Elba Esther Gordillo Majątek 2023

Zawartość

Elba Esther Gordillo Majątek 2023 Elba Esther Gordillo

Elba Esther Gordillo

Wzrost1.65 m.Elba Esther Gordillo Wzrost - 1.65m.
Urodziny1945-02-06Elba Esther Gordillo Urodziny: 1945-02-06
PłećFemaleElba Esther Gordillo Płeć - Female
ZawódMexican politicianElba Esther Gordillo - Jeden z najbogatszych
Waga75 kgElba Esther Gordillo Waga - 75 kg

Ile wynosi Elba Esther Gordillo wartość w 2023?

Elba Esther Gordillo Roczne wynagrodzenie 2023

Według statystyk EmergeSocial.net, w 2023 Elba Esther Gordillo wartość netto wzrośnie do około $ 5.500.000. Jest to stosunkowo wysoka wartość netto w porównaniu do innych Mexican politician.

Elba Esther Gordillo Morales to meksykańska polityk, która od 1989 roku przewodzi National Union of Education Workers (SNTE), największemu związkowi zawodowemu w Ameryce Łacińskiej, zrzeszającym 1,4 miliona członków. Była związana z Partią Rewolucyjno-Instytucjonalną (PRI) do 2005 roku, kiedy to opuściła ją. i założony Partia Nowego Sojuszu (PANAL), obecnie kierowana przez Luisa Castro Obregóna.

Aresztowanie przywódcy meksykańskiego związku Elby Esther Gordillo

Liderka związku zawodowego Elba Esther Gordillo, znana jako najpotężniejsza kobieta w Meksyku, została aresztowana pod zarzutem korupcji w 2013 roku.

Pani Gordillo, która przewodniczy liczącemu 1,5 miliona członków meksykańskiemu związkowi nauczycieli, rzekomo sprzeniewierzyła ponad 156 milionów dolarów funduszy związkowych. Nikt z jego zespołu prawnego nie odpowiedział na oskarżenia, ale Gordillo zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom w przeszłości.

Wydanie

Gordillo została zwolniona po tym, jak sędzia federalny z Pierwszego Sądu Jednolitego oddalił jej sprawę. proces za niemożność udowodnienia odpowiedzialności Gordillo za defraudację. 

Fortuna Elby Esther Gordillo

Elba Esther Gordillo szacowana wartość netto, wynagrodzenie, dochód, samochody, styl życia i wiele innych szczegółów zostało zaktualizowanych poniżej. Zobaczmy, co się dzieje? Jak bogata jest Elba Esther Gordillo w 2023 roku?

Według Wikipedii, Forbesa, IMDb i różnych zasobów internetowych, majątek słynnego polityka Elby Esther Gordillo wynosi 1-5 milionów dolarów.

Korupcja

Gordillo ma znaczące uprawnienia ze zdominowanego przez związki zawodowe Gordillo krajowego systemu szkół publicznych, w którym stanowiska nauczycielskie mogą być sprzedawane lub dziedziczone.[2] W tym jest około 1,5 miliona nauczycieli. Była związkiem, który kontrolowała od 1989 roku. W 2008 roku została podobno przyłapana na kamerze, jak kupowała 59 nowych Hummerów dla swoich pomocników, które następnie wylosowała. kiedy media ujawniły zakup.

Gordillo jest znany z noszenia luksusowych marek, takich jak Hermés i Chanel. Podobno spędził Między marcem 2009 a styczniem 2012 zarobił 2,1 miliona dolarów w domu towarowym Neiman Marcus w San Diego. Pieniądze były rzekomo w nieruchomościach, nawet w Stanach Zjednoczonych, prywatnym odrzutowcu, dziełach sztuki i chirurgii plastycznej. Podobno zgromadził około 10 nieruchomości, w tym dom za 1,7 miliona dolarów w San Diego i dom nad oceanem za 4 miliony dolarów w Coronado w Kalifornii.

Gordillo stworzył rzekomo w 2005 roku partia polityczna kierująca się zasadami systemu klienckiego, która zasłynęła z uzyskiwania przywilejów i nominacji w zamian za poparcie w kluczowych wyborach. Spekulowano szeroko, w czym pomagał Pomógł byłemu prezydentowi Felipe Calderónowi odnieść niewielkie zwycięstwo w wyborach prezydenckich w 2006 roku w ramach umowy, która pozwoliła mu obsadzić w rządzie podobnie myślących ludzi.

Były przywódca związkowy został oskarżony w lutym 2013 r. o defraudację 200 milionów dolarów ze związku zawodowego w celu sfinansowania jej wystawnego stylu życia. Słynie z drogich torebek Hermé i licznych operacji plastycznych w kalifornijskich klinikach. Uważa się, że posiada lub jest w posiadaniu związane z trzema rezydencjami w Kalifornii. Jednym z nich, w którym spędzał większość czasu przed aresztowaniem, był warty 4,7 miliona dolarów dom w Coronado Cays z prywatną przystanią, łodzią i skuterem wodnym.

Ciekawe fakty

Oto kilka interesujących faktów na temat Elby Esther Gordillo:

  • Pochodzi z Meksyku.
  • Jej znak zodiaku to Wodnik, a żywiołem Powietrze.
  • Jego dwoistość jest asertywna, a przeciwny znak słońca to Lew.

Ile pieniędzy zarabia Elba Esther Gordillo

Zgodnie z naszymi statystykami (zaktualizowanymi 10/06/2023), dokładna i pełna wartość wynagrodzenia Elba Esther Gordillo nie jest ujawniana, ale dochód Elba Esther Gordillo w 2023 jest (lub był wcześniej) tak, że wartość netto Elba Esther Gordillo wynosi około 5.500.000.

Elba Esther Gordillo Wartość netto jest zbliżona do jednej z następujących osób:

Elba Esther Gordillo Wiki i biografia

Urodzony 1945-02-06, Elba Esther Gordillo jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych Mexican politician, jak . Popularność Elba Esther Gordillo gwałtownie wzrosła również dzięki mediom społecznościowym – Instagramowi, YouTube i Tiktok.

Nadal musimy zaktualizować informacje o Elba Esther Gordillo Arturo Montelongo Martínez - ale z pewnością będąc atrakcyjnym Female, prawie 1.65 wysokim, Elba Esther Gordillo może wybrać odpowiedniego partnera (prawdopodobnie jest to jeden ze słynnych Mexican politician jak dobrze).

Elba Esther Gordillo Arturo Montelongo Martínez

Od 10/06/2023 nie mamy wiarygodnych i dokładnych informacji o Elba Esther Gordillo Arturo Montelongo Martínez. Zaktualizujemy te informacje do końca 2023.

Jak wysoki jest Elba Esther Gordillo

Dobre pytanie. Warto zauważyć, że Elba Esther Gordillo ma prawie 1.65 wzrostu. Jak to się dzieje u wszystkich ludzi, Elba Esther Gordillo 1.65 zmienia się z czasem powoli.

Narodowość Elba Esther Gordillo

Może lepiej powiedzieć, że jest mieszany. Narodowość Elba Esther Gordillo nie jest czymś, co często podkreśla się w mediach publicznych.

Elba Esther Gordillo nagie zdjęcia są fałszywe?

Nie mamy informacji, że Elba Esther Gordillo pozował nago. Prawdopodobnie nagie zdjęcia Elba Esther Gordillo są fałszywe lub wyciekły.

Rodzina Elba Esther Gordillo

Nie mamy szczegółowych informacji o rodzinie Elba Esther Gordillo na dzień 10/06/2023 (poza pewnymi faktami opisanymi w głównym tekście na temat Elba Esther Gordillo).

Co się stało z Elba Esther Gordillo

Spojrzeć Wiadomości o Elba Esther Gordillo na 10/06/2023.

Kiedy urodził się Elba Esther Gordillo?

Elba Esther Gordillo urodził się 1945-02-06 🎂.

Elba Esther Gordillo wiek

Od 10/06/2023 wiek Elba Esther Gordillo to 78.

Czy Elba Esther Gordillo wciąż żyje?

Na szczęście Elba Esther Gordillo wciąż żyje (od 10/06/2023) i ma 78 lat. Pamiętaj jednak, że datadabe jest aktualizowany zawsze z pewnym opóźnieniem.

'\'\'' Polska

Ile pieniędzy zarabia Elba Esther Gordillo na 2023: €5.500.000

🔥 👑 🤑Born today

TOP-10

Celebrities Net Worth

Marco Mengoni

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

Celebrities Net Worth

Bolo Yeung

Celebrities Net Worth

Snoop Dogg

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

Celebrities Net Worth

Till Lindemann

Celebrities Net Worth

Armin Van Buuren

Celebrities Net Worth

Abella Danger

Celebrities Net Worth

Greta Thunberg

News

News archive

5/2023 » 4/2023 » 3/2023 » 2/2023 » 1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 »