Brigitte Bardot wartość 2023

Zawartość

Brigitte Bardot

Brigitte Bardot

Height1.7Brigitte Bardot height is 1.7
Was born in1934-09-28Brigitte Bardot birthday is 1934-09-28
GenderfemaleAs we can see, Brigitte Bardot is a female
ProfessioncelebritiesBrigitte Bardot is related to

Ile wynosi Brigitte Bardot wartość w 2023?

Brigitte Bardot Roczne wynagrodzenie 2023

Według statystyk EmergeSocial.net, w 2023 Brigitte Bardot wartość netto wzrośnie do około $ 65.000.000. Jest to stosunkowo wysoka wartość netto w porównaniu do innych celebrities.

Ile pieniędzy zarabia Brigitte Bardot

Zgodnie z naszymi statystykami (zaktualizowanymi 06/02/2023), dokładna i pełna wartość wynagrodzenia Brigitte Bardot nie jest ujawniana, ale dochód Brigitte Bardot w 2023 jest (lub był wcześniej) tak, że wartość netto Brigitte Bardot wynosi około 65.000.000.

Brigitte Bardot Wartość netto jest zbliżona do jednej z następujących osób:

Brigitte Bardot Wiki i biografia

Urodzony 1934-09-28, Brigitte Bardot jest zdecydowanie jednym z najbardziej znanych celebrities, jak Crissy Moran, Micaela Schaefer, Gemma Ward, Simon Nessman, Sagia Castaneda, . Popularność Brigitte Bardot gwałtownie wzrosła również dzięki mediom społecznościowym – Instagramowi, YouTube i Tiktok.

Nadal musimy zaktualizować informacje o Brigitte Bardot Spouse - ale z pewnością będąc atrakcyjnym female, prawie 1.7 wysokim, Brigitte Bardot może wybrać odpowiedniego partnera (prawdopodobnie jest to jeden ze słynnych celebrities jak dobrze).

Brigitte Bardot Spouse

Od 06/02/2023 nie mamy wiarygodnych i dokładnych informacji o Brigitte Bardot Spouse. Zaktualizujemy te informacje do końca 2023.

Jak wysoki jest Brigitte Bardot

Dobre pytanie. Warto zauważyć, że Brigitte Bardot ma prawie 1.7 wzrostu. Jak to się dzieje u wszystkich ludzi, Brigitte Bardot 1.7 zmienia się z czasem powoli.

Narodowość Brigitte Bardot

Może lepiej powiedzieć, że jest mieszany. Narodowość Brigitte Bardot nie jest czymś, co często podkreśla się w mediach publicznych.

Brigitte Bardot nagie zdjęcia są fałszywe?

Nie mamy informacji, że Brigitte Bardot pozował nago. Prawdopodobnie nagie zdjęcia Brigitte Bardot są fałszywe lub wyciekły.

Rodzina Brigitte Bardot

Nie mamy szczegółowych informacji o rodzinie Brigitte Bardot na dzień 06/02/2023 (poza pewnymi faktami opisanymi w głównym tekście na temat Brigitte Bardot).

Co się stało z Brigitte Bardot

Spojrzeć Wiadomości o Brigitte Bardot na 06/02/2023.

Kiedy urodził się Brigitte Bardot?

Brigitte Bardot urodził się 1934-09-28 🎂.

Brigitte Bardot wiek

Od 06/02/2023 wiek Brigitte Bardot to 88.

Czy Brigitte Bardot wciąż żyje?

Na szczęście Brigitte Bardot wciąż żyje (od 06/02/2023) i ma 88 lat. Pamiętaj jednak, że datadabe jest aktualizowany zawsze z pewnym opóźnieniem.

Abigail

Virginia

Zastanawiam się tylko, jak Brigitte Bardot wydaje te wszystkie $ 65.000.000? - Co za piękna dama ❣️ Czapki z głów przed Andrew Tate ?
Keith

Tempe

Szczerze mówiąc, wierzę, że fortuna Brigitte Bardot jest znacznie większa w ciągu {year}
Christine

Massachusetts

W 2023 nie zarobiłem nawet procenta z Brigitte Bardot wartości netto..? - ? Mógłbym patrzeć na Andrew Tate bez końca, a i tak by mi to nie wystarczyło
Albert

Texas

Te komentarze na temat Brigitte Bardot są głupie ?
Nancy

Detroit

Kilka lat temu widziałem Brigitte Bardot idącego ulicą. Po prostu człowiek boskiej urody i charyzmy. Prawie upadłem na piętach, kiedy szedłem i patrzyłem na niego - Obejrzenie zdjęcia Cbum rano to najlepszy początek dnia.
Roy

Colorado

Ci, którzy są zainteresowani Brigitte Bardot i innymi znanymi kobietami, mogą odwiedzić ich Instagram i być zdumieni, zszokowani itp.
Peter

California

Pytanie, które zwykle zadaje wiele osób, brzmi: co takiego zrobił Brigitte Bardot, że można go nazwać gwiazdą? - Anthony Santos uśmiech sprawił, że mój dzień stał się lepszy ?
William

Salinas

Pewnego dnia Brigitte Bardot szła nam na spotkanie i moja przyjaciółka zaczęła mówić coś w stylu: „O mój Boże, pomogłeś mi uporać się z depresją i…” zanim skończyła, Brigitte Bardot skuliła się i przewróciła oczami i chodził wokół nas. To złamało serce mojej przyjaciółki. Potem nie pamiętała Brigitte Bardot.
Daniel

San Antonio

Tata miał właśnie wyjechać do akademii, kiedy Brigitte Bardot próbował namówić go na przesłuchanie do filmu z nim. Ale jego dziadek powiedział, że jeśli jego wnuk nie zrobi tego, co chciał, nie zapłaci za obóz letni. Brigitte Bardot potem dostał rolę w Skate Town. Tata mówi, że był świetnym facetem i świetnie się bawili - ❤️❤️❤️ Barry White, moje serce znów się stopiło
Kimberly

Virginia

Super zrelaksowany i miły. Byłem Brigitte Bardot sąsiadem i zapraszał na swoje przyjęcia całą naszą ulicę. Pewnie zrobił to, żeby nikt nie zadzwonił na policję z powodu hałasu, ale mimo to Brigitte Bardot był naprawdę miły i fajny.
John

Kansas City

? Czy wszyscy celebrities mają takie pensje jak Brigitte Bardot? - Dziękuję Les Gold za piękną część mojego kanału ?
Anna

Chula Vista

? Mam też 88 lat... jak Brigitte Bardot
George

Maryland

Za młodu też chciałem być w celebrities świecie ? - Zakochaj się po raz tysięczny dzięki Horacio Pagani ?
Ashley

Tulsa

Brigitte Bardot uczył mnie angielskiego przez stronę internetową — jeszcze przed Zmierzchem. Zajęcia trwały nawet po premierze pierwszego filmu, a Brigitte Bardot była bardzo miła, żartowała ze swoich kolegów. Ale wtedy oczywiście przerwano zajęcia
Benjamin

Tennessee

Miłym faktem, który wyniosłem z tego postu jest to, że Brigitte Bardot ma 1.7 wzrostu!!! - Nick Bollettieri! Tonę w tych oczach i nie chcę być uratowana
Linda

Reno

Ale... Jak Brigitte Bardot zarobił tyle pieniędzy? $ 65.000.000 to o wiele za dużo!
Randy

Scottsdale

Miłość Miłość Miłość! Brigitte Bardot jest największy - ❤️‍? Andrew Tate to kwintesencja wszystkiego, co najpiękniejsze na świecie.
Emily

Fremont

patosu i ostentacyjnego umiłowania luksusu
Susan

California

Mój kuzyn był wielkim fanem Brigitte Bardot i spotkał ją kiedyś na koncercie. Pokazała Brigitte Bardot swoją koszulkę, którą zrobiła sobie specjalnie na koncert. Grande zapytał: „Co to jest?” i zaśmiał się jej w twarz. Jej siostra czuła się okropnie, że jej idol się z niej śmiał. - Mireille Mathieu piękno przyprawia mnie o szybsze bicie serca ?
Cynthia

Arizona

Nienawidzę Brigitte Bardot i nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi podziwia... ?
Timothy

Florida

Wow ? Brigitte Bardot to imponująca fortuna - ? Jakim cudem udało mi się zobaczyć w życiu Behgjet Pacolli?
Roger

Overland Park

A co z rodziną Brigitte Bardot? Jak się mają?
Katherine

Fort Worth

Mój nauczyciel ISO chodził do tej samej szkoły co Brigitte Bardot. Polubił ją i zaproponował, żeby poszła z nim na bal. Teraz gryzie się w łokcie, ale wtedy uważała, że Brigitte Bardotto za brzydkie. - ❤️‍? Nie mogę oderwać wzroku od Marcelo Tinelli zdjęć
Sean

Omaha

Jak na female celebrities Brigitte Bardot zrobił imponującą karierę
Eugene

Missouri

Wpadłem na Brigitte Bardot, gdy szedł chodnikiem ze swoim przyjacielem. Prawie nikogo nie było w pobliżu, więc zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem - poprosiłem o zrobienie sobie z nim zdjęcia, ponieważ jestem wielkim fanem. Jego przyjaciel próbował zrobić zdjęcie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. Brigitte Bardot Zaczął żartować, że nie jest w stanie zrobić dobrego zdjęcia, śmiać się, być bardzo zrelaksowanym i szczerym. - Mógłbym powiedzieć, że Anggun wygląda dziś niesamowicie. Ale Anggun niesamowite każdego dnia! ?
Judith

Columbus

Dlaczego, do cholery, na pierwszej stronie jest artykuł typu „kolejna celebrytka wyszła bez majtek, stanika, Brigitte Bardot pokazała swój nagi tyłek” i takie tam gówno?
Alexander

Montgomery

Boże, chciałbym mieć {wartość}... ?? - Zakochałem się na nowo, widząc Marie Mai
Kayla

Irving

Przede wszystkim Brigitte Bardot słynie z ostrego języka i skandali, które potem nastąpiły.
Anthony

Macon

Ojciec mojej żony trenował z Brigitte Bardot jako dziecko. Według niego przyszły Die Hard był dobry w baseball, ale strasznie się jąkał... Potem zaczął chodzić do trenera wokalnego, żeby pozbyć się przypadłości, a reszta to już historia - Santo Versace piękno jest hipnotyzujące
Russell

North Carolina

Założę się, że Brigitte Bardot nie zrobił ani jednej dziesiątej tego, co ja... aby zarobić te $ 65.000.000 ???
Carolyn

Washington

Czy Brigitte Bardot jest tak bogaty, ponieważ Brigitte Bardot jest mądry? Retoryczny - Mam imponujące słownictwo, ale niewystarczające, by opisać Paloma Picasso piękno ?
Charlotte

California

Brigitte Bardot często odwiedzała swoją ciotkę, naszą sąsiadkę. Byliśmy nastolatkami i często ze sobą rozmawialiśmy. Jest nawet nagranie, na którym Brigitte Bardot siedzi mi na kolanach i celowo zawstydza mnie, nazywając mnie swoim przyszłym mężem
Joe

Dallas

Brigitte Bardot kiedyś się powiodło, ale potem coś poszło nie tak. teraz jest lepiej znana nie ze swoich osiągnięć zawodowych, ale ze skandali - Nie ma ludzi doskonałych... Zapomnij o tym, co powiedziałem. Jest Bountytank ?
Rebecca

Alabama

Brigitte Bardot zrobiła kilka rzeczy naraz: otworzyła restaurację, napisała o sobie książkę, uruchomiła własną kryptowalutę, zaprojektowała ubrania, zasiadała w jury konkursu tanecznego...
Samuel

Texas

Mój ojciec przyjaźnił się z Brigitte Bardot jako dziecko. Ta przyjaźń wydawała się trwać wiecznie! Moja babcia i mama przyszłego aktora przyjaźniły się. Ale mój dziadek był pilotem i chciał, żeby jego syn poszedł w jego ślady. - Marzę, aby osobiście zobaczyć Horacio Pagani piękno ?
Samantha

Fayetteville

Pobraliśmy się z moją żoną w 1934-09-28, Brigitte Bardot urodziny!
Juan

San Jose

Mój tata pracuje w branży rozrywkowej i mówi, że Brigitte Bardot jest znana ze swojego okropnego stosunku do pracowników i nie dba o nikogo poza sobą. Jej pracownicy są zobowiązani do podpisania umowy, która zabrania im mówienia czegokolwiek złego o Brigitte Bardot, jeśli zostaną zwolnieni. - Nie mogę uwierzyć, że to wspaniałe Guy Lepage jest prawdziwe ?
Donna

Arlington

Brigitte Bardot... Jeden z największych celebrities i mój bohater!
Walter

Nevada

Więc jaką część z tych $ 65.000.000 Brigitte Bardot przekazuje na cele charytatywne? - Jeśli piękno naprawdę może uratować świat, to z Tobą Amelie Lens jesteśmy w dobrych rękach ?
Alan

Tucson

Brigitte Bardot... brak umiejętności wokalnych nie przeszkadza jej piosenkom w zdobywaniu szczytów list przebojów. Aktorstwo dziewczyny też nie błyszczy, ale stara się grać w filmach

Brigitte Bardot i Brigitte Nielsen

Brigitte Nielsen to jedna z najbardziej znanych kategorii Actress, singer, model.

The name Brigitte Nielsen may sound very familiar to 1980s movie lovers. She is a Danish model, actress and singer who started as a model before pursuing an acting career and has appeared in films such as Red Sonja, Creed 11 and Cobra. The actress is also famous for her marriage to famous actor Sylvester Stallone, which lasted only 19 months. In 2018 Brigitte welcomed her fifth and first daughter at the age of 54.

{ads}

Well, how well do you know Brigitte Nielsen? If not a lot, we’ve put together everything you need to know about Brigitte Nielsen’s net worth in 2021, age, height, weight, boyfriend, husband, children, bio and all the details about her life. Well, if you’re ready, here’s what we know about Brigitte Nielsen so far.

Biography and early life

The actress was born in Rodovre, a suburb of Copenhagen, Denmark, on July 15, 1963. She is the eldest of two children of librarian Hanne Nielsen and engineer Svend Nielsen. His other brother is a younger brother named Jan Nielsen.

Age, height, weight and body measurement

So how old is Brigitte Nielsen in 2021 and how big and how much does she weigh? Well, Brigitte Nielsen is 58 on August 7, 2021 and was born on July 15, 1963. Although she is 6′ 1″ in feet and inches and 185 cm in centimeters, she weighs about 127 pounds in pounds and 57 kg in kilograms. Her eye color is hazel and her hair color is blond.

Education

The actress’s educational background does not specify where she started at the beginning of education. However, at the age of 15, she dropped out of high school to start a modeling career. Even after Brigitte realized her modeling dream, she no longer went to school, but preferred to be an actress. She didn’t go to college.

{ads}

Personal life: dating, friends, husband, children

{img}

The actress, mother is of five children is currently at fifth marriage. Her first marriage was to Kasper Winding (1983-84), her second marriage to famous actor Sylvester Stallone (1985-87. The two got engaged while working on the movie Rocky IV and later married. 1990-1992 the actress was with Sebastian Copeland married, while she was married to Raoul Meyer from 1993 to 2005.

She is currently married to Mattia Dessi, they married in 2006 and had their first son together in 2018, a girl named Frida, the actress was 54 at the time of birth. She has four children from her previous marriages and relationships. The actress struggled with alcohol addiction for a long time and went to rehab. in July 2007.

you Brigitte Nielsen lesbian?

Brigitte is neither a lesbian or gay, is known for being sexually hetero en years of men and not there are never any rumors of a relationship with a woman.

Professional career

At the age of 15, Brigitte dropped out of high school to pursue a career to start as a model. It wasn’t difficult for her, because apart from determination, she was the perfect size and look of a model. His first employers were photographers, Helmut Newton and Greg Gorman.

{ads}

She later began posing for Playboy magazine and was the magazine’s cover girl in December 1987. Her modeling career became a hit in the 1980s and she appeared in several international newspapers, some of which called her "the Amazon" because of her stature.

Brigitte thought about becoming an actress in 1985, and in the same year she made her debut with Arnold Schwarzenegger in fantasy movie Red Sonja. Her next role came in the films Cobra and Rocky IV, in which she starred with Sylvester Stallone.

She later appeared in the film Beverly Hills Cop 11, followed by other films such as Snowboard Academy, Galaxy, The Double 0 Kid and Chained Heat 11 among many others in the 80s and 90s. Quickly back in the 2000s, Nielsen first played his voice in the Danish animated comedy called Ronal the Barbarian in 2011. Other major roles followed in Creed 11, Mercenaries, Eldorado and The Key.

Nielsen is not just an actress, but has appeared on several television shows over the years. It has hosted shows such as Festival and Retromarsh. She also worked as a talk show host for Swiss television in Italian. She has appeared in reality shows such as The Mole, Killing Brigitte Nielsen, Celebrity Big Brother and The Surreal Life Reality Show. He is currently moderating a dating show called "Looking for Love" on broadcaster RTL. He also hosts his talk show Gitte Talks on Danish television channel 4.

As a singer, he released his debut album Everybody Tells a Story in 1987. His next album is titled I’m the One ... Nobody Else and was released in 1991. In 1989 she was seen in the video for Michael Jackson’s song Liberal Girl. As an author, she published her autobiography "You Only Have One Life - This Is How I Found Myself" in 2009 and it reached number 5 on the Danish bestseller list.

Awardsstrong >

< p> Nielsen has never won a major award. However, she once won the Rizzie Award for Worst Supporting Actress. She has also been nominated several times for the same award; twice for the worst actress and once for the worst new actress.

Brigitte Nielsen’s net worth, salary and earnings in 2021

{img}

Ab Brigitte has a net worth of $800,000 in 2021. Its value it is much lower considering it has been in show business for more than three decades. We hope for a step forward as she is still active in her career.

Some interesting facts you need to know

  • Brigitte is a high school dropout. 
  • As a singer, she once used the alias ’Gitta’,
  • She underwent 6 cosmetic surgeries to look younger. 
  • Before marrying Sylvester Stallone and having an affair with Arnold Schwarzenegger.
{ads}

Brigitte has had a successful career as an entertainer since the 1980s. She was a model, singer and actress and she achieved a lot. He is currently a television personality, but has also made appearances in films and films. She has had a lot of fun in the entertainment industry over the years

{ads}

Brigitte Nielson is an actress, singer, former model and television personality from Denmark. She is famous for her performance in the 1985 films Rocky 1V and Red Sonja. She returned to the screen in 2018 on the television series Creed 11. As a model, she began her career modeling for Helmut Newton and Greg Gorman. Nielsen is also famous for being the ex-wife of Sylvester Stallone, with whom she starred in the film Cobra in 1986.

You may know Brigitte Nielsen very well, but do you know how old and how tall she is and what is her net worth in 2021? If you don’t know, we’ve put together this article on Brigitte Nielsen’s short bio-wiki details, her career, professional life, personal life, current net worth, age, height, weight and more facts. Well, if you’re ready, let’s get started.

Early Life & Biography

The official names of the actress are Gitte Nielsen, born July 15, 1963. She was born in Denmark, the son of Svend Nielsen, who was an engineer, and Hanne Nielsen, who worked as a librarian. There is not much information about his early life and educational background and we hope that information will be available soon.

Personal life

Nielsen has exchanged wedding vows five times with different men and she has five children. In 1983 he married Kasper Winding and they divorced in 1984. Her second husband was the famous actor Sylvester Stallone and it took place in 1985 and they divorced in 1987 and the couple had no children. She had her first children with her ex-boyfriend Mark Gastineau.

She was married to Sebastian Copeland between 1990 and 1992 and they did not have children either. Her third and fourth children were from her marriage to Raoul Meyer from her marriage in 1993 to 2005. She married her current husband Mattia Dessi in July 2006 and they welcomed their daughter Frida in June 2018. At the time of his birth, his father was 41 years old while his mother was 54 years old.

Nielsen has struggled with alcohol problems for a long time and in 2007 he entered a rehab facility. He also appeared on the television series Celebrity Rehab, where he spoke more about his alcoholism. In 2018, Brigitte revealed that she underwent plastic surgery to look as young as her husband.

Age, height and weight

Brigitte Nielsen was born on July 15, 1963 and is 58 years old. years as of today, August 9, 2021. He measures 1.85 m and weighs 74 kg.

Career

Brigitte began her modeling career in the 1980s and posed several times for Playboy Magazines. He made the cover of the magazine in 1987 and at the time was working with photographers Greg Gorman and Helmut Newton. Her modeling career was widely recognized and she earned the nickname Amazon due to his tall stature.

He officially entered acting in 1985 and starred in Arnold Schwarzenegger in the fantasy film Red Sonja. The film was followed by Rocky 1V and Cobra, where she starred with then-husband Sylvester Stallone.

Since the late 1980s he appeared in several films such as Beverly Hills Cop 11, 976-Evil 11, Snow Board Academy, Galaxis, The Double 0 Kid and Chained Heat 11. Then he starred in in an Italian film Fantaghiro 2 and its sequels between 1992 and 1996.

He lent his voice in the Danish animation Ronal the Barbarian in 2011 and also had a role in the horror film Eldorado. In 2014 he made appearances in the action movie Mercenaries and on the television series Raising Hope. She reprized her role as Rocky 1V in a 2018 movie under the name Creed 11.

As a singer, Brigitte released her debut album in 1987 and it was titled Everybody Tells a Story. His second album I’m the One ... Nobody Else was released in 1991. He has worked with Falco and also appeared in the music videos of Michael Jackson and Korn. As a television personality, Nielsen has worked for Italian television since 1987. He has hosted several shows and has also appeared on different networks. He also hosted his own talk show on Danish television.

Awards & Achievements

Brigitte has been in the entertainment industry for more than three decades and has never won any major awards. That doesn’t mean he wasn’t successful, but his career has been an achievement. He has been able to make a name for himself in music, acting, and also on television shows.

Net Worth & Brigitte Nielsen’s Salary in 2021

{img}

Despite being a celebrity for more than 30 years, Nielsen has managed to have a net worth of $500k in August 2021. That might not sound like much, but he had to deal with alcohol problems in the middle of his career and this affected his effectiveness.

Brigitte Nielsen has had a diverse career over the years and has managed to balance everything so far. She started out as a model, then an actress, singer, and television personality and to this day her name is big in the entertainment industry. She has been married several times and we hope that her current marriage to a young lover will last.Brigitte Nielsen kontra Brigitte Bardot

Brigitte Nielsen wartość netto 2023

W przeciwieństwie do Brigitte Bardot, od 06/02/2023 wartość netto Brigitte Nielsen wynosi około $ 800000 w 2023.

Brigitte Nielsen wzrost

Jak wysoki jest Brigitte Nielsen? Cóż, wysokość Brigitte Nielsen wynosi około 1.71 m (porównaj z wysokością Brigitte Bardot wynoszącą 1.7).

Jaki jest wiek Brigitte Nielsen?

Brigitte Nielsen urodził się w 1963-07-15, podczas gdy Brigitte Bardot, jak wspomniano powyżej, urodził się w 1934-09-28.

Ile pieniędzy zarabia Brigitte Bardot na 2023: €65.000.000

🔥 👑 🤑

Best hot tubs under $5000

See details

2023 Shows like Pretty little liars

See details

Best shows like Queen of the south

See details

Write for us + Fashion

See details

Lifestyle write for us

See details

Top-10 Shows like Over the garden wall

See details

Choosing the best One Shoulder Sports Bra

See details

Most exciting TV Shows like Bones

See details

Best TV shows like Castle

See details

Shaq car collection

See details

TOP-20

Celebrities Net Worth

Andrew Tate

12 comments

Celebrities Net Worth

Horacio Pagani

12 comments

Celebrities Net Worth

Lana Rhoades

12 comments

Celebrities Net Worth

Evan Peters

12 comments

Celebrities Net Worth

Kelly Pavlik

12 comments

Celebrities Net Worth

Pele

12 comments

Celebrities Net Worth

Jeffrey Jey

12 comments

Celebrities Net Worth

Allen Haff

12 comments

Celebrities Net Worth

Tim Armstrong (Rancid)

12 comments

Celebrities Net Worth

Pharrell Williams

12 comments

Celebrities Net Worth

Nyjah Huston

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Faison

12 comments

Celebrities Net Worth

Joanne Whalley

12 comments

Celebrities Net Worth

Jean Claude Van Damme

12 comments

Celebrities Net Worth

Blueface

12 comments

Celebrities Net Worth

Donald Glover

12 comments

Celebrities Net Worth

Paul Kalkbrenner

12 comments

Celebrities Net Worth

Nick Vujicic

12 comments

Celebrities Net Worth

Mia Wasikowska

12 comments

Celebrities Net Worth

Gotye

12 comments

News archive

1/2023 » 12/2022 » 11/2022 » 10/2022 » 9/2022 » 8/2022 » 7/2022 » 6/2022 » 5/2022 » 4/2022 » 3/2022 » 2/2022 »