????? wartość 2023

Zawartość

Height1.71 m????? height is 1.71 m
Was born in1976????? birthday is 1976
GendermaleAs we can see, ????? is a male
ProfessionWrites about - Fashion Blogger - Lifestyle - Beauty and Cosmetics????? is related to Beauty and Cosmetics

Approximate Ad Price

Get in touch with ????? — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Fashion Blogger
Lifestyle
Beauty and Cosmetics

How many followers does ????? have?

Currently ????? has roughly about 725.4K followers on Instagram, which is pretty good.

Is ????? a proper influencer to work with?

Our stats says that ????? posts normally collect about 12.3K likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does ????? advertisement work?

To estimate whether ????? advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @deaddsouls account which is ~ 1.75%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in ????? Instagram account?

The maximum potential reach is about 725.4K people (but most probably will be around 10% of this value).

Doris

Lancaster

Założę się, że ????? nie zrobił ani jednej dziesiątej tego, co ja... aby zarobić te $ 2400 ??? - ? Mógłbym patrzeć na Andrew Tate bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Linda

Jackson

Mój mąż miał własny zespół i kiedyś grali w barze. Nikt wtedy nie wiedział ?????. Facet robił wybryki sceniczne i próbował być zabawny. Mieli nawet incydent, w którym spotkali go w metrze. ????? zaczął się głośno śmiać, krzywiąc się, właściwie robiąc wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Było to dla nich bardzo krępujące
Isabella

Salem

Dlaczego zamiast tego gówna nie można umieścić newsa o tym, jakie rajstopy lub płaszcze są modne? - Mógłbym powiedzieć, że Andrew Tate wygląda dziś niesamowicie. Ale Andrew Tate niesamowite każdego dnia! ?
Willie

North Carolina

? Czy wszyscy - Fashion Blogger - Lifestyle - Beauty and Cosmetics mają takie pensje jak ??????
Brandon

Bridgeport

Mój kuzyn był wielkim fanem ????? i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała ????? swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał. - Obejrzenie zdjęcia Cbum rano to najlepszy początek dnia.
Walter

Chandler

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ??
Brittany

Kansas

Ci, którzy są zainteresowani ????? i innymi znanymi kobietami, mogą odwiedzić ich Instagram i być zdumieni, zszokowani itp. - Marzę, aby osobiście zobaczyć Anthony Santos piękno ?
Susan

Nevada

Moja mama przyjaźniła się z ????? jako dziecko i znaleźliśmy jej zdjęcie z nim. Zwróć uwagę na włosy ?????... W tym czasie dopiero zaczynał swoją karierę aktorską
Sarah

Rhode Island

Ukochany ?????! - ❤️‍? Barry White to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Zachary

Massachusetts

Czy $ 2400 to nie za dużo? Nawet za ????? ?
Kevin

Arkansas

Spotkałem ????? w sklepie spożywczym i był fajny jak diabli, miły i hojny. Poprosiłem o zdjęcie, a on z radością się zgodził. Mam 195 centymetrów wzrostu i chciałem się schylić, żeby zrobić zdjęcie, ale ????? zatrzymał mnie i sam stanął na palcach. Prawdziwy mistrz Jedi. - ❤️❤️❤️ Les Gold, moje serce znów się stopiło
Wayne

Overland Park

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co ?????. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że ?????to za brzydkie.
Jerry

Colorado

Na pewno są inne - Fashion Blogger - Lifestyle - Beauty and Cosmetics ale dla mnie ????? to TOP1 - Horacio Pagani piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Ryan

Boise

Czy ????? jest tak bogaty, ponieważ ????? jest mądry? Retoryczny
Betty

Torrance

Mój tata pracuje w branży rozrywkowej i mówi, że ????? jest znana ze swojego okropnego stosunku do pracowników i nie dba o nikogo poza sobą. Jej pracownicy są zobowiązani do podpisania umowy, która zabrania im mówienia czegokolwiek złego o ?????, jeśli zostaną zwolnieni. - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Nick Bollettieri ?
Dylan

Nebraska

Te komentarze na temat ????? są głupie ?
Lawrence

Texas

Kilka lat temu widziałem ????? idącego ulicą. Po prostu człowiek boskiej urody i charyzmy. Prawie upadłem na piętach, kiedy szedłem i patrzyłem na niego - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Andrew Tate zdjęć
Christian

Virginia

? Wow, mam 1.71 m wzrostu, tak jak słynny ????? heh
Heather

Nevada

Wydawać by się mogło, jaką irytację może mieć odnosząca sukcesy ?????, która do wszystkiego dochodzi sama? - Mireille Mathieu! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Andrea

California

Och, mój ????? najwyraźniej ma mnóstwo pieniędzy!
Jonathan

Arlington

Spotkałem ????? przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu ?????. - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Behgjet Pacolli jest prawdziwe ?
Patrick

Fort Wayne

Na początku jej kariery wiele osób twierdziło, że ????? to pieniądze jej ojca pomogły jej zdobyć popularność.
Arthur

North Carolina

Pewnego dnia ????? szła nam na spotkanie i moja przyjaciółka zaczęła mówić coś w stylu: „O mój Boże, pomogłeś mi uporać się z depresją i…” zanim skończyła, ????? skuliła się i przewróciła oczami i chodził wokół nas. To złamało serce mojej przyjaciółki. Potem nie pamiętała ?????. - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Marcelo Tinelli piękno ?
Grace

Hawaii

Miłym faktem, który wyniosłem z tego postu jest to, że ????? ma 1.71 m wzrostu!!!
Donna

Columbus

Moi bracia chodzili do szkoły z ?????. Zakochali się w sobie, ale ????? dał im spokój. Byli wtedy łobuzami, więc nie byłem zaskoczony, że zostali odrzuceni. - Anggun piękno jest hipnotyzujące
Amanda

Stockton

?????... Jeden z największych - Fashion Blogger - Lifestyle - Beauty and Cosmetics i mój bohater!
Sophia

Idaho

????? popularność i miłość widzów to nie to samo. W końcu dla wielu dzisiejszych celebrytów ważne jest, aby o nich mówić, i to w jakiej tonacji, to nie ma znaczenia. - Dziękuję Marie Mai za piękną część mojego kanału ?
Joan

Virginia Beach

????? robi wszystko, by pozbawić dziecko dzieciństwa i zarobić na nim więcej pieniędzy.
Jesse

Syracuse

Oboje mamy 47 lat i ????? ? - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Santo Versace ?
Noah

Connecticut

?????... brak umiejętności wokalnych nie przeszkadza jej piosenkom w zdobywaniu szczytów list przebojów. Aktorstwo dziewczyny też nie błyszczy, ale stara się grać w filmach
John

Colorado

Przede wszystkim ????? słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły. - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Paloma Picasso ?
Christine

Oklahoma City

Dlaczego, do cholery, na pierwszej stronie jest artykuł typu „kolejna celebrytka wyszła bez majtek, stanika, ????? pokazała swój nagi tyłek” i takie tam gówno?
Mark

Washington

W 2023 nie zarobiłem nawet procenta z ????? wartości netto..? - Bountytank uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Albert

Puerto Rico

Gdybym był male, miałbym znacznie więcej pieniędzy niż ????? ahahah ?
Carl

Fullerton

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z ????? na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia. - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Horacio Pagani jesteśmy w dobrych rękach ?
Mary

Texas

Więc jaką część z tych $ 2400 ????? przekazuje na cele charytatywne?
Judy

Texas

Mój ojciec przyjaźnił się z ????? jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady. - Zakochałem się na nowo, widząc Guy Lepage
George

Baltimore

????? często odwiedzała swoją ciotkę, naszą sąsiadkę. Byliśmy nastolatkami i często ze sobą rozmawialiśmy. Jest nawet nagranie, na którym ????? siedzi mi na kolanach i celowo zawstydza mnie, nazywając mnie swoim przyszłym mężem
Jennifer

Shreveport

Zastanawiam się tylko, jak ????? wydaje te wszystkie $ 2400? - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Amelie Lens?
Anna

Arizona

Pobraliśmy się z moją żoną w 1976, ????? urodziny!

????? i Karina Garcia

Karina Garcia to jedna z najbardziej znanych kategorii YouTuber.

Karina Garcia is a popular American YouTuber. She is best known for her DIY videos and videos which, in addition to creating DIY videos, focus on the topic of makeup reviews, tricks and tutorials. One of his most popular videos, “Do It Yourself Flubber Soap! Make squishy soap! â€ It currently has 9.9 million views. She is also an author and has the books "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Lifehacks". She is also the founder of Craft City.

{ads}

Well, how well do you know Karina Garcia? If not a lot, we’ve rounded up everything you need to know about Karina Garcia’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio, and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Karina Garcia so far.

Biography and early life

Karina Garcia was born on May 8th. February 1994 in California, USA While her parents’ names are not yet known, the father is known to be a businessman, while the mother is a housewife. Her twin sister Mayra Isabel is also a famous YouTube star. He also has three brothers and two sisters.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Karina Garcia in 2021 and how tall and how much does she weigh? Well, Karina Garcia is 27 today, August 9, 2021 and was born on February 8, 1994. Although she is 5’5″ tall in feet and inches and 165cm in centimeters, she weighs about 128 pounds in pounds and 59 kg in kilograms. The eye color is dark brown and the hair color is black.

Education

Although Karina Garcia is known to have attended a local high school in Los Angeles, the name of her high school is not yet known. After graduating from high school, she received her undergraduate education from the University of Southern California.

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

{img}

Karen Garcia married Raul Aguilar in 2019 and the two have since they have been together. They were together 5 years before they got married. Other than that, there is no trace of their relationship (s).

Is Karina Garcia a lesbian?

Karina Garcia was with Raul. married Aguilar since 2019. Other than that, there are no records of their previous relationships known to us. If you look at their romance, it’s clear he’s straight.

Professional career

Karina Garcia is an incredibly popular YouTuber who loves her YouTube Journey Inside. started in 2015, although she had already created her account for three years in 2012. In addition to the DIY videos, she also makes videos on reviews, tricks and makeup tutorials. Not only are their videos very easy to follow, they are also very innovative.

One of their most popular videos, "Do It Yourself Flubber Soap! Make Squishy Soap !" Was uploaded on August 13th < sup> ten  2015 and earned her many accolades. The video currently has 9.9 million views. The oldest video that can be set on their channel, "Easy DIY Lipsticks!" was uploaded on 12 < sup>  February 2015 and currently has 3 million views.

{ads}

Her most popular video is "I tried ASMR .. Eating Raw Honeycomb, Slime, Aloe Vera (Sticky Crunchy Sounds ) ", which was uploaded on August 17, 2018 and received 40 million views (as of March 2021). Her latest video" 7 MONTHS PREGNANT! Plan baby rooms, baby names and more! " was uploaded on February 16 , 2021 and currently has 579,000 views.

She is an expert on slime and has also written two books. These books are "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Life Hacks" and the former has even become a bestseller. She is also the founder of Craft City. In 2015 he released his first show "Going Garcia", which can be seen on Apple TV.

Awards

While Karina Garcia "has not yet won any awards, their popularity is undeniable. As of March 2021, she had 41,3,000 followers on Twitter , 1.2 million followers on Instagram and 9.37 million subscribers to her YouTube account.

Karina Garcia’s net worth, salary and earnings in 2021

{img}

As of 2021, Karina Garcia has a net worth of $2 million. She has earned most of her income from her career as a YouTuber. That said, her lean books have only increased her net worth. .

{ads}

Karina Garcia has been a great YouTuber and her videos prove it. With that in mind, we wish her the best of luck in all her future endeavors and hope she is still entertaining us as usual.

{ads}

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. She is a famous YouTube beauty and lifestyle vlogger and also a social media personality who runs a YouTube channel that has over 9 million subscribers. On her youtube channel, she continually posts casts, DIYs, and makeup tutorials. Karina is the twin sister of Mayra Isabel, who is also a beauty and lifestyle vlogger. Karina is also known to be very particular when it comes to choosing a theme for her YouTube videos.

You may know Karina García very well, but do you know how old and tall she is and what is her net worth in 2021? If you don’t know, we have put together this article on Karina Garcia short biography wiki details, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. . Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. The whereabouts of his parents are unknown; However, Karina has a twin sister named Mayra Isabell who is also You Tuber. Mayra’s posts make up tutorials just like her twin sister.

Karina García created her YouTube channel in 2012, but did not upload any videos until 2015, where she did and had a large following overnight. . Its video content became very popular, especially among teenagers, because it contained everything a girl needs to know in her daily life, for example, how to apply lipstick, nail polish and even tricks for menstruation.

Personal life

Karina García and her husband Raúl Aguilar got privately engaged in 2018 and then got married in 2019, where she uploaded videos of her wedding on her YouTube channel. Raúl himself is also a You Tuber and video blogger where he is famous for his DIY home videos, which he highly promotes on his Instagram account. This has made a lot of speculation about their relationship where people say they probably got together because of DIY related videos.

Because of a difficult childhood, Karina promised herself that she would improve her family’s life and when her net worth began to stabilize, she bought a six-bedroom home for her entire life. family. including her retired parents, her husband, her sister, and also her sister’s husband in California. It is also said that he plans to build a huge guest house.

Age, height and weight

Born on February 8, 1994, Karina García is 27 years old as of today August 9, 2021. She measures 1.5 m and weighs 69 kg.

Carrera

Karina used to play with slime a lot when she was a child. . One day while browsing the internet for slime recipes, he couldn’t find many, and that’s when he saw an opportunity to start a YouTube channel. Because her twin sister had created a YouTube channel and was doing well, she decided to give it a try.

He then created his YouTube channel in 2012, but didn’t upload or make any videos until 2015, where he uploaded his first video, which was about how to make crushing soap. This brought him instant fame with over 1 million views overnight. She then started making content videos on how to apply lipstick, nail polish, and even menstruation tricks, which are basically what little girls or teenagers need to know. This made her very popular with teenagers, gaining more than 250,000 YouTube followers in 6 months.