????? ??????? ♥ wartość 2023

Zawartość

♥

Height1.71 m????? ??????? ♥ height is 1.71 m
Was born in1976????? ??????? ♥ birthday is 1976
GendermaleAs we can see, ????? ??????? ♥ is a male
ProfessionWrites about - Parties - Catering - Event Planning????? ??????? ♥ is related to Catering

Approximate Ad Price

Get in touch with ????? ??????? ♥ — a well-known Instagram blogger and influencer.
Similar influencers:
Parties
Catering
Event Planning

How many followers does ????? ??????? ♥ have?

Currently ????? ??????? ♥ has roughly about 31.3K followers on Instagram, which is pretty good.

Is ????? ??????? ♥ a proper influencer to work with?

Our stats says that ????? ??????? ♥ posts normally collect about 218 likes in average. If you are fine with that impact level – go on!

Does ????? ??????? ♥ advertisement work?

To estimate whether ????? ??????? ♥ advertisement is worth doing you should take into account the average engagement rate of corresponding inctagram.com @burbujaeventstylist account which is ~ 0.70%. This is approximately how many interations you are likely to get with respect to the overall followers number.

What will be the reach I get if placing ad in ????? ??????? ♥ Instagram account?

The maximum potential reach is about 31.3K people (but most probably will be around 10% of this value).

Marie

Nevada

????? ??????? ♥ często odwiedzała swoją ciotkę, naszą sąsiadkę. Byliśmy nastolatkami i często ze sobą rozmawialiśmy. Jest nawet nagranie, na którym ????? ??????? ♥ siedzi mi na kolanach i celowo zawstydza mnie, nazywając mnie swoim przyszłym mężem - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Andrew Tate?
Anna

Tucson

Mój ojciec przyjaźnił się z ????? ??????? ♥ jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady.
Cheryl

California

Czy ????? ??????? ♥ jest tak bogaty, ponieważ ????? ??????? ♥ jest mądry? Retoryczny - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Andrew Tate zdjęć
Heather

Irving

Za młodu też chciałem być w - Parties - Catering - Event Planning świecie ?
Grace

Florida

Tata miał właśnie wyjechać do akademii, kiedy ????? ??????? ♥ próbował namówić go na przesłuchanie do filmu z nim. Ale jego dziadek powiedział, że jeśli jego wnuk nie zrobi tego, co chciał, nie zapłaci za obóz letni. ????? ??????? ♥ potem dostał rolę w Skate Town. Tata mówi, że był świetnym facetem i świetnie się bawili - Cbum piękno jest hipnotyzujące
Joseph

St. Paul

????? ??????? ♥ Niesamowicie ładne. Pracowałem z nim i zawsze opowiadał najlepsze historie. Kiedy dowiedział się, że jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, kazał mi przynieść wszystko, co chciałem, i podpisał to w moim imieniu.
Amanda

Tennessee

Przede wszystkim ????? ??????? ♥ słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły. - ❤️‍? Anthony Santos to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Alice

California

Jego ciotka chodziła do ????? ??????? ♥ tej samej szkoły. Według jej opowieści ????? ??????? ♥ był wyrzutkiem. Unikał ludzi, a oni unikali jego.
Catherine

Springfield

Spotkałem ????? ??????? ♥ przy wejściu dla obsługi teatru, w którym grał. Kiedy uścisnęliśmy sobie dłonie, poczułem, jak ziemia się pode mną trzęsie. Kolana mi się trzęsły, a po jego wyjściu stałam tak przez chwilę i nie mogłam się ruszyć. Robi wrażenie, jedyna osoba, którą spotkałem z tak niesamowitą aurą! Nie mogłem spać godzinami po spotkaniu ????? ??????? ♥. - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Barry White jesteśmy w dobrych rękach ?
Shirley

New Orleans

Ukochany ????? ??????? ♥!
Samuel

Sacramento

Ale... Jak ????? ??????? ♥ zarobił tyle pieniędzy? $ 43.6 to o wiele za dużo! - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Les Gold piękno ?
Logan

California

Może dla Stanów Zjednoczonych $ 43.6 jest normalne.. Nie wiem
Ronald

Clarksville

Jak na male - Parties - Catering - Event Planning ????? ??????? ♥ zrobił imponującą karierę - Zakochałem się na nowo, widząc Horacio Pagani
Stephen

Jersey City

Na pewno są inne - Parties - Catering - Event Planning ale dla mnie ????? ??????? ♥ to TOP1
Natalie

Florida

A co z rodziną ????? ??????? ♥? Jak się mają? - Obejrzenie zdjęcia Nick Bollettieri rano to najlepszy początek dnia.
Lisa

Missouri

Oboje mamy 47 lat i ????? ??????? ♥ ?
Jesse

Tennessee

Miłość Miłość Miłość! ????? ??????? ♥ jest największy - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Andrew Tate ?
Kevin

California

????? ??????? ♥ uczęszczał do szkoły z moim wujkiem. I mówi, że rozpoznał jej głos z radia. Nie dało się tego pomylić z niczym innym, pamiętał to ze szkoły, gdzie ????? ??????? ♥ bardzo często występowała na scenie
Dylan

Arizona

????? ??????? ♥ uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a ????? ??????? ♥ była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Mireille Mathieu ?
Evelyn

El Paso

Jest znacznie więcej utalentowanych - Parties - Catering - Event Planning niż ????? ??????? ♥!
Jeffrey

Arizona

Zastanawiam się, czy ????? ??????? ♥ ma jakichś braci lub siostry - Behgjet Pacolli piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Samantha

Oxnard

Na początku jej kariery wiele osób twierdziło, że ????? ??????? ♥ to pieniądze jej ojca pomogły jej zdobyć popularność.
Gregory

Texas

Zastanawiam się tylko, jak ????? ??????? ♥ wydaje te wszystkie $ 43.6? - Marcelo Tinelli uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
Alexis

Washington

Heathers nieustannie ganią ????? ??????? ♥ za to, że zbyt nalega na popisywanie się swoim wystawnym życiem. Weźmy na przykład jej śniadania, których zdjęcia do niedawna co jakiś czas wrzucała na Instagram.
Nancy

San Diego

????? ??????? ♥... Jeden z największych - Parties - Catering - Event Planning i mój bohater! - Mógłbym powiedzieć, że Anggun wygląda dziś niesamowicie. Ale Anggun niesamowite każdego dnia! ?
Charlotte

Virginia

Wpadłem na ????? ??????? ♥, gdy szedł chodnikiem ze swoim przyjacielem. Prawie nikogo nie było w pobliżu, więc zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem - poprosiłem o zrobienie sobie z nim zdjęcia, ponieważ jestem wielkim fanem. Jego przyjaciel próbował zrobić zdjęcie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. ????? ??????? ♥ Zaczął żartować, że nie jest w stanie zrobić dobrego zdjęcia, śmiać się, być bardzo zrelaksowanym i szczerym.
Keith

Arizona

Ojciec mojej żony trenował z ????? ??????? ♥ jako dziecko. Według niego przyszły Die Hard był dobry w baseball, ale strasznie się jąkał... Potem zaczął chodzić do trenera wokalnego, żeby pozbyć się przypadłości, a reszta to już historia - Marie Mai! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Melissa

Texas

Miłym faktem, który wyniosłem z tego postu jest to, że ????? ??????? ♥ ma 1.71 m wzrostu!!!
Andrew

Rockford

47 lat temu, kiedy urodził się ????? ??????? ♥, chodziłem do szkoły - ❤️❤️❤️ Santo Versace, moje serce znów się stopiło
Linda

Virginia

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna ????? ??????? ♥ jest znacznie większa w ciągu {year}
Aaron

California

????? ??????? ♥ zrobiła kilka rzeczy naraz: otworzyła restaurację, napisała o sobie książkę, uruchomiła własną kryptowalutę, zaprojektowała ubrania, zasiadała w jury konkursu tanecznego... - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Paloma Picasso ?
Olivia

Texas

Super zrelaksowany i miły. Byłem ????? ??????? ♥ sąsiadem i zapraszał na swoje przyjęcia całą naszą ulicę. Pewnie zrobił to, żeby nikt nie zadzwonił na policję z powodu hałasu, ale mimo to ????? ??????? ♥ był naprawdę miły i fajny.
Donna

Lexington

????? ??????? ♥... brak umiejętności wokalnych nie przeszkadza jej piosenkom w zdobywaniu szczytów list przebojów. Aktorstwo dziewczyny też nie błyszczy, ale stara się grać w filmach - Dziękuję Bountytank za piękną część mojego kanału ?
Judy

Killeen

Dlaczego ????? ??????? ♥ ma taką głupią minę? ?
Victoria

Enterprise

Pewnego dnia ????? ??????? ♥ szła nam na spotkanie i moja przyjaciółka zaczęła mówić coś w stylu: „O mój Boże, pomogłeś mi uporać się z depresją i…” zanim skończyła, ????? ??????? ♥ skuliła się i przewróciła oczami i chodził wokół nas. To złamało serce mojej przyjaciółki. Potem nie pamiętała ????? ??????? ♥. - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Horacio Pagani jest prawdziwe ?
Matthew

Des Moines

Mój kuzyn był wielkim fanem ????? ??????? ♥ i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała ????? ??????? ♥ swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał.
Marilyn

Illinois

Mój tata pracuje w branży rozrywkowej i mówi, że ????? ??????? ♥ jest znana ze swojego okropnego stosunku do pracowników i nie dba o nikogo poza sobą. Jej pracownicy są zobowiązani do podpisania umowy, która zabrania im mówienia czegokolwiek złego o ????? ??????? ♥, jeśli zostaną zwolnieni. - Marzę, aby osobiście zobaczyć Guy Lepage piękno ?
Emma

Glendale

Kiedy będę miał 47 jak ????? ??????? ♥ lat chciałbym być bogatszy ?
Jordan

Paradise

Pytanie, które zwykle zadaje wiele osób, brzmi: co takiego zrobił ????? ??????? ♥, że można go nazwać gwiazdą? - ? Mógłbym patrzeć na Amelie Lens bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Frances

Cincinnati

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co ????? ??????? ♥. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że ????? ??????? ♥to za brzydkie.

????? ??????? ♥ i Karina Garcia

Karina Garcia to jedna z najbardziej znanych kategorii YouTuber.

Karina Garcia is a popular American YouTuber. She is best known for her DIY videos and videos which, in addition to creating DIY videos, focus on the topic of makeup reviews, tricks and tutorials. One of his most popular videos, “Do It Yourself Flubber Soap! Make squishy soap! â€ It currently has 9.9 million views. She is also an author and has the books "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Lifehacks". She is also the founder of Craft City.

{ads}

Well, how well do you know Karina Garcia? If not a lot, we’ve rounded up everything you need to know about Karina Garcia’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, kids, bio, and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Karina Garcia so far.

Biography and early life

Karina Garcia was born on May 8th. February 1994 in California, USA While her parents’ names are not yet known, the father is known to be a businessman, while the mother is a housewife. Her twin sister Mayra Isabel is also a famous YouTube star. He also has three brothers and two sisters.

Age, height, weight and body measurements

So how old is Karina Garcia in 2021 and how tall and how much does she weigh? Well, Karina Garcia is 27 today, August 9, 2021 and was born on February 8, 1994. Although she is 5’5″ tall in feet and inches and 165cm in centimeters, she weighs about 128 pounds in pounds and 59 kg in kilograms. The eye color is dark brown and the hair color is black.

Education

Although Karina Garcia is known to have attended a local high school in Los Angeles, the name of her high school is not yet known. After graduating from high school, she received her undergraduate education from the University of Southern California.

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

{img}

Karen Garcia married Raul Aguilar in 2019 and the two have since they have been together. They were together 5 years before they got married. Other than that, there is no trace of their relationship (s).

Is Karina Garcia a lesbian?

Karina Garcia was with Raul. married Aguilar since 2019. Other than that, there are no records of their previous relationships known to us. If you look at their romance, it’s clear he’s straight.

Professional career

Karina Garcia is an incredibly popular YouTuber who loves her YouTube Journey Inside. started in 2015, although she had already created her account for three years in 2012. In addition to the DIY videos, she also makes videos on reviews, tricks and makeup tutorials. Not only are their videos very easy to follow, they are also very innovative.

One of their most popular videos, "Do It Yourself Flubber Soap! Make Squishy Soap !" Was uploaded on August 13th < sup> ten  2015 and earned her many accolades. The video currently has 9.9 million views. The oldest video that can be set on their channel, "Easy DIY Lipsticks!" was uploaded on 12 < sup>  February 2015 and currently has 3 million views.

{ads}

Her most popular video is "I tried ASMR .. Eating Raw Honeycomb, Slime, Aloe Vera (Sticky Crunchy Sounds ) ", which was uploaded on August 17, 2018 and received 40 million views (as of March 2021). Her latest video" 7 MONTHS PREGNANT! Plan baby rooms, baby names and more! " was uploaded on February 16 , 2021 and currently has 579,000 views.

She is an expert on slime and has also written two books. These books are "Karina Garcia’s DIY Slime Paper" and "Karina Garcia’s Must-Try DIYs: 20 Crafts & Life Hacks" and the former has even become a bestseller. She is also the founder of Craft City. In 2015 he released his first show "Going Garcia", which can be seen on Apple TV.

Awards

While Karina Garcia "has not yet won any awards, their popularity is undeniable. As of March 2021, she had 41,3,000 followers on Twitter , 1.2 million followers on Instagram and 9.37 million subscribers to her YouTube account.

Karina Garcia’s net worth, salary and earnings in 2021

{img}

As of 2021, Karina Garcia has a net worth of $2 million. She has earned most of her income from her career as a YouTuber. That said, her lean books have only increased her net worth. .

{ads}

Karina Garcia has been a great YouTuber and her videos prove it. With that in mind, we wish her the best of luck in all her future endeavors and hope she is still entertaining us as usual.

{ads}

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. She is a famous YouTube beauty and lifestyle vlogger and also a social media personality who runs a YouTube channel that has over 9 million subscribers. On her youtube channel, she continually posts casts, DIYs, and makeup tutorials. Karina is the twin sister of Mayra Isabel, who is also a beauty and lifestyle vlogger. Karina is also known to be very particular when it comes to choosing a theme for her YouTube videos.

You may know Karina García very well, but do you know how old and tall she is and what is her net worth in 2021? If you don’t know, we have put together this article on Karina Garcia short biography wiki details, career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. . Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

Karina García was born on February 8, 1994 in Los Angeles, California. The whereabouts of his parents are unknown; However, Karina has a twin sister named Mayra Isabell who is also You Tuber. Mayra’s posts make up tutorials just like her twin sister.

Karina García created her YouTube channel in 2012, but did not upload any videos until 2015, where she did and had a large following overnight. . Its video content became very popular, especially among teenagers, because it contained everything a girl needs to know in her daily life, for example, how to apply lipstick, nail polish and even tricks for menstruation.

Personal life

Karina García and her husband Raúl Aguilar got privately engaged in 2018 and then got married in 2019, where she uploaded videos of her wedding on her YouTube channel. Raúl himself is also a You Tuber and video blogger where he is famous for his DIY home videos, which he highly promotes on his Instagram account. This has made a lot of speculation about their relationship where people say they probably got together because of DIY related videos.

Because of a difficult childhood, Karina promised herself that she would improve her family’s life and when her net worth began to stabilize, she bought a six-bedroom home for her entire life. family. including her retired parents, her husband, her sister, and also her sister’s husband in California. It is also said that he plans to build a huge guest house.

Age, height and weight

Born on February 8, 1994, Karina García is 27 years old as of today August 9, 2021. She measures 1.5 m and weighs 69 kg.

Carrera

Karina used to play with slime a lot when she was a child. . One day while browsing the internet for slime recipes, he couldn’t find many, and that’s when he saw an opportunity to start a YouTube channel. Because her twin sister had created a YouTube channel and was doing well, she decided to give it a try.

He then created his YouTube channel in 2012, but didn’t upload or make any videos until 2015, where he uploaded his first video, which was about how to make crushing soap. This brought him instant fame with over 1 million views overnight. She then started making content videos on how to apply lipstick, nail polish, and even menstruation tricks, which are basically what little girls or teenagers need to know. This made her very popular with teenagers, gaining more than 250,000 YouTube followers in 6 months.