months.