Daniel Weber wartość 2023

Zawartość

Daniel Weber

Daniel Weber

Height1.71 mDaniel Weber height is 1.71 m
Was born in1978-10-20Daniel Weber birthday is 1978-10-20
GenderMaleAs we can see, Daniel Weber is a Male
ProfessionGuitarist, business manager and actorDaniel Weber is related to Guitarist

Ile wynosi Daniel Weber wartość w 2023?

Daniel Weber Roczne wynagrodzenie 2023

Według statystyk EmergeSocial.net, w 2023 Daniel Weber wartość netto wzrośnie do około $ 2000000. Jest to stosunkowo wysoka wartość netto w porównaniu do innych .

Ile pieniędzy zarabia Daniel Weber

Zgodnie z naszymi statystykami (zaktualizowanymi 07/02/2023), dokładna i pełna wartość wynagrodzenia Daniel Weber nie jest ujawniana, ale dochód Daniel Weber w 2023 jest (lub był wcześniej) tak, że wartość netto Daniel Weber wynosi około 2000000.

Daniel Weber Wartość netto jest zbliżona do jednej z następujących osób:

Daniel Weber Wiki i biografia

Urodzony 1978-10-20, Daniel Weber jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych , jak Kevin Eubanks, Brad Whitford, Josh Klinghoffer, Julian Lennon, Charo, . Popularność Daniel Weber gwałtownie wzrosła również dzięki mediom społecznościowym – Instagramowi, YouTube i Tiktok.

Nadal musimy zaktualizować informacje o Daniel Weber Spouse - ale z pewnością będąc atrakcyjnym Male, prawie 1.71 m wysokim, Daniel Weber może wybrać odpowiedniego partnera (prawdopodobnie jest to jeden ze słynnych jak dobrze).

Daniel Weber Spouse

Od 07/02/2023 nie mamy wiarygodnych i dokładnych informacji o Daniel Weber Spouse. Zaktualizujemy te informacje do końca 2023.

Jak wysoki jest Daniel Weber

Dobre pytanie. Warto zauważyć, że Daniel Weber ma prawie 1.71 m wzrostu. Jak to się dzieje u wszystkich ludzi, Daniel Weber 1.71 m zmienia się z czasem powoli.

Narodowość Daniel Weber

Może lepiej powiedzieć, że jest mieszany. Narodowość Daniel Weber nie jest czymś, co często podkreśla się w mediach publicznych.

Daniel Weber nagie zdjęcia są fałszywe?

Nie mamy informacji, że Daniel Weber pozował nago. Prawdopodobnie nagie zdjęcia Daniel Weber są fałszywe lub wyciekły.

Rodzina Daniel Weber

Nie mamy szczegółowych informacji o rodzinie Daniel Weber na dzień 07/02/2023 (poza pewnymi faktami opisanymi w głównym tekście na temat Daniel Weber).

Co się stało z Daniel Weber

Spojrzeć Wiadomości o Daniel Weber na 07/02/2023.

Kiedy urodził się Daniel Weber?

Daniel Weber urodził się 1978-10-20 🎂.

Daniel Weber wiek

Od 07/02/2023 wiek Daniel Weber to 44.

Czy Daniel Weber wciąż żyje?

Na szczęście Daniel Weber wciąż żyje (od 07/02/2023) i ma 44 lat. Pamiętaj jednak, że datadabe jest aktualizowany zawsze z pewnym opóźnieniem.

Jessica

Washington

Daniel Weber... Jeden z największych i mój bohater! - ? Mógłbym patrzeć na Andrew Tate bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Randy

Springfield

Spotkałem Daniel Weber w sklepie spożywczym i był fajny jak diabli, miły i hojny. Poprosiłem o zdjęcie, a on z radością się zgodził. Mam 195 centymetrów wzrostu i chciałem się schylić, żeby zrobić zdjęcie, ale Daniel Weber zatrzymał mnie i sam stanął na palcach. Prawdziwy mistrz Jedi.
Christina

Huntsville

Pytanie, które zwykle zadaje wiele osób, brzmi: co takiego zrobił Daniel Weber, że można go nazwać gwiazdą? - Andrew Tate piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Elijah

Atlanta

Czy Daniel Weber jest tak bogaty, ponieważ Daniel Weber jest mądry? Retoryczny
Nicole

Santa Ana

Daniel Weber uczęszczał do szkoły z moim wujkiem. I mówi, że rozpoznał jej głos z radia. Nie dało się tego pomylić z niczym innym, pamiętał to ze szkoły, gdzie Daniel Weber bardzo często występowała na scenie - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Cbum jesteśmy w dobrych rękach ?
Emily

Fullerton

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co Daniel Weber. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że Daniel Weberto za brzydkie.
Roy

Lexington

Na początku jej kariery wiele osób twierdziło, że Daniel Weber to pieniądze jej ojca pomogły jej zdobyć popularność. - Anthony Santos uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Nathan

Cleveland

Wow ? Daniel Weber to imponująca fortuna
Kimberly

Aurora

Założę się, że Daniel Weber nie zrobił ani jednej dziesiątej tego, co ja... aby zarobić te $ 2000000 ??? - Dziękuję Barry White za piękną część mojego kanału ?
Donna

Phoenix

Moja mama przyjaźniła się z Daniel Weber jako dziecko i znaleźliśmy jej zdjęcie z nim. Zwróć uwagę na włosy Daniel Weber... W tym czasie dopiero zaczynał swoją karierę aktorską
Andrea

Arizona

Ale... Jak Daniel Weber zarobił tyle pieniędzy? $ 2000000 to o wiele za dużo! - Obejrzenie zdjęcia Les Gold rano to najlepszy początek dnia.
Alexis

Tucson

Mój przyjaciel jest pilotem w prywatnej firmie. Kiedy Daniel Weber wszedł na pokład samolotu, natychmiast zajrzał do kokpitu i powiedział: „Co to jest? Specjalnie poprosiłem o czarnego pilota”. Daniel Weber odmówił startu, dopóki firma nie wezwała czarnego pilota z innego stanu.
Gloria

Alabama

Spotkałem Daniel Weber przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu Daniel Weber. - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Horacio Pagani?
Susan

California

44 lat temu, kiedy urodził się Daniel Weber, chodziłem do szkoły
Ashley

Torrance

A co z rodziną Daniel Weber? Jak się mają? - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Nick Bollettieri jest prawdziwe ?
Evelyn

Alabama

Wydawać by się mogło, jaką irytację może mieć odnosząca sukcesy Daniel Weber, która do wszystkiego dochodzi sama?
Kevin

Surprise

Kiedy będę miał 44 jak Daniel Weber lat chciałbym być bogatszy ? - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Andrew Tate zdjęć
Grace

Overland Park

Za młodu też chciałem być w świecie ?
Stephen

New York

Dlaczego Daniel Weber ma taką głupią minę? ? - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Mireille Mathieu ?
Adam

Texas

Daniel Weber uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a Daniel Weber była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia
Sean

Utah

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ?? - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Behgjet Pacolli piękno ?
Linda

Salem

Daniel Weber kiedyś się powiodło, ale potem coś poszło nie tak. teraz jest lepiej znana nie ze swoich osiągnięć zawodowych, ale ze skandali
Vincent

Michigan

Ci, którzy są zainteresowani Daniel Weber i innymi znanymi kobietami, mogą odwiedzić ich Instagram i być zdumieni, zszokowani itp. - Mógłbym powiedzieć, że Marcelo Tinelli wygląda dziś niesamowicie. Ale Marcelo Tinelli niesamowite każdego dnia! ?
Ryan

Mesquite

Mój ojciec przyjaźnił się z Daniel Weber jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady.
Melissa

Pembroke Pines

Wpadłem na Daniel Weber, gdy szedł chodnikiem ze swoim przyjacielem. Prawie nikogo nie było w pobliżu, więc zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem - poprosiłem o zrobienie sobie z nim zdjęcia, ponieważ jestem wielkim fanem. Jego przyjaciel próbował zrobić zdjęcie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. Daniel Weber Zaczął żartować, że nie jest w stanie zrobić dobrego zdjęcia, śmiać się, być bardzo zrelaksowanym i szczerym. - Anggun piękno jest hipnotyzujące
Paul

California

Zastanawiam się tylko, jak Daniel Weber wydaje te wszystkie $ 2000000?
Michelle

Sioux Falls

Daniel Weber stale występuje w kilku filmach rocznie i pojawia się na ekranach częściej niż prezydent kraju. Wydaje się, że żaden duży film nie obejdzie się bez tego aktora - ❤️‍? Marie Mai to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Keith

Washington

Daniel Weber pewnego razu przyszedł ze swoją mamą. Jego kariera była u szczytu. Miał na sobie bejsbolówkę i okulary przeciwsłoneczne i nie był ogolony, ale i tak go rozpoznałem
Timothy

Des Moines

Jest znacznie więcej utalentowanych niż Daniel Weber! - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Santo Versace ?
Philip

Illinois

Więc jaką część z tych $ 2000000 Daniel Weber przekazuje na cele charytatywne?
Jose

El Paso

Oboje mamy 44 lat i Daniel Weber ? - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Paloma Picasso ?
James

California

Miłość Miłość Miłość! Daniel Weber jest największy
Alan

Charlotte

Nienawidzę Daniel Weber i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi podziwia... ? - Bountytank! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Joyce

Worcester

Daniel Weber Niesamowicie ładne. Pracowałem z nim i zawsze opowiadał najlepsze historie. Kiedy dowiedział się, że jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, kazał mi przynieść wszystko, co chciałem, i podpisał to w moim imieniu.
Joseph

California

? Wow, mam 1.71 m wzrostu, tak jak słynny Daniel Weber heh - Zakochałem się na nowo, widząc Horacio Pagani
Alexander

McKinney

Na pewno są inne ale dla mnie Daniel Weber to TOP1
Lauren

New Mexico

Kilka lat temu ojciec mojego przyjaciela pracował z Daniel Weber na planie serialu. Była bardzo niegrzeczna w stosunku do personelu, bardzo wymagająca i lekceważąca eksponaty muzealne, w których odbywały się zdjęcia. - ❤️❤️❤️ Guy Lepage, moje serce znów się stopiło
Kenneth

Florida

W 2023 nie zarobiłem nawet procenta z Daniel Weber wartości netto..?
Terry

Texas

? Mam też 44 lat... jak Daniel Weber - Marzę, aby osobiście zobaczyć Amelie Lens piękno ?
Zachary

Brownsville

A dzisiaj byłem w szoku - czy wiesz, że wartość netto Daniel Weber to $ 2000000?!

Daniel Weber i Daniel Hernandez

Daniel Hernandez to jedna z najbardziej znanych kategorii Singer, Rapper.

Daniel Hernandez, also known by his stage names Tekashi 69 and 6ix9ine, is an American rapper and internet personality. It has become an internet joke due to its various tattoos, rainbow colored locks and rainbow covered grids. People like him for his offensive rap style. The Day69 mixtape and the studio album Dummy Kid are among Takashi 69’s hits.

{ads}

Well, how well do you know Tekashi 69? If not a lot, we’ve rounded up everything you need to know about Tekashi 69 Net Worth in 2021, age, height, weight, wife, kids, bio and all the details about his life. Well, if you’re ready, here’s what we know so far about Tekashi 69.

Biography and early life

Tekashi 69 is a rapper from New York, born May 8, 1996. His father was Puerto Rican and his mother was Mexican. When he was in third grade, his maternal father left him. Oscar Osiris Hernandez is his older brother. His stepfather was shot dead outside his home in 2010. Since he was only 13 at the time, this experience plunged him into a deep depression. Post-traumatic stress disorder was later diagnosed in Tekashi 69.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Tekashi 69 in 2021 and how tall and heavy is he? Well, today Tekashi 69 turns 25 on August 8, 2021 and was born on May 8, 1996. Although he is 5′ 6″ in feet and inches and 167 cm in centimeters, he weighs about 141 pounds in pounds and 64 kg in kilograms.

Education

Public school 59 was his primary school and Juan Morel Campos secondary school was his middle school. and Legacy High School was her high school. He dropped out of school around eighth grade.

{ads}

Personal life: dating, girlfriends, wife, kids

Daniel Hernandez started late 2017 Meet a gorgeous bottle service girl who served at Starlet’s Gentleman’s Club in New York. Leezah lives in the Dominican Republic. The couple also took a trip to Leezah’s birthplace in the Dominican Republic. Daniel has always loved Leezah and his daughter, saying that he wanted only that his family was not happy and rich.

However , they eventually broke up. Daniel and Instagram star Jade, aka OhSoYouJade, began dating in November 2018. She also starred as a backup dancer on the 6ix9ine album GOOBA. She later got her face tattooed on her chest. The two have announced that they are expecting their first child together in August 2020.

Is Tekashi 69 gay?

No, it isn’t. The mess in all likelihood stems from Hernandez’s rainbow hair, as well as Triple Redd’s allegations that Hernandez was downright gay, and the courage to post a picture of him is extremely daring to post a picture of him shaking hands with another Man. who squeezes his wrong case. Hernandez rushed to deny Triple Redd’s allegations and clues with a reaction video in which he confirmed that he was not gay.

Professional career

Together with 6Zilla9, ScumBagChad and Righteous, Tekashi 69 is a member of the ScumGang crew. He worked as a waiter in a cellar. His colleagues inspired him to practice rap professionally. In 2015 Tekashi 69 began working with rapper Bodega Bamz on the single "Shinigami", ’Sinaloa,’ ’69, ’ ’ Sinaloa, ’ ’ 4769, ’ and’ Pimpin ’ are just some of his first albums that hit the market.

{ads}

Tekashi 69 had a long rivalry with producer and rapper ZillaKami early in his career. Tekashi 69 is also known for its vibrant music videos that feature clips of anime, flames and wild stunts, as well as a host of visual effects. In 2017 Tekashi 69 debuted on the song "Poland 1469" Shortly after a new song called ’Zeta Zero 0.5’ was released with Schlosser, Famous Dex and Dalyb.

Dalyb’s album "Jaguare" is was also introduced to Tekashi. Tekashi released his first platinum single, GUMMO, in October 2017. It was a huge success , peaking at number 12 on the Billboard Hot 100 charts. The music video was then released on YouTube, where it received over 333 million. views. In addition to Gummo, the band produced two other singles, "Keke" and "Kooda", both featuring A Boogie wit da Hoodie and Fetty Wap.

Tekashi’s debut studio album, Dummy Boy , was released in November 2018 released. Nicki Minaj, Gunna and Anuel AA all performed in the studio on the album. Cubeatz, Ronny J, Boi-1da and Murda Beatz took over the production

Awards

The song ’Fefe’; since Tekashi 69 has reached number four on the Billboard Hot 100 charts. In addition, some songs from his album "Billy" have made it to the Billboard Hot 100. Takashi 69 is a fantastic rapper with a powerful style that has put him at the forefront of the music industry.

Net worth, salary and earnings of Tekashi 69 in 2021

{img}

Tekashi 69 is expected to be around $10 million by 2021. As a rapper expert, he figured out how to accumulate so much money. He made some statements about incredible deals on social media, but there was no evidence. Later, in 2019, he signed a contract for $ 10 million, 10K Projects, a record label. He was reportedly earning around $60,000 a month from live shows and YouTube royalties.

Hernandez has earned considerable amounts of money. Contribution to the Cristian Rivera Foundation, a non-profit organization created to raise awareness and support clinical research on diffuse characteristic Pontine glioma, a rare type of brain tumor that affects children (DIPG).

{ads}

According to the organizer of the organization, John Rivera, Hernandez has been a supporter since November 2017 and has agreed to attend the 10th annual gala on November 14, 2018. Hernandez has also held numerous charity demonstrations that escaped John Rivera’s media coverage or documentation.

{ads}

Daniel Hernandez, officially known as Tekashi 69 and 6ix9ine, is a popular American rapper and internet personality. He gains fame on the internet meme due to his excessive tattoos, rainbow dyed hair, and silver rainbow grills. He has an aggressive rapping style that makes him popular with people. Takashi 69’s discography includes the mixtape Day69 and the studio album Dummy Boy.

You may know Tekashi 69 very well, but do you know how old and tall he is and what is his net worth in 2021? If you don’t know, we have prepared this article on the details of Tekashi 69’s short biography-wiki, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Tekashi 69 was born on May 8, 1996 in New York. His father was Puerto Rican and his mother Mexican. Tekashi 69 grew up in the Bushwick neighborhood of Brooklyn. His biological father left when he was in 3rd rd grade. He has an older brother named Oscar Osiris Hernandez. Later, in 2010, her stepfather was shot and killed outside his home. This incident led to a deep depression because he was only 13 at the time. Later, Tekashi 69 was diagnosed with PTSD.

In the absence of the father, 6ix9ine started dating the wrong people and began to misbehave. In the 8th th grade, he was expelled from school due to his arrogant behavior.

Personal life

Tekashi 69 was in a relationship with Sara Molina in 2011. Sara is also from her hometown, Brooklyn. In 2015, Tekashi 69 and Sara Molina had a daughter named Saraiyah. Later, it was discovered that Tekahsi 69 had another child, but the name of his daughter’s mother is unknown. In July 2018, Tekashi 69 was kidnapped, attacked, and robbed in Brooklyn. The attackers took $35,000 in cash and $750,000 in jewelry from his home.

Aside from his success as a rapper, Tekashi 69 made headlines for several wrong reasons. At first, he was arrested for selling drugs. He was also slapped with the thousand hours of community service. In 2018, he was arrested on firearms and federal racketeering charges. In February 2019, he was convicted of nine counts, but it was later revealed that he could avoid the jail period if he helps testify against members of the gang.

Age, height and weight

Born on May 8, 1996, Tekashi 69 is 25 years old on August 9, 2021. He is 5 feet, 6 inches tall and weighs 64 kg.

Career

Tekashi 69 is associated with the ScumGang crew along with 6Zilla9, ScumBagChad and righteous. Before this, he used to work as a busboy in the winery. His friends motivated him to take rap seriously. Tekashi 69 collaborated with rapper Bodega Bamz on the track titled ’Shinigami’ in 2015. Many of his early music releases include ’Sinaloa’, ’69’, ’Sinaloa’, ’4769’ and ’Pimpin’,

Early in his career, Tekashi 69 also had problems with producer and rapper ZillaKami. Tekashi 69 is also famous for its fiery music videos that feature various anime clips, fire and crazy antics, and lots of visual effects.

Tekashi 69 made an appearance on the track ’Poles 1469’ in the year 2017. Shortly after, another song titled ’Zeta Zero 0.5’ was released featuring Schlosser, Famous Dex and Dalyb. Tekashi also appeared in Dalyb’s song ’Jaguare’. In October 2017, Tekashi’s first platinum single, ’GUMMO’, was released. It became a hit and peaked at number 12 on the Billboard Hot 100 chart. Pi’erre Bourne produced the song. The music video was later uploaded to YouTube and garnered more than 333 million views.

In February 2018, Tekashi’s debut mixtape Day69 was released. Aside from Gummo, the film produced two more singles ’Keke’ and ’Kooda’ featuring A Boogie wit da Hoodie and Fetty Wap. In November 2018, Tekashi’s debut studio album Dummy Boy was released.  Nicki Minaj , Gunna and Anuel AA did a guest appearance on the studio album. The production was in charge of Cubeatz, Ronny J, Boi-1da, Murda Beatz, among others.

Awards & Achievements

Tekashi 69’s song ’Fefe’ reached number four on the Billboard Hot 100 chart. In addition to this, several songs from his album ’Billy’ entered the Billboard Hot 100. Takashi 69 is a rapper fantastic with an aggressive style that helps him achieve great success in the music industry.

Net Worth & erio; Tekashi 69’s Salary in 2021

{img}

As of August 2021, Tekashi 69 has an estimated net worth of around $6 million. He managed to earn this net worth as a professional rapper. Tekashi 69 made several announcements on social media about signing large deals, but there was no proof of this. Later in 2019, he signed a $10 million deal with 10K Projects, a record label. Tekashi 69 is said to have been earning approx. $60,000 every month with live performances and YouTube royalties.

Tekashi 69 is one of the famous American rappers with unconventional appearance and brute force screaming technique. He is famous for having multiple versions of the number 69 tattoos on his body.Daniel Hernandez kontra Daniel Weber

Daniel Hernandez wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Daniel Weber, od 07/02/2023 wartość netto Daniel Hernandez wynosi około $ 10000000 w 2023.

Daniel Hernandez wzrost

Jak wysoki jest Daniel Hernandez? Cóż, wysokość Daniel Hernandez wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Daniel Weber wynoszącą 1.71 m).

Jaki jest wiek Daniel Hernandez?

Daniel Hernandez urodził się w 1996-05-08, podczas gdy Daniel Weber, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1978-10-20.

Ile pieniędzy zarabia Daniel Weber na 2023: €2000000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »